Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
31. říj 2009

peti, ved to, ze to tu zacalo ficat, to bude novymi clenmi a vzrusom z porodov!
a teda, mohla by si sa castejsie ukazat... fakt.

jabera
31. říj 2009

no, teraz neviem, co moj manzel nepozera na mobil, ked vie, ze nemam kredit a nemozem mu pisat, alebo ci ta chuderka este nepisala.... lebo ked hento pisala v noci, tak uz by som jej teda naozaj priala to mat za sebou.

baby ja som si pridala z tej zemlovky a ja to asi nevladzem dojest... to je sice dobre znamenie, ze uz tolko nezerem a asi sa mi zmrskol zaludok,a le neviem, co mam robit, lebo ja strasne tuzim po tom, to dojest. ale zacina ma uz boliet brucho z prezratia, asi to normalne idem vratit do kuchyne, to sa mi uz dlho nestalo...

jabera
31. říj 2009

evi, tie vrhy kocek a ty, to je skvele prirovnanie, naozaj! nieco na tom bude, ked si aj pred rokom o tomto case vlastne bola tehotna.. 😀

adelinka
31. říj 2009

teda evus..vy jedete 😕 tak brzo?to mas asi hodne dite 😀 😵 gratuluji

byggyt
31. říj 2009

Ahojte- no teda tuto to frčí a k tomu takéto novinky
Evi gratulujem ti moc, moc, moc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Maca chúďa dúfam že sa tam netrápi, inak ja mám jej číslo no ale neviem či je vhodné aby som jej napísala, čo myslíte? Počkáme do večera?
Orlica- díky moc si zlatá ale tiež asi kúpim ten NANY som ho pozerala, inak tam píšu že by bolo dobré kúpiť k tomu aj nejaký špeci madrac no ale to už asi preháňajú nie? nepočula si niečo o tom? veď podla mňa to stačí len ten monitor a mal by fičať na hociakom madraci
Kočík nemám nekúpili sme tam bola som akurát dobre nasratá lebo som mala nepravdivé informácie
😠 😠 😠 😠 😠 úplne zbytočná cesta, kúpim ho u nás ale inú značku , takú akú som pôvodne chcela
Pocahontas ja som nebola na 3D iba na klasickom sone

jabera
31. říj 2009

byggy napis jej! ved ona neodpise, ak nemoze. ja by som jej pisala, keby som mala z coho 🙄 urcite sa potesi....

byggyt
31. říj 2009

napísala som jej tak uvidíme že čo, napísala som jej aj že má Boris tvoj mobil

jabera
31. říj 2009

jej, super, si zlata, dik.

byggyt
31. říj 2009

no tak Maca je ešte celá že jej voda odteká od včera ale to už viete, že dostáva antibiotiká a čaká čo bude ďalej a všetky vás pozdravuje

jabera
31. říj 2009

booooze... tak to je neco... mozno ju este miska predbehne!

byggyt
31. říj 2009

no aj to je možné dúfam ale že už to dlho nepotrvá síce nepísala že či má kontrakcie alebo nie

michala.l
31. říj 2009

Jeeezis, uz som myslela, ze ma aspon ona za tym ☹ , ale tak uz dlho cakat nebudu a skor ci neskor je mala vonku 🙂 .
Janka, kiez by... , ale dost pochybujem - ona mi chce dopriat este aspon jednu nechutnu 4-hodinovu poradnu 😒
No drzim palceky, snad sa coskoro ozve, ze uz ma po tom ...

Byggy a preco ste nekupili? Nemali dobre alebo tie ceny uz nie su take, ako sa vravelo?

makawi
31. říj 2009

aale ste sa rozpisali normalne nestiham 🙂

byggyt
31. říj 2009

Michala tie ceny za ten kočík čo som chcela boli väčšie ako u nás a tie kočíky čo tam mala si môže strčiť do riti ani zadarmo by som nechcela otrasné boli, no hrozne som bola nasratá , mala tam aj štvor sety do postielky ale za 50 eur tak to ceny ako u nás ale u nás krajšie sety ale už z princípu by som v tom obchode nič nekúpila lebo oni nás tam chceli určite nalákať a si mysleli že už keď sme sa tam dotrepali že niečo kúpime no ale takú ešte nezahrali aby ma o.....i

byggyt
31. říj 2009

a to má ten obchod mužovho" známeho" manželka, p..a jedna

orlica
31. říj 2009

byggyt:ani jedna z kamarádek nemají speciální matraci a nany funguje na 100%

michala.l
31. říj 2009

Tak to je ozaj chore ... a to vam nemohla dat ta koza nejaku normalnu zlavu - ved urcite to kupuje za daleko menej ...no ale ked ani vyber nic moc, tak kaslat na nich ... a nekupili ste nakoniec nic teda?

byggyt
31. říj 2009

orlica- tak to som rada určite ho kúpim
michala- oni sa tvárili že nám ju dávajú ale asi nás mali za sprostých, nič sme nekúpili boli sme v Arkáde a tam si Laura kúpila v New Yorkeri sveter a tričko, už sa tam teda vôbec neoplatí chodiť na nákupy iba že vychytíš akcie a výpredaje

jabera
31. říj 2009

Ukričaná, škaredá žena, s hrubými črtami hrocha
vchádza do Tesca s dvoma deťmi za sebou,
kričiac na ne oplzlosti celú cestu ku hlavnému vchodu.
Esbéeskár pri vchode hovorí:
"Dobrý deň madam, vitajte v Tescu, máte nádherné detičky. To sú
dvojičky?"
A tučná škaredá žena prestane bliakať, potiahne nosom:
"Samozrejme, že nie sú. Starší ma deväť a mladší sedem.
A vôbec prečo si myslíš, že sú dvojčatá? Vari vyzerajú rovnako,
ty idiot?
"Absolútne nie", odpovedá esbéeskár,
"Len nemôžem uveriť tomu, že s vami niekto trtkal dvakrát!!"

zuzkaaaa
31. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 janka
myslím na marcelku dúfam, že to už bude mať skoro za sebou 😉

byggyt
31. říj 2009

jaberka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
už máš polovičku doma?

mirunda
31. říj 2009

Jaberko - LOL 😀 Jsi mi připomněla:

Dívka vejde do supermarketu a kupuje následující věci:
1 mýdlo
1 kartáček na zuby
1 zubní pastu
1 bochník chleba
1 litr mléka
1 jablko
1 banán
1 pomeranč
1 broskev
1 švestku
1 rajče
1 salát
1 zelí
1 bramboru
1 müsli tyčinku
1 koláč
1 žemli
1 mraženou večeři
1 dílek mražené pizzy
Chlapec na pokladně se na ní podívá, usměje se a řekne: "Svobodná?" Dívka se ostýchavě usměje a odpoví: "Jak jste to poznal ?" A on odpoví: "Protože jste hnusná."

jabera
1. lis 2009

hahahhahahhhhhhhhhhhhhhhhahaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudinka....

ano, boris uz dorazil, skoda, ze na internete, aj na bratislavskej hlavnej stanici mu dali uplne ine info o vlakoch, nez bola realita. dievcata, z toho plynie ponaucenie, ze ak cestujete do zahranicia, zistite si, ci tam nie je sviatok, lebo vtedy je vsetko pomenene, ale dobre utajene! napr. keby som to bol aja, este stale by som cestovala, kedze by som sa popytat nevedela... ale stastne dorazil..

macka nepise, dost na nu myslim. snad ju nenechaju niekde v kontrakciach tolke hodiny, bozemoj...

mirunda
1. lis 2009

Tak holky, Hanulka je ještě 3v1 🙂 Psala, že je tam uplně zbytečně, že jí nikdo nic podstatného neřekl a že kdyby to na ní teď přišlo, tak by šla císařem.. a že závidí Maci, že už to má asi za sebou 🙂

jabera
1. lis 2009

no a maca nic.... snad je maci co zavidiet, sakra... mi je divne, ze nepise,

michalka, ty musis okamzite dat vediet potom.

evi, aj ty to sleduj, aj vsetky ostatne, treba sa hlasit IHNED! my sa tu takto nervacime potom.. a vy sa povalujete po porodniciach 😀

byggyt
1. lis 2009

no ani mne maca nepísala ☹ ☹ ☹ , sú to nervy toto, baby ja vám dám hneď vedieť ako to bude možné,dnes ráno som sa zobudila a mám už opuchnuté aj dlane do kelu a to som bola cez noc tri krát čurať, počasie tu je typické depresívne dušičkové, hmla 1 stupeň no paráda

mirunda
1. lis 2009

Byggytko, já měla taky hrozně pak nateklý ruce a splaskly mi až tak 4-5 den po porodu, to byla úúúúleva, když jsem mohla dát normálně ruku v pěst 😀 A nohy mi splaskly až tak 7 den po porodu, ty jo, já se konečně vešla do bot 😀

Evi a kdy se tu novinu chystáte říct tchánovcům?

byggyt
1. lis 2009

Mirun ja sa bojím aby sa mi neopakovala tá preeklampsia čo som mala pri Laure no ale pokial neni bielkovina v moči a nejak extra vysoký tlak tak prežijem aj opuchy, jééééj mne už nabehol 33tt no ešte vydržať 5 týždňov a môžem ísť rodiť 😎 😎 😎

michala.l
1. lis 2009

Ahojte ...no ja tu nacumujem od rana a nic nove ... joj, chudatko, snad ju netrapia este doteraz a snad uz ma po tom...
Ja stale nic (kurna) a zajtra je poradna ...ja tam tak nechcem zas ist 4 hodiny cakat ...kokos, vobec to nejde podla planu 😀
Byggy, to ti tak vsetko opucha? To nezavidim ☹ ... ja nastastie nemam ziadny problem a je mi uplne fajn ...aj by som si sla zabehat keby sa mi chcelo 😀 , este aj obrucka mi stale planta na prste a celkovo som v minuse este 1 kg oproti vahe pred tehu..., ale uz asi ani nepriberiem, lebo uz mi nejako nechuti zas jest. Jezis, ja chcem dnes porodit, ja nechcem tu poradnu ...AAAA 🤐

byggyt
1. lis 2009

michala tak skús trošku pobehať a možno sa ti zadarí porodiť dnes a nebudeš tam musieť v tej čakárni ostarnúť ja to tak vždy hovorím že tam aj ostarnem, no u mňa to dnes vyzerá asi tak že iba PC, WC, kuchyňa a postel 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru