Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
24. led 2014

@1velrybka juuuuuuuuj som včera cely den na teba myslela pozeram boze pol piatej a ty nepíšeš a nepíšeš tak som rada ze si dopadla aspon takto fakt ze jo super teším sa len tak pekne dalej

inngrid
24. led 2014

@cecilka88 moja ja mam momentálne košík F uz som v stádiu ze mi vyliezajú prská ale neviem či sa mi ešte nezvačší objem a tak som si povedala ze objednávat budem az neskôr kym drzí kašlat nato ze mi trošku hore trčí prsko dam tilko a nie je to vidiet 🙂 aj tak na mne ešte tehu moc vidiet nie je tak ja to moc neriešim ešte 🙂
hlavne ked sa oblečiem a dam si volny svetík ale určite to budem musiet riešit len neviem či iba velkostou košíka alebo velksotou objemu a tym mi asi košik ostane
ja si objednavam z tej stranky http://www.luxusna-bielizen.sk/ ale či budú mať az L neviem pozri majú ale kvalitu ja milujem značku triumph. feline pri vačších košíkoch lepšie drzia

cecilka88
24. led 2014

@inngrid zatial sa to ešte dá ale čo bude ked sa mimčo narodí a budem kojiť, chodiť bez podprdy na to nemám "gule" 😀 triumph a felinu som nosila ked som mala "iba" G-čka, velmi sa mi pačili hlavne Felina ale to už je bohužial ta-tam, ešte som čitala že pre Kubánky šijú take vacsie košíky tak asi pojdem ked našetrím na Kubu 😀 ,
daju sa objednávať aj z ameriky len toho sa bojim, tu mám istotu že ked nesadne tak vratim.
Odjakživa som zavidela babám čo nabehli k čínanom alebo kde a mali za jednu moju podprdu 6 ks 😖

Prečo som prave ja musela 2x stáť v rade keď prsia rozdávali? 😀 😀

peterek414
24. led 2014

ahojte tak dosla mrcha tak s toho zas nic neni ....zas zaciname od zaciatku ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

inngrid
24. led 2014

@peterek414 :( no nevadí ale novy cyklus nový začiatok hlavu hore 🙂


@cecilka88 tak mne aj tie moje F pridú dost tak si viem predstaviť ako tebe tvoje L ale s tymi podprsenkami je to hard a máš pravdu ja si kupim jednu za 40 eur a u činana majú baby zao 6 podprseniek ale vies čo pre mna je dôlezité nech kvalitne drzí ja sa bojim či kupim takú na kojenie podprsenku na seba potom 🙂 z otho mam vačší strach

cukrik580
24. led 2014

@inngrid ahoj prepacte ze sa vam sem miesam do debatky 😀 naaahodou som nakukla 🙂 ja som cela xxl tehulka a podprdu na kojenie som si objednavala tu z MK z profishopu za 20e a je super 🙂 90G 🙂

inngrid
24. led 2014

@cukrik580 ale berieme kazdú radu čo si aké miesanie a ten profishop nepošleš mi na nich webku? 🙂 dajkuem pozriem čo majú

savinga
24. led 2014

@peterek414 Nevěš hlavu, já jsem před těhotenstvím měla 116kg a zadařilo se nám na osmý pokus 🙂 vyčisti si hlavu,nemysli na to tolik a uvidíš,že se zadaří. Moc ti to přeju a prskám těhu bacil 🙂

cukrik580
24. led 2014

@inngrid aaa tak nechcela som sa nasilu vtierknut 😀 https://www.modrykonik.sk/shops/podprsenky-na-k... tuto kobkretne som si objednala ja a zdarma som dostala krem na strie 🙂 co mi je na prd asi lebo ich mam toooolko ale ani jednu z tehotenstva...vsetky som nazbierala este predtym 😝

cukrik580
24. led 2014

Inak uz ked som tu tak aspon nieco o mne 🙂 s manzelom sme spolu 7rokov a 3mesiace z toho 3roky a tri mesiace ako manzelia...o babatko sme sa pokusali 5rokov a 5mesiacov ked sa nam konecne zadarilo a teraz cakame naseho vytuzeneho Saminka ktory k nam coskoro zavita 🙂 pred otehotnenim sa mi podarilo schudnut 20kg a uz mam 15-16 naspat 😀 ale nevadi...nase vytuzene babatko za to stoji! 🙂 a inak aj po schudnuti tych 20kg som mala staaaaale dost 😉

peterek414
24. led 2014

@savinga dakujem si mila hadam sa zadari aj nam 🙂 🙂 🙂 🙂

1velrybka
24. led 2014

@inngrid Jsi hodná, že jsi na mě myslela 🙂

1velrybka
24. led 2014

@peterek414 To je mi líto. Ale neboj, určitě se brzy zadaří 🙂 Jak dlouho se snažíte?

majka220990
24. led 2014

Holky ahojte, nevadí když se k vám přidám?já teda ještě maminkou nejsem, ale máme miminko v plánu, koncem června máme svatbu a po ní bychom se chtěli vrhnout na zadělávání na mimi🙂 včera jsem byla na gyndě a doktor mi udělal neskutečnou radost. Nejsem žádná modelka, spíš metráček. Ptala jsem se, jestli musím nějak extra hubnout, nebo jestli můžu třeba zůstat trochu aspon tak jak jsem, jestli to nebude prckovi vadit a doktor se usmál a řekl že vůbec ne 🙂 ježiš nejlepší zpráva dne. On je asi jediný, komu nevadí že nemám ideální míry ani váhu. Hold co se dá dělat, kvůli tomu se nepůjdu oběsit..

peterek414
24. led 2014

@1velrybka 10 mesiacou a nedari sa a to mi bolo aj zle aj mi meskala mrcha....a ked dosla tak mi neni nic ☹ ☹ ☹ ☹

1velrybka
24. led 2014

@peterek414 Nic si z toho nedělej, nám se taky zadařilo až po 11 měsících. A koukám, že dvě děti už máš a jsi mladá, takže máš ještě spoustu času🙂

peterek414
24. led 2014

@1velrybka ano mam dve deti ani neviem ako a zadarili sa ale moj muzik nema ani jedno a chceme spolocne babo a prave teraz sa nedary

majka220990
24. led 2014

@peterek414 to příjde, uvidíš 🙂 jen když to člověk nejvíc chce, tak si to potvůrka dává načas. Chvilku se zkus zabavit něčím jiným a uvidíš že to bude hej rup 🙂

savinga
24. led 2014

@majka220990 Určitě se nevěšej a hurá do toho 🙂 já měla první těhotenství přímo ukázkové a malý se narodil v termínu a zdravý. Měla jsem 33let. Teď čekáme druhé, rodit budu ve 37letech a zatím vše ok 🙂 a to mám přes 100kg 😉

savinga
24. led 2014

@peterek414 Zadaří 🙂

majka220990
24. led 2014

@savinga ani nevíš jaký blazám na duši je číst to cos napsala, ohromně pomáhá,když vidíš, že to jde i lidem s normální váhou než jen těch co vypadají jak z Dachau. Jsi borka 🙂 co to bude? chlapeček nebo děvčátko?🙂

savinga
24. led 2014

@cukrik580 Já jsem při prvním přibrala 17kg a asi 14kg zůstalo v porodnici 🙂

savinga
24. led 2014

@majka220990 Jé děkuju 😅 . Víš co mi řekl doktor, že kde jaká vychrtlina by mi mohla závidět tak pohodové těhotenství, jaké jsem měla 😉 🙂 . Znám spoustu maminek baculek a jsou v pohodě 🙂 . První je kluk a teď měl tři ročky a druhé zatím nevíme. 6.2. mám poradnu, tak třeba už to bude vidět 😉 🙂

cukrik580
24. led 2014

@savinga na to sa spolieham aj ja 😀 ale ak nie nevadi hlavne nech je nase vytuzene vrabciatko spokojne a v poriadku 🙂

nella1977
24. led 2014

@peterek414 bud v klidu..nám se nedařilo zadělat na druhé 15 let !!! pak jsem změnila gyndaře..napsal mi kapsle ACIDUM FOLIKUM..bo tak nějak se to jmenovalo..muj na mne vletěl a za měsíc po zobání pilulek jsem zjistila že jsem těhu..držim palce 🙂

inngrid
25. led 2014

@majka220990 neboj nič akurát ti neskôr začne bruško vidiet ale zvladnete to kazdá sme to zvladli 🙂

peterek414
25. led 2014

@nella1977 dakujem a nasla som tie tabletky tak asi vyskusam 🙂

savinga
25. led 2014

@cukrik580 Přesně tak 🙂 .

majka220990
25. led 2014

@inngrid 🙂 moc se na to těším 🙂 jen mám strašný strach z potratu, snad nás to nepotká

nella1977
25. led 2014

@peterek414 a ještě jedno mohu poradit... kup si k nim i EXTRA KYSELINU LISTOVOU...je to dobré pro tebe i početí..a v těhu je to dobré pro mimíska držim palečky.. 😀

já už ani nevěřila že pořídím Nelince sourozence...a po měsíci to přišlo.. 🙂 ...Nella

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru