Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
4. bře 2012

@luciasek07 wooow, obchody otvorene v nedelu. Tu maju len niektori pekari otvorene pekarne rano na dve hodiny a potom skapal pes 😖 😖

luciasek07
4. bře 2012

@stardust jj tak mám dvoje nové botky - manžel donutil,abych si prý nehuntovala nohy v botách od vietnamců...a mimískovi mám body s nápisem I love dad 😀 a dětský špendlík na hraní 🙂 jo a ubrousky od huggies 🙂

jinka bolí mě břicho a jsem totálně KO 😀 takže už jen vykoupat,najíst a spát 😀

stardust
4. bře 2012

@luciasek07 ten zoznam veci kupenych v NEDELU je provokacia??? 😀 😀 😀 Nie ze by som bola nejak konzumne zalozeny clovek, ale hlavne v zaciatkoch zitia v Nemecku som ostala v nedelu hladna, lebo som si zabudla nakupit na vikend (zhyckana zo Slovenska).

luciasek07
4. bře 2012

@stardust ne..jen jsem se musela pochlubit...ale jsem KO ...totálně..ještě jsem nám udělala večeři,manželovi falešné tiramisu a teď pomazánku,ještě opláchnu nádobí a jdu asi spát....protože to byl dnes nadlidský výkon na těhulku..a ty žiješ v Německu?!

stardust
4. bře 2012

@luciasek07 heh, to sa casto nestava, ze chlap nuti zenu zobrat si dvoje topanky z obchodu. Ja som mala dnes nafigu den, vecer to zaklincoval taky mlady sused odvedla staznostou, ze sme dost hlucni. Nech si aj on najde priatelku a spravi deti.

luciasek07
4. bře 2012

@stardust takový lidi miluju..střílet 😀 manžel je zlatíčko...lepšího chlapa bych nenašla

stardust
4. bře 2012

@luciasek07 tak on je slobodny mladenec, za tie tri roky, co tu byvame som ho ani raz nevidela v zenskej spolocnosti. Mne tiez za slobodna vselico vadilo, rev deciek, ale stazovat som sa nechodila. Skusenost nauci cloveka 🙂

boga28
5. bře 2012

@zuzik24 ahojte kočky ja čakám prvé bábatko a začínam na váhe 89kg takže som zvedavá na akú sa vyšplhám. Moja najväčšia trauma bola u lekára postaviť sa po 6 rokoch na váhu. ja sa totiž s váhou nejak moc nekamarátim ale zatial mi nevravel nič na kilá tak uvidíme ako to bude pokračovať ďalej 😉

mercymay
5. bře 2012

ahojte babeny, pekny den zelam vsetkym... ako ste vikendovali?

kukucka78
5. bře 2012

ahojte môžem sa pridať?

majacek_83
5. bře 2012

ahoj holky, ráda bych se přidala, jsem v 15tt, začínala jsem na váze 91, ale teď mám 89, tkaže docela dobré🙂 čekáme první mimčo. Každ se akorát diví, že mám vše v pořádku při takový váze🙂

mamina2012
5. bře 2012

@stardust meriam 168cm.

eficka
5. bře 2012

@majacek_83 ahoj ja jsem na tom stejne .taky hubneme...ale ted uz 2 tydny stojime..bylo to z tech nevolnosti.. 😒

luciasek07
5. bře 2012

@majacek_83
@eficka to jste na tom dobře..já od začátku přibírám...nevolnosti se mi vyhnuly,takže už mám cca 7kg nahoře

eficka
5. bře 2012

@luciasek07 Ale neni to nejaka hruza 7 kg 😎 ja si to u male uzivala a pribrala jsem skoro 30kg...fakt humac.. 🙂 ale chutnalo mi..a zustalo mi to..ted prave naopak..jime zdrave a jen neco malo.. 😒 a na jake vaze jsi?

jerryjanka
5. bře 2012

ahojte - môžem sa pridať? prve tehu som začinala na 94 - inak som krpec takže vaha riadna, rodiť som šla 88 😀
teraz ale druhe som začala na 90 teraz mam 86-87 no som zvedava, nevraciam ako v prvom dufam že sa im zmestim na operačny stôl pri pôrode 🤐

luciasek07
5. bře 2012

@eficka teď jsem zhruba na 97,5kg nenajedená 😀 a dneska mám k obědu kynuté jahodové knedlíky...snažím se jíst jako před těhu..nepřejídám se..

eficka
5. bře 2012

😀 @luciasek07 jééé tak ty bych si dala taky,ale pred tehu 🙂 Já mam asi antisladke dite,dam si cokoliv sladkeho a chutna mi to jen kdyz to mam v puse,to si nalezite uzivam 😎 ale pak mi z toho tak do 10 min zacne byt zle...tak proste jsme bez sladkeho..i kdyz vcera jsem to porusilo zmrkou a dalo se to prezit..ty jeste nevis pohlavi nebo nechces vedet?

luciasek07
5. bře 2012

@eficka já sladké nemusela první 3 měsíce..teď bych ho mohla furt 😀 pohlaví zatím nevím..na velký utz jdeme příští čtvrtek 15.3.,snad bude prcek spolupracovat a ukáže se nám vplné kráse 😀

eficka
5. bře 2012

🙂 @luciasek07 tak my jdeme 30.3, tak jsem tady zvedava jak to dopadne..no nic jdeme s malou obedvat,dnes mame svíčkovou 😎 ale urco si jeste pisneme..

luciasek07
5. bře 2012

@eficka jéé svičkovou už jsem taky dlouho nedělala 😀 i když já asi tuším,co čekáme..u manžela v rodině to jsou samí kluci,takže si naděje na holčičku nedělám 😀

eficka
5. bře 2012

@luciasek07 no mi rekli na velkem screnningu ze to taky vidi na kluka,ale ze mi to potrvdi ci vyvrati az toho 30.3..no co uz..chtela jsem znovu holcícku,ale kdyz bude klucina taky nevadi..hlavne ze budou zdravoucci.. 😉

mercymay
5. bře 2012

No tak ako vas citam zienky, v stravovani sa celkom drzime vsetky. 🙂 Tak potom neviem kde sa to uklada a z coho? 🙂 Ja som az teraz zacala priberat, zatial cca 1,5 kg, predtym som schudla asi 3 kg oproti vychodzej vahe. Kiez by to slo po kilecku az po deviaty mesiac. 🙂))

luciasek07
5. bře 2012

@eficka no mě nic dr. neřekl... 😠 ale je to takový moje vnitřní přesvědčení,že to bude kluk..a kdokoliv mě vidí,tak tvrdí,že čekáme kluka...mě je jedno,co to bude..hlavně abych celé těhu zvládla zdárně až do konce a prcek byl zdravý..víc nepotřebuju 🙂

eficka
5. bře 2012

@luciasek07 JO to mi taky kazdy rika...az se jim kolikrat smeju a rikam si ze maji snad rengenove oci jak jsou tim presvedceni.. 😀 😀 😀

luciasek07
5. bře 2012

@eficka no já už počítám s tím,že to bude kluk 😀

holky taky máte takové měkké bříško? příjde mi jak pškeaté a ne vůbec těhu

eficka
5. bře 2012

@luciasek07 Taky mam takove..nahore tvrde dole speka.. 😀

luciasek07
5. bře 2012

@eficka já ho mám celé takové měkké..fakt jak jen špek..tvarově těhu,ale konzistencí neodpovídá..prcka pořád necítím,...chytám z toho docela depky... jinka to bodynko jsem kupovala v Pardubicích v babycentru 😀

eficka
5. bře 2012

@luciasek07 tak ja uz ho citim..ale pry je to tim ze jsem druhorodicka........malou jsem citela kdesi az ve 24 tt ne-li pozdeji...neboj..

luciasek07
5. bře 2012

@eficka budu pořád....mám za sebou zamlklé těhu a bojím se,aby se něco nepos...snažím se myslet pozitivně,ale ne vždy to jde.....kdybych aspoň prďouse už cítila..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru