Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

irena1111
19. pro 2014

@zuzana_anlaufova mám jiné zdravotní problémy a kvůli nim plánovanou sekci. S první dcerou jsem to měla stejné. No budeme mít novoroční dáreček.

irena1111
19. pro 2014

Když tak koukám kolik je tu maminek, těhulek a snažilek XXL, co takhle udělat si skupinku na sociální síti? Přidaly byste se?

zuzana_anlaufova
19. pro 2014

@irena1111 aha 🙂 nám se zase prcek nechtěl dlouho otočit, tak už jsem plašila že půjdu taky cs, ale naštestí to brouček stihl. A druhé bude taky holčička ??

irena1111
19. pro 2014

@zuzana_anlaufova měl by to být kluk

krtekk
19. pro 2014

@zuzana_anlaufova: Tak to je dobre ze se ti tlak upravil. Jinak se ti to blizi ja mam jeste chvili cas. Veci do porodnice budu chystat po novem roce. Ale uz jsem si neco koupila jednorazove kalhotky atd. jen nevim jestli si mam koupit nocni kosili do porodnice, jelikoz pouzivam klasicke ppyzamo a v nemocnici si pujcit nemocnicni. Take resim ted monitor dechu zda si pujcit nebo koupit novy. Manzel varit neumi😃tak by to bylo na mne😃. Nevim kolik plen koupit, zatim mam pul baleni 1 a 2 co zustali kamaradce co pred 3 mesici rodila, ze to neodhadli. No porad neco 🙂

zuzana_anlaufova
20. pro 2014

@irena1111 jé tak to je super, že budete mít doma páreček. To je taky můj sen, tak snad se vyplní 😉 Jinak s tou skupinou to není vůbec špatný nápad 😉

zuzana_anlaufova
20. pro 2014

@krtekk Snad se ten tlak už opravdu umoudřil, ještě jsem přemýšlela nad tím, jestli se to zpraví po porodu nebo mi zůstane úděl zobat dennodenně tabletky ☹ Já taky doma košilky moc nenosím, ale nakonec jsem si dvě do porodnice koupila, nevím zda bych se v těch jejích erárních cítila dobře. Přece jen to vypadá jako pytel na brambory 😀 Já měla štěstí, že jsem ten monitor dechu s chůvičkou dostala od tety, po jejím prckovi. Jen mám z něj takový smíšený pocit, jestli ho využít, jestli z toho nebudu ještě více nervozní a prcka budu stejně kontrolovat ne-li ještě více. No já vyčíhla akci a nakoupila si pořádnou zásobičku plenek 😀 2 velké balíky bílých pampers 2-5kg a 1 balík 3-6kg. Pro začátek to stačí a pak dokoupíme, až budou zase v akci 😉

krtekk
8. led 2015

@zuzana_anlaufova: Ahoj Zuzko, tak jak pak jsi přečkala svátky a dívám se, že už se ti termín porodu blíží.
Mě potvrdili těhotenskou cukrovku, tak mám dietu a musím si měřit hladinu cukru. Ale co, posledních 10 týdnz to vydržím a po porodu to prý odezní. Svátka v pohodě, tchýně se starala🙂
Jinak pořád se nám mimi nechce ukázat, ale pěkně se vrní, tak mi manžel říká, že to nevadí, že jsem jako kinder vajíčko s překvapením🙂 Tak uvidím 22.1.2015, jdu na druhý velký ultrazvuk, tak se nám třeba už ukáže.
Opatruj se a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka do Nového roku 2015.

zuzana_anlaufova
8. led 2015

Ahoj ale jo svátky jsme si užili báječně, co teprve příští rok to bude ještě lepší. No my od včera ležíme v nemocnici, nelíbil se jim malý na ktg.. tak tady ležíme na pozorování. V první chvíli jsem si včera myslela že už rodíme ale vypadá to že to ještě chvíli vydrží, ale prý asi né až do termínu.. a jéje ta cukrovka to taky není nic příjemného, nevím jak jsi na tom ty ale já poslední dny nemám vůbec na nic chuť ani hlad ☹ Teda tak mimčo si s váma tak hraje. Já bych se asi zbláznila nedočkávostí. Také přeji všechno nejlepší do nového roku a hlavně zdravíčko miminku :-*

zuzana_anlaufova
8. led 2015
krtekk
9. led 2015

@zuzana_anlaufova: Ahoj Zuzi, tak ať ti v nemocnici všechno dobře dopadne a jste oba v pořádku. Mimi v bříšku je čím dál akční, spíše spím přes den a v noci si čtu, jelikož mám noční sovu🙂 Si v noci hraje asi, pořad tam je živo. Jakmile budu vědět co to bude tak ti dám vědět. Opatruj se a pěkný víkend.

monik13
15. led 2015

Ahooj...chodila jsem sem uz driv, ted jsem jukla a koukam,ze jste se tu bavili o nejaky soukromy skupince na fb. ? Jestli opravdu vznikla pro nas xxl maminky, tak bych se rada pridala... 😀

0508
16. led 2015

Ženy, jak já už se těším až porodím... Dnes máme poslední kontrolu před termínem, vlezla jsem teď na váhu a mám zkažený celý den! Z výchozí váhy 80 kg jsem se k dnešku propracovala na strašlivých 96,5 kg! A 😠 to mi bylo ještě minulý týden připomínáno, ať už nepřibírám.

krtekk
23. led 2015

Ahoj holky, tak já měla včera ultrazvuk v 31+3 a naše mimi váží 2100 kg, takže nebudeme drobci.
Já měla před těhu váhu 94 kg a teď máme 100 kg, takže zatím +6kg a to prý je pěkný přírustek říkala paní doktorka. Limit jsem od doktorky dostala do 12 kg a to se vejdeme i když za těch 8 týdnu ještě určitě něco přibereme, ale hlavně aby vše bylo OK a miminka krásně rostla.

zuzana_anlaufova
26. led 2015

@krtekk ahoj teda to je krásná váha prcka... mimochodem už víš co to bude ?? my měli v 30+0 1290g a ted 9 dní do termínu máme cca 3100g, ale prý ty odhady jsou +-500g tak uvidíme.. no ono se to nezdá já jsem od začátku přibrala 3kg ale teď ty poslední dva měsíce to skočilo už skoro na +6kg.. poslední dny se nemůžu pořád dož..at 😀

prdecek
26. led 2015

holky daruji za poštovné černé těhu gatě
pas v klidu 52cm
délka nohavice 105cm plus 18cm ta guma
šířka nohavice 31 cm

krtekk
30. led 2015

@zuzana_anlaufova:ahoj zuzi hlavne ze jste vporadku. Mi uz mekne a krati se cipek. Tak musim brat 6ks horciku a odpocivat. Doktor rikal ze pokud se to do tydne nezlepsi tak me posle do nemocnice ☹ tak snd budeme ok. Jinak se nechame uz prekvapit. Pak urcite pisni az se ti to narodi Treba do ip. At ti vse dobre dopadne.

irena1111
1. únor 2015

Tak prcek se nám nakonec narodil sekcí už na Silvestra. Včera mu byl měsíc. Ale místo abych se radovala z krásného miminka a úbytku na váze -11kg tak mám zase nervy protože to vypadá že budu muset na operaci se žlučníkem. Achjo

alan010
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saryk9
11. únor 2015

Je tu nějaká budoucí mamča xxl co čeká mimi letos? 🙂

barbarkaaa
11. únor 2015

@saryk9 jáááá :D vykouklo to na mě na úvodce a jedno z témat kam zapadám 😀

saryk9
18. únor 2015

tak já bych si chtěla dopisovat s někým kdo je teď taky těhu, protože z nadváhy mám trochu depku....jako aby bylo vše v pořádku atd. A on tady teď nikdo aktivní není 😒

78marcela
18. únor 2015

@saryk9 já jsem a taky mám strach. A jsme na tom s termínem skoro stejně.

mimar
18. únor 2015

Ahoj děvčata také jsem xxl těhule a zajímalo by mě kdy na vás bylo těhu znát 🙂

saryk9
18. únor 2015

@78marcela no kdy máě termín? Já 16, ale v pátek mi to upřesní 🙂

michvlkova
18. únor 2015

@saryk9 já mám termín v září 2015.. a jsem taky baculka 🙂

michvlkova
18. únor 2015

@mimar já se dneska ráno divila, že mi břicho vykouklo až sem se bála jít do práce ještě to tady nikdo neví :-/

saryk9
18. únor 2015

@michvlkova a jsi opravdu baculka? Na mě teda nic znát zatí není.....

michvlkova
18. únor 2015

@saryk9 Ano jsem jsem oplácaná a navíc na váze mám 95 kg :(

weri
19. únor 2015

Já taky čekám mimčo letos, v půlce října a taky jsem xxl 😉. Ale já už čekám páté 😉.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru