Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

hankar20
17. zář 2012

Ahojky děvčátka, tak jak se máte? Já byla minulý týden na 4D UZ a maličká si vlezla tak, že jí nešlo vidět do obličeje, plodovku si hodila k nohám a ještě mám placentu na přední straně takže hrůza děs...Celou dobu si cumlala ručičky a chtěla si do té své pusinky nacpat obě a nohama mě vesele kopala, tak zítra jdu s mužíčkem znova na 4D jestli neuvidíme konečně její tvářičku 🙂 Jinak máme neuvěřitelné kilíčko a 38cm, Verunka je zdravá a už dostává občas škytavku 🙂
@evikj33 Jé páreček ty se máš 🙂 A kdy budou fotečky domečku tvých miminek ?
@veverka.terka Nic si z horšího utz nedělej..já furt poslouchám, že jak sem baculka tak je to hůř vidět a váha u miminka je důležitá podle mě až na konci a jinak při velkém utz ve 20.tt...

evikj33
17. zář 2012

@hankar20 6ádné fotečky od screningu nikdo nedělal,ani nám nenavrh-tkže žádné nové nemáme ☹ Myslela jsem že bude něco z velkého UTZ,ale prd.Jinak dnes kontrola OK a v pátek nás čeká to Fecho srdíček,tak snad to bude taky v pořádku,at si trochu oddechnem.Další kontrola 8.10. a pak už co 14dnu.

hankar20
17. zář 2012

@evikj33 já myslela tvého bříška fotku ne miminek🙂 jinak já jdu příští týden v úterý, pak za 14 dní a pak už chodim do porodnice🙂 neboj vše bude v pořádku🙂

evikj33
18. zář 2012

@hankar20 Jo fotečka snad brzo nějaká bude,ale musím říct manžovi,já to sama zkoušela a je to katastrofa 😅 Tak at nám nepraskne čočka.Jen jak bude trochu času,já mam pocit že jen peru,vařím,žehlím lítám s vysavačem a hadrou a nikde to není znát.Zítra možná konečně začne malování a jak to vše poklidím a doperu pidi věci tak už si dám oraz-snad 😕

veverka.terka
20. zář 2012

tak sem házím těhu fotečky, ale jenom v oblečení 🙂 je to dnešní a sem 21+6tt.

veverka.terka
20. zář 2012

a včera sme byli na UTZ srdíčka a vše je úplně v pořádku 😉 za chvilu pofrčím dělat na obídek řízečky z pýchavky, dostali sme včera od tchýně, krásnou, veiikou, mňam 😀

evikj33
20. zář 2012

@veverka.terka No super a pak že není bříško,jen špek 😀 Jinak gratuluji ke kontrole srdíčka.Doufám že jste si daly s malou donosu,pýchavku už jsem nejedla ani nepamatuju 😉 Mne čeká to Fecho zítra,ale v opavě se jim včera pokazilo,takže dnes volala sestra že na něj mužu,ale musíme do Krnova do soukromé ordinace,protože neví za jak dlouho jim uvolní peníze na opravu.

hankar20
20. zář 2012

@veverka.terka Krásňoučký domeček si maličká dělá a běda jak jí ho budeš hanobit ošklivýma přízviskama 🙂

veverka.terka
20. zář 2012

@evikj33 no, je to tak napůl těhu bříško a napůl špek 😀 a taky sem šupni, honem 😉 to vím, že sme si daly do nosu s pýchavkou, byla výborná 😉 neboj, to bude určitě v pohodě zítra, hezky uvidíš srdíčka miláčků 😉
@hankar20 🙂 co to je "přizvisko"? to slovo neznám? 😎

hankar20
20. zář 2012

@veverka.terka že to není špek, ale krásný bříško 🙂 a jinak řečeno přezdívka...je to milované slovo mojí babičky xD

veverka.terka
21. zář 2012

@hankar20 aha, tak to pak jo, to já neznám 🙂

veverka.terka
22. zář 2012

teda holky, tady je pusto, mrtvo..... 😒 nic novýho u nikoho nebo co????

evikj33
22. zář 2012

@veverka.terka Ahojjj U mně nově dnes tchanovci 😝 Včerejší Fecho v Krnově pro velkej uspěch 😅 opakujem za 14dnu.7.10.v neděli,paní primářka říkala že se nemám děsit,že to není proto že by se jí něco nezdálo,ale že jsou prdelky droboučké,takže je nechá ještě kapku povyrust aby to mohla objektivně zhodnotit.Tak doufám že bude vše Ok.Jinak jsem se dnes řízla a jsem nějaká zdechlá.Malej bantuje už ráno kolem 6 a do posrele se nedokopu dříve jak po 22.hZítra máme jet k máti na obídek a pak na kafe a dort k Bratrancovi,malej bude slavit 4r 🙂

dolcevitav
22. zář 2012

Prosím o radu ...Můj gynekolog mi napsal zprávu pro rizikovou poradnu v porodce ve které chci rodit a tou je Podolí musim se tam nejdřív registrovat a nebo tam můžu rovnou jít ???děkuji za radu 🙂

veverka.terka
22. zář 2012

@evikj33 tý jo, ty máš teda nabytej program.... 😉 k nám přijedou tchánovci zítra 😒 teda, s tím Fechem srdíčka je to na prd, ale co už, aspoň to zkouknou znovu a pořádně to ohlídají. lepší takováto pečlivost, než pak něco zanedbat, kdyby náhodu žejo 😉 🙂

evikj33
23. zář 2012

Hetké ráno všem 🙂 @dolcevitav Určo si tam skus hned v pondělí zavolat a oni ti řeknou co a jak,ale musíš se registrovat do 14tt,vím že to holky hlídaly,že pak už tě třeba nevemou.Pokud jsi riziková,a máš doporučení-měli by tě vzít přednostně.

fretecka
23. zář 2012

Ahojky tak po starostech se opět hlásím,snažila jsem se vše dočíst.Nás čeká 16.10. uz v 21.ty tak už doufám,že bude vše ok.řešila jsem problémy s ledvinami,nakonec jsem důvod problému zjistila sama

betulis
25. zář 2012

Ahojky maminky tak se hlásím k Vám do klubu 🙂

adriene
25. zář 2012

@dolcevitav Zavolej si tam a domluv se. Je mozne, ze te na zaklade rizikovosti zaregistruji prednostne a nebudes s tim mit behani. Mne se to u nich takto postestilo 😉

cenculinka
25. zář 2012

dievcata, ako vam ide tehulkovanie? od vcera mam nejaku depresiu alebo co ☹ kolko ste zatial pribrali? lebo ja som teraz 30-31 tt a mam + 1,5 kg maximalne. sa mi to zda dost malo ☹ podla merani by mal mat maly cca 1100 gr. a to sa mi tiez zda nejak malo, ale doky vravela, ze je to v pohode. tak potom preco mam z toho taky zly pocit? 😖 pred tehu som mala kraaaaaaasnych 92 kg 😀 takze urcite si maly mal z coho na zaciatku brat pre seba, no ale uz by som uvitala, keby aj zacal nejak vyraznejsie priberat ☹

evikj33
25. zář 2012

@cenculinka Jé tak nejsem sama,já jsem zatím ve 22tt a na začátku jsem měla 94kg a ted mám 89kg a sestra už se minule podivovala že nenabírám-tak jsem se obávala další kontroly.Takže to snad nebude takovej problém.Jinak dr.říkal že mám dostatečnou zásobu a miminka maj z čeho čerpat-tak mu věřím.Myslím že unás statných žen to s tou váhou nebude tak žhavé.Hlavně že je miminko v pořádku a prospívá.Váhu neřeš-pokud k ní nemá dr.nějaké připomínky.

veverka.terka
25. zář 2012

@cenculinka @evikj33 no, vidíte, já mám s váhou opačnej problém...teďka už přibýrím moc, aniž bych chtěla 😀 dneska sem byla na kontole, vše je v pořádku a přibrala sem za 3 týdny 2,5kg 😒

evikj33
25. zář 2012

@veverka.terka Tak to jsi celkem v normě. 🙂 Hlavně že se má malá dobře a roste.Mně je pořád blbě,takže umně je to ovlivněno i tím 😝 a co Test na cukr-už tě upozornoval,kdy tě čeká? 😕

veverka.terka
25. zář 2012

@evikj33 na cukr půjdu cca za měsíc, prý se to dělá až do 28 tt., takže je čas

v555
25. zář 2012

@cenculinka podľa mňa len teraz začneš priberať.máš ešte na to čas...Ja som otohotnela ako 87kilová,som momentálne v 5. mesiaci a pribrala som 4,3 kg a teraz mi začína chutiť jejsť.Doteraz to bola bieda.... 😀 😀 😀

v555
25. zář 2012

@veverka.terka koľko si pribrala za celý čas doteraz???ja okolo 5kíl...

veverka.terka
26. zář 2012

@v555 já sem celkově přibrala do teďka 6kg, ale ztoho sem 4kg v prozvracela, takže nad původní váhy mám 2kg, to snad jde 😉 🙂 ale myslím si, že teďka to pofrčí rychleji....

evikj33
26. zář 2012

Hezké ráno všem 🙂 @veverka.terka Tak hlásím že ještě stále poránu zvracím 😝 takže umně váha furt -5kg od začátku těhu.Jinak to jde jen prdelky poránu procvičují nožičky kolem 5-6.h 😅 A co tvá slečinka už pořádně bouchá na domeček 😀

veverka.terka
26. zář 2012

@evikj33 ježda, teda, vůbec ti to zvracení nezávidím...ale ty kila dole jo 😀 mně pořád štouchá jenom maličko, pořád takový stejný 😒 ale včera mi na kontrole doktorka říékala, že může být otočená zádičkama k mýmu břichu a tak kope víc dovnitř a taky, že je to tím, že sem baculatější a je větší tuková vrstva 😒

betulis
28. zář 2012

Ahoj těhulky chtela bych se optat sem 13+5 a včera sem byla na ultrazvuku a doktor se moc netvaril ze jeste musim a na krev a pak budou vysledky...ale kdyby se mi s prckem neco delo tak mi to musi rict nebo snad ne? Sem takova nesva na bolesti bricha mi dali utrogestan a az doma sem zjistila ze je to na udrzeni ale nikdo mi fakt nic nerekne pripadam si jak blazen 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru