Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
18. lis 2009

Doma chci mít páreček leda tak na talíři 😀 A třetí dítě?, tak báječná matka asi nebudu, abych to zmákla.
A máš recht, princezny jsou tak líbezný 😉 . Já jsem z Terezy a z těch jejích usměvů uplně vyřízená. Začalala jsem jí dokonce říkal Pusíku, nedřív teda Pusinko a pak se to zkrátilo na Pusinu a na Pusíka 😀 . Ale zatím na to neslyší, ani jí to nechci učit, abych jí neblbnula.
Rozumí už Lili, když jí řekneš "ne" ?

evuse
18. lis 2009

Lulupopo, to je tvůj muž teda světlá vyjímka 🙂

mirunda
18. lis 2009

Ten můj chtěla taky holčičku, ale z důvodu, že jeho táta má ty 4 kluky, tak abysme se mu mohli vysmát 😀 Ale teď už chce taky kluka..
Chceš dvě dítka?Já bych si klidně to třetí, i klidně čtvrtý.. 🙂 dala.. mno, uvidíme jaká bude krize 🙂 Je to otázka ještě několika let.. 🙂
Jinak Lili, když mi třeba leze do květináče a já na ní zakřičím "ne", tak se otočí, sedne si, začne máchat rukama a hrozně se mi směje.. prostě jí jsem k smíchu.. ale nejhorší je, že ona je tak rozkošná u toho, že se fakt musím smát.. to je v háji 🙂

evuse
18. lis 2009

Jo za poměla jsem se vyjádřit k tomu plavání(plavky vel.40 radši nebudu komentovat 😠 ). Mě by do plavek nikdo nedostal. Jedna na koupáku mezi stovkama lidí, tam bych se ztratila, ale v bazénu 😝 . Navíc si naprosto neumím představit tu organizaci, když se dítě i máma musí převlíknout umejt. A umejt ve sprše? Celou dobu jí mít na ruce a tak se umejt? To by mi asi spadla na zem. No zkrátka takovéhle detaily já řeším a pokud to nedovedu dopředu vymyslet nějak schůdně, tak do toho nejdu.
Můžeš mi Mirun podrobně popsat jak jsi to vyřešila?

adelinka
18. lis 2009

evus..to neni pravda muj kluka nechtel a bratranek maji holku a chce zase holku..znam malo chlapu u nas kdo by chtel kluka 😀

mirunda
18. lis 2009

Evi, já si to taky neuměla představit.. pořád jsem to s Kubou řešila.. ale nakonec to bylo takhle: my to máme v nějakém hotelu na Pankráci - ve 24. (posledním) patře - je to vyloženě pro maminky s dětma.. kočárek jsme nechali hned za výtahem, paní na recepci tam byla stále 24hod.. pak jsme šli do převlíkárny, kde byly dvě postele, vedle sprchy.. malou jsem na postel posadila, převlíkla sebe, pak jí.. nějaké věci jsem tam nechala, něco si vzala sebou a nechala u bazenu.. nikdy nevíš.. ani jsem se předtím nesprchovala, malou taky ne, ale je tam pro děti taková ta jakoby přenosná postýlka, kam mimčo můžeš položit, aby ti neuteklo a mohla jsi se v klidu vysprchovat..
Jinak v bazénu - ta instruktorka ti podržím mimčo, ty tam vlezeš a mimčo ti podá..
Pak zpátky - zase do tý převlíkárny, osušila jsem sebe, oblíkla se.. pak Lilinku, oblíkla Lilinku.. vlastně jako doma.. ani potom jsem ji nesprchovala, my to máme 20min pěšky domu, takže jsem to nechala až na doma.. pak jsem jí tam nakojila - měli i kojící koutek - pak šup do kočárku a bylo to..
Evi, plavání rozhodně doporučuju!Bylo to hrozně bezvadný, všem až na jedno mimčo se to moc líbilo.. instruktorka byla moc milá, bylo vidět, že to nedělá poprvý.. 🙂 Prostě doporučuju..
A co se plavek týče - maminky tam samozřejmě měly dvoudílný plavky, figuru jak z filmu - k vzteku.. koupila jsem si ty plavky tankyni - výborná záležitost - http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=101320 - jsou ještě trošku rozšířený.. vypadají hezky..

macalc
18. lis 2009

evuse malú bruško nebolele lebo kaká a aj všeto ostatne okolo toho je v poroiadku ona cely den prespí a potom v noci bola hore nechcela vobec spat a ja by som taaak velmi spala 😒 😒 😒 😒 😒 😒

mirunda asi by bolo este skoro aby sme maly zubky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Simisimca mne povedali v 32 tt ze mala ma cez 3kg a narodila sa 3560g tak aj sa im to celkom podarilo

mirunda
18. lis 2009

Macalc - já bych se nedivila.. vsadím se o stovku, že budete mít zuby dřív než my 😀

jabera
18. lis 2009

mirun, krasny opis plavania, ale otazka.... celkom vazne povazujes velkost 42 za nadpriemernu??? ved to je moj sen!!!!!

strasne vela veci ma tu zaujalo, ale bart je uz desny, nemam sancu jedou ruckou moc pisat...
snad vecer....

hani, strasne gratulujem tesim na fotkyyyyyyyy!!!!!!!!!

mirunda
18. lis 2009

Jaber, co ti mám říct - nepřipadám si uplně nejnejnejhůř, ale žádná sláva.. štve mě, že mám všechno v horní části těla.. široký ramena, širokej hrudník.. mno, už jsem to sem psala... a víš, co mě sere nejvíc?Že ta moje potenciální tchyně má po 4 dětech velikost 38 a na břiše ani strii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vůbec mi nebylo trapný, když mi dala v těhotenství její těhu kalhoty a já je nenatáhla přes stehna.. mno... tak nějak.. a po porodu mám hroznej převys na břiše, je to nechutný.. rozhodně se necejtim akorát ☹ Moje spokojenost by byla mít o 10kg méně.. nebo o 15 😀

evuse
18. lis 2009

Mirum o sto euro 😀 😀 😀

Jo, já mám taky převys na břiše, ale to se za pár tejdnů spraví 😀 😀 A tchyně má asi tak 55kilo, jo, je to k posrání, připadám si tu jak velryba.
S tím plaváním to máte fajn, že je to blízko. Akorát se divím, že vám prošlo, že jste se před tím nevykoupali. Já zrovna před pár dny četla na jedněch stánkách plavání, že se musí rodič i dítě umýt mýdlem před vstupen do vody, no je to pochopitelný z hlediska hygieny, ale vopruz. Já běžně do bazénu nechodím, takže pro mě vopruz, před bazénovýma milovníkam asi budu za blbku. Jo a navíc, než bych došla k bazénu a pak zpátky, tak bych si as zedřela stehna ☹ . Asi to některá z vás zná, ani kvůli tomu v létě nenosím sukně, stehna se mi třou o sebe a fakt až tak, že si je odřu. Přitom doprd.le zas nejsem tak tlustá! Já nevím, jak to řeší ostatní 🙄

zuzkaaaa
18. lis 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
baby no takéto fotky dávať na koník...

mirunda
18. lis 2009

Evi, ten převys je sice o něco menší než po porodu, ale tohle už asi nezmizí 🙄
Jinak na stránkách toho plavča jsem taky četla, že se musíme hrozně hlavně umýt - taky jsem musela koupit dětský mejdlo - doma ho nepoužíváme.. a prostě to tam nikdo nekontrolovat.. raději se umeju doma před odchodem, je to pohodlnější.. a při odchodu spíš ty mimča myjí, aby neměli třeba vysušenou pokožku nebo pak exémy z tý chlorovaný vody (jestli je chlorovaná??) a tak.. my jsme to prostě udělali takhle a v pohodě..
Se stehnama jsem to měla v těhu a ještě po porodu tohle léto - v sukni hrozný, myslela jsem, že se poseru.. snad další léto to bude lepší...

mirunda
18. lis 2009

zuzi, výborná fotka.. tak to vypadám kurva dobře 😀 😀 😀 Hned je mi líp 😀

zuzkaaaa
18. lis 2009

😀 😀 😀 😀
tak to ešte aj ja 😀

evuse
18. lis 2009

Zuzi, tak to je fakt masakr.
Mirun, já to s tím převysem myslela, že mi zmizí, až se mi zakulatí břicho v těhu 🙂

lenkavano
18. lis 2009

ahoj holky mohla bych se k vám přidat?ale trošku se vymykám ,né sice váhou,ale tím že nejsem těhotná a už ani nebudu. 😉

jabera
18. lis 2009

lenka, jasne, ze mozes! vitaj! teeda, tak ty uz mas odrodene... ako to zvladas, tolko deti? aj sa zastavis niekedy? ja nestiham pri jednom...

evi, tak stehna a suchanie je moj problem od detstva. nosievala som take stahovacie nohavicky s nohavickou 🙂 tak sa to volalo... az posledne 3 roky pred otehotnenim som mohla nosit sukne aj bez nich. teraz je to uplne strasne a este aj nechutne na pohlad. a previs brusny mam od porodu tiez... mas pravdu, ty ho na chvilku stratis...
a teda, aj ked mna si sa nepytala, ci bart reguje na "ne", tak poviem 🙂 ved on je inteligentny chlapcek! to nevadi, ze je trosku pomalsi v pohyboch... aj bartik reaguje a nahodou velmi podobne ako lilinka... proste sa zacne strasne smiat a neprestane robit to, co ja chcem "ne".

mirunko.... co ti mam na to povedat 😀 ja chapem, ze kazda chceme byt krasna... ale moj sen je navrat k predtehotnej 42... vzdy som bola, jemne povedane, plnsia a ta 42 je pre mna uplna pohodicka. vobec viac nepotrebujem... preto tvoja 40 a tuzba 10 kg dole je az sokujuca! ved to nebudes ty... a hlavne, uz sem nebudes patrit, budes mi chybat 😀

zuzi, ta fotka je teda hustotka, to som aj ja veeelka kocka...

hani, este ti pisem, tak som na teba myslela. to ma mrzi, ze ti ten cisarsky nakoniec tak dopadol, ale co uz narobis.. hlavne, ze ste doma. verim, ze ste z nich obaja mimo, ved musia byt uzasne..a mate ich v jednej postielke? ako zvladas bezny zivot? pomaha ti niekto cez den? ja si to vobec neviem predstavit, ako sa riesia veci, ked obidve placu a naraz sa pokakaju... asi proste jednu nechas plakat, ze... mam take blbe otazky, ja viem, ale tak som na to myslela teraz, pri umyvani riadov 😉 strasne sa tesim na fotky. dufam, ze sa sem obcas dostanes..aspon zakladne infosky podat, ako sa vam dari...

simi, mne povedali, ze bart vazi 3400 podla uzv, tesne pred porodom.. mal 4210. takze nie vzdy sa trafia.
no, michalak asi ma co robit, sa nam t u dnes neobjavila...a byggy tu nebola! tiez dost dlho tusim...

lulu, aj ja chem vidiet frak, to musi byt skvele!!!

baby, ja neviem, si som nejak divna, ale ja vobec nestiham... povedzte mi, tiez mate chvilkami pocit, ze v kuse upratujete, perete a furt je bordel a ze nemate cas si sadnut? mozno sa chcem moc venovat bartovi, ale ja si to inak neviem predstavit. on chce vecne spat a k tomu ma potebuje. lahnem si s nim a on sa zacne hrat. vstanem, uz kvici... proste mame hajat spolu v posteli.. to je jeho predstava prijemneho dna. potom spi a ked vstaneme, tak max. pol hodinu je v pohode sam a hra sa, potom papa a zase je unaveny a furt dokola...mam pocit, ze by rad papal aj vecer. ale ja mam normalne dojem, ze mu ani nemam kedy uvarit tu kasu! proste nemam sancu ist s nim 2x denne von asi.. mna uz ide drbnut. fakt. ved ja som si teraz sadla... som divna? povedzte mi,ale fakt, ja sa nenaserem...mozno.

lenkavano
18. lis 2009

jabera díky za přivítání. 😉 no mám sice honičku,ale děti mám trošku od sebe tak se to dá. 😝 😀 jedno a čtyři je opravdu sice rozdíl ale co není může být,ne? 😀 😀 já chtěla vždy velkou rodinu. 🙂 jinak poslední tvůj odstavec mi úplně mluví z duše,jakobys mluvila o mě. 😝 😅

michala.l
19. lis 2009

Ahojte.
No ja vas citam...a ked konecne dobehnem dokonca a idem napisat, tak sa mala zobudi ..
Maci, snad dnesna noc bola lepsia ... u nas to tiez nie je zatial podla mojich predstav, ale mohlo byt aj horsie . V nemocnici spala mala stale a doma troska horsie - hlavne v noci 😒 .
Chvilami si pripadam ako nejaka dojnica,co len kozy vytahuje a popri tom chrapem s otvorenymi ocami 😀 ,ale cez den spinka pekne, 2-3 hodinky prespi,ked sapekne napraska mliecka. Zatial kojim a dufam, ze vydrzime co najdlhsie - i ke mam chvilky, ze mam toho dost (hlavne, ked schmatne tak besne, ze mam pocit, ze mi odkmasla prso 😀

Hani, gratulujem aj ja ku dvom kockam,ako zvladas tie prve dni? Asi mas teraz dost co robit,ze?

Inak aj ja som rozmyslala na tym plavanim s detmi,ale naokolo nic take nie je a cestovat bohviekam sa mi moc nechce 😒 ...druha vec,ked by som sa tam zjavila vplavkach - ved tie male deti by maly sok 😀
Simi,mne malu vahovo vyratali celkom presne (ku podivu,kedze sa vsetci vyhovarali na hrubu brusnu stenu 😕
Ozaj, Jaberka, gratulujem k 4 zubom 😉

mirunda
19. lis 2009

Jéé, Evi, já jsem trubka, vidíš, ty se máš, tobě se to ztratí.. 🙂 Už cítíš větší bříško? Ještě že se Terezka pohybuje, že jí nemusíš tolik tahat, co? 🙂 Hele a už jste zkusili nočníček?

Lenkavano - vítám.. 4 děti jsou nádhera!Taky bych chtěla tolik dětí.. 🙂

Jaberko, tak už se na mě nezlob.. 🙂 Vidíš, ty jsi měla před těhu 42, já 40.. to je vlastně to samý.. tak toho nech.. 🙂
Omlouváme se, že jsme se nezeptali na Barta, jestli slyší na "ne" 😀 Ne, Bart je šikovnej, to tady víme.. a je fakt, že od Lilinky je jen 3 týdny.. taky se ti vždycky směje do obličeje?Je to k vzteku, ale taky se musíš vždycky smát? Jsou rozkošní..
Jinak taky mám někdy takovej pocit, neboj.. je fakt, že Lili si už docela hodně vyhraje sama, ale i tak - peru, vařim, uklízim... a je divný, že je POŘAD co uklízet, já to nechápu.. uklidim v kuchyni, ale druhej den můžu uklízet znova 🙂
Mno a ven jsem začala chodit 2x denně, Lili v kočárku krásně usne.. v postýlce doma ne.. 😒 Nebo jí vezmu jen na zahradu na trávu, povozim 10min a spinká.. teda když je unavená..

Michalko - to je dobře, že kojíš.. neboj, ono se to zlepší.. já si pamatuju, že v prvních dnech jsem normálně jednou brečela únavou..byla jsem total.. a to spinkala třeba 17hod denně - na co jsem si stěžovala 😀 Ale ono se to za chvíli upraví a bude to každým dnem lepší a lepší..

Jinak jsem včera objednala Lilince k vánocům ten zpívající stoleček od Fisher Price, tak jsem zvědavá, jak dlouho to Lili bude bavit..

evuse
19. lis 2009

Ahojte.

No já se na to "ne" ptala proto, že Tereza na to reaguje už asi 14 dní a občas přestane s tím co je "ne". Ale neplatí to bohužel pro utíkání nachodbu. Jo a jednu dobu mi při jídle kroutila hlavou "nene" když už nechtěla jíst. Teď přišla na mnohem lepší způsob, nechá si to sousto dát do pusy a pak vyplázne jazyk a vypahne jí to ven

evuse
19. lis 2009

Mirun, já bych řekla, že Terezu nebaví žádná hračka, maximálně chvilkuj, když je to nové, ale pak už ani ne. Mám tendence jí pořád něco kupovat a doufám, že si to oblíbí, ale jaksi pořád nic. Jedinej držák jsou spací plyšáci do postýlky. A dudlíky.

Břicho ani necítím, ono v těch špakách to zkrátka není poznat. Jen když sedím hodně sehnutá, tak mě to tlačí.

Ahoj Lenkavano. Čtyři děti, to jsi dobrá. Já už začínám mít bobky jak zvládnu ty dvě.

Jaberko, jsi normální 😉 . Počkej pár týdnů a už to zase bude jiný-lepší. Já mám pocit, že taky pořád uklízím. Nejvíc mě prudí ty Tereziný rozhrabaný hračky, který jsou všude. Jen čekám, kdy se po něčem svezu a hodím kopyta

A chodit 2x denně ven? ani náhodou, stačí, že se vykopu jednou. Tereza venku stejně nespí a jsem radši. Aspoň mám doma klid, když zalehne.

mirunda
19. lis 2009

Lili když nechce jídlo, tak mi vezme ruku, kde mám lžičku a odstrčí jí pryč od sebe.. 🙂 Ale s tím jazykem je to lepší 😀 😀 😀
Lilinku některé hračky baví víc, jako že se k nim vrací.. právě zrovna hudební hračky vedou, ale taky třeba trychtýř a tak.. 🙂 Prostě barevný věci, co používám já.. některý jsem jí už darovala do krabice s hračkama..
Právě já mám dobrý, že může jen na terasu nebo na zahradu jí uspat a nechat jí venku.. tam spí mnohem déle než doma.. asi ten čerstvej vzduch - ikdyž otevřu okno doma, není to to samý.. tak za tohle jsem vděčná rodinnýmu domečku.. 🙂
Evi a co ten nočníček?Zkoušeli jste?

pocahontas35
19. lis 2009

Ahojte dievcata,

nebola som tu dva dni, tak som si precitala, co ste popisali 🙂

adelinka, dostanes velmi pekny darcek, aj mne sa velmi paci dolce gusto, vies o tom, ze vychadza nova limitovana edicia vo fialovej farbe, ale je aj drahsia, stoji 5000,- Sk, ale je to zaujimava farba, sice videla som to len na obrazku, ale pacila sa mi 🙂

hanka: konecne doma, to je skvely pocit ... 😉

simisimca: porod sa ti pomalicky blizi, nemas z neho este "bobky" ?

lenkavano: vitaj medzi nami... a cit sa tu dobre 🙂

jabera: takze maly ma 4 zuby, tak to je uplne skvele je rozkosny.

V pondelok sme boli na specialnom vysetreni srdiecka maleho, kde nam doktor povedal, ze maly je uplne zdravy, ze nema ziadnu vyvojovu srdcovu vadu. Boli sme tam z toho dovodu, ze na morfologickom ultrazvuku sa doktor vyjadril, ze kvoli hrubsej brusnej stene, nevidi srdiecko poriadne, ako pracuje. Doktor, ktory vysetroval srdiecko, asi ako jediny nepovedal, ze mam hrubsiu brusnu stenu a pekne videl srdiecko aj nam ho opisal, dokonca nam spravil fotku v 3D a nahral nam aj CD a to vsetko za 50 EUR. A povedal nam aj vahu, momentalne mame 726g 😀

Baby aku pouzivate detsku kozmetiku ? Co plienky ? A chcela by som vediet vas nazor na dojcenske flase, ktoru znacku si vybrat, alebo na co sa zamerat. Mozno sa usmievate, ale nemam skusenosti, tak sa pytam vas, skusenych.

a este cosi... jaberka, ja by som o svojich dietach a hmotnosti, mohla napisat velmi vela knih, ale pevne dufam, ze u mna sa to po porode zmeni a tym, ze som cely zivot od malicka bola tucna, (neznasam to slovo) tak sa zmeni aj moj metabolizmus k lepsiemu a ja schudnem, som o tom presvedcena a verim v to!!! Inak, neviem, poznas relaciu "Ste to co jete " ?

Inak, dnes je prave tych 7 rokov, co som mal s nohou problemy ... brrr

evuse
19. lis 2009

Mirun nočník jsme nezkoušely, chc ještě počkat. Já s ní samozřejmě taky můžu na zahradu, ale protože mi v kočáru skoro nespí, tak radši jdu ven, než tam jen sedět, jí by to stejně nebavilo. A i kdyby spala, tak jí tam nemůžu nechat, jsme v patře a než bych tam doběhla, kdyby se něco stalo....

Pocahontas, to je super, že je mimi v pořádku a 50euro za nahrátí UTZ to je super cena.
S tou kosmetikou je to asi tak, že je nejlepší používat co nejmíň. Koupeme do teď jen v čisté vodě a stačí to ( to poznáš po čuchu, že to mimino po koupání jinak voní a je čistý i bez mydlinek 😉 ). Po koupání natírám olejíčkem od Hippu, krásně voní. Natřu jí i ksichtík a hlavu- vlasů má málo, takže to nevadí. Jinak používáne ochraný krém proti chladu Nivea Baby, dobře se roztírá. Když svítí sluníčko, namažu jí opalovacím krémem pro děti s 50F od Garnier. Zadek jí mažu při každém přebalení Rybilkou, když se oprudí tak Pytiolem. Další kosmetiku netřeba, pokud není nějaký problém. Jo a na potničky se mi odvědčil Sudokrem

evuse
19. lis 2009

A ty lahvičky, mám od Aventu, ale nešse trochu oběhají dudlíky, tak tečou 😖 , to jsme tu řešily se Zuzkou. Taky bych řekla , že je to dost drahé a ceny sterilizátorů, docela maso. Kamarádka má vyhlídnuté Chicco, koukala jsme , že to má velmi dobré ceny právě za sterilizátor, jak do mikrovlnky, tak do zásuvky. Takže kdybych se měla rozhodovat znovu, do Aventu bych už asi nešla.

pocahontas35
19. lis 2009

evka, dakujem velmi pekne za cenne rady, urcite to vyuzijem ....tak mi napadlo, v prvom tehotenstve si mala problemy s tlakom, ako si na tom teraz ? Je to v pohode ?

mirunda
19. lis 2009

Pocahontas - souhlasím s Evuš - čím méně kosmetiky - tím lépe!Já vlastně skoro nic nepoužívám.. když byla Lili malinká, a koupala se v koupacím kyblíku, tak jsem jí tam přidala trošku od Weledy - měsíčková kojenecká koupel. Krásně to voní a firma Weleda je čistě přírodní.. Olejíček jsem snad v životě nepoužila, možná jednou, po narození, když měla suchý prstíky.. jinak mám taky olej od Weledy. A na opruzeniny - taky Weleda 😀 můžu jen doporučit, je výbornej a pak jsem si ještě koupila Ondřejovu mast - to mi doporučila mamka, že je to na všechno a měla opět pravdu 🙂 Jinak jí prostě ničím nemažu.. je to škoda, děti voní samy od sebe.. 🙂

Plínky doporučuju látkový 😀 😀 Ne, jsem tu jediná látkařka, tak se pyšním 😀 Samozřejmě jednorázovky jsou pohodlnější, kupuju nějaký obyčejný v DM Drogerii a myslím, že jsou dobrý.. jednou jsem koupila Huggies (nebo jak se to píše), byly v akci, jinak za tu cenu bych je v životě nekoupila.. byly na nich akorát medvídci, jinak žádnej rozdíl..

Kojenecký flašky snad ani nekupuj dopředu - já je vůbec nepotřebovala.. půl roku jsem kojila a pak jsem jí rovnou dala takový ty netekoucí hrnečky a za chvíli se to naučila a v pohodě.. tak uvidíš, jestli budeš kojit, nedoporučuju vyhazovat za to peníze.. jinak jsem koupila taky Avent, a taky mi teče.. 😝 Vlastně proto jsme je nepoužívali.. 🙂 Takže bych do Aventu taky nešla..

simisimca
19. lis 2009

Ahojte baby...
pocahontas ty ako keby si mi z duse prehovorila...aj ja sa spolieham na to ze som bola cely zivot tucna a ze po porode sa to zmeni... 🙂...ved sa nechame prekvapit... 😉...ja tiez pozeravam ste to co jete a naposledy ta baba, to som nechapala, pribrat za dva roky 55 kg?....to sa vobec da?

Pocahontas bobky z porodu som mala na zaciatku tehotenstva ale teraz sa skor tesim ako bude maly vyzerat a tak...mam skor obavy, lebo mi povedali ze mi hrozi cisarsky koli nizko polozenej placente a bojim sa skor tej bolesti po.. ☹

macalc mala si velke bolesti po cisarskom?....mne vsetci hovoria ze koli mojmu bruchu mi to tu ranu bude prekryvat a ze sa mi nebude vetrat, ze sa mi bude zle hojit a ze sa mi moze zapalit...aku mas s tym skusenost?

lenkavano vitaj...4 deticky...mas moj obdiv... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru