Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
24. srp 2010

to doufám,už je to fakt na palici.ale ve čtvrtek tam zase nebude,takže pokud mi bude chtít vzít krev,tak až v pátek... 🙄

tetamon
24. srp 2010

@martasl 😕 A dneska uz mu nestihas zavolat? (ze bys treba zitra klusla na krev)

martasl
24. srp 2010

on tam dnes taky nebyl,jinak bych mu volala.on v úzerý a čtvrtek má ordinaci v jiném městě.

evuse
24. srp 2010

Marti, krev si můžeš nechat vzít v laboratoři jako samoplátce, bez doporučení od doktora. Pokud hodně spěcháš a zaplatíš si to 😉

martasl
24. srp 2010

evus-do pátku to vydržím.uvidím,co mi zítra doktor po telefonu řekne.a ještě si udělám v pátek test.

lji
24. srp 2010

babule nečitam len píšem. dnes 10:15, alexandra, 3490g a 50cm 🙂

martasl
24. srp 2010

Z porodnice přišla zpráva,
že na světě je holka krásná.
Přejeme ji štěstíčko,
ať zlobí jen maličko 😉 🙂

Iji mooooc tobě i manželovi gratuluju.Přeju hlavně hodně zdravíčka a těším se na fotečky. 😀

hanula83
24. srp 2010

@lji Moc a moc gratuluju, to byla ale rychlovka... nebo ne? 🙂))... Už se těším na fotečky!! 🙂

macalc
24. srp 2010

lji Gratukujem k dcerke prajem vam obom vela vela zdravia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tetamon
24. srp 2010

@lji moc gratuluju, Saska je krasne jmeno 🙂

@martasl chm..tak to je mrzute, tak to asi fakt jen pockat do patku (nemuzu se uz takhle mesic dockat ctvrtka, jdu na velky utz, a konecne se snad dozvim pohlavi prdocha 🙂) Mam pocit, ze dny stoji...

pocahontas35
24. srp 2010

@lji gratulujem k malej Sasenke 🙂
Baby, mala je rozkosna, videla som foto na FB 🙂

pet.s
24. srp 2010

@lji..gratulace 😀 😀 😀

mirunda
25. srp 2010

@lji gratuluji jak nejvíc to jde!!! Taky jsem jukla na fotečku, malá je kráááásná, přeji štěstíčko a zdravíčko 🙂

simisimca
25. srp 2010

Iji strasne mooc gratulujem..🙂..

Aj ja chcem vidiet fotecku, ako je Iji na fb???

veronkaj
25. srp 2010

môžem sa na niečo spýtať??
som baculka, áno priznávam a nech sa snažím ako chcem nič s tým nenarobím a teraz to vyzerá tak, že som tehotná hoci ako tvrdili pri zvýšenej váhe je to obtiažne a ked som bola prvý krát tehotná to bolo 15 rokov do zadu tak som mala o 25 kíl menej a tak aj ked som mala bruško a potom to bolo akosi v norme aj všetky štíhle čo majú potom bruško po pôrode o pár týždňov sú štíhle a ak sa Vás to veľmi nedotkne prosím môžete mi napísať ako je to s priberaním a bruškom u baculiek, aby som vedela čo ma čaká a potom keď ste porodili išli kilečká dole alebo sa držia:::
za poslednú dobu tak cca pol roka mi dosť nabehlo brucho pri pribraní z tabletiek a chodila som aj cvičiť an na prístroje a nič tak teraz neviem čo bude.

ďakujem

adeden
25. srp 2010

@veronkaj Když jsme čekali první mimi, tak jsem měla 68 kg a přibrala jsem 19 kg - do třech měsíců to bylo vše pryč .. A pak jak mávnutím kouzelného proutku to bylo zpět .. Takže jsem momentálně otěhotněla na váze 90 kg !!!!
Přibral jsem 8 kg a mám 2 týdny do porodu .. Nikterak jsem se nehlídala, ale kila nahoru zas tolik nešla .. Manžel říkává, kam by jsi chtěla ještě přibírat ??? 😒 CHYTRÁK ...
A já doufám, že po porodu půjdou kilča pěkně dolů !!!
Prostě musí !!!!
Nechci taková zůstat !!!!
Omezuje mne to šíleně moc ....

martasl
25. srp 2010

ahoj holky.tak to musím honem juknout na Sašku na fb.
veronkaj-no já taky hodně nabrala až při mateřské.td mám něco málo přez 100 a možná jsem taky těhu.ještě nevím.taky z toho mám obavy,ale co.kvůli mimi se to vydrží a pak to budu řešit.

holky,tak jsem objednaná na pátek na krev.mohla jsem jít už dnes,ale už se mi odpoledne nechtělo.v pátek budu zase trochu víc dc a chci si ještě udělat test.třeba bude už něco vidět-pokud jsem teda těhu.ms zatím nikde.

martasl
25. srp 2010

jééé,Sašenka je krásná 😀 😀 😀 😀 😀 !!!

macalc
25. srp 2010

BABY aj ja chcem vidiet Saskuuuu

martasl
25. srp 2010

jsi zaregistrovaná na fb??tak jukni.

tetamon
25. srp 2010

@martasl no taky bych jukla, ale nevim na koho 😢

macalc
25. srp 2010

Marti som ale neviem jej lji meno na fb

martasl
25. srp 2010

holky,napsala jsem vám IP

macalc
25. srp 2010

Ano dostala som ale ja tam nevidim nikde malu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

simisimca
25. srp 2010

Ani ja ju nikde nevidiiim...fnuky fnuk... ☹ ☹ ☹

pet.s
25. srp 2010

@veronkaj začala jsem na 90kg asi 3kg navrh při stimulaci, asi 3 při braní B12 ve 3.měsíci a teprve až v 8.mésíci mám navíc 2kg. Břicho mi roste normálně, ale malá měla hlavu v žaludku, tak mi nešlo moc jíst. Ted se otočila, tak je to lepší. Jsem ráda, že jsem tolik nepřibrala.Snad už nepřiberu
😉

martasl
25. srp 2010

pet.s a jak se ti vede??co ložnice??je připravená??

martasl
25. srp 2010

simi a macalc-IP

hanula83
25. srp 2010

Holkýýýý, musíte kouknout na zeď, já už taky koukla, je nádherná 🙂))...

hanula83
25. srp 2010

@pet.s chi chi, to jsem si taky říkala 🙂)))... a nejvíc kilo přišlo na závěr 😉... ale celkově jen 15 a po porodě o kilo míň než před těhu... ale každej jsme jinej, myslím Lji taky nepřibrala, ba naopak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru