Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
26. čer 2009

mirunda Sofinka plače len vtedy keď je hladná alebo ju bolí bruško ale to len málokedy, ozaj tu fotku čo má Sofi dupačky lúbim ocka tak to som aj ja objednávala z bess len zo slovenského, ja som dnes objednala ružovú deku s vyšitým menom Sofia a vyšitým motýlikom už sa teším kedy mi to príde ale tam bolo písané dodacia lehota od 12-40 dní tak som zvedavá kedy to príde, uf zajtra mi dojde svokra a švagriná na návštevu 😖 🙄 🤐

elennka
26. čer 2009

holky zdravím, měla jsem dost náročný týden, jak pracovně, tak psychicky doma.. ale snad už bude pohoda.. 😉

adelinka
26. čer 2009

ahojky holky..
jak se vede co noveho? 😵 😵 😵

mirunda
26. čer 2009

Byggyt, asi jo, asi ostatní závidí, co to nechápou 😀 Já taky neuvařím např. guláš tak jako on.. ti chlapi to prostě mají v rukou.. aspoň něco 😀

Macalc, to tak uteče..mě pak nejpomaleji utíkaly dny, kdy jsem přenášela ☹ To bylo hrozný, děsně se to táhno ☹

Zuzi, ty dupačky MIlUJU TAŤKU jsou nádherný, taky o nich uvažuju.. 🙂 Já bych tam ale zkoupila hafo věciček, nechala bych tam tisíce 😀 Deka je moc krásná..

Elen, o víkendu si odpočineš a bude líp.. 😵

mirunda
26. čer 2009

Ahoj Adel!Ty se tady ukážeš vždycky jen na skok.. hodně práce?Jak se máme?Co Peťa?

elennka
26. čer 2009

Snad si trochu odpočinu, budeme dělat na baráčku.. ale snad zítra odpo už budu moc trochu odpočívat..pěkný večer 🙂) já se jdu věnovat manžovi

evuse
26. čer 2009

Ahojte holky,
jdu vás pozdravit, dneska jsem neměla čas 😒 . Navíc už jsem za celej tejden děsně utahaná, Rézička začala poslední dny vstávat dřív,ale maminka stále chodí spát pozdě 😅 , takže to jaksi nejde dohromady. Nicméně aspoň jsme se dneska dostaly na chvíli ven - i když já tlačila kočár jak mátoha. Celej tejden hnusně . Ve středu jsem byla na sociálce vyřídit rodičovskou, a protože jsme to stihly rychle, chtěla jsem ještě aspoň na chvli ven. Samozřejmě jsme pekelně zmokly 😖
Včera jsme byli na kontrole kyčlí, tak už to má DOBRÝ 😀 . Jsem moc ráda, už mi jí bylo líto s tou velkou plenou, sice si nestěžovala, ale nemohla si chudinka pořádně lehnout na bůček, což má při spaní moc ráda. Když je utahaná a položím jí do postýlky, tak okamžitě zvedne nohy nahoru a překulí se na pravej bůček, je to hrozně roztomilý.
Uf, jdu spát, padaj mi víka 😔

mirunda
27. čer 2009

Elennko, stavíte baráček?Nebo budeš "jen" dělat na svým baráčku, kde už bydlíte? 🙂

Evi, Terka vstává dřív??Naše Lili taky!!!!!To je tak k vzteku!Probouzí se teď už pátou noc kolem 5.hod.. já teda vždycky jenom vyndám prso, ať si žužlá a ještě tak trošku pospávám, za chvíli vyndám druhý.. ale i tak.. jsem pak total.. naštěstí po tomhle kojení se jí jednou věnuju já a pak Kuba, na střídačku.. že se aspoň obden vyspíme.. 🙂

Jo, ani jsem se nepochlubila - včera se naše Lilinka poprvý otočila na bříško!!!Já z toho byla uplně paf.. udělala to několikrát, takže to nemohla být náhoda.. 😵 😵 😵 Jen si tam vždycky přilehla ruku a neuměla jí z podsebe vyndat, tak začala kníkat 😀 Tak jsem jí dala na zádíčka a znova se dostala na bříško.. šikulka je to moje!!! 😵

adelinka
27. čer 2009

ahojky.
mirun..no dost prace a taky musim pomahat mamce ona ma rakovinu ☹ bude u nas pout tak jsem delala uklid celeho domu i s oknama a taky nehtiky jsem mela..
ted uz jsem doma pac dojel manzel a tak mam klid i na vas 😵 😵 😵

elennka
27. čer 2009

Miru, my opravujeme domeček.. bydlíme s rodičemi a mou seégrou s manželem ve velkém domku a postupně se to musí opravovat, naši, my máme opraveno a teď pomáháme ségře.. Budeme být tři samostatné bytové jednotky...něco jsme podělali teď dopoledne, já jsem stihla ještě uklidit u nás a vaří se mě obídek..
Odpo zatím envíme, jestli budeme lenošit doma nebo někam vyrazíme 🙂
Jinak všem pěknou sobotu.. v brně to vypadá na déšť a je příšerně dusno ...

michala.l
28. čer 2009

Ahojte, kde ste vsetky?
Jaberka uz docestovala, neviete?
Ja som vcera cely den upratovala a dnes ma este caka umyt aspon okna, ale asi to necham na muzka - mna bolia krize jak das 😝 ...

adelinka
28. čer 2009

ahojky..
tak u nas noc desna..
jdu delat snidanku 😵
peknou nedelku

elennka
28. čer 2009

dobré ránko.. tak jsem byla v 9 h vytáhnuta z postele.. odpo jdeme na narozky... a zítra zase práce... už ať je polovina července.. to už bude mít kolegyně po dovolené...

mirunda
28. čer 2009

Tady to teda žije 😒 😒 😒

Včera jsme se byli vyvenčit, byli jsme nakupovat v Kika a v jednom obchodním centru, tak jsem měla lepší náladu 🙂 Dneska je úklidový den.. 🙄 Mno, bohužel to někdo někdy udělat musí 😀 Abychom žili aspoň trošku jako lidi 😀

zuzkaaaa
28. čer 2009

ahojte babenky... tak u nás počasie na prd vonku je príjemne ale stále prší, maličká nám vyvádzala nechce spinkať tak sme s ňou išli von a hneď zaspinkala, baby vaše deti vedia vždy odgrgnúť? lebo Sofinka nie a keď si neodgrgne tak potom trošku vyvracia, chuďatko moje, včera som ju prezliekala 3krat za sebou lebo sa stále ogrckala.

mirunda
28. čer 2009

ahoj Zuzi, naše Lili si odkrkne myslím pokaždé, ale někdy to déle trvá.. právě když si odkrkne, tak z ní vyjde ten vzduch, který jí pak netlačí a nevytlačí to, co vyblinká.. 😒 Takže se spíš snažte jí opravdu odkrknout, třeba i 20min, jak je takhle malinká, půjde to pořád líp a líp..zkoušejte všechny možné polohy, ne jen přes rameno, takhle si naše Lilča mockrát neodkrkává, hodně jsme jí dávali na předloktí na bříško a trošku jí poplácávali do zádíček a teď jí dávám tam, že jí "posadím" na svojí nohu a poplácávám na zádíčka nebo jí "bušim" vestoje do zadečku 🙂 Ono jí to tam i tlačí, když si nekrkne a třeba i někdy pláče ☹

mirunda
28. čer 2009

kde jste kdo???

macalc
28. čer 2009

ahojte babenky....
Ako tak citam tak je vas tu malo a jabera sa este stale neukazala asi ma co doma rozpravat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrejusa
28. čer 2009

ahojte. Ja čakám bábo len pár týždňov, ale som normálne na nervy, že vyzerám ako také slúňatko. A to ešte na mne nemôže byť vidieť. Bojím sa, že keď už budem v tom niekoľkom mesiaci, tak budem vyzerať úplne desne a nezhodím to za sto rokov. Pritom vôbec tokľo nejem, chyba je v tom, že aj mamču mám takú silnejšiu a každá dieta mi dáva KO. Teraz viem že sa nesmiem stresovať a ani držať butálne diety, tak čo robiť?...

macalc
28. čer 2009

andrejusa vitaj medzi nami.Nerob si tazku hlavu ja som mala 109 ked som zistila ze som tehotna a teraz som skoro v 6 tom mesiaci a mam o 2 kg viac a este to na mne nevidno takze hlavu hore a uz len koli malemu co cakas to stoji zato 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

byggyt
28. čer 2009

andrejusa- ahoj, nič si z toho nerob a hlavne sa nestresuj, je nás viac 🙂 , váhu budeme riešiť potom keď porodíme 🙂

evuse
28. čer 2009

Ahojte.
Andrejušo vítám tě. Uvidíš, že až ti vyleze bříško, budeš vypadat míň tlustě 😉 , aspoň já jsem se tedy tak cítila 😵

Zuzko Rézi si taky někdy neodkrkne a myslím, že na ublinkávání to ne vždy má vliv, ublinkávala i po odkrknutí. Holt si pořiď bryndáčky, já jich nám fak asi přes 20, bez nich bych taky pořád převlíkala. My jí od narození odkrkáváme v poloze, že jí mám před sebou, čelem do předu, a džím jí jednou rukou přes tělíčko mezi nohama a druhou mám s plínkou pod bradou. Právě proto, že blinká, tak abych na ní viděla a všechno pochytala 😀

adelinka
28. čer 2009

ahojky..tak u nas se jeste radi 😝
..petan si vubec nebrkal..ale on mel jine problemy a vse zvracel ☹

andrejusa..nic si s toho nedelej ..tady vsechny vime jak ti je 😀 😀 😀

miabla
28. čer 2009

Ahoj Zuzkaaaa, teraz kukám, že už máte bábätko domaaa 🙂 , tak blahoželám..a prajem veľa krásnych spoločných chvíľ 🙂 Tiež nemám veľmi času chodiť sem, tak len sem-tam niečo prečítam a bežím 😅 .. Mne sa tiež malý nevybucá vždy, tak ho na chvíľočku položím a skúšam neskôr a s tým grckaním to máme tiež, ale vraj to nevadí.. ja som mu ale podložila vankúšom matrac, aby bol trošku naklonený, keby mu šlo veľa späť.. Skoro po každom jedle (okrem večerného 🙂 ), mi menej-či viac vygrcká.. to prejde..

mirunda
29. čer 2009

Andrejusa - co máš robiť? 🙂 Hlavně se teď musíš těšit na miminko a užívat si těhotenství 🙂 Co by sis přála?Holčičku nebo kloučka?Něco nám o sobě napiš a choď mezi nás.. 😉

Měla by se nám ozvat Jaberka, co je s ní, jak dojela a jak se tam má.. 😝

adelinka
29. čer 2009

ahojky
tak u nas noc desna 😝 uz at ty zuby ma vsechny
no jdu se balit k mamce je tam o viku pout a budu tam celej tyden

michala.l
29. čer 2009

Ahojte baby ...ja som z tych fotiek jelen - ja vas teraz nedokazem tak rychlo rozoznat 😀

mirunda
29. čer 2009

Adel, užijte si pouť, to se bude Peťovi líbit.. Já se taky velice těšim na zoubky 😖

Michal, to nám povídej 😀 Hlavně jsme to tu udělaly všechny najednou, kdyby aspoň postupně 😝 😀

elennka
29. čer 2009

ahojte holky.. zdravím... na chvilku jsem u PC, mám toho teď v práci až nad hlavu 😖 a ráno jsem stoupla na váhu a udělalo se mě 🤐 .. bude muset být zase dietka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru