Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
25. čer 2009

michala.l mne prestalo chutit maso a jem strasne vela zeleniny a ovocia tak to asi preto,ja tiez rozmyslam ze sa objednam na 3D sono ale este musim zistit co to stoji i nas v LC.

michala.l
25. čer 2009

tak to mam aj ja - maso nemozem ani citit - a tiez som jedla ovocie a zeleninu na tony, ale posledne tyzdne som objavila, ze k tej zelenine sa mi hodia aj maslove rohliky - a hned je kilo na mne 😀

macalc
25. čer 2009

Uz som zistila kde a za kolko robia 3Dsono tak sa tam idem objednat.Ty si kolko platila za 3D sono???u nas je to 50€ ale nevadi mne to za to stoji

michala.l
25. čer 2009

ja mam u svojej Dr. 4D v cene rocneho poplatku, ale kedze po poslednej navsteve chcem st aj inam, nech mam istotu - a tam to vychadza na nejakych 64 € , ale baby to tu na konikovy u nich pochvalovali, tak verim, ze to za to stoji, uz sa velmi tesim - idem 16.7, takze by mali byt obrazky tak akurat - snad to presvieti aj tu slaninku na bruchu lepsie 😀

michala.l
25. čer 2009

Zuzkaaa, este mam jednu otazku na tu epiduralku... Ona ti nezabrala vobec? Vsetko si citila? ☹

mirunda
25. čer 2009

Holky, jaktože vám přestalo chutnat??? 😀 To já měla chuť v těhu pořád.. do 3. měsíce jsem žila na rajčatech.. ty jo, já jich sežrala kila denně 😀 😀 Když mi někdo chtěl udělat radost, tak mi koupil rajčata 😀 A pak to bylo uplně všechno.. já mohla jíst prostě naprosto vše, nikdy jsem nezvracela, nikdy mi nebylo blbě - naopak 😀 Taky ty kg byly znát.. 😅

michala.l
25. čer 2009

No ja neviem, ale maso ani ryby nemozem ani citit ...a ani nic smazene a mastne ... donedavna som zila len z ovocia a zeleniny, ale teraz, ked cpem do seba aj to pecivo, tak kila neodchadzaju ...a jedno sa vratilo 😀 ....jeee, rajciny - to ja mozem tiez a stale 😀 - uz mam doma len jednu, idem sa na nu vrhnut - este dva rozky k tomu s maslom a je to 😀 .... potom mozem cakat na muzika, kym ma nezaobi dalsou davkou 😀

zuzkaaaa
25. čer 2009

ahojte babenky...
michala mne vôbec lebo mi ju pichla a kontrakcie boli rovnako silné tak sa ma pkúsila pichnúť ešte raz ale už netrafila do toho správneho miesta a strašne to bolele až som kosti počula škrípať tak to potom radšej vytiahla, ale babenky čo bola som mnou na izbe tak ona mala a pochvalovala že ona nič necítila a že maličký znej len tak vyletelel, nečudujem sa však rodila 2 hodiny a ja 12 😀

michala.l
25. čer 2009

au, no zbohom ... tak ja budem dufat, ze dopadnem ako tvoja spolubyvajuca 🙂 A vratili ti aspon korunky za nu? A nevies ako to bolo s nadstandartom, ci tam mali volne? S tymi WC si ma moc nepotesila ...ach jaj 😒 ...akoze nie som ziadna fajnovka, ale nepekne WC-ka ma odradia od akejkolvek potreby ... ja si pamatam, ako som prikazdej navsteve toalety trpela ...a vsade boli dzbaniky s mocom na sedimentaciu, tak tam bola arome, ze koniec ... 😖
A malinkej sa ako dari, pekne papka? Sa tesim, ked pridas dalsie foto ...ozaj uz bola u vas pediatricka?

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

zuzkaaaa
25. čer 2009

áno vrátili peniažky, nadštandard bol plný! ale pri pôrode sa ma pýtali že kam chcem ísť takže asi kebyže chcem tak sa tam dostanem v pohode, Sofinke sa darí super pekne papá ale už sa jej nechce stále spinkať rada sa pozerá všetko sleduje, mne je dnes nejako blbo stašne sa mi točí hlava a bolia ma kríže ale to prejde, dúfam

byggyt
25. čer 2009

michala- oni aj keď nemajú momentálne volné na nadštandarde ale vedia že tam chceš ísť tak keď sa uvolní miesto okamžite ťa presťahujú zatial si na štandarde

zuzkaaaa
25. čer 2009

pridala som pár fotiek

michala.l
25. čer 2009

boooze, ta je nadherna 😵 , aj tvaricku ma uz peknucku ... ja to nevydrziiim 😅

evuse
25. čer 2009

Ahojte,

Zuzko, to je kočička maličká. Ani si už nepamatuju, že Rézička byla tak malá. Ach, jo, strašně to letí 😢

byggyt
25. čer 2009

zuzka maličká je strašne krásnučká

marianeta
25. čer 2009

Cavte kocky.

Boze to ja uz ani neviem co sa tu deje a tak ma to strasne mrzi,ale ked ten moj nezbeda mi nedovoli na net.

Zuzanka gratulujem k Sofinke uz som ju aj kuk je moc krasna 😵 😵 😵 .

Tak ako sa mi mate? Ja neviem ako by som sa sem dostala apokecala si.NIekedy mi to tak chyba sediet pri PC ...
Nuz co narobim ked mam tak zive dieta...Je to s nim katastrofa..Nevie sa zahrat a ked sa s nim hram ja tak vsetko len rozobera no ziadna zabava.

Pani Evus ved terezka uz je velka baba a tot sa narodila,ten cas strasne leti.
Aj Bartik je slniecko.

Tak sa zatial majte,ja skusim spekulovat ako sa sem dostat castejsie...

macalc
25. čer 2009

Ahojte babenky....
zuzkaaaa malicka je krasna meni sa na kazdej fotke je ina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dufam ze jabera v pohode zvladla cestu a vsetko je v poriadku a coskoro sa tu ukaze

mirunda
25. čer 2009

Zuzi, moc krásný fotečky Sofinky!!!Je rozkošná!!!

macalc
26. čer 2009

ahojte babenky...
Kde ste všetky????????????????????Od rána tu nebol nikto

michala.l
26. čer 2009

Ahoj, ja som tu, ale ked tu nikto nebol, tak som nepisala 🙂

zuzkaaaa
26. čer 2009

diky za pochvali babenky, práve maličká spinká tak vám napíšem, stašné počasie je u nás prší a hrmolí, pes sa ide zblázniť a maličká tak krásne spinká 😀

michala.l
26. čer 2009

To je dobre, ze sa Sofinka nenecha len tak zobudit 😀
sem sa tiez ruti nejaka burka, ale vsetkym je to fuk - len ja som na nervy, lebo mam plny balkon pradla a nemam ho kam inam zavesit 😠

mirunda
26. čer 2009

Tady byla hrozná bouřka včera, ale dneska je to docela ok.. taky jsme konečně byly s Lili venku docela dlouho.. i sluníčko tu máme 🙂

Zuzi, Sofinka ti snad vůbec nepláče, ne? 🙂 Nám Lilinka první týdny jen spala, jedla nebo brečela, to bylo hrozný 😀 Ale teď nám to vynahrazuje, naštěstí..

Holky, já asi budu nakupovat.. 😀 http://cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=1... - tohle je tak rozkošný.. 😀 Akorát to už nikdy nevyužiješ na jiný mimčo, když tak bude jméno.. jedině to prodat dál do světa.. tak nevím, kolik lidí bude mít Lilianku 😀 Těch asi moc nebude.. mají tam i čepičky, deky, župánky, mikinky.. všechno s jménem miminka.. krásný.. 🙂 Asi neodolám..

A jak vám je těhulky naše?Už jste za půlkou těhu 😉 To tak uteče.. za chvíli nám budete ukazovat svoje miminka.. 🙂

macalc
26. čer 2009

ahojte
no konecne ze uz tu niekto je cele doobeda nikto a ja teraz nestiham lebo idem varit tatino pride z prace a ja som este nevarila

byggyt
26. čer 2009

Mirun. tak ja si na to bábo ešte dosť počkám som zvedavá či sa to bude vliecť alebo to rýchlo ubehne

mirunda
26. čer 2009

Jéé, holky, já to teda zakřikla.. spustila se tady taková buřina 🙄 Ještě bydlíme v podkroví, takže to pěkně buší do střechy a do oken..

Mno jo, Byggyt, ty si ještě chvíli počkáš, ale zas se říká - že to nejlepší na konec 😀

mirunda
26. čer 2009

Macalc, vaříš mu každý den?To by mě švihlo.. někdy si Lili vyžaduje pozornost tak, že se od ní nehnu 😀 Ale naštěstí ten můj pracuje doma a uvařit si umí, takže spíš vlastně vaří on, i pro mě.. moc lidí to nemůže pochopit, že u nás vaří spíš chlap, když on vaří i lépe než já 😅 A baví ho to.. tak proč ne.. 😉

byggyt
26. čer 2009

mirun- čo nevedia pochopiť, veď na tom nič neni aj môj muž dosť často varí oni skôr závidia 😉 , ja neviem uvariť guláš, segedín, sviečkovú to všetko on vie a čo sa ja tam budem motať akurát by som takéto jedlá jedine domrvila 🙂

macalc
26. čer 2009

mirun varim ako kedy niekedy kazdy den a niekedy nie podla toho co varim.A na babo si este tu chvilku pockame ale podla mna to ubehne ako voda vsak uz polovicu mame zasebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru