Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzanazuzana
3. kvě 2011

@adinkag akurat som tu pisala, ze 11.5. idem na amnio...len ja som taka citlivka a cela sa tam budem triast ako pri vsetkom....tebe sa to uz naozaj pomalicky krati...

zabka60
3. kvě 2011

ahojte koceny viete mi poradit,kolko je momentalne materska a prispevok??a ake posledne dokumenty potrebujem??este sa nezadarilo,ale tak byt pripravena je lepsie 😵 😵

flagicka
3. kvě 2011

@zuzanazuzana já 1/440 tak zítra určitě řeknou,že j vše ok!!!! 🙂

zuzanazuzana
3. kvě 2011

@flagicka to uz budes mat zajtra vysledky? u nas zrychlene do 3 dni stoja 40 euro a nie su uplne...tie byvaju az tie o tri tyzdne

adinkag
3. kvě 2011

@zabka60 ahoj no ja viem tak ze 60 percent z denneho vymeriavaceho zakladu x pocet dni v mesiaci z toho ti vyrataju matersku :( a tie prispevky viem ze po narodeni dietata okolo 150 euro a ak sa babo dozije aspon 28 dni tak mozes poziadat o ten 650 eurovy prispevok ale kde sa to vybavuje tak to neviem :( ci na socialke alebo kde

adinkag
3. kvě 2011

@zuzanazuzana drzim palceky nech to dobre dopadne , ja uz by som najradsej sla rodit toto cakanie ma zabije

adinkag
3. kvě 2011

@zabka60 a este pridavok na tieta je nejak 21 euro na mesiac

stardust
3. kvě 2011

@zuzanazuzana napr. v prvom tehotenstve som ju mala vpredu, preto som velmi dlho necitila ziadne pohyby.

zuzanazuzana
3. kvě 2011

@stardust tak ja si myslim, ze mi v pohyboch brani slanina....hihi

stardust
3. kvě 2011

@zuzanazuzana ale figu, do druheho tehotenstva som sla s ovela vacsim mnozstvom slaniny a citila som normalne pohyby.

flagicka
4. kvě 2011

@zuzanazuzana jj dneska výsledky úplné já na tom byla před 3týdnama 🙂 a právě po vpichu jsem špinila dva dny a minulý pátek a tak jsem ted do včera byla ve špitálu asi mě to blbě píchli ale jsem už v pořádku i miminko 🙂

zdenush88
4. kvě 2011

Ahojte babule... vobec som sem nemala cas chodit... vela práce, brat sa ženil, tak s tým sme zabili vela dni a tak ale už som tu... 🙂 🙂 🙂 v piatok som bola na poradni, hlavičku máme ešte stále hore a vážime približne 1250g.... trochu aj pomenej, ked to porovnam s kamoskou, ktora otehotnela ako 50kg chrust, tak jej mala v 30tt vazila skoro 1700g.... uvidime, ale doky povedal, ze je vsetko v poriadku, tak je vsetko v poriadku... 🙂 🙂
@iriel gratulujem ku krááááásnej princeznicke... 😉
@adinkag tak a už je to na tebe... 😀 😀 😀
pridávam fotku zo svadby s mojim najdrahsim... 😉 všetci sa smejú ako som si na tej fotke chytila šaty, aby mi bolo vidieť bruško... a čo si ho mám skrývať?? 😀 😀 😀 však konečne... 😉

zuzanazuzana
4. kvě 2011

@flagicka tak super......mna to cakanie este len caka.....robia mi to troska neskor.....vlastne v 19tt......verim, ze vsetko bude ok.....

zuzanazuzana
4. kvě 2011

@zdenush88 no pekna mamina......som zvedava ako budem ja vyzerat......ja mam teraz 94,5kila...takze som pribrala 1,5kila, ale potom pojde vaha rychlejsie hore.....uz teraz mam velke brusko ako keby v 6.-7.mesiaci

zdenush88
4. kvě 2011

@zuzanazuzana hehe dakujeme... 🙂 no ja som celkovo pribrala už 8 kíl.. ako čakala som aj viac, takže som v celku spokojná, čo už narobím, priberať sa asi musím..neprejedám sa , hýbem sa, ale tak je to genetika... váhu budem riešiť po pôrode.... ja už mám cez stovečku, takže ma to tRochu aj štve,ale čo narobím??? ☹ ☹

flagicka
4. kvě 2011

@zuzanazuzana tak plodovka je v pořádku a naše mimi taky a čekáme holčičku 🙂

adinkag
8. kvě 2011

zajtra zase na monitory som zvedavaa 🙂)

usounek25
9. kvě 2011

ahoj holky, chci se zeptat, měla jste některá problém s otěhotněním při vyšší váze?? díky

stardust
9. kvě 2011

@usounek25 v pohode so 110 kg.

Vcera zistil svokor, ze uz mam mensiu pneumatiku ako on...to som si na nom zgustla! Povedala som mu, aby menel jedol a blablabla. Oko za oko, zub za zub, ked ma on jedoval blbymi komentami, budem aj ja jeho.

adinkag
15. kvě 2011

to cakanie ma zabije :(

stardust
16. kvě 2011

@adinkag neboj, na kazdeho raz pride 🙂

adinkag
16. kvě 2011

@stardust no ak cez vikend neporodim tak v pondelok nastupim do porodnice jupiii 🙂)

stardust
16. kvě 2011

@adinkag ako by som seba pocula pred prvym porodom 🙂 Aj tebe do toho vsetci kecaju a mudruju, ako si mozes privodit porod sama?

adinkag
16. kvě 2011

@stardust nie to mi nehovorili ale ine tehulky mi vraveli ze behat po schodoch vela sa prechadazt a zasexovat si 🙂)

adinkag
23. kvě 2011

Tak baby zatial sa lucim idem do tej porodnice

zuzanazuzana
25. kvě 2011

@adinkag no drzim palce a uz hadam mas aj babatko...dceru na svete....potom daj vediet

anaxamon
27. kvě 2011

ahojte, chcem sa vas spytat ci mate skusenost s tym ze koli vyssej vahe resp. vacsim tukovym zasobam 😀 hlavne na brusku necitite resp. nevidite pohyby babatka tak intenzivne ako to opisuju tehulky s nizsou vahou..ja malu sice citim ako sa toci a pod. a obcas aj stuchne ci kopne ale nejake vyrazne vlny som zatial nespozorovala...tak ci sa mam tym trapit alebo je to u nas s vyssou vahou normalne..
vdaka 😵

zaneta123
27. kvě 2011

@anaxamon , ahopj aj aj mám tých tukových vankúšov až, až. obe deti som rodila s tým, že moja váha bola nad 100 kg. pri prvom tie pohyby boli viditeľné len keď som si na bruško položila napr. knihu. druhý syn si z mojho brucha urobil futbalové ihrisko a napriek tuku sa pohyboval tak, že to bolo krásne vidieť aj bez knižky🙂), asi to závisí aj od toho ako je bábätko v brušku uložené.

zuzanazuzana
28. kvě 2011

@flagicka ahoj...ako sa ti dari? ja budem mat pondelok konecne vysledky z amnia, takze aj pohlavie bude iste.....dufam, ze bude vsetko ok

flagicka
28. kvě 2011

@zuzanazuzana ahojky,čekala jsem jak se ozveš s výsledkama určitě to bude dobrý,mi budeme mít Natálku 🙂 pěkně se v bříšku hýbe jako kdyby tam dělala kotrmelce 🙂 tak držím palce at je vše ok a dej vědět měj se!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru