Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

1basimka
2. říj 2011

@cherry1981 boze ludia dokazu byt velmi zly ,ja neviem ale keby sa mojho opytali ci mu nevadi ze som taka tucna tak on je schopny aj zabit,a pokial su deti baculate tak je to lepsie ako take vychrdliny moj nazor.kasli na ludi,ja si nic z nikoho nerobim komu sa nepacim nech sa nepozera. nestaram sa.ked budu narazat na tvojho maleho musis odpovedat ze on je tlsty lebo sa mame dobre a nic nam nechyba,aj ja to tak hovorim ze netrpim biedou preto som taka a hned kazdy sklapne

basimka
2. říj 2011

@cherry1981 to som stale ja len mam dve konta jedno ceske a druhe slovenske

cherry1981
2. říj 2011

@basimka Veru dokazu byt zly, ale ja ich uz nepocuvam, ja sa na tom usmejem a ked narazaju na maleho ten je pevnejsi dcerka nie, tak im poviem, presne ze nam je dobre a chuti nam, len on sa nevie branit.
Ale ja uz som si zvykla kedysi mi to velmi ublizovalo, uz som voci tomu imunna. Mojmu mm to nevadi a na ostatnych sa kaslem 🙂

eyael
3. říj 2011

tak holky hlásím, že po víkendu jsem se přehoupla přes 90kg 😒 ještě mi zbývají skoro 4měsíce, tak doufám, že se ke 100kg nedokulím 😠 😨

kolacek98
3. říj 2011

ahoj holky,mužu mít dotaz kdy začíná v kolikátem mesíci vytékat mlezivo z prsu?jsem 21tt a jeste nic,vubec je ještě brzo že asi?a stalé mám rovnou 100kg,tak jsem ráda že se to drží zatím. 🙂

usounek25
3. říj 2011

@kolacek98 ahoj, mě se začalo dělat asi tak před třemi týdny, ale jen když si zmáčku, samovolně mi to neteče. Ale je to samozřejmě individuální. Buď v klidu, nemyslím si, že by to byl nějaký problém kdyby se ti zatím nedělalo, třeba až porodíš 😉 .

Jinak jak tu píšete o těch blbých kecech o tloušťce apod., tak to taky znám. Sice teda ne přímo na moji osobu, ale s přítelem bydlíme v jednom domě s jeho matkou a sestrou, naštěstí teda odděleně. Holky, oni obě váží asi tak 50 kilo a to ještě přeženu a každej kdo neváží tak, jak ony, tak je podle nich, jak říkají vyžranej. Ani se kvůli nim nechodím koupat do bazénu na zahradě, protože kdykoliv jdeme do bazénu, tak se tam přihrnou a očumují, takže tam prostě radši nejdu. Nejhorší je, že celkově mají šílený názory třeba ohledně jídla - všechno je strašně přeslazený anebo mastný, nejradši by jedly snad naklíčený obilí. Švagrová si lije do jogurtu olivový olej - asi aby jí to líp klouzalo do krku a podobný šílenosti. Nedávno jsme opíkali na zahradě špekáčky a po dotazu jestli si dá s námi, tak odpověděla, že nebude jíst dehet 😝 . Přitom třeba ona konkrétně by fakt potřebovala přibrat aspoň 10 kilo, nemá prsa, boky, zadek - prostě nic a myslí si, jak je strašně úžasná. Ale je to jejich věc, jen jsem jim řekla, že nechci, aby nějaký svoje stravovací manýry aplikovali na malýho, že chci aby jedl všechno a ne, aby se nad něčím ošklíbal.

mima1983
3. říj 2011

ahoojte! dlhsie som tu nebola, ale uz mame net dom, takze mozem castejsie chodit. Mne dnes prišlo 3. balenie FEMIBION-u 800 a aj FEMI Kvapky od Valoviča som si objednala, tak som zvedavá, snad pomozu, su na ne velmi dobre ohlasy 🙂 tak uvidime tento mesiac, za par dni by som mala mat ovulku, tak ideme na to 🙂

odabinka
3. říj 2011

Ahojte, vsetci riesia vahu... Moja "uzasna" lekarka mi povedala, ze ja nikdy neotehotniem, lebo som tucna. (Ja mam cez 100vku 😖 ale... nie kazda je modelka. ) A tak sme sa s manzelom do TOHO pustili a za dva tyzdne som otehotnela 🙂 Potom mi v tretom mesiaci ta ista lekarka povedala, aby som isla na potrat a aby som schudla a otehotnela este raz!!! Ci verite, ci nie, ja som vobec nevedela zareagovat ako som bola v soku, pritom som nemala problemy a pribrala som az v siedmom mesiaci 5kil.

vierka0
3. říj 2011

@odabinka to nemyslis vazne ?? ja by som v tej chvili zobrala kartu a zmenila lekara !! ja som tiez nad 100, otehotnela som hned na prvy pokus, potrat v 5tt, a hned dalsi cyklus dalsie (terajsie) tehotenstvo..niektorí lekari sa nikdy lekarmi stat nemali..

lucka.lucy
3. říj 2011

@odabinka coooo to ti povedala????? neviem ako si na tom zdravotne ani co a ako je to s tebou ale tak to by som ju v momente asi zazalovala!

eyael
3. říj 2011

@odabinka - ta "lékařka" je pěkná k.áva! a jak píšou holky, změnila bych jí okamžitě 😠

basimka
4. říj 2011

@odabinka Ahoj ,no viem co si prezivala aj ja som mala takeho lekara,ked som otehotnela nikdy mi nepovedal ako je na tom moje dieta ,vzdy len vravel tak a dokonca tehotenstva musis,,, schudnut 25 kil lebo ti dieta umre ,,,,v bruchu. ja som hned zmenila lekarku a teraz je vsetko ok.

vierka0
4. říj 2011

@basimka ako vravim, niektorí lekari by lekarmi nemali byt ! moj gynekolog nikdy nemal jedinu poznamku na moju vahu..fakt

basimka
4. říj 2011

@vierka0 no to moja lekarka tiez nema bola som hlupa ze som isla najprv k tomu debilovy 2 mesiace som bola riadne hotova stale ma posielal k dietologovi no zly sen.Ale teraz uz je dobre nikto nic ani sestricky nenarazaju a doktorka mi este povedala ze nie som jedina a nemam sa stresovat.

vierka0
4. říj 2011

@basimka a to pritom si kocka (ziadna "guľka" ) sak mas meter osemdesiat tak nikto od teba nemoze cakat ze budes vazit 60kg 🙂 no ale poniektorí ludia si riesia vlastne komplexy na inych ludoch takze tak

stardust
4. říj 2011

@usounek25 😀 😀 😀 olivovy olej, aby sa jej lepsie klzal do krku...to si urcite zapamatam! 😀 😀 😀

basimka
4. říj 2011

@vierka0 Dakujem za kompliment,ja by som chcela mat 60 kil vau to by bolo super.

vierka0
4. říj 2011

@basimka to by si bola anorekticka 🙂 inak na mna dnes sestricka na poradni divne kukla, ked som jej povedala, ze prve kilo navyse od zaciatku tehotenstva a to koncim siesty mesiac 🙂 vraj mamicky maju priberat :D

libka1
4. říj 2011

@basimka to bol co za cudo ked chcel aby si v tehotenstve schudla? 😕 samozrejme ze ked je nadvaha netreba nejak extra priberat, ale schudnut 25 kil??? tak to som este nepocula 😅

basimka
4. říj 2011

@vierka0 to by som bola modelka 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ako to robis ze nepriberas? prezrad tajomstvo

basimka
4. říj 2011

@libka1 to je jeden debil tu na Cypre a je to moj sef ☹

petrake
4. říj 2011

@vierka0 Vierka, ja som tiez v sietom mesiaci a pribrala som prve kilo no tym ze som baculata stale je to vraj normalne, pri malom som pribrala 9kg, a to tiez az uplne ku koncu tehu, tieto mi vsak ostali az do teraz

vierka0
4. říj 2011

@basimka no ja neviem, ja sa stravujem normalne ako doteraz 🙂 a nieco navyse 🙂 ako neprejedam sa, ale skor jem castejsie a menej, v podstate to co predtym plus mozno jeden akoby olovrant navyse 🙂 na zaciatku tehotenstva mi strasne rychlo travilo, som ranajkovala na dve fazy, to co som ranajkovala bezne som si rozdelila na osmu a na desiatu aby som dockala obed bez ujmy 🙂 a to mi ostalo doteraz..tak neviem cim to je 😀 kazdopadne nijako sa nesnazim nepriberat 🙂

vierka0
4. říj 2011

@petrake sak ja sa smejem, ze kludne to tak moze ist dalej, ze pojdem rodit s pociatocnou vahou a v nemocnici necham 20kg 😀

libka1
4. říj 2011

@basimka no zbohom 😖 to sa mu uplne asi nevyhnes 😅
ja som tiez priberala tak malo ako vy zhruba do 25 tyzdna a potom mi zrazu naskocili 4 kg, skoro ma vystrelo a aj teraz naberam stale, ale uz by to hadam malo ustat, uz ma to nebavi a to som sa tak vytesovala ze ako malo priberam 😖 este ze som na zaciatku schudla cosi, tak to je stale v normale 😉

basimka
4. říj 2011

@vierka0 no ja sa neprejedam nejem chlieb a aj tak kila idu hore ale problem je ten ze ja nemozem ist na wc asi peto sa to na mna lepi,lekarka mi dala lieky aby som isla na wc ale po tych liekoch mam strasne bolesti v bruchu.

basimka
4. říj 2011

@libka1 no to sa mu nevyhnem ☹ ale uz na neho kaslem nevsimam si ho,musel si zgustnut ved europanka mu manezuje jeho nemocnicu tak sa mu to nepaci a to tam mame ovela tucnejsie sestricky ale nie su tehotne tak nema preco rypat. ja som teraz doma na rizikovom tak mam pokoj.sretavam ho len ked idem odniest papier na PNku.

libka1
4. říj 2011

@basimka zamiesaj si lanove semiacka (zhruba lyzicu) do jogurtu vecer, nechaj postat do rana a davaj si to na ranajky... uvidis aka to bude zmena 😉 ja to teraz jem kvoli porodu ale kedysi ked mala mama problem s chodenim na wecko tak jej to neskutocne pomohlo 😉

vierka0
4. říj 2011

@basimka no moze to byt tym, ja som zo zaciatku dost hnackovala..teraz sa to uz znormalizovalo..kazdy ma iny priebeh tehotenstva..no trepem do seba kopu ovocia, jablka, hrozno, co je prave v sezone, takze cim viac vlakniny tym lepsie 🙂

basimka
4. říj 2011

@libka1 skusim to ale ked ja nie som nejaka na jogurty ale ked sa to ma pohnut tak si to dam
@vierka0 ja som od zaciatku strasne zapecena mam dni ze az placem, a ovocie mi nezabera ja uz fakt neviem co s tym ,no ale ked som nebola tehotna tiez som mala problem al vtedy som pila caj na prehananie alebo som si dala lyzicu oleja a teplu vodu ale neviem ci mozem aj teraz pit olej s vodou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru