Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
19. zář 2010

kutlicka-holky co vím,tak hodně nakupujou v C§A.prej je tam velkej výběr těhu oblečení i velkých rozměrů.určitě tam někde u vás tento obchod bude.Bývá i ve velkých nákupních centrech.

byggyt
19. zář 2010

@kutlicka tak ako píše Marta skús tam alebo v Auparku v Píkoks (neviem ako sa to píše 😉 )

hanula83
19. zář 2010

@kutlicka Já doporučuju sekáč 🙂.. je to ideální, protože těhotenské rifle máš jen na chvilku a nevyplatí se kupovat nové a drahé. Navíc je to už nošené, tudíž pěkně "vytahané" a padnoucí 🙂)

martasl
19. zář 2010

holky,byla jsem se starší holkou fotit v Boskovicích židovské uličky a hřbitov.ten je tak nádhernej,je tam úžasný ticho a klid.vydržela bych tam hodiny(kdyby tam měli lavičku 🙂 ).Taky jsme byli v židovské synagoze-malá,ale krásná.Holky,nejste některá z Hradce Králové,Ostarvy,Brna nebo vizovic u Zlína??mají tam střední školy obor fotograf.nevíte jakou mají pověst??už z těch škol začínám mít nerva a strach,že se nikam nedostane.

pet.s
19. zář 2010

Ahojky, dávám hlášení. od čtvrtka ležím v porodnici v Podolí. Měla jsme vysoký tlak a špatné monitory, tak si nás tu nechali. Pomalu se smiřuji, s tím že už tu zůstanu do porodu. No ještě uvidíme, co zítra řekne vizita.
Co tady? nějaké novinky? Nějaké tehule?

martasl
19. zář 2010

pet.s-tak ať vás tam pěkně opečovávaj.takže vracet se budeš už s Terezkou??a doma všechno připravené??hlavně aby bylo všechno v pořádku a ty i Terezka jste byly obě zdravé.

byggyt
19. zář 2010

@martasl Marti aj vy riešite školu? Aj my, no a vôbec to nevidím ružovo
@pet.s držím moc palce

Baby mne malá strašne jačí, sa obávam že za chvílu u nás zazvonia policajti že dereme decku kožu, je to podla vás normálne že dieťa takto jačí? Laura to nerobila

lji
19. zář 2010

@kutlicka pozri netové obchody ale ja som to riešila tak že svoje oblubené veci som využila-došila som si v oblasti bruška elastickú látku.mala som tak svoje oblubene a zaroven z nich boli aj tehotenske. z netu som si objednala ale našťastie sa dali vrátiť.proste mi nesedeli 😉

@byggyt ďakujem 😅

lulupopo
20. zář 2010

kormelia podla mna k lekarke mozes ist, ja som mala take krce cele tehotenstvo a dost som z toho byvala v strese,kulticka ja som kupovala oblecko v obchode peakcoks, alebo 4mama /najdes ich aj na nete/a to som bola a aj som statocna veleryba a mam tiez presne ten isty problem so stehnami a zadnicou....

hanula83
20. zář 2010

@byggyt A to ječí i když ji chováš? U nás převládají dny, kdy jsou holky moc hodné a hrajou si spolu. Ale bývají i ječáky a to na střídačku 😠 ... Chování vždycky pomůže, často to bývá proto, že jsou ospalé a nemůžou samy usnout...

tetamon
20. zář 2010

@pet.s jej, tak at to rychle utece a hlavne jste obe s Terezkou v poradku...

Ja jsem dneska po 3D konecne odhalila identitu prtete. Ona 😵

martasl
20. zář 2010

byggyt-jo,řešíme školu.Holka chce na fotografickou.tak budem zkoušet uměleckou a když to nevyjde,tak 2 střední fotografické a asi ekonomické lyceum.taky se toho děsím.mám nerva a holka je totálně v klidu. 😅 a kam chce Laura jít?

tetamon-jééé,gratulka k holčičce.A jméno??? 🙂 Přála sis holčičku nebo ti to bylo jedno.Hlavně,že je a bude v pořádku,na pohlaví nezáleží 😉 a fotečku máš?????

lulupopo-ahoj,dlouho jsi tady nebyla.Jak se vám vede a co Vincent.ty brďo,nedávno jsi rodila a už má malej 6 měsíců.

lulupopo
20. zář 2010

ahoj marti, hekticky sa mavam, sak to, ze nestihala som tu vobec chodit....hadam sa teraz polepsim...

byggyt
20. zář 2010

@hanula83 ona jačí v kočíku v ohrádke asi jej nahrám reklamy to ju strašne baví a ešte miluje Simpsonovcov dnes som ju dala na parkety a lozila po celom byte resp. plazila sa kotúlala si pred sebou pollitrovú umelohmotnú flašku a strašne sa jej to páčilo ale musela som byť pri nej lebo skoro vytrhla kábel zo steny keď k nemu dorazila......no a keď sme dnes vyšli z obchodu tak taký rev spustila no hrúza revala celú cestu domov, našťastie keď je unavená tak ju položím do postielky a zaspí.
@martasl no tak Laura pôjde kam ju zoberú lebo ona má výber obmedzený kvoli tomu že má dyskalkúliu čiže nič kde sa musí rátať, ale je to nespravodlivé lebo ju musím dať na učňovku, ona sama nevie že kam a ja duplom no budeme to mať veselé.......a u vás v Čechách sa robia prijímačky?

lji
21. zář 2010

@pet.s jej držím päste ... a čo nové? stále si v nemocnici? a ty si mávala aj doma vysoký tlak? ked mna chceli nechať v nemocnici tak som sa nedala 😀 ale ak mávaš stále vysoký tak radšej byť po dozorom. už sa to silno kráti za chvilku . nemôžem si pomôcť ale až ma chytí nervozita ked si prdstavím že zanedlho budeš mať malú pri sebe 😅

@tetamon jeeej gratulujem,takže to bude kočka 🙂 a meno? alebo sa ešte rozhodujete?

@byggyt ja som dúfala že jačanie prestane ked bude malá väčšia ale tak asi teda nie 😖 neter mala jačanie ked sa chúdatko nevedela vykakušať a raz mala jačák len tak.vtedy som ju strážila,už mala niečo cez rok a ručala a ručala až mi od plaču zaspala na pleci objímajúc ma. a ked som prišla zo školy tak mi švagrinka povedala že malá sa zobudila s úsmevom na tvári,kludná a šťastná. tak takýto rev som moc nepochopila či ju niečo bolelo alebo čo...

tetamon
21. zář 2010

@martasl
@lji Jasmin to bude. To bylo dohodnuty. Holcicka byla, na chlapeckovi jsme se nemohli domluvit 🙂
A me to bylo vcelku jedno, ale tatinek chtel moooooooooooooooooc holcicku,t ak sem u to splnilo 😉

Lji: jsem se divala na FB, tam je krasne videt, jak mala umi oprit do kriku, ta jedna fotka..uplne vidim, jak ji to tam vsechno krasne vibruje 😵

lulupopo
21. zář 2010

no ked hovorite o kriku... tak aj moje dietko patri do tejto kategorie....ale doteraz asi najhorsi bol 4 mesiac, co stale plakal a plakal a nemal ani preco, uz som bola zufala....inak baby, oznamujem Vam, ze od 27.9.idem skusit 90dnovu dietu...uf, som zvedava ako to pojde

martasl
21. zář 2010

lulupopo-na FB na koníkovi ož některá z vás o této dietě něco psala.ale fakt nevím kdo.tuším zuzanka?? 😅 tak držím palce,ať to jdou kila dobře dolů a jsi spokojená 😉

byggyt-tak to má teda omezení.ale na některých školách na to berou ohledy,když to je potvrzené od lékaře.někteří i studují.no u nás se přijímačky dělají hlavně na umělecké školy-to jsou talentovky a nebo na některé střední školy.Ale většinou teď berou podle průměru ze školy.Naše Kača má vyznamenání(teda zatím vždycky měla 😅 ),otázka je,jak to bude v pololetí.těžce se jí zapalují lýtka a na školu nezbývá čas.

tetamon-Jasmin-hezké,u nás hoooodně nezvyklé jméno.Nikoho s tímhle jménem neznám.Hlavně že se líbí vám a malá bude určitě spokojená.Je to asi u tatínka obvyklé jméno,že??

No uplakaný děti neznám.Naše holky byly abnormálně hodný,až moc.Tak třeba mi to třetí dítko vynahradí 😅 😵

felicitta
22. zář 2010

Ahoj holky,
jsem ve 12 týdnu,řeším také váhu..
Poraďte prosím,četla jsem že se nemá první trimestr nic přibrat a já mám nahoře už 6 kg!!Nejím nic jiného než jindy,
ani mi moc nechutná,jsem na rizikovce takže pohyb nic moc a přestala jsem samozřejmě před těhotenstvím kouřit,myslím že to bude tím ,ale stejně se bojím co mi řekne doktorka,zítra jdu do poradny a fakt z toho mám horor!
Dítě má 4 cm a já vypadám jak slon.Má někdo podobné zkušenost,všude jen čtu jak každá z kraje hubne a už z toho mám depku!Díky za info

zuzkaaaa
22. zář 2010

ahojte žienky moje...
ako sa máte? teraz mám trošku čas malú som uložila do postielky navarené mám....
Mirka si užíva dovolenku, Janka asi ešte na slovensku....
ako? berieš tie lieky? ja som pred tehu brala dubhaston mne to pomohlo...

@martasl ako? berieš tie lieky? ja som pred tehu brala dubhaston mne to pomohlo...

@byggyt zo školami je to ťažké ešte ja pamätám že ani ja som nemala tušenie čím byť takpovediac som listovala v knižke a tam som našla že čím budem, a Lauru by nezaujímalo niečo také, že zlatníctvo? v Blave na koceľovej je škola pre sluchovo postihnutých tam som chodila aj ja jasné sú tam aj počujúci a tam je to dosť dobré hlavne nenáročné na učenie je tam aj viac odborov a hlavne na zlatníctvo sa nerobia prímačky z nejakých predmetov len talentovky, ale tak určite sa tam dá ľahko dostať pretože majú málo žiakov, hlavne na tento odbor...

@felicitta s kg sa netráp ja som ostala tehu v septembri a na vianoce za 6 týždňov som pribrala 6kg lekár si to ani nevšimol len ma upozornil že bacha s váhou a potom som si začala sakra dávať pozor čo jem, hlavne som sa nepchala ale jedla som normálne a priberanie išlo pomalšie, a potom okolo 30 týždňa som prestala priberať a na konci som aj schudla 1kg 😅 v celku som pribrala 11kg a v pôrodnici som nechala 12kg ale teraz ich mám pomaly späť 😔

@lulupopo asi začnem s tebou chudnúť...

felicitta
22. zář 2010

@zuzkaaaa
Díky moc,to ti moc závidím 11kg to je nádhera,mě to prostě stvě,jsem byla v poradně a buď na těch holkách nic není vidět a nebo mají ty kila přibraná jen na bříšku a je to moc hezké,zato já kynu jak hroch celá a jestli se to brzy nezmění tak asi prasknu,cítím se taková neohrabaná a navíc je každá ženská v mém okolí moc chytrá,každá dohromady nic nepřibrala a byla vzorná těhule...Ještě že to tady existuje,konečně nornální ženský! 🙂

martasl
22. zář 2010

felicitta-pokud bude miminko zdravé a nebudou mu tvoje kilečka vadit,tak proč ne??taky záleží,jakou máš výchozí váku.já mám 3místné číslo 😒 a nikdy mi ohledně těhu nikdo nic neříkal,ani loni,když jsem byla těhotná.ohledně mé váhy žádné problémy.a je hoooodně maminek,které jsou jak píšeš,jako slon,hlavně že těhu probíhá v pořádku.řešit by se to mělo,až a pokud nastanou nějaké komplikace.tak se s tím netrap a užívej si těhotenství se vším všudy 😉

felicitta
22. zář 2010

@martasl
Díky moc jsi hodná...

tetamon
22. zář 2010

@martasl byla jsem prekvapena, ale znam z materskych netu asi 3 mamky, ktere maji doma Jasminy, a minimalne dalsi 3, ktere planovaly a seslo z urznych duvodu (neproslo u tatinka u jedne, a dalsi maji chlapecky, takez je to az v rezerve na dalsi kolo miminek 🙂)
No, uvidime, kolik Minek bude pobihat po piskovisti 😀

lulupopo
22. zář 2010

@zuzkaaaa pod zuzi, ideme viacere na to v teme 90 dnova dieta II

jabera
22. zář 2010

baby srdecne pozdravy zasielam. este stale som v blave,a le ked sa vratim domov, budem tu vratnikom, ako za starych cias!

idem aspon rychlo mrknut, ci neporodila pet..

jabera
22. zář 2010

jaaaj, pet je v nemocnici? chudinka... a lji porodila, tak gratulujem!!

jak to, ze mi to nikto nehlasil?? 🙄

martasl
22. zář 2010

jaberko-ahoj 😉 🙂 .Tak ještě dovolenkuješ??se vám to nějak protáhlo,jak dlouho jsi už u mamky?jojo-máme tady nový miminko a za chvilku přibude další-pokud se už neobjevilo 😀

lji
22. zář 2010

@felicitta tak to skutočne nerieš.ak sa stravuješ normálne a je všetko ok tak nerieš. ja som síce chudla ale ked som si pozerala fotky zo školy tak som si všimla že asi v 5mesiaci som vyzerala akoby už už mám ísť rodiť 😝 😝

lji
22. zář 2010

@jabera ty si tu teda hoooodne dlho nebola 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru