Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
13. dub 2011

@tigrica182 provokujeme 😕? . Tak to ti je hola hej!

adinkag
13. dub 2011

@stardust ja som nepribrala nic este mam 6,5 kila menej ako pred tehu

zuzanazuzana
14. dub 2011

@flagicka ahoj... no ja som po migrene, mala som ju dva dni...hroza to bola....ja uz sa tesim ked mi zacne byt lepsie, neviem si predstavit, ze by som chodila do prace....pri synovi som ani nevedela, ze som tehotna!!!!

zuzanazuzana
14. dub 2011

@adinkag ahoj...ako si uzivas matersku dovolenku? pises, ze si este schudla a aspo brusko ti vyskocilo?....no ja citim, ze urcite priberiem tych 20 kil...uz sa toho neviem dockat!!!! uz teraz mam brusko podla mna ako v 6.mesiaci....bude zo mna taka gulicka!!!!

zuzanazuzana
14. dub 2011

@tigrica182 tak to mas super, ked si len tolko pribrala...to by som brala aj ja....a z akej vahy si otehotnela? ja z 93 kil....a pribrala som kilo, ale niekedy je zase dolu......ale ako pisem, brusko mam ako v 6.mesiaci....behom tyzdna mi strasne vybehlo

adinkag
14. dub 2011

@zuzanazuzana brusko mam 🙂 ale nie moc velke lebo ja som vzdy bola bruskata 😉 som dost rozlietana doladujem niejake detaily aj dnes som chcela ist do mesta ale ked ze je take krasne pocasie tak sa mi nikam nechce🙂

flagicka
14. dub 2011

@zuzanazuzana no jo pokaždé to je jinak 🙂 a už cítíš něco v bříšku?

iriel
14. dub 2011

@tigrica182 Ja 3,5kg, ale mimi ma uz ted 3kg 🙂)

tigrica182
14. dub 2011

@iriel tak to mas uzasne 😀

tigrica182
14. dub 2011

@zuzanazuzana ja som z vahy 82kg startovala... ale ako pozeram, je vela baculiek, ktore nepribrali mnoho ... niekde som citala, ze drobcekovia si beru zasoby z nas... preto rastu rychlo, byvaju vacsie (u nas to zatial plati)

chirabell
15. dub 2011

@sorini2 @iriel no presne, tiez by som taku vahu neodhadla...ak sa mozem spytat, iriel, aku si mala na tej prvej foto v tych 24tt? ja uz sa tesim, ked budem moct take brusko ukazovat...zatial teda sice sa nafuklo, ale mimi tam je este malililililinkate 😀 takze skor to nevidiet, len ti co ma poznali predtym vidia, lebo som celkovo spuchla trochu, asi vodu moc drzim

iriel
16. dub 2011

@chirabell Tak jsem mrkla do prukazky a na te prvni fotce mam 92kg, ja vim no, ja na svoji vahu zas tolik nevypadam..

sorini2
16. dub 2011

@chirabell
@iriel ne opravdu vůbec nevypadáš na tu váhu, manžel taky koukal do průkazky a divil se, že mají asi váhu u doktora pokaženou že to není možné, to jak přišla kamarádka a chtěla mi půjčit kalhoty svoje ať nekupuju tak jsem tam plavala (teť plavala s tím balónkem co sebou denně nosím 🙂 )a řekla že váži jen 85kg.. a vysoká je taky. no mazec.. opravdu hodně záleží na stavbě těla..

adinkag
20. dub 2011

Ahojte dalsia poradna za mnou odteraz ma to uz caka kazdy tyzden 🙂 aj vam ostatnym robia kazdy tyzden monitory co ste tesne pre porodom??

enrikad
20. dub 2011

@adinkag : áno, mne to pri prvom tehotenstve robili....

adinkag
20. dub 2011

@enrikad a co vlastne monitoruju🙂)??

iriel
20. dub 2011

@adinkag mne jo, meri se srdicko miminka, pohyby a delozni aktivita. Mne uz dneska dr. nahmatl havicku ;-D

adinkag
20. dub 2011

@iriel jej no to je super 🙂 a do porodnice ta este neposlali?a dakujem za info🙂

enrikad
22. dub 2011

@adinkag : priznám sa, že už sa ani nepamätám... ale viem na isto, že posledný mesiac ma sonovali stále... pravd. či je dieťatko o.k....

adinkag
22. dub 2011

@enrikad dufam ze aj bude 🙂 sak zachvilku mame termin 🙂))

iriel
24. dub 2011

Tak v patek jsem mela "prvni" termin, zatim nic, no, tak zatim cekam na ten podle utz, ktery je za 3 dny, ja uz chci rodiiit 😀
@adinkag do porodnice jdu zase ve stredu, kdyz do te doby nic, tak se domluvime na vyvolani do tydne...

iriel
25. dub 2011

Nas Velikonocni kralicek Madlenka se narodila dnes ve 2.51h, 3,4kg a 49cm, vsichni veseli a zdravi, krasne Velikonoce! 😉

vierka0
25. dub 2011

@iriel wooow, blahozelaaam 🙂 dockala si sa 🙂

elennka
25. dub 2011

@iriel Gratuluju 😵 😵 😵

elennka
25. dub 2011

Holky, všem přeji krásné Velikoční pondělí

iriel
25. dub 2011

No neni krasna? 🙂

vierka0
25. dub 2011

@iriel je krasna a vlasata 🙂 este raz vsetko dobre 🙂

adinkag
25. dub 2011

@iriel gratulujem 🙂)) je zlatunka 🙂

adinkag
25. dub 2011

@elennka aj tebee 😵 😵 😵

stardust
25. dub 2011

@iriel gratulujem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru