Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
19. kvě 2009

no teda, tu nikto nie je!

ahojte baby, nechrapte.
kacka sa este neozvala, tak dedukujem, ze chuderka skoncila na cisaraku..., hovorim si, ze inak by to uz musela mat za sebou, aj s nejakou prvotnou regeneraciou..tak cakam, kym napise

adelinka
19. kvě 2009

bre ranko..
a ja ze uz tady bude napsane ze je sofie na svete 😵

marianeta
19. kvě 2009

Caves papulky.

Ze by Kacka uz porodila?

Jaber ja som hore od 3:00 bo bola u nas strasna burka,som myslela ze nam okna vyvali na dome,navyse mi fucal pes pod postelou tak som sa kvalitne vyspala 🙄 .Nastastie maleho tie rany nezobudili 🙂 .

Pani zuzka ty uz to mas coby dup 😵 .Uz si zbalena ?Ja uz som v 36tt bola..keby daco.

evuse
19. kvě 2009

Ahoj holčiny.

Jaber to máš teda pravdu. Chudinka Kačka,tak snad je ona i Sophinka v pořádku .

Adel já sem taky šla na jistotu přečíst si že už je na světě a ejhle 😨

zuzkaaaa
19. kvě 2009

caute babenky...
tak už aj ja som tu, teraz som dospávala noc, aj u nás bola strašná búrka, maličká vo mne kopala ako by sa bála a pes tak isto kňučal bál sa a manžel chrápal ako o preteky, raz som ho aj zobudila prišlo mi nejak zvláštne zle a on na to sa na mňa pozrel a povedal aha, otočil sa na druhú stranu a chrápal ďalej, tak som potom premýšlala že sakra keď mi odtečie plodová voda a ja ho nebudem vedieť zobudiť... 😅
marianeta tašku už mám pripravenú asi od 34 týždňa, čo ak náhodou zajtra mám poobede poradňu tak som zvedavá čo bude
chuderka kacka ale podľa mňa je už určite potom len teraz buď dospáva alebo sa raduje pri maličkej, alebo žeby chuďatko ešte 2v1....

jabera
19. kvě 2009

teda baby, taku burku ste vy mali? a obidve psov pri sebe, to je sranda...

zuzka, to je dobra sranda, ze "aha" hahahaha, povies mu, ze rodis a on ti povie, aha a spi dalej.

kacka mi furt nepisala, myslim, ze asi nic moc, no... pri silach neni urcite, ved to by sa uz urcite ozvala, som si ista..

evuse
19. kvě 2009

Tak jsem přiběhla z prochajdy a jdu sem kuknout a tu nic o Kačce ☹

jabera
19. kvě 2009

evi, ani nic neviem... uz som si tym cisarskym ista uplne. snad je vsetko v pohode.

adelinka
19. kvě 2009

ahojky..
petan uz spinka a ja mam konecne chvilku cas
teda ta kacka se neoziva ☹

jabera
19. kvě 2009

adel, nie.. uz mi z toho az neni dobre trosku... skoda, ze tu neni mirun, ze dokedy bola ona po cisarskom mimo real by ma zaujimalo...

zuzkaaaa
19. kvě 2009

jaberka po cisarovy to trvá dlho podľa toho či ju úplne uspali alebo len smerom dole umrtvili

evuse
19. kvě 2009

Kamarádka kterou uspávali byla pak minimálně jeden den na JIP(JIS)

No snad se brzy ozve, taky už si říkám, jestli je všechno OK...

jabera
19. kvě 2009

no, ´po narkoze vie byt cloveku paradne blbo aj par dni, tak mozno proste ma ine starosti ako mi pisat...snad. ja som jej dnes pisala, ze na nu myslime, ale ani neviem, ci sa jej dorucila, lebo som pisala z pocitaca a tam nie su vypisy

zuzkaaaa
19. kvě 2009

jaberka teraz pozerám, že zajtra má Bertík meniny... 😀 😀 😀

jabera
19. kvě 2009

vazne???? ja nemam slov. kalendar a stale som sa zabudla kuknut na nete, ze kedy vlastne ma, lebo mam len cesky a takm su inak. no, idem hned mrknut

jabera
19. kvě 2009

zuzi, ty nekecas!! no tak super, diky moc, ze si mi to povedala. ozereme sa zajtra... hned jak boris vyjde zo sprchy mu to musim povedat. moze mi nieco kupit, ved bart je vlastne kus zo mna....

jabera
20. kvě 2009

baby, vy ste nu neni.... a ja co tu sama? kaca nic....

jabera
20. kvě 2009

tak ja si tymto zakladam samostatny dialog jabera s jaberou.... pokecam si, ved co, aj doma si kecam sama so sebou,ale aj s bartom, ale to je vlastne jak sama so sebou... lebo zanho aj odpovedam zvacsa...
pisala som katke z mobilu, aby som videl avypis a sprava sa jej dorucila, tak som sa trochu ukludnila, lebo uz som sa o nich fakt zacala bat... este moze byt, ze nema mobil u seba, lebo tu sa to v spitaloch oficialne nesmie, neviem nakolko sa to dodrziava tam, kde je ona..

zuzkaaaa
20. kvě 2009

ahoj jaberka, už som tu nemusíš sa sama rozprávať zo sebou 😀 ale určite je všetko v poriadku s katkou len určite nemá čas, nevie oči odtrhnúť od Sophi, jaj ale sa mi dnes nechce isť k dokimu a to hlane že až poobede, maličkému prajem všetko najlepšie k meninám a mimičke nejaký darček 😀

jabera
20. kvě 2009

zuzi, ahoj! ja uz som myslela, ze som sama na svete a zacala som upratovat zo zufalstva... dakujem za blahozelanie bartovi, odovzdam! my sme mu potriasli pravicou rano o 5.30 a on sa na tom smial! hahahah
potom povedz, co u mudra, ci nieco nove zaujimave nepovedal...

tak sophie uz je na svete, narodila sa vcera o 21,00, 3600g, 53 cm, cisarskym. hlavne, ze uz to maju baby za sebou. ale to trvalo, teda...

zuzkaaaa
20. kvě 2009

íha tak kacke gratulujem ,konečne nejaké informácie o nej a maličkej, pekne veľká sa jej narodila, tak predsa cisárskym, nevadí hlavné, že su ok

sijen
20. kvě 2009

Holky za týden jdu na gyndu oznámit že se budem snažit. Mohly byste mi napsat do IP, komu to nevadí, jak jste na tom byly s váhou před těhotenstvím..? moje BMI 43 🤐 díky díky..

evuse
20. kvě 2009

Ahojte holčiny.

Kačko, VELKÁ gratulace k Sophince !!! Ta je dlooooouháááá . To je fajn, že se konečně prodrala na svět 😉 , asi si docela užila viď 😒

Jaber, holt musíš vstávat pozdějš 😀 . Ba ne, já bych sem šla dřív, ale nestíhala jsem. Potřebovala jsem si umýt vlasy, asi 20x jsem musela přerušit fénování a jít k Tereze. Od rána nějakl pofňukává, jako by snad tušila, že jdem zítra na očkování- teda já jsem z toho nervní už od včerejška. Teď jsem jí dala na bok, tak se uklidnila, snad usne a já se v klidu naobědvám ( dva rohlíky - nějak pořád nestíhám vařit, no včera jsem aspoň měla zeleninu 😅 )

Zuzko už ti nějak posunovali termín porodu podle toho jak je Sofi velká? Nebo máš pořád podle menstruace?

zuzkaaaa
20. kvě 2009

evuse este nie ale tak maličká podľa veľkosti je o týždeň väčšia a dnes sa uvidí ako zas vyrástla, potom napíšem

miabla
20. kvě 2009

Ďakujem Vám babuľky....kým sa sem dostanem tak to trvá, to už nie je, ako pred pôrodom, hehe 😀 ... No dlhý aj tučnučký sme boli poriadne, hodím aj nejaké foto do albumu 😔 ... Sa teším z tej kačky, konečne je za tým... Blahoželám Kači 🙂

lajcikova
20. kvě 2009

ahojik holky
mužu se zeptat všechny co tu jste otěhu přirozeně?mě doktor v car furt tvrdi že mam zhubnout na 80kilo a pak mužem dělat ivf 😠 ale jako 20kilo zhubout neni prdel.
jinak me BMI je 38 😝 ale před dvěma měsici bylo 40.ale to je prej pořad malo. 😠

jabera
20. kvě 2009

evi, no, ockovanie, aj ja sa toho bojim, tam je problem tej reakcie po, ze? chcela som sa opytat, davala si terezku ockovat proti rotavirusom? plati sa v cechach za to? ja ani neviem ,kedy a naco budu barta ockovat, sakra, dostali sme taku knizku o tom, ale uplne mi to vypadlo...

mia, a ako tije? zvladas v pohode?

lajci, ja som mala 76, ale teraz by som potrebovala dat tych 20 dole... fujtajbl.... otehotnela som ani neviem ako..
jak sa pocita bmi? ci radsej nevediet, ze?....

jabera
20. kvě 2009

hm... uz som, si to vypocitala, nemala som to robit..

miabla
20. kvě 2009

Jaberka cítim sa skvele, len ma (akurát to spomínate 😒 ) trápi asi 30 😲 kíl navyše a to, že nám ešte nedorazil kočík, a ja by už rada voooon ☹ .. BMI nepočítam radšej 😝 ...
lajcikova - ja myslím, že trepe 😅 - ten doktor - trošku plávania a relax a pôjde to... sesternica je živý príklad 😀

jabera
20. kvě 2009

mia, tak fajn, ze je ti fajn! mne by 30 dole tiez neuskodilo, ale nechcem byt narocna... uz som sa zacala malinko trapit hladom, tak len dufam, ze sa to neodzrkadli na mlieku... ja jem a nie malo, ale hladna som strasne... tak si zakazujem tie "medzijedla"... snad ma ten ukrutny hlad prejde...

a aky bol porod? ved sa neskrob o nejake infosky.. a co starsi chlapec, ako sa pozera na prichod konkurencie?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru