Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
19. bře 2014

@ynett tak to hej to je smutné ke to máš takto obmedzene 🙂

inngrid
19. bře 2014

@ejdzi tak snád uz bude len a len lepšie 🙂

gapm
20. bře 2014

Holky prosím o radu...nějak jsem s dvojcatky narostla s objemem...a nevím kde nakoupit kojící podprsenky...nebo mám čekat az porodem splasknu? 😀 preferují kamenné prodejny a hlavně v Praze...díky moc

ynett
21. bře 2014

@ceekanka ja som začala mať také "typické" tehu brusko i ked malé koncom 5 mesiaca. teraz som v 8 mesiaci a nemám stále nejaké veľké. teda aspon mne sa zdá malé.

ynett
21. bře 2014

@inngrid hej je to nanič, už nech som na materskej a bude po probléme🙂

7danka7
21. bře 2014

@ynett ahojky, bola si na nejakom tehu foteni? Ja sa chystam tak uvidim.. a inak nakoniec som sa rozhodla, ze na tu Antolsku nepojdem rodit

ynett
21. bře 2014

@7danka7 ahoj, nie nebola som. nikdy som nemala rada fotenie🙂
hej všimla som si, ideš do Kocha? ak by som mala na to peniažky a nehrozil by mi predčasný pôrod tak by som tiež išla do Kocha🙂

7danka7
21. bře 2014

@ynett od 34tt uz rodia v kochu ale hej je to dost penazi.. no ked som citala kocky co pozazivali na antolskej a teraz kamoska rodila v ruzinove a nechali ju dotrhat na 45stehov... tak to niee
Ja sa tiez nerada fotim ale chcem mat spomienku na tehu brusko 🙂 tak sa prekonam

ynett
21. bře 2014

@7danka7 tak je mi jasné, že v štátnych nemocniciach je to dosť o šťastí🙂 mne skôr ide o následnú lekársku starostlivosť keby prišli komplikácie, vtedy koch preváža do štátnych a jasné že peniaze hrajú veľkú rolu. 🙂 škoda, že takýchto nemocníc tu nie je viac, by bola konkurencia🙂
tak držím palce nech ti vyjdú krásne fotečky🙂

inngrid
24. bře 2014

dobré ranko prajem dnes začiname 6 mesiac 🙂

ynett
24. bře 2014

@inngrid gratulacia🙂 pomaly sa blizis k cielu😉

inngrid
24. bře 2014

@ynett no moja ozaj pomaly 🙂

ynett
24. bře 2014

@inngrid poznam ten pocit. Tiez sa mi to vlecie🙂

inngrid
24. bře 2014

@ynett čo dnes varies?

ynett
24. bře 2014

@inngrid dnes som nič nevarila. V bille som si kupila pečené kuracie stehno, no akurát k tomu som si uvarila zemiaky🙂 frajer chcel pizzu, tak som vytiahla z mrazaku a strčila do truby. Takže žiadne poctivé varenie😀

inngrid
24. bře 2014

@ynett pizzu poznam to aj ja ked sa mi nechce robím 🙂

ynett
24. bře 2014

@inngrid zajtra by som chcela prvý krát spraviť bryndzové halušky zo zemiakov, lebo mi robíme halušky len z múky, čo však nie je veľmi žiadúce s mojou tehu cukrovkou. Tak uvidím ako sa mi zadarí, a či mi nevyskočí cukor. Ak vyskočí tak frajer bude mať aspon viac porcii 😀 😀

inngrid
24. bře 2014

@ynett tak daj potom info lebo ja uz som robila 3x a nikdy som nebula spokojná všetko váz zapisuj a ked budete spokojní tak mi daj info a inak pozor bryndzu v tehu opatrne 🙂

ynett
24. bře 2014

@inngrid ouky, zas čo chutí mne nemusí tebe ale určite dám info. No bryndzu si dávam len tú pasterizovanú či ako sa to hovorí, žiadnu čerstvú a nejem jej veľa, len občas🙂

monkapa
25. bře 2014

Ahoj holky,chtěla jsem se vás zeptat,kdy na vás vykouklo bříško?Jse prvorodička,18 tt,pořád mám měkký břicho,prostě špek.Diky za odpověd

mereni_iq
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cacharele
25. bře 2014

@monkapa já jsem na tom stejně, pořá se měřím, vážím a nic 😒 jsem sice v 15 týdnu,ale nepřibrala jsem ani deko

domca89
25. bře 2014

Tak dnešní UZ dopadli dobře, máme 25mm a krásný tvar fazolky a ještě jsem opět slyšela srdíčko.

terezet
25. bře 2014

@cacharele taky jsem to tak měla, začala jsem přibírat až tak od 18. týdne, teď mám asi 1-2 kg nahoře, takže jsem na původní váze před otěhotněním, protože s těhotenstvím jsem začala míň a často jíst...

terezet
25. bře 2014

@monkapa taky čekám první, břicho najednou vykouklo až tak mezi 18. a 19. týdnem, teď zase asi roste, protože se mi napíná a jsem vyčerpanější 😉

wimisci
25. bře 2014

Ahojte holky, taký čekam první, jak jsem mela bříško před tím než jsem otěhotněla tak to se ještě dalo teď jsem v 8 týdnu a jdeme do 9, ale bříško už mám až se divim, vzit uplejší tričko to už asi neni pro mě 😀

cacharele
25. bře 2014

@terezet jelikož mě žeká ve 20tt svatba, tak mi to měkké bříško zatím neva 🙂 a ani to, že jsem nepřibrala.

monkapa
25. bře 2014

Tak to ja mám nahoře uz 5kg,nevim teda jestli se to počítá od puvodni váhy pred otěhotněnim,nebo kdyz sem v 1trimestru zhubla,tak od te váhy...

ynett
25. bře 2014

@domca89 krásna fazulka🙂

ynett
25. bře 2014

Ahojte, čo sa týka bruška tak mne začalo byť vidieť tak až okolo 20tt, i ked ja s partnerom sme už oveľa skôr spozorovali, že sa jeho tvar mení. ale pre ostatných až po tom 20 tt.
čo sa týka váhy tak v prvom trimestri som schudla 3 kg, následne ked už mi začalo byť dobre tak som pribrala 3,7 kg no a v 6 mesiaci sa robí test na tehu cukrovku, ten som mala pozitívny, takže som dostala miernu dietu a tak som zhodila 4 kg. Takže som pod váhou pred otehotnením cca 3 kg opäť. ale to mi behá hore dole pol kila. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru