Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
26. led 2010

Dandelion, vítám.. s váhou nemá těhu nic společnýho, potvrdí ti to tu všechny.. většina z nás otěhotněla hned, hodně i na první šťouchy.. to se dneska nevidí ve 21 letech chtít mimčo.. ale já chtěla taky, takže tě chápu 🙂 Ale o 3 roky jsem se zpozdila 🙂 Moc držím palečky, ať to co nejdřív vyjde.. nesoustřeď se na to a bude to coby dub 🙂

dandelion
26. led 2010

miru: Jsem asi trošku z jiný planety, když vnímám svoje vrstevnice, jak chtějí budovat kariéru a pak až někdy rodina.. to já sem dycky snila že se vdám a budu mladá maminka 🙂 tak jsem rok a půl přešťastně vdaná a snad i to miminko se brzy zadaří ;) Koukala jsem že máš Lili o je nádherné jméno 🙂 to se jen tak nevidí ;) i když dneska už se není čemu divit.. 🙂

pocahontas35
27. led 2010

Ahojte,

Simi: na Antolsku idem iba zajtra, od utorka som sa pokusala dovolat do ambulancie, kde by som mala ist, ale marna to snaha, tak som volala do inej, kde mi povedali, ze si mam zavolat do tej kde ordinuje atd ... neviem, ci si sa s tym stretla, ale dovolat sa tam je horor !!! Hladala som vo fore, ci tam niekde nebudu spominane ordinacne hodiny, tak som to opakovane nasla, ze vo stvrtok, ordinuje, tak uvidim a ked tam nebude, tak aj tak sa posadim pred niektore dvere a basta !!! Proste je rozhodnute, ide sa zajtra 🙂
Fotky, tie svadobne mam v PC, to nie je problem sem dat, ale aktualnu s bruchom, stale zabudnem, ze mam muzovi povedat, nech ma odfoti, rano odide do prace a vecer sa z nej vrati a mne to "vyfuci z hlavy", a cez vikend, ked sme doma, tak robime stale nieco ine, ze na to zabudnem, ale polepsim sa, aby ste videli. Inak, uprimne, uz by som to chcela mat za sebou !!!

Mirka: to je super, ze chodis cvicit a este ta to aj bavi, to je perfektne ... ja som mala taky osial, len v casoch, ked som bola na vyske, tam som chodila do posilovne 🙂 ale mam v plane cvicit aj chudnut, a dufam, ze uz naposledy.

Dandelion: s vahou to nemam nich spolocne, tak ako pisala Mirka, nam to vyslo na 1x 🙂 Mozno, ked sa na to velmi sustredis, tak preto sa nedari ... napr. moja sestra ma dve deti, prve im vyslo na prvykrat a druhe az po 7 rokoch, lebo tiez tam vela zohrala psychika a to uz nebolo ani o vahe, lebo ma tak 50 kg aj s topankami 🙂 Neboj, zadari sa urcite a ty nam oznamis radostnu novinku 🙂

Baby, co mate skusenosti, ako sa prejavuju falosne kontrakcie ?

pocahontas35
27. led 2010

Pridala som dve svadobne fotky, ale pozeram, ze to nie je velka kvalita ☹ ale aspon nieco vidiet ....

mirunda
27. led 2010

Dandelion, nejsi z jiný planety 😀 Kdybych měla v tvých letech chlapa s bydlením, tak bych do toho šla taky 🙂 Ale nikdy nebylo kde společně žít, až teď.. zrekonstruovali jsme si podkroví u jeho rodičů a já byla těhotná ještě dřív, než jsme to měli hotový, ale prostě už jsem věděla, že bydlet budeme 🙂 A mimochodem, zas tak daleko od tebe věkově nemám 😀 😀 Děkuji za pochválení jména, upřímě - ještě jsem neslyšela hezčí 😀 A Liliana je normálně v kalendáři, není to výmysl, jak si někteří myslí 🙂 A ty máš předběžně jména? Já jsem si Lilianku vybrala snad už před 10-ti lety, divím se, že mi to zůstalo 😎

Pocahontas, strašně moc vám to slušelo!!!! Závidím 😀 😀 Byla jsi krásná nevěsta.. těším se ještě víííc na tu svojí 🙂)

pocahontas35
27. led 2010

Mirka, dakujem ... ver tomu, aj ja sa tesim na tie fotky, ktore pridas 🙂

lulupopo
27. led 2010

ahojte vratila som sa vcera od nasich, nas byt po prerabke vyzera stale akoby tu bomba slahla, takze sa pomalicky idem suchtat a nieco pomalicky upratat

pocahontas35
27. led 2010

Lulu, vitaj ja som na to uplne zabudla, ze si isla k vasim ... a inak si ok ?

lulupopo
27. led 2010

pocahontas inak som uplne ............ spuchnutaaaa, ledva chodim, lebo ma boli panvove dno ako svina... spavam 3 hodky denne... cez den sa mi da zdriemnut malokedy.... vsetko ma tlaci... a tak... pred vcerom som myslela, ze pojdem rodit o tyzden a nie o mesiac

dandelion
27. led 2010

pocahontas: krásné fotečky ze svatby 🙂 já bych se hned vdávala znova :D a určo máš pravdu s tou psychikou, až ten třetí měsíc se na to tolik neupínám a nesleduju se 🙂

miru: Manžovi je 27 a měl svůj byteček už před svatbou.. 🙂 akorát jsem se musela přesídlit z ústecka na karlovarsko..... :/ což jsem jakoby spálila mosty a musela začít nanovo což bylo asi nejtěžší... :/ máme 2+1 veliký cca 67m2 🙂 ale časem plánujeme i 3+1 aby bylo nějaké soukromí, ale až tak za 5, 6 let 🙂 Jinak Lili mám dokonce i ve svém seznamu jmen :D Zatím u nás vede Štěpánka a Vojta 🙂 Ale Štěpka by nám asi taky nadávala že má zdrobnělé jméno, jak jsem to vždycky vyčítala já našim :D A přitom je to rozkošný. 🙂 Já když byla malá tak jsem měla všechny panenky Adélky ale nakonec mám 6ti letou sestřičku Adélku, kterou jsem si prosadila :D

evuse
27. led 2010

Ahojte.

Dandelion a hoj, doufám, že tě tu uvidímě často 😉

Lulu a co tlak, neleze ti nahoru, když je ti natk nedobře? A co přestavba, krom nepořádku? Pěkné?

Pocahontas falešné kontrakce jsou nepravidelné. Já měla asi ve tvém týdnu taky, ale když jsme začala pít maliníkový čaj, tak to přešlo a měla jsem pak až porodní.

lulupopo
27. led 2010

Evuska, lekar ma uz 3 mesiace podozrenie na preklampsiu... ale zatial nemam tlak vysoky a bielkovinu v moci... tak mam kludovy rezim, prerabka je supe,r len este cez tu spinu sa z nej neviem vytesovat naplno... a nepravidelne kontrakcie uz mavam aj ja...

dandelion
27. led 2010

evus: ;) vynasnažím se ;) a třeba pak už taky s tt ;)

hanula83
27. led 2010

Dandelion, zdravím 🙂... i já jsem důkaz, že nadváha nebrání početí 😉))...

Miru, já se vždycky považovala za technický typ, ale s těma fotkama mám fakt potíže, to je děs. To, jak píšeš přepsat příponu mě taky napadlo, ale jak? Sakryš vůbec nevím... a to jsem na mateřské teprve pár měsíců... 😉)

janinunina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dandelion
27. led 2010

hani: koukala jsem na tvoje albíčko.. 🙂 máš úžasný princezny 🙂 Jak si zvládala šestinedělí s holkama? Já jen co vím, když mamča měla dvojčátka, tak to byl záhul pro celou rodinu :D

hanula83
27. led 2010

Dandelion, díky 🙂)... a to jsi z dvojčat ty nebo sourozenci? 🙂 Šestinedělí bylo dobré, teď jak chcou pořád pozornost, tak mám míň času, ale to k tomu patří 🙂...

evuse
27. led 2010

Lulu, tak zkus ten maliník.

Taky jsem vám přidala ještě jedno svatební foto k Terezce do alba 😉 . Mirun, to je masáž, že 😀

lulupopo
27. led 2010

veru evus, pojdem kupit do lekarne malinik hadam pomoze, sak uz ho mozem kedze som v 35 tt...

dandelion
27. led 2010

hani: já jsem z 5ti dětí a poslední dvě jsou dvojčátka.. holčička a kluk 🙂

hanula83
27. led 2010

Dandelion: a ty jsi která v pořadí? 🙂 To jsi určitě pomáhala s dvojčátky, já tu zase nikoho nemám a jsem na ně celý den sama, ale nestěžuju si, jsou hodné. Sem tam je chytne hysterák, ale to jen vyjímečně... 🙂

dandelion
27. led 2010

hani: já jsem druhá 🙂 ségře bude 24 a má půlročního chlapečka 🙂 jinak mám ještě mladší ségru tý je 13 a pak dvojčátka ;) 🙂 Pomáhala.. 🙂 a fakt mě to tenkrát hodně bavilo :D akorát teď se mi po nich hrozně stýská.. takže řešení je mít svoje bejbo :P :D hlavně že jsou princezny hodné.. 🙂

martasl
27. led 2010

ahoj holčiny.konečně jsem vylezla z pelechu,najedla se a dala kafčo.ráno kosa jako prase.když jsem v 7 dorazila dom,měli jsme na teploměru -23.jedna dcera se mi už ze školy vrátila,tak vím,že neumrzla tak ještě aby došla ta druhá....

dandelion-mooooc Tě vítám.já jsem otěhotněla loni v srpnu při váze 100kg-manžel má asi 75-takže u nás trochu nepoměr,ale aspoň má měkko,ne?? 😀

pocahontas-krásný fotečky.musím to zkusit,ale nevím,jestli mi to půjde.zkoušela jsem skenovat fotku co jsem měla teď na občanku(chtěla jsem si ji tady vyměnit) a nešlo mi to.tak snad až v pátek dojede manža.ještě si s tím zkusím pohrát. 😉

dandelion-jo a máš děsně hezký motto.jsem z něho na větvi-já jinak na motta nejsem-viz to moje.ale doufám,že ho budu moct brzo změnit....to motto máš odkud??? 😉

dandelion
27. led 2010

martasl: ahojky 🙂 děkuju za uvítání 🙂 motto mám nejspíš z liter.cz 🙂 jsem na ně trošičku vysazená 🙂 před tím jsem tu měla: Život není jen o počtech nadechnutí, ale o chvílích, co ti dech berou 🙂 moje oblíbené ;)

hanula83
27. led 2010

Dande... tak to vás musel být plný dům, co? 🙂 Já v tom vidím výhodu, že ty starší se pak můžou starat o ty mladší 😉...

Holky, dala jsem taky fota ze svatby... to mi to ale trvalo, než jsem to zas vykoumala 😉)))

dandelion
27. led 2010

hani: no když se mrňata narodili, žili jsme pak ještě dva roky ve 2+1 :D to byl hukot.. 🙂 ale pak se koupil domek takže pohoda ;) pak se ségra odstěhovala, já se odstěhovala, takže našim zase zbyli jen 3 děti ;) kampak jsi dala ty fotečky? na beremko? 🙂

martasl
27. led 2010

hanule83-já jsem v tvým albíčku žádný svatební nenašla.kde je máš???

dandelion
27. led 2010

marti: já je právě taky nenašla 🙂 jinak taky mám v albíčku pár foteček ze svatbičky ;) jukněte ;)

hanula83
27. led 2010

Holky, jsem asi blbá, ale byly tam... ach jo... zkusím znovu.

martasl
27. led 2010

dandelion-koukám,že už máš slušnej seznam věciček pro mimi,co si pořídíš.ten šátek máš na nošení mimi?mě se to líbí,ale nevím jestli dělají i hoooodně veliký 😲 kočárek je hezkej,ale k nám na vesnici a zdejší terén absolutně nepoužitelnej.já budu muset pořídit klasiku 4kolku.už mám dva favority,tak ještě to mimi.chtěla jsem si ho pořídit už teď jak jsem byla,ale budu muset ještě počkat.

já jsem teda ze 4 děcek a z bytu 3+1 a bylo to děsný.2 holky a 2 kluci v jednom pokoji-hrůza.jako děcka jsme se hodně hádali,ale teď už je to bezva-holt dostali jsme rozum 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru