Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
8. pro 2009

Ahojte babulky......................

Už dlhšie som tu nebola a akurát som vás dočítala normálne nestíham ale pridala som aj nejaká nové fotečky

lulupopo krásny kočík velmi sa mi páči 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jabera a nevieš náhodou či už Byggyt porodila???Bartík je milučký na fotkách on je už velký chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Baby už nepečte tolko lebo ja to asi vzdám tento rok a dám niekomu napiecť na sviatky j asom nejaká pribrzdená nič sa mi neche keby že nemám doma muža tak máme všetko kade tade porozkladané 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macalc
8. pro 2009

jabera jaaaj či som len šiši ved ja mám na byggyt číslo a aj jej napíšem že čo nové no dobre šibnutá som ako mi je len dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macalc
8. pro 2009

Noo a napísala som Byggyt tak mi aj odpísala toto::::

Mala som rodit tento týždeň ale dnes na velkej vizite povedal profesor že až budúci týždeň budem rodiť domov ma nechcú pustit asi ma tu je...ne pozdrav baby na koniku a ked budem vediet kedy budem rodit tak napíšem aby ste mi držali palce.
Moja byggyt normálne mi je jej ľúto lebo viem čo to je že si tam a nič sa nedeje aj aj som bola na nervy z toho nič nerobenia.
Tak odkaz som odovzdala a už mám ostáva len čakať kedy sa to rozbehne 🙂

macalc
8. pro 2009

ako tak sledujem už si píšem sama zo sebou ked som tu ja tak tu nie je ani jedna z vás ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kackabrcka
9. pro 2009

trosku vas citam ked sophie haja..
my chceme chicco neptun

http://www.mercado-barato.com/index.php?a=8411

byggyt
9. pro 2009

Ahojte 🙂

tak som ešte celá a som doma, dnes ma pustili, tlak mi upravili výsledky sú ok beriem lieky na tlak, zajtra idem do poradne tak som zvedavá čo na to môj dr., krčok mám skoro spotrebovaný som otvorená a hlavička nalieha tak ja verím tomu že to bude na budúci týždeň lebo inak tam už ležať nejdem iba odrodiť a domov

pocahontas35
9. pro 2009

Ahojte,

ja cumik ako puk, ze ta tu vidim 🙂 ale je super, ze ta pustili, aspon ta tam nestresuju ... ako sa k tebe spravali ?? Je super, ze su vysledky dobre, tesim sa z toho.

byggyt
9. pro 2009

pocahontas aj ja som prekvapená ale v dobrom lebo lepšie doma ako tam, no zajtra budem múdrejšia. Doktora izbového som mala debila, natrafila som na dve super doktorky bolo vidieť na nich že im fakt na tom záleží a že ich robota baví ale tam je to tak že ti každý dr. povie niečo iné takže ja by som len tak na blind rodiť nešla, no a inak celkom v pohode

lulupopo
9. pro 2009

Ahoj byggyt, tak to ti verim, ze uz chces len rodit tam ist... drzim palceky nech uz je vsetko ok
pocahontas ty sa mas ako?
Ja idem zajtra na poradnu tak som zvedava, ze co a ako bude....

macalc
9. pro 2009

byggytmoooja ja normálne čumím že si dom!!!!ale teším sa s tebou a verím že už sa malá poponáhľa aby ste na vianoce boli doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pocahontas35
9. pro 2009

lulu: mam sa v pohode, maly kope, tak som spokojna .... 🙂
Ja mam poradnu buduci tyzden v stvrtok, tak som zvedava, ze co a ako 🙂 a v stredu idem k tomu diabetologovi, ze co mi povie na to som este zvedavsia a potom ma caka este interne vysetrenie atd ... len si po doktoroch chodim a to som relativne v pohode. Inak, bola som na preventivke asi tak pred 2 tyzdnami u zubara, ze vraj je vsetko OK a vcera mi vypadla plomba, no neporazilo by vas a moja zubarka ma toho vela, takze k nej sa caka aj mesiac, ale nastastie mi povedala, ze nech pridem, ze vraj mi to spravi ....
byggy: stretla si sa aj s MUDr. Otapkovou ? Citala som na nu len pozitivne veci 🙂

byggyt
9. pro 2009

Ďakujem baby ste zlaté.
Maci ja to tak plánujem aj dr. to tak plánoval keby som nešla do nemocky, on by mi to aj tento týždeň vyvolal ale capo di tuty capi rozhodol inak
Pocahontas jednou s tých dvoch doktoriek bola ona k nej by som išla hocikedy aj ked som s ňou mala len raz do činenia ona je super

mirunda
10. pro 2009

Byggytko, co ty tady? 🙂 Malé Vivi se nechce? 🙂 Ale je určitě lepší být doma než v nemocnici.. a jak se cítíš?

Pocahontas a Lulu - budete rodit stejně, třeba to bude 9.3. jako já 🙂 To by byla náhodička.. a jak vám je?Já si pamatuju, že když jsem loni pekla cukroví, tak jsem už umírala, jak mě bolely napuchlý nohy 🙂 A pupek jsem měla už gigantickej!!!

Holky, musím se pochlubit, Lilinka už třetí noc mi spinká bez probuzení.. dneska to dokonce přehání - spí už skoro 12hod v kuse 🙂 Ale včera přes den skoro nespala, tak to asi dohání.. já se jen modlím, aby jí to vydrželo.. 😅 To noční vstávání vysiluje 😝

byggyt
10. pro 2009

Mirun uvidím čo dnes povie môj doktor, máš pravdu tam je to nafigu konečne som sa normálne vyspala lebo tam ani v noci neni klud búchajú tam dvermi rehocú sa nahlas rozprávajú no hrozné ešte som mala na figu madrac tak duplovane som nespala. No inak mi hrozne puchnú nohy keď som tam išla tak som to vôbec také nemala tak neviem či to je od tých liekov alebo čo, je to nechutné. ☹

pocahontas35
10. pro 2009

ahojte,
mirunka: ja osobne by som chcela porodit 9.3. to je moje tajne zelanie 🙂 lebo ja som 9.4., tak aj preto, ale v podstate je to jedno, len nech je vsetko v poriadku 🙂 Ja som celkom v pohode, okrem spanku, tak ten mam na etapy, vecer si liham do postele v spalni a v noci sa presuvam do kresla co mame v obyvacke, je to rozne, niekedy je to uplne super, ze sa vyspim, ale niekedy je to na dve veci ... to uz trenujem na nocne s malym 🙂 Niekedy si neviem najst vhodnu polohu, a len robim och, ach ... 🙂)) Nohy mi neopuchaju, zatial, ale este mozu zacat, ale keby nezacali tak sa nenahnevam. Je super, ze mala ti spi bez prebudenia, to je uplne uzasne, tak nech to aj tak ostane ...
byggy: ake lieky ti dali na ten tlak ? fakt to moze byt od toho, ze ti opuchaju nohy ....

evuse
10. pro 2009

Ahojte.

Byggyt, to je super, že jsi zase doma, aspoň budeš v klidu.

Zde něco pro Jaber. Bordel u nás a perníky
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

http://terezkajelinkova.blog.cz/galerie/prosinec

byggyt
10. pro 2009

Čaute, tak v utorok idem na príjem a v stredu sa malá narodí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jabera
10. pro 2009

byggy, no supeeeeeer! pozeram, ze 16.12. to sa narodila moja babicka a sesternica!

evi, dakujem, trosku si ma ukludnila 😀 ale chyba mi este taky bordel na zemi ako kusky rohliku a prach a tak 😉
a preco sa mi na terezkinej stranke ukazuju len mini fotky? co robim zleee? ☹

mirun, to spanie lilinky... 🙄 ale ne, ja ti to prajem, ale keby aspon raz do tyzdna aj u nas take bolo....

byggyt
10. pro 2009

Jaberka- no aj ja sa teším tak dúfam že nezačnem stresovať nakoniec a takáto dobrá nálada mi vydrží 😝 😝 😝 ,len nesmiem porodiť zajtra a v sobotu lebo mám dr. v Prahe nakázal mi že nám ležať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pocahontas35
10. pro 2009

byggy: to je perfektna sprava ... v stredu budeme vsetky s tebou 🙂

hanula83
10. pro 2009

Ahojte holky,

vidím, že se tu brzy opět rozrosteme 🙂. Byggyt a Jaberka, já zase mám 16. 12. narozeného bráchu. Mimochodem na jeho svátek se mi zase narodily holky, jmenuje se Martin 😉.

Byggyt, já to asi nějak zaspala, ale budou ti vyvolávat porod nebo jdeš na císaře? Každopádně už to budeš mít za sebou, to ti přeju a budeš si užívat miminka 🙂.

Mirunda, to je dobře, že ti Lilinka tak krásně spinká, snad se nám brzo poštěstí se taky aspoň trošku vyspat. Teď to mají holky tak, že jsou asi domluvené, protože sotva se mi po několika hodinách brekotu a jekotu podaří uspat jednu, tak v ten moment začne s brekotem a jekotem druhá... 😉. No fakt to vypadá jako by to měly smluvené.

jabera
11. pro 2009

baby?!?!? kde zas ste strcene?

hanul, ty to tak krasne zlahka pises... naozaj mas taku pohodu,a lebo si obcas taka padajuca na hubu? lebo vazne posobis uuuplne pohodickovo.

mirunda
11. pro 2009

ahojte, já mám dnes takovou blbou náladu ☹ Venku je hnusně, na procházce jsem celá zmokla, byla mi zima jak dlouho ne.. ☹ Tak jsem se po strááášně dlouhý době naložila do vany, s pěnou.. jéé.. ale stejně - nejradši bych šla spát..
Jinak v noci na dnešek si mi už Lilinka vzbudila 🙄 Sice jen jednou, ale takhle to začíná - takže dneska to bude dvakrát a zase se to vrátí do starých kolejí.. ☹

Hanulko, klobouk dolu..

Byggyt, to budeš na Vánoce doma, to je úžasný!!!Moc na tebe budeme myslet!!!

hanula83
11. pro 2009

Jaberka: Tak já se snažím být za každou cenu optimista, kdybych se začala litovat a mít deprese, tak to začnu přenášet na děti a to nechci 🙂... Někdy to není lehké, obzvlášť, když jsem totálně nevyspaná a ony jsou k neutišení. To už opravdu padám na hubu. Když je doma manža, tak mi pomáhá a sem tam jezdím k našim a ti mi taky pomůžou. Jinak ale bývám doma sama a když se stane, že začnou mít ty svoje chvilky obě naráz, tak někdy už šílím. Ale pořád to není tak hrozné, jak jsem si myslela. Čekala jsem to ještě horší. A když obě spinkají, tak přestože jsem unavená a ospalá, tak si je musím pořád prohlížet a mám radost jen z toho, že se na ně můžu dívat 🙂)).... Nebo jsem jen tak nostalgická teď v šestinedělí 😉))

Miru, žádnej klobouk 😉. Já nemám zas tolik srovnání s jedním dítětem, tak mi to přijde normální zatím 🙂... Holky, ale je možné, že zanedlouho se to vše změní a já začnu bouchat hlavou o zeď a rvát si vlasy 😉..

mirunda
11. pro 2009

Hanul, gratuluju holčičkám k prvnímu měsíci!!! 😵 😵 A Michalčiný Haničce taky!!! 😵 😵
Hani, prostě to MUSIME vydržet, teď už je do bříška nedáme zpátky (ikdyž byly chvíle, kdy jsem si to přála na jeden den 😀 ) Já se taky na Lilču koukám když spinká, ikdyž jsem unavená jak prase.. je to asi normální.. 🙂 Jsou jak andílci slaďoučký.. 🙂

michala.l
12. pro 2009

Ahojte baby, konecne som si nasla chvilku a je ticho 🙂

Byggy, to je super, ze ta pustili - v nemocnici je to otrava len tak cakat - ja som cakala sice len necely den, ale mala som z toho depky a stale som volala s muzom a revala 😀
16.12 mame vyrocie svadby 🙂 , ale super, ze budete na sviatky doma a mozete si pekne uzivat vsetci spolu uz 😵
Mirun, dakujeme za gratulaciu 😵 . Hanka od nas dostala elektricku odsavacku na mlieko 😀 - vytesujem sa z nej sice len ja,ale to nevadi. Konecne ziadna svalovica na ruke a ku podivu som aj po kojeni este nieco odsala, tak snad bude mliecka viac a viac a nutrilon uz dalsi nebudem musiet kupit ... a ani nekupim a basta. Mala zacala konecne priberat a aj zacala lepsie papat a zaspava pri kojeni o troska neskor 🙂

A dnes chcem konecne upiect medovniky -pred par dnami som zarobila kooopu cesta a teraz dufam, ze sa dostanem aj k tomu, nech to dokoncim 😀 ... a ziadne upratovanie predvianocne sa u nas nekona, nestiham ... v skole mam skuskove a nemam sa ani kedy ucit ☹
Jaberka, som kukala fotky, Bartik je svetovy 😵
Pocahontas a uz si bola v tej diabetologickej ambulancii? Som to tu preletela tak narychlo, ze som si nevsimla 😅
Maci a vy ako doma? Stale pohoda a mala spinka?
A co som este chcela?
Evus a ty sa ako citis, ozaj Terezka vnima,ze bude mat surodenca? Ci zatial este nevie?
Hani super pristup 😉
Lulupopo a ty ako vporadni?
Snad som na nic nezabudla ...kto vie kedy sa zas odtrhnem z reality 😀

macalc
12. pro 2009

Ahojte...................

Hanula normálne ťa obdivujem že si taká v pohode pri dvoch malých bambulkách ale musím povedať že aj mi sme celkom v pohode len sem tam sa pritrafí blbý deň.

Michala sa máme dobre len po kúpaní sa malej neche spinkať preberie sa a potom je hore až do 10-tej a potom zaspí a vstane len okolo 7-mej ráno tak sa aj my vispíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirunda
12. pro 2009

čaute kočandy!
Tak dneska Lilča spala zase celou noc 😵 Je to divný jí nemít vedle sebe, musím si zvyknout.. ale aspoň se vyspím i já.. dneska ráno jí dokonce vyzvedl v postýlce Kuba a já ještě chrněla a když jsem se vzbudila, tak Lilča už dělala bobíka do nočníku a Kuba dělal k snídani vafle.. to je naprosto ideální ráno 😀

Michalko, je dobře, že kojíš, mám radost za tebe 🙂 Hlavně, že ti přibývá mlíčko, malá se snaží.. je to supr! A jak zvládáš?Záhul?

jabera
12. pro 2009

mirun, taketo veci ti normalne zakazujem pisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
to neni mozne....teraz bart spi, keby tak este hodinku vydrzal, uplne som spokojna....

hanulka, tak nekolobuk dole 😀 ale aj tak ta obdivujem a fandim tvojej dusevnej sile!

miska, to som rada, ze posobis trosku lepsie, som na teba myslela... si sikula velika.

macka, no, tiez vam mala krasne haja. to je super.. a tie jej pohyby... strasne je sikovna.

kde je evina??????

macalc
12. pro 2009

mirunda no vidíš už sa vyspíš aj ty a aj malá sa naučí spinkať celú noc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja sa boím toho že teraz nám spí v noci ale o 2-3 mesiace tpo bude naopak 🙂 🙂 🙂 🙂 ale dúfam že nie

jabera to mi sa na malej normále čudujeme čo ona dokazuje hlavičku dokáže držať aj 4-5 minut ked ju dám na bruško musím ju už odfotit 🙂 🙂 🙂 ale potom sa unavý a zaspí aj teraz spí od pol osmej ale už by sa mala zobudit papať a neuveríte ona ked počuje vysávač tak zaspí minule som to zistila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A bartík je už veeelký chlap na každej fotke je väčší a dospelejší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj aj chcem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru