Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
16. bře 2011

@eviss to bude asi tvojou psychikou. Nejedla si a nepila viac ako je u teba obvykle? Mozno mas len nafuknuty zaludok 🙂 Na tehotenske brucho si budes este musiet pockat par mesiacov a spoznas to podla pohladov okoloiducich na ulici 😉

adinkag
16. bře 2011

@vierka0 no gratulujem takze sa podarilo 🙂 😉

makawi
17. bře 2011

ahojte chcela by som sa spytat ci neviete nahodou ako dlho po antibiotikach Zmax sa mozeme snazit otehotniet ? vdaka

vierka0
17. bře 2011

@adinkag pocuj, kde si nakupovala tehotenske oblecenie?

adinkag
17. bře 2011

@vierka0 ja nikde mne je dobre vsetko co mi bolo aj pred tehu male🙂) jedine co som si kupovala su tie kojenecke podpsenky tie som si bojednala z bonprixu

vierka0
17. bře 2011

@adinkag no ale brusko ti urcite narastlo, nohavice ti nemohli byt dobre ..

adinkag
17. bře 2011

@vierka0 naraslo ale tie gate co mam su mi dobre teda su mi akurat aspon nepotrebujem opasok🙂

vierka0
17. bře 2011

@adinkag to mas opasok pod bruskom? ci? no ja si neviem predstavit, ze mi tie moje dziny budu dobre s vacsim bruskom..

adinkag
17. bře 2011

uz nikde lebo ho nepotrebujem 🙂ale chystam sa prejst na leginy alebo na nieco co je pruznejsie ako dziny 🙂 len musim pockat nech sa konecne otepli🙂

stardust
17. bře 2011

@vierka0 zapnes si pod bruchom.

vierka0
17. bře 2011

@stardust ta kdeze, sak tam som sirsia ako na pase..no mozno zistim neskor ci sa to da 🙂 ja len nechcem babo pritlacit, ked bude vacsie 🙂 teraz este nevidim ziadnu zmenu, ale ked objednam z netu, tak to chvilu potrva kym to dojde..

zuzkaaaa
17. bře 2011

Ahojte kočky
@vierka0 v C&A sú tehu oblečenia a sú dosť veľké mne stačili 46ky ináč nosím 50ky takže sú riflové a od bruška sú také elasické a ja som tiež cez leto legínovala 🙂

stardust
17. bře 2011

@vierka0 uvidis. Ja som sa riadila podla toho, ci mi to bolo neprijemne alebo nie, tak som tie nohavice nosila na zaciatku pod bruchom. Ked som sa uz do nich nevpratala, sla som si kupit vacsie a do nich sa mi uz zmestilo aj cele brucho. Ale tehotenske oblecenie na moju velkost som nikde v meste v obchodoch nezohnala.

vierka0
17. bře 2011

dakujem baby za rady..asi pockam kym narastieme a podla toho sa zariadime 🙂

monyseq
18. bře 2011

Ahoj holky, prosím vás o radu, byla jsem včera u mé doktorky na prohlídku, měla jsem 2DPO a ona, že mi udělá pro jistotu test z krve - vysledek negativní, myslíte, že se to pozná tak brzo i když je to z krve?? ☹

lifinka
18. bře 2011

@monyseq cože? tak to já četla, že HCG se objeví až po úplném zahnízdění v děloze, takže nějaký 10DPO nejdříve?Ale tak je to dr., ale myslím si, že to není možné.

eviss
19. bře 2011

@stardust no to ani prave ne, mozna mas pravdu ,ze je to psychika...Uvidime co mi v pondeli rekne doktorka 🙂

lindad
19. bře 2011

Ahojky,
tak já jsem vsrpnu 2010 šla rodit s 95kg 😝 naštěstí jsem se zastavila s váhou cca 7 měsíci bo jsem začala jíst zdravě a nepodléhala chutím 🙂 Ale v 4-5měsíci to bylo pro mě peklo, měla jsem nepředstavitelné chutě na sladké a pořád jsem musela mít sladký v puse 🙂)
V porodce jsem z přibraných 20kg nechala jen 10kg a zbytek jde dolů jen s dietou a aplefitem 🙂 ted mám 8kg dole a jsem pevně přesvědčená že musím ještě 7kg shodit 😀 Nechci si v létě připadat jako vyvrženej vorvan 😀 😀 😀
Nikdy jsem nebyla hubenourem roku, ale chci zpátky na 70kg to jsem byla akorát 🙂

flagicka
20. bře 2011

ahoj holky,bolí někoho zuby v těhotenství?co na to???trpím už od pátku dnes mi řekly po 6h paralen ale ten se mi nechce a kloktat heřmánek ☹

stardust
20. bře 2011

@flagicka co mas so zubami? Nechaj si ich osetrit. Ja som mala prve tri mesiace stale zapalenu osmicku, zubar mi s nou nic nechcel robit, tak ma napokon poslal k zubnemu chirurgovi, ktory mi ju konecne vybral.

zuzanazuzana
20. bře 2011

@flagicka no pri synovi sa mi total pokazili zuby....mesiac ma v kuse boleli a kopec kazov...dovtedy som mala ukazkovy chrup....treba ist k zubarovi, mas narok na dve preventivne pocas tehotenstva....ja uz som bola

adinkag
20. bře 2011

@zuzanazuzana aj ja ani nehovor mi robila kaz o ktorom som ani len nevedela ze ho mam 😎

zuzanazuzana
20. bře 2011

@adinkag tak tak a asi aj preto su tie preventivne prehliadky celkom fajn......teraz som nemala ziadny kaz....tak som celkom rada a dufam, ze to tak aj zostane

flagicka
21. bře 2011

@stardust Tak jsem byla dneska u zubařky a vypadá to na zánět dásní a osmička-moudrák asi zlobí takže mám kysličníkem propalchovat a uvidí se,zánět dásní není tak zatím vidět tak ted musím počkat jak se to vyklube,naštěstí hlava mě trochu přestala už bolet!

flagicka
21. bře 2011

@zuzanazuzana já jsem byla dneska,tak uvidíme jak na tom budu bolí mě osmička moudrák a ještě se mám přít ukázat....ale dost mi krvácejí dásně ale to je prý v těhu normální do ted také ukázkový chrup a ted děs běs.....

enrikad
21. bře 2011

@eviss : musím sa priznať, že mám podobný pocit... a keď som povedala dr., že mám väčšie brucho na 8tt, tak ma poriadne zahanbil,... 😅 povedal, že to je sadielko... 😀 😀 😀 a má pravdu, lebo od narodenia syna som pribrala 6 kg... ale mám pocity nafúknutého brucha, aj naďalej a pritom nejem nič čo by ma nafukovalo... 😉

dahla
21. bře 2011

@monyseq ahojky, mereni bazalni teploty je na dlouhy lokte. muzes si merit, ale pokud to chces vedet hned nejlepsi je si koupit v lekarne ovulacni testy. Nam to podle nich vyslo temer hned.

adinkag
21. bře 2011

@zuzanazuzana ja som dlhe roky nic nemala iba teraz jeden 😉 dufam ze dalsi tak skoro nebude nemam rada vrtacku🙂

stardust
21. bře 2011

@adinkag to ani ja, ale kedze tu preplacaju lokalne umrtvenie aj pri vrtani zubov, uz sa tolko nebojim 🙂
@enrikad Predtym, ako som si spravila test sa mi zdalo brucho v normale. Dve hodiny po spraveni si testu s pozitivnou odpovedou som zlupla hadam cele balenie kindermliecnych rezov a potom sa mi zdalo byt to brucho tehotne. Hovorim si, co ti rajbuje?, ved pred testom si nebola hladna, tak som sa ukludnila s prijmom potravy az do tusim 13. tyzdna...byvalo mi strasne zle, ked som toho zjedla menej, bolo mi este viac zle, tak som radsej jedla ako trpela...no a nabrala som uctyhodnych 30 kg. Teraz, po druhom porode si vychutnavam ten pocit, ked som hladna, ale hlad uz neboli 🙂 Akoby som sa vracala rychlo do normalu.

zuzanazuzana
21. bře 2011

@adinkag tak to mozes byt rada, to sa malokedy vidi...ja mam skoro na kazdom plombu.....3 zuby vytrhnute a tri mam statne.....moj priatel bude mat 30 rokov a este nikdy nemal kaz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru