Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

byggyt
16. zář 2009

mirun to je fajn že je malá v poriadku ono ste chytili nejakú virózu asi, ináč s tým kojením, som niekde čítala že keď žena kojí a striedmo sa stravuje tak chudne lebo že na kojenie treba vela energie, no ale podla mňa keď sa niekto striedmo stravuje tak drží tým pádom diétu a toho mlieka asi vela nemá nie?
tak ja neviem, to ma len tak napadlo keď si písala že ti nechutí papať a nebudeš mať mliečko,
držím palce aby si bola čím skôr v poriadku

neviem čím to je ale dnes mám dosť opuchnutú pravú nohu dole, ale sranda že iba jednu

macalc- si super s tým upratovaním, šikulka, aj ja by som mala okná poumývať už o to doslova žiadajú

idem sa ešte učiť s dieťaťom matiku, inak také chujoviny sa učia že im to bude v živote viete na čo......

mirunda
16. zář 2009

Byggyt, já bych teda při kojení dietu nedržela, myslím takovou tu, co se ženský mučí hlady, to určitě ztratí mlíčko..na kojení je opravdu třeba hrozně moc energie, vždyť to znáš, pokud jsi Lauru kojila.. dneska jsem do sebe nasoukala dva celozrnný rohlíky a asi 10 piškotů, ale nesedlo mi to 😖 Snad to zítra bude lepší..
Jojo, takové chujoviny 😀 Ale my se to taky museli učit, Lauru lituju.. 😝 tak ať vám to jde co nejlíp..

zuzkaaaa
16. zář 2009

baby poradte mi, chcem kúpiť Sofi zimný kabát ale neviem akú veľkosť totiž ona bude mať v decembri pol roka a čo pozerám veci od 6-9 mesiacov sa mi zdajú neuveriteľne veľké potom sa neviem rozhodnúť či zimný overal alebo radšej kabát lebo ked niekam ideme tak jej nedám overal lebo sa mi uškvarí v aute v autosedačke v overale ale zas kabát tak neohreje, tak asi budem musieť kúpiť aj kabát aj overal len ma sere že pekný kabát stojí 25€ a aj overal, myslíte že veľkosť 80 nám stačí?
ja fakt neviem čo robiť manžel hovorí aby sme počkali s kúpou ale človek nikdy nevie dnes je 20stupňov a zajtra môže byť len 10 😖 😅

evuse
16. zář 2009

Ahojte.

Miruna tos něco blbýho snědla, nebo je to nějaký chřipajzna? Mě říkala kamarádka, že na ní na kojení neskutečně fungoval čaj pro kojící matky, bílý kafe a v podstatě teplé nápoje. Prej si dala a prsa se nalily. Já to vůbec nechápu, prolejvala jsem se litry toho čaje a nic.

Zuzko, proč by se ti v zimě měla v autě upéct??? Tak si tam prostě zatopíš jen trochu 😉 . Já mám pro Terezu i bundu i kombinézu. S tou velikostí nevím.. Jakou velikost teď nosí Sofinka? Odpovídá to jejímu stáří, nebo nosí větší?

macalc
16. zář 2009

Ahojte babenky................

mirunda neriadim z nudy ale malovali sme spalnu tak preto som sa rozhodla riadit cely byt a na cas mam pokoj z velkym upratovanim ale robila som vsetko na etapy najprv okna pauza potom zaclony a zase pauza a tak dalej aj na zajtra mam este nieco ale aj to ma svoj cas neponahlam sa

byggyt ked skoncim doma tak dobehnem k tebe ak nemas vela okien pomozem ti umyt ich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirunda
17. zář 2009

Zuzi, já kupovala Lilince kombinézu vel. 80. Nejdřív jsem si myslela, že je to velký, ale ono se to nezdá, už teď nosíme 74. Jukni na http://www.tabulkavelikosti.cz/deti - nám to docela odpovídá..spíš aby odpovídala velikost na oblečení 🙂 Ale myslím si, že Sofince bude stačit 74..

Evi, nevím, asi tu něco řádí v baráku, švagříček říkal, že kaká kakao 😀 😀 Takže měl taky průjem.. tak nevím, ale už je mi mnohem líp dneska.. Tak snad to bude dobrý.. Evi, já vyzkoušela na kojení uplně všechno!!!Ze začátku, jak jsem se nemohla rozkojit.. čaje, meltu, černý pivo, homeopatika, obklady, masáže prsou.. prostě uplně všechno co jsem si kde přečetla a plně jsem začala kojit až po 2 měsících!!!A to jsem předtím kojila třeba i 15x denně.. to budu mít hezký prsa, až v nich nebude to mlíko 😠 😒 ☹

mirunda
17. zář 2009

Evi, dáváš Terezce třeba piškot?Já ho dala včera Liliance a ona to tak ožužlávala.. myslím, že jí to chutnalo.. mamka mi říkala, že v tomle věku jsme my s bráchou už piškoty jedli.. tak snad na tom nic není.. 😕

evuse
17. zář 2009

Ahojte.

Mirun hlavně, že už je ti líp 😉

Jo Zuzi, já Tereze koupila kombinézu 86, v lednu bude mít rok- a je jí to asi o 25 cm větší. Takže jsem ještě kupovala menší. Zkus když tak kouknout na www.mimibazar.sk , koupíš tam i skoro nové, nebo úplně nové věci ( samozřejmě i použité, nebo hodně použité). Jen jsem nakoukla a nová kombinéza pro holčičku za 16euro 🙂 😉 .
Já nakupuju přes českej mimibazar skoro všechno, prodávají tam i lidi co mají normální obchody, nebo e-shopy i nové úplně zboží

Macalc, tročku jsi mě nakazila s upratováním. Rozhodla jsem se přeorganizovat spíž. Potřebuju tam udělat prostor, něco vyházet, ale spíš to zatím jen tak přesunuju z místa na místo 😒

Jo a ještě k tý velikosti oblečení, některý hadříky fakt neodpovídají. Měla jsem několik kousků Gap a velikost 6-12m je Tereze teď tak akorát, do roka ani omylem. Nevím jako to šijou 😨

mirunda
17. zář 2009

Taky častou kupuju na mimibazar a teď jsem začala i na mimiaukce.cz 🙂 Právě tam jsem koupila fakt krásnou kombinézu..
Jinak taky máme oblečení, který píšou třeba 6-9 měsíců a už jsme je nosili ve 4 měsících a naopak..

evuse
17. zář 2009

ježiš o aukcích mi ani nemluv, už jsem jich tam vyhrála 160 😅

mirunda
17. zář 2009

kecáš 😀 😀 😀 To je závislost, co? 😀 😀 Naprosto chápu, jen mít víc času.. 😀

evuse
17. zář 2009

Jo, to je závislost, jsem tan denně

mirunda
17. zář 2009

chápu.. a co tam pořád kupuješ?Já nejdřív kupovala něco na malou, pak jsem tam dokonce koupila dva dárky k Vánocům a tím jsem tak nějak skončila, už nevím co by se mi hodilo.. 🙂 ale je fakt, že nakukuju často, co kdyby náhodou.. 😉

evuse
17. zář 2009

Kupuju i pro sebe, poslední dobou i sladkosti, lékořicový pendreky, gumový bonbony. Samozřejmě na Terezu, taky něco k vánocům, pokupila jsem, tam i novou kosmetiku, nové povlečení, pleny, nějaké nové hračky. A naopak tam zas prodávám naše přebytky.
Denně to tam monitoruju,právě -> co kdyby náhodou...
Jo taky jsem koupila podložku na pečení, místo pečícího papíru, je to bezva, vydrží mnoho opakovaných použití.

mirunda
17. zář 2009

ty i prodáváš?Taky mě napadlo, že bych prodala nějaký hadry, který jsou moc hezký, ale už malý 😠 A nabízíš na aukru?Na bazaru jsem prodávala jednou odsávačku mlíka, ale na tom aukru nejsem schopna pochopit ty jejich finanční podmínky.. musim si na to najít čas a ponořit se do toho 😀

mirunda
17. zář 2009

jaký máš ID?

evuse
17. zář 2009

Máš to v IP.
Na aukro ani nechodím, přijde mi to nepřehledný , vadí mi ty malý fotečky. MMB a MMA mi zatím plně vyhovuje na moje potřeby.

mirunda
17. zář 2009

já jsem myslela mimiaukci, ne aukro 😕 Na aukru.cz jsem jednou kupovala kolotoč nad postýlku, když jsem byla ještě těhu, ale mmb a mma se mi taky líbí víc.. A jaký to členství na mma máš?Kolik platíš?

jabera
17. zář 2009

ahojte baby, mali sme tu kamarata, tak som tu nebola.

pridavam sa k vasej zavislosti, my takto slapeme na ebay.de... velmi sa vzdy potesim, ked nieco potrebujeme, mame z toho uplne rodinnu oslavu, vzdy tu sedime a robime si vazny prehlad a ked vyhrame, tak sa hrozne tesime... no, ved to poznate. ja som teraz kupila bartovi bundu, taky kabatik, ako kozustek, nevydrzala som, je skor na paradu. dvoje boticky, este s etiketami a fusak... a to vsetko dokopy ma vyslo na necelych 50 eur, tie mi dala mamina, aby som bartovi nieco od nej kupila, tak sme to takto vyuzili. keby ste videli kolko veci my uz sme tam vydrazili.... aj borisovi z toho dobre sibe.

zuzka, ja som kupovala tiez 80, takze sofinke by fakt ta 74 mala stacit. a myslim, ze kombineza je sikovnejsia, aj ked mymame aj take otemlovacky a k tomu tu bundicku... .

evuse
17. zář 2009

Ahoj Jaberko.

Mirun to záleží, jestli chceš prodávat jen v aukcích, pak nemusíš mít placené členství, můžeš si koupit jen balíček aukcí, nejmíň je 25 aukcí 175kč . Nebo když chceš mít bazárek, to si myslím, že je na dámské oblečení asi lepší, tak stačí to nejlevnější členství 3 měsíce za 169Kč. A v rámci toho je i jedna aukce týdně zdarma

zuzkaaaa
17. zář 2009

ahojte babenky...
tak nakoniec som jej kúpila overal 74 jasné že ružový a neodolala som kupila som jej aj tričko macko pu a zateplené nohavice 😀 😀

evuse
17. zář 2009

No jasné, že růžový, jaký jiný 😀 .U mě tato barva taky vede. Aspoň není problém s kombinováním oblečení 😀

jabera
17. zář 2009

jaj, baby, ja by som asi tiez ficala na ruzovej. pacia sa mi aj take akoze decentacke kombinacie, trebars zlte nieco a khaki,ale tie male dievcatka su v ruzovej tak rozkosne... vy sa mate...

mirunda
18. zář 2009

Zuzi, tak vyfoť, co jsi koupila a dej do alba, ať se taky pokocháme 🙂 Holčičkám růžová moc sluší, přiznám se, že se mi líbí představa, že bych druhé mimčo měla taky holčičku 😵
Jaberko, tak honem honem, ještě něco pokřtěte a zkuste taky holčičku.. ale jak říká tatínek Kuby - každý správně nastavený stroj vyrábí pořád ty samé výrobky 😀 😀 😀 (Aby zakryl, že má 4 kluky 😀 )

Jo, holky, představte si, že se mi Lili včera sama stoupla..já se uplně zhrozila 😀 Ještě ani pořádně neleze 😀 Ale bylo to v tom koupacím kyblíku, ona voda nadnáší, tak nevím, jakou do toho musela vložil energii 🙂 Ale stejně, je prostě dobrá, jako Terezka 😵

evuse
18. zář 2009

Ahojte.

Já bych taky druhou chtěla holku 😉

Tý jo Mirun Lili je fakt dobrá 😨

Jaber já právě barevný věci- žlutá,zelená, oranžová, pro Terezu nekupuji, protože pak mám problém jí k tomu něco oblíknout, k romu růžová neladí, maximálně ke khaki, takže to znamená, kupovat komplety, nebo víc něcí co půjdou kombunovat. Myslím, že asi kluci jsou v tomhle lepší.

Zuzi koukala jsme na fotky a Sofinka je pěknej macík. Na té fotce 2. o zadu mi přujde snad stejně velká jako Tereza 😨 😀 a nebo máš malého manžela 😀 😀 😀

zuzkaaaa
18. zář 2009

čaute kočky...
tak ja mám za sebou hroznú noc zas som mala žlčníkový záchvat celú noc som vracala fakt som si už priala nech radšej zomriem (ja viem znie to brutálne, ale fakt som už navládala)a ešte ani teraz mi nie je najlepšie, včera som papala špenát tak asi to, už viem že nemôžem nič vajičkové, papriku a už ani špenát 😔
evus aj mne sa na tej fotke zdá nejak neuveriteľne velká neviem prečo pritom nie ja taká veľká, tak to hej manžel je tenučký ako prútik a ja gulatá ako loptička 😀 😀 😀
mirun potom odfotím dnes sa mi fakt nechce už zas som lenivá, ozaj musím sa pochváliť inšpirovali ste ma včera som jej na mimibazare kúpila takú chlpatú bundičku, pošlem link

jabera
18. zář 2009

boooooze, zuzi... a o operacii neuvazujes? z coho mas ten zlcnik taky zpraseny? ved si este mlada na to, snad. mas to po mame?
idem kuknut fotky.

evi, ano khaki a ruzova sa aj mne velmi paci. mam tu taky katalog, strasne drahy, ani nahodou si z neho nemozem objednat a maju tam skvele veci pre holcicky a vel aje v kombinacii ruzova, staroruzova a pod + seda, v roznych odtienoch. no na umretie veci, naozaj.

mirun, take tu ani nepis, ze stoupla,.... bart uz celkom dobre drzi hlavu!!!! hahahahahha

zuzkaaaa
18. zář 2009

janka u nás je to v rodine babke vybrali ako 30ročnej, mamke ako 32ročnej a sestre ako 26 ročnej čiže to máme v rodine 🙄

mirunda
18. zář 2009

Zuzi, tééda.. to je mi tě líto.. ☹ Tak snad ti bude líp.. ☹ Hlavně, že máš bájo manžela, že se v těhlech chvílích stará o malou, když může.. 😵

Jinak já k růžový namíchám skoro všechny barvy 😀 Ale je fakt, že nejvíc ji mám v různých odstínech a hoodně dávám fialkovou, tu miluju.. Prostě si to oblíkání a kombinování moc užívám.. jak jsme byli na horách, tak jsem jí nechtěla dát růžovou čepičku, protože byla skoro celá ve žlutý a všichni tam na mě čuměli jak na debila, jako že tam je to každýmu jedno.. mno, ale co.. 😝 🙂

Jo, holčiny, jak je to s velikostí botiček?Nevíte?Rovnají se čísla botiček třeba cm nožičky?Občas vidím na netu hezký botičky, ale vůbec nemám zdání, jakou velikost Lilinka má.. a to že ona má fakt velkou nožičku - po mamince 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru