Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
9. čer 2009

a neboj, kazda tam ma velku tasku...

asandra
9. čer 2009

jaber 🙂 Díky za tip..hned zítra si zajdu do lékarny..radši více než méně, že? 🙂

jabera
9. čer 2009

v tejto veci urcite. mozes mat to stastie, ze budes menej krvacat, ale moc by som sa nespoliehala..

asandra
9. čer 2009

Jaberka:
Já už jsem odjakživa takový "klikař", že počítám radši s tou horší variantou🙂

asandra
9. čer 2009

Nic holky, loučím se pro dnešek..taťka mi donesl ze zahrady celý kýbel jahod tak to musím jít očistit....něco šoupnu do mrazáku, zbytek nechám na zítra a udělám jahodové knedlíky...Dáte si některá 😀 ???

mirunda
9. čer 2009

Asandro, my měly vložky z porodnice, takže nevím, kolik jsem jich spotřebovala, ale myslím, že ti to stačí, v nejhorším ti někdo přiveze.. nevím, co bych ti poradila, co se běžně nepíše, já tam třeba pila čaje na kojení, poprosila jsem tam ty ženský co dělaly normální čaj, ať mi daj jen horkou vodu do konvice.. pak asi něco ke čtení, občas mi to přišlo vhod, ale já tam byla 6 dní, to byl děs..taky jsem tam poslouchala něco ve sluchátkách.. ale ono fakt co zapomeneš, tak ti někdo přiveze.. takže nehrotit 🙂 Já měla tašku naopak malou a mimo pak teda župan - do kterýho jsem stejně nedala pupek ani po porodu 😠

Evi, to je nějaká známá na to prostřelování?Nebo jsi jí sehnala někde na netu?Ale říkám si, že my jsme to přežili taky, tak to Lilinka zvládne taky to propíchnutí.. dneska je taková uplakaná, asi po tom očkování.. dám jí nějaký homeopatika na očkování a když to nezabere, tak zkusím ty čípky..

mirunda
9. čer 2009

Jéé, chlap mi přivezl taky jahody, taky uděláme zítra knedlíky 😵
A taky přivezl masíčko, tak frčíme zagrilovat.. 🙂 ..musíme využít toho, že je tam hezky..

evuse
9. čer 2009

Není to známá, je to dětská kam chodí s dětma kamarádka, tak se jí zeptala, jestli mě tam na to vezme .

zuzkaaaa
9. čer 2009

baby vy toho napíšete za chvílku že mám čo dočítavať teraz som tu mala krstniatka, ufffff...... veľký rapluje ak puberťák a malý stále niečo vymýšla 😅
asandra ja som si zabalila 2 balíky vložiek lebo ževraj dávajú v pôrodnici tak by som si načo minula svoje tie budú dobré doma, ozaj ja musím ešte aj balík jednorázových plienok zobrať lebo v nemocnici dávajú na deň len 4ks, nebodaj bude maličká veľa kakať tak aby som jej mala čo dať a aj vlhké utierky na riťulu, potom vložky do podprsenky..... boha ja by som bola rada keby že mi zajtra dokino povie že už môžem ísť rodiť, ale tak akoby povedala jaberka necítim to v kostiach 😀

jabera
9. čer 2009

zuzi, tysice obcas citis tie krize, ale ono to naozaj dojde necakane... uvidis...ale este nie, hahahah

zuzkaaaa
9. čer 2009

😀 😀 😀 dokino hovoril, že sa to môže rozbehnúť do 2 hodín ale na monitore tá spodná čiarka čo ukazuje kontrakcie tak je úúúúplne rovná čiže ešte nič 😠

macalc
9. čer 2009

mnooo babenky va ste ale sikulky cele doobedu skoro nic a teraz nestiham citat tak ste sa rozpisali.
Mam na vas otazku kedy ste zacali kupovat vecicky na male???mne moja mama a aj svokra povedali ze este mam cas ale uz som neodolala akupila som dve kosielky ale nikomu som to este pre istotu nepovedala.

elennka
9. čer 2009

ahojda 😉 😉 tak jsem po celém dnu tu 🙂

mirunda
9. čer 2009

Malac, určitě čas ještě máš, ale já naprosto chápu, že jsi neodolala.. já nakupovala prakticky celý těhu.. když jsem natrefila na něco hezkýho, tak jsem to koupila.. 🙂 Nedej na mamku ani na tchyni a kupuj a dělej si radost!!!!! 😵

mirunda
9. čer 2009

Macalc - nějak jsem zkomolila tvoje jméno, promiň 😅 🙂

evuse
9. čer 2009

Macalc já měla v půlce těhu naoupený už minimálně dva plná šuplíky v komodě 😉

zuzkaaaa
9. čer 2009

macalc ja som prvé body kúpila keď som sa dozvedela a mala potvrdené tehu od lekára a potom každý mesiac niečo ale ja fakt nemám toho oblečka veľa 2 šuflíky nechcem veľa kupovať lebo keď sa maličká narodí tak určite aj niečo dosanem a to bábo rýchlo rastie tak potom dokúpim, už ani neviem kedy som naposledy kúpila nejaké oblečko hlavne že náušničky už mám 😀

macalc
9. čer 2009

jeeej babulky dakujem aj aj si to myslim ze kupit mozes veci kedy chces a nebudem pocuvat na povery a na to ze jedna baba povedala 🙂 🙂 🙂
mirunda nic sa nestalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

macalc
9. čer 2009

no ako vidim tak uz ste vsetky uz asi v posteli idem aj aj.dobru noc vam vsetkym paa

mirunda
10. čer 2009

Čaute kočky, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude dneska Lili spinkat po tom očkování.. včera byla chudák nevrlá a otrávená a měla malinko zvýšenou teplotu, ale myslím jinak, že to bude ok..
Ty jo, vůbec se mi nechce už spát 😀 Asi už si moje tělo zvyklo.. jdu si zapnout telku, třeba u toho usnu.. 😀

mirunda
10. čer 2009

Teda ale už by tu někdo mohl být.. Jaberko???To Bart spinká zas tak dlouho??? 😀

michala.l
10. čer 2009

Dobre ranko 🙂

Ja som dnes doma vsetko sa na mna dovalilo...aj choroba a este a ten zub k tomu ☹ ...dnes idem k Dr. nech so mnou spravi zazrak a ujo zubar nech opravi zub, lebo uz nevydrzim cakat do buduceho tyzdna 😖

Mirunda, ako Lili, uz je hore? No ktovie ci Bartik zas pekne spinkal 🙂

mirunda
10. čer 2009

Ahoj Michalko!No konečně nějaký ranní ptáče 🙂
To je to tak hrozný? ☹ To je mi líto.. tak snad ti to dá dr. do pořádku!!!A na tebe ještě k tomu zubu něco leze?
Lili ještě pořád spinká.. už skoro 9hod.. teď jsem se na ní byla podívat, jestli žije 😅 Ale už se hýbala, tak si myslím, že se každou chvilkou vzbudí.. taky je v počůraný plínce (látkujem - pro ty co to nevědí), takže jí to musí už být nepříjemný..

elennka
10. čer 2009

Dobré ránko, tak už jsem zase v práci 😒

michala.l
10. čer 2009

No nie je to az take hrozne, boli ma dost hrdlo a hlava a nechcem do seba moc toho cpat, tak snad Dr. nieco poradi ...mam to po ceste k zubarovi 🙂

To si Lilinka teda pekne pospinka ... a potom ti v pohode spinka aj cez den?

Idem ja uz sa vychystat ... o par hodin som spat 😉

mirunda
10. čer 2009

Ahoj Elenn!
Tak Lili je už vzhůru, už papáme.. 😵 Ona běžne spinká tak 7-8hod v noci (zaplať panbuh 😀 ) a pak přes den spinká taky, celkem třeba ještě 5hod, jak kdy..na její spánek si nemůžu stěžovat 😵

mirunda
10. čer 2009

Michalko, hodně štěstíčka..

macalc
10. čer 2009

Dobre ranko 🙂
Dufam ze aj u vas je take pekne pocasie ako u nas vstala som na to ze mi slnko svietilo do tvarea a ja by som este taaak spala ale co uz 😉 😉 😉 😉
Mirun mala je riadny spachtosko ked to mozem porovna aj moja sestra aj brat boli taky spachtosi museli sme ich budit aby jadle brat ked mal 7 rokov tak prespal cely den celu noc a na druhy den sme ho museli budit nikto nechapal co sa snim deje a jemu to ostalo do dneska ked nejde do prace tak spi aj 12-15 hod

jabera
10. čer 2009

ahojte!!

mirun, bart bol hore, ale ja som nejaka spatna.... ani neviem preco, len som sa zobudila taka protivna a nervozna jak prasa. nejak na mna vsetko dolieha zrazu. boli ma telo, kosti, neviem sa hybat poriadne, taka som zo vsetkeho znechutena... pri tomto tu sa neda cvicit ani keby som chcela... jaaaaaaaaj..

michal, dobre, ze si isla. je mi ta luto, ze mas take trapenia, ale pekne polez trosku v posteli, teraz musis...v praci to preziju, neboj. pri mimine v bruchu clovek proste musi.

maca, nakupuj jedna radost!! pokial ti nehrozi, ze toho vela dostanes po niekom, tak pekne az na dno penazenky!

zuzi, ´ ja som si tiez myslela, ze podostavame veci po narodeni barta a zatial nic moc, hahahaah. ale nie, ono je to tym, ze sme prec. myslim, ze v lete nas vselikto potesi. len mi bude asi milsie, ked sa popytaju, lebo bart je velky a bojim sa, aby nam nekupili male.. ale mas pravdu, hlavne, ze mate nausnicky!

my sme vsetko dostali po kamoskinom synovi, naozaj vsetko. to co sme kupovali bolo ciste pre radost, ked sme nasli za dobru cenu nieco pekne. teraz uz musime trosku pokupit, ale v lete zas dostaneme naloz veci. on je presne o 9m starsi od barta, tak nam to krasne vychadza.
moc penazi sme usetrili, ale zas som prisla o tie nakupovacie osiale a radost z novych veciciek.. ale vtedy ani moc nebolo za co...

macalc
10. čer 2009

ahoj jabera
Ja nechcem tiez vela kupovat mame velku rodinu a aj sestry uz iste nieco kupia len cakaju ze co mi povedia o dva tyzdne na sone ak sa male ukaze ze co budeme mat a aj svagrina ma za dve skryne veci aj tam by som mala ist na prebierku.Ale moja mama a aj svokra su velmi povercive a zatial som nic nemohla doniest domov to su tie hlupe babske reci keby sa malo nieco stat tak sa stane aj skor to je moj nazor.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru