Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mufinka26
30. říj 2011

@pejullka děkuji 🙂

domi1988
30. říj 2011

caute baby, tak ked ta mrcha moja stale nechopdila vysetrila som si HCG v praci..vysledok 0 ☹ no co uz, mozno nabuduce.. 😒

kosticka32
31. říj 2011

@mufinka26 Tak držím pěstičky 😉 já mám 6letého čerta a jsem v 5měsíci a s váhou jsem na tom stejně 😖 ale co už 😉

skendy
31. říj 2011

Ahojky Holky , můžu se vás zeptat .Vím ,že u každé je to asi jinak ,ale ráda bych věděla co mám čekat.Jde mi o toto : jsem v 5.měsíci těhotenství.Začáteční váha byla 97,5kg teď mám 100,3kg - což mi za těch 5 měsíců nepřijde tak špatný,tak akorát.Ale co mě zajímá -moje břicho je pořád takové to špekaté než to těhotenské .Kdy se to změní a ztvrdne a změní ten povolený tvar (teda jestli se tak někdy stane) ??? 😖 děkuju za info ( fotku mám kdyžtak v albumu) 😉 děkuju 😉

makovicka53
31. říj 2011

ahojte pridam sa k vam ak mozem dnes mi dr. potvrdil z hcg tehu...som strasne stastna po dlhych 3 rokoch snazenia...uzivate nejake lieky pripadne vitaminy?

mufinka26
31. říj 2011

@makovicka53 ahojky já používám femibion800 je tam nejvíc kyseliny listové 😉 🙂

makovicka53
31. říj 2011

@mufinka26 pocula som o nom...takze si ho coskoro zabezpecim 🙂 vdaka...mne naordinoval doktor aj duphaston

d.aniela1
31. říj 2011

@skendy AHOJKY jsem na to podobne zacla jsem na 95kg a ted mam 98kg a brisko spekate budes mit jeste chvily,,mame teplejsi podestylku,ale neboj za par tydnu to bude lepsi,,a lepsi,, 🙂 🙂

skendy
31. říj 2011

@d.aniela1 Děkuju za odpověď ! 🙂 no holt budu muset být trpělivá 🙂 i když už aby to bylo 🙂 už se na tu bodu moc těšim! A kila snad udržím pod kontrolou! 🙂

kolacek98
31. říj 2011

ahoj ženy,musím říct na zacatku jsem pribrala jen 2 kila,a to jsem si drzela do22tt,a dnes jsem byla na kontrole 25tt a z niceho nic mi to stouplo o 4 kila na hoře,takže ted vážim 104 to je strašné,a to jím pořád stejně ani bíle pečivo nejím,a tak to strasně stouplo,doufám že už to nepujde nahoru,nebo se stydím za to.přibraly jste taky tolik?

basimka
31. říj 2011

@skendy ahoj tak spekate brucho mam aj ja ,ale dnes som spozorovala ze na pravej strane sa mi uz spojilo a je celistve a na lavo ho mam este predelene ,je to dost smiesne,ale asi sa to uz zacina menit 🙂

elischka
31. říj 2011

@skendy já bych řekla, že pravé těhu břicho mám od 30-31tt, a taky záleží na oblečení - těhu kalhoty to zvýrazní dřív.oP

skendy
1. lis 2011

@basimka ahoj 😉 tak to se máš !Já teda zatím žádné změny nepozoruji . Jen mi pčijde že to břicho trochu narostlo ,ale jinak fakt žádná změna! 😒 I když manžel tvrdí opak ... 🙂 ale on je do břicha zamilovaný ,tak to nevidí jasně! 😀
@elischka až ? no tak to si ještě počkám! 😒 no ale snad se dočkám! 😉 hlavně aby mimi bylo zdravé!!! 🙂

basimka
1. lis 2011

@skendy ono sa ti to same zqacne tvarovat a ani nezbadas ,tak ako ja vcera bola som v soku, a moj muz tiez ! povedal mi ze mi mizne pneumatika a zacinam byt tehotna ,tak sa tesim ze aj on si to uz vsimol 😀

kosticka32
1. lis 2011

@skendy jj myslím,že je to u každé těhulky individuelní,já jsem na začátku 5měsíce,začínala jsem na 95 mám 97 a pupek jak na dvě míma :D

pejullka
1. lis 2011

Ahoj, tak jsem doma z UTZ, měli bychom odpovídat cca 5-6 týdnu, mám ve zkratkách napsáno gestační váček 6+2, crl, což by měla být dělka plodu 5-6 týden. Srdíčko zatím není. Další kontrola 10.11.na srdce.

pejullka
1. lis 2011

taky jste jeste nekdo nemel srdicko na zacatku 7 tydne? ja jsem s toho trochu nervozni

anastazye
1. lis 2011

@pejullka Ahoj myslím že nemusíš být nervózní. Já jsem to měla podobné nejprve nemohly mimi najít a už mě chtěli brát pod kudlu protože se doktoři domnívali že je to mimoděložní nebo nějaký nádor a pak dlouho doktor neviděl srdíčko až někde na 9tt mi bylo sděleno že je vše ok. No a teď už mám 10měsíční dítě. Tak buď hlavně v klidu ať se nestresuje i mimi 🙂 😉

pejullka
1. lis 2011

@anastazye ok, díky za uklidnění, já si taky myslím, že to bude naprosto v pohodě

anastazye
1. lis 2011

Určitě. Já jsem pak měla třeba i potíže na ultrazvuku. To bude dobrý

basimka
1. lis 2011

@pejullka aj mojmu mimcu zacalo tlct srdce az v 8 tt,a zatial je vsetko v najlepsom poriadku.

pejullka
1. lis 2011

@basimka super holky, díky🙂 na dalším utz budeme 7+4

skendy
3. lis 2011

@kosticka32 🙂 no uvidíme ... počkáme si na vlastní zkušenost.Ono nám ani nic jiného nezbyde! 😀

kosticka32
3. lis 2011

@skendy ano správně nic jiného nezbývá,ale myslím,že trochu ovlivnit to můžem,já mám kolikrát takovou chuť třeba večír na čokoládu nebo něco,ale no raději si udělám džus a zapiju to a nebo vemu jablíčko ,mandarinku,kdybych si dávala na co mám opravdu chutě myslím,že jsem už dávno přes 100kilo 😖

mufinka26
3. lis 2011

Ahojky holky, tak včerejší UTZ dopadl dobře, mimi je tam kde má být odpovídáme 5+6 (dneska) za dva týdny jdeme na další UTZ na srdíčko 😀 Jinak po strašně dlouhééé době sem se vážila a teda vykulila sem kukadla na číslo co se my objevylo 😀 😀 106kg to je mazec 😀 ale hlavně, že sme zdraví a myslím, že brzy něco shodím, jelikož my začínají krásné těhu nevolnosti 😀

stardust
3. lis 2011

@mufinka26 kks, desat kusov ako sme my dve, by dohromady vazilo cez jednu tonu 😀 😀 Uz si pripravena na lamanie historickych rekordov?

mufinka26
3. lis 2011

@stardust to je jasný 😀 😀 😀 😀 trhneme rekord 😀

stardust
3. lis 2011

@mufinka26 vies, ked som bola ziackou, nevedela som si presne predstavit 1 tonu...teraz to uz viem ovela jasnejsie 😖

mufinka26
3. lis 2011

@stardust no to sme na tom stejně, mě ta váha šla rapidně nahoru, když sem po porodu stratila menstruaci a musely mě dopovat osm let hormony, ale taky my chutná papáníčko 😉 🙂

pejullka
5. lis 2011

ahoj holky, ja jsem s toho zmatena, stioupla jsem si dnes na vahu a mam skoro o 6 kilo vic!! :-O pupek jak v 6 mesici a hlavne jsem nemela s ceho pribrat a je mi porad zle. Ja k tomu porodu pujdu jako prase:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru