Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
22. zář 2009

čaute!Jdu se jen zeptat Zuzky, jak je Sofince..??
Frčim na kutě, jsem total a nemůžu se dostat na farmu, tak to mě pěkně štve 😠 😠 😠 😀
Papánek kočandy a zítra si tu s tebou, Jaberko, pokecám, juky? 🙂 papa

evuse
22. zář 2009

Ahojte holčičky.

Jaber, ale docela si vystačíš 😀 😀 . Já nějak nestíhám. A taky se mi dost nechtělo ven a to ne poprvé. Jenže nakonec musím kvůli Tereze, protože se doma nudí, tak aby měla nějaké vzrůšo.

Všera jsem byla s kámoškama na vínku. To se mi pak hajlo, jen kdybych nemusela v noci vstávat k Rézičce. Dneska byla nějaká otravná, pořád se po mě věší a chce nosit.

Tak dobrou.

storm07
22. zář 2009

Ahojky holky,
moc vás zdravím. Patřím do této kategorie - spíše 3xl. Chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte, kde se dá koupit těhotenské oblečení větších rozměrů, zjm. přes stehna. Předem děkuji za odpověď

zuzkaaaa
22. zář 2009

ahojte babenky...
tak ja som zas vracala ale môžem si za to sama papala som kebab dokonca dva, ja som si svoj zjedla manžel nechcel ten svoj a jasné že zuzanka to musela zožrať 🙄 😅
Sofinka sa už má lepšie pekne vykašláva bereme hedelix 😕 dúfam, že už bude lepšie
storm07 vitaj medzi nami v pase čo máš fotku tu svadobnú tak tam máš krááááásne šaty! nohavice dostaneš kúpiť v C&A.
idem spinkať snáď už nebudem vracať, pa pa

jabera
23. zář 2009

zuzi, ja nic nevidim na tej fotke, co ma storm, co si si lupu zobrala????
dobre, ze sofinke je lepsie...
a to ze si grckala je nahodou sranda, nie, ze by som ti to priala,a le takto sa prezrat.. ja to ale dobre poznam, obcas ledva, ledva, ze tak neskoncim tiez...

mirun, keby farma, ale ryby ti plavaju hore pupkami....

evi, tak ty si takto uzivas, kurna,,,, ty sa mas, ale.. aj cigaretka bola??? nech zavidim...

evuse
23. zář 2009

Ahojte.

Zuzi, taky bych kebab za manžela zežrala 😉

Jaber, byla a ne jedna 😅

Tereza má od noci nějakou rýmu, zatím tekutou, takle když sedí, tak jí to jde ven, jenže když spí, tak jí to bublá v nose. Doktorka mi poradila nějaké kapky, ale to je boj, jí to dát. A odsát jí ty nudle odsavačkou? Nemožný, pere se mnou, odstrkuje mě a otáčí hlavu, nakonec začne řvát. Tak doufám, že se to moc nezhorší a zvládnem to.

jabera
23. zář 2009

jajaaaj, evi, cigaretky zavidiiiiiiiim... al eteda terezku uz menej.... tak snad sa vam to nerozbehne. bart este nikdy nijak chory nebol, ako mae mimi mal par krat trosinku sopliky, ale to len minimalne, uplne sa toho desim, az to pride... drzim palce.

zuzkaaaa
23. zář 2009

ahojte babenky...
tak očkovanie sme dnes predsa nedostali ideme budúci týždeň v utorok, maličká má 6200g a 58cm 😅 chudinku moju riadne potrápili to prvé očkovanie čo sa dáva ešte v nemocnici tak ten jej pekne zhnisal ten hnis vytiekol už sa to aj pekne zahojilo a dnes sa jej na to pozreli a otvorili jej ihlo tú ranku a riadne jej to lekárka povytláčala že nejaký koreň toho hnisu tam zostal a to museli dostať von, neviem nerozumiem tomu ale to viem že chudinka ešte aj doma plakala keď som ju položila do postele asi sa bála, že znova príde doktorka a znova ju potrápi, baby moja švagrinka je v nemocnici čaká bábo je v 7mom mesiaci myslím okolo 31 týždeň a chudinka strašne začala kvácať tak dúfam že bude s nimi všetko v poriadku

zuzkaaaa
23. zář 2009
byggyt
23. zář 2009

zuka - chuďa Sofii no ale muselo to ísť von tak snáď už ju budú takéto veci obchádzať keď sa narodila moja Laura tak dostala silnú žltačku a museli ju zobrať na Kramáre vymenili jej krv dávali jej transfúzku aj som tam s ňou ležala no užili sme si svoje, chudera doteraz má na rukách jazvy po vpichoch.Ja sa aj teraz bojím aby sa to nezopakovalo a dúfam že pôjdem aj s bábom z pôrodnice domov ako väčšina ludí.
No držím palce švagrinej aby to dobre dopadlo a kde je v nemocnici?

zuzkaaaa
23. zář 2009

moja ona žije v Írsku takže tam, ej ha tak aj vy ste si to užili chudinky moje ale hlavne že je znej teraz krásna kočka určite po mamine 😀

byggyt
23. zář 2009

no tak to sa tam určite o ňu dobre postarajú uvidíš všetko bude ok, no užili hlavne keď mi idiotický lekári hovorili že môže byť mentálne retardovaná z toho tak to neprajem zažiť nikomu a ja som ju sledovala ako šibnutá či sa otáča vtedy kedy má a tak no ale je to za nami chvalabohu.
No neviem Zuzi po kom je 😀 😀 😀 😀 😀 po mne asi neee

adelinka
23. zář 2009

ahojky..tak jen prolitavam a dam fotecky z hodu..pekny vecerhttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mirunda
24. zář 2009

Jaberko, lekly mi ryby?Když mě ty ryby nebaví.. jak každý hraje něco jiného, tak nevím co hrát dřív, tak raději jen farmařim 😀

Evi, a chutnalo ti cígo?Já si na dovolený taky jedno dala a vůbec mi to nechutnalo, lepkal se mi jazyk, točila se mi hlava.. 😝 Tak jsem si říkala, že už třeba fakt nikdy nezačnu.. (nebo mi to po kojení zase zachutná 😀 )
Jak je Terezce?

Já dneska jedu pracovně do Příbrami, tak se jdem s Lili balit.. zatím papánek kočandy

evuse
24. zář 2009

čaute

Miru, chutnalo 😠

tereta nic moc, v noci nemohla spát, jak si lehla, už jí bublalo v nose. Zvedla jsme jí matraci, ale nefungovalo. Několikrát jsme jí odsávali, vyrvál dělala neskutečnej. Nakonecs pala jen, když jsem jí chovala a byla vzpríměně. Ale pak nás napadlo zvednout jí víc lehtko a dát jí do lehátka. To naštěstí fungovalo, takže tam pár hodin spala. Teplotu naštěstí nemá.

jabera
24. zář 2009

jeeeezis, evi.. chuderka terezka.. a myslis, ze ju ofuklo, alebo sa s niekym hrala? z coho to ma?

adel, teda velky fesak bol krpec na hodoch. moc sa ti ten kroj podaril...

no a mirun, evi, mne teda cigoska chuti.... zial, je to tak a dost ma to sere... preto ani nehrozi, aby som sa ja priblizila k fajciarovi, hned zobrem cigaretu a uz hladam cas, kedy by sa tak dala vyhulit a potom mam take vycitky svedomia ako nikdy... jedine moje stastie, ze su tu tak strasne drahe...

evuse
24. zář 2009

Jaber nevím, může to mít z toho, jak tu pořád leze po zemi. Nebo jestli jí ofouklo po koupání..? Nevím. Venku určitě ne tam jí oblíkám dostatečně.
Pořád pofňukává, má i červený oči, no snad to zítra bude lepší.

Adel to je frajer v tom kroji, je moc pěknej, jsi šikula.

Zuzi co švagrová s miminkem?

adelinka
24. zář 2009

ahojky
dekuji za pochvalu..
co noveho..?
vidim ze u evus jsou marodi aj petan je nachlazenej 😒

zuzkaaaa
24. zář 2009

AHOJTE BEBENKY...
tak švgrinku pustili domov že má placentu moooc nízko a dali jej inekciu aby maličkej dozreli plúca lebo hrozí predčasný pôrod a poslali ju späť do práce, hrozné ako to tam funguje doriti však by mala doma oddychovať, aj materskú tam majú len myslím 3mesiace to je svet...

byggyt
24. zář 2009

Zuzi do práce????????????
To čo je tam za debilov?

adelinka
24. zář 2009

zuzi..jj tady si vsichni stezujou jaka je materska a ze chteji ubrat ale jinde je materska 2 az 3 mesice a pak jdou makat a maji chuvy a s mimi moc nejsou..moje kamoska v americe sla po 6tinedeli makat..hruza..budme radi co tady mame

zuzkaaaa
24. zář 2009

tak veru, ozaj pridala som fotky 😀

adelinka
24. zář 2009

zuzi..ta je sladoucka 😵 😵 😵
valim do hajan 😔

mirunda
25. zář 2009

čaute, tak konečně nás pozvali na vítání občánků 🙂 Jdeme 1.10.09 - tak se hrozně těšíííím!!!

Jinak sice jinde mají mateřskou tak krátkou, ale zase někde ji mají taky dlouho jako u nás a berou víc, i za porodný.. prostě jsme takový průměr.. ale aby nám teda sebrali 10% mateřský a přidali nezaměstnanejm, tak to se mi teda vůbec nelíbí.. ale jak jsme volili - takový to máme.. příště asi půjdu k volbám 🙂

a Zuzi, malá je úúúžasná!

byggyt
25. zář 2009

Mirun vám chcú zobrať z materskej? tak to je naozaj sila môžu sa hanbiť no ale asi majú cigáni málo

mirunda
25. zář 2009

jj, zrovna o tom jednají, nebo je to možná už schválený, oni se nemůžou na ničem dohodnout.. protože jsme zadlužený jako svině, tak chtějí ubrat 10% mateřský, snížit porodné ze 13tis na 10tis, a jeden z největších debilů v celý politice chce přidat nezaměstnaným!!!Tady se fakt vyplatí nepracovat vůbec a brát jenom příspěvky.. přesně - jako cikáni, ty se maj snad fakt nejlíp..

michala.l
25. zář 2009

Ahojte,
Tak uz som konecne oficialne na materskej 🙂 ... babula pekne rastie (mamina nie, to co som behom dvoch tyzdnov pribrala nejako zahadne zmizlo 😀 ), prietoky su OK a u mojej Dr nas caka uz len posledna poradna 🙂 ... a v pondelok dostanem DVD od Dr ako nam babula pomaly rastla az do teraz ...

evuse
25. zář 2009

Ahojte.

Mirun, tak ses konečně dočkala vítání občánků 😀 😉
Já jsem tak utahaná, čekám, až Tereza zalehne a natáhnu se taky. Rýmu už má naštěstí menší, noc proběhla docela dobře. jen jí musím tak každé 2 hodiny odsávat. Začne břečet jen se sehnu k vysavači.

mirunda
25. zář 2009

Michal, gratuluju k mateřský 🙂

Evi, jj, konečně jsem se dočkala 🙂 Byla jsem z toho uplně nadšená.. akorát Kuba mi hned řek, že musí být tenhle datum v Příbrami, tak jsem mu dala rozkaz, ať si to zařídí jak chce, ale že mě nasere, když tam s náma nepůjde 😀 Jsem přísná, já vím 😀 Ale prý si to teda nějak zařídí. tak už vybírám šatičky, co jí dám na sebe 🙂

Odsáváš vysavačem?Chudák malá, ale tak snad jí to co nejdřív přejde.. Lilince taky dneska trošku teklo z nosu, ale na odsání to snad ještě nebylo, ještě nosem v pohodě dýchá.. tak snad to přejde v klidu..

evuse
25. zář 2009

Mirun ono by to jinak nešlo než vysavačem, zní to sice hrozně , ale když si to vyzkoušíš, tak to není nic drastickýho a ten podtlak v té 2mm dírce na konci odsavačky samozřejmě není tak obrovskej jako při vysávání koberce 😀. Dokonce je tak "malej" že některé lepkavé nudle přilepené v nosánku to ani nenasaje.

Já mám ještě balonkovou Nuk, to nevysaje naprosto nic. Pak mám Otrivin , kde se to vysává hadičkou s nástavcem pusou, jenže to je malej tlak(ta hadižčka je tenoučká) a navíc, když se sní peru, tak ještě se trefit a v okamžiku, kdy se mi podaří se jí přiblížit k nosu, honem honem nasát pusou, to je naprosto nereálný, ale přece jen se občas trošku povede. Ale ta odsávačka na vysavač je nejlepší, odsaje to z hloubky a i když se sní peru, tak stačí na chvilku dát k dirce a je to. Bez toho bych fakt byla vyřízená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru