Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evikj33
13. pro 2012

@veverka.terka Tak ona peče každej rok a pořád nám to vozila i když jsem pekla s mamkou a pak jsem to cpala do mrazáku a rozdávala,takže letos jsem jí řekla at toho nedělá moc,ale něco si vzít musíme,jinak by jsem byla zas ta nejhorší že odní nechci(její cukroví je přece nej)musí se o synáčka starat at semnou nestráda. 😀 Ale dorty a zakusky má dobre a já tím hodně ušetřím čas i peníze.Takže letos jsem celkem vděčna.A hlídáním atd..stejně nepomuže a pečení je její zábava,tak alespon tak.Já myslím že ted už to taky poleze,pokud mně nepřepadne blinkava-těším se na košíčky s pudinkem a ovocem a chlebíčky... 🙂 ted hodně ujíždím na sladkém.Akorát s dárkama pro ně je vždy boj oni nic nepotřebuji a nechtějí,ale jak to chceš pak oduvodnit malemu že pod stromkem nic nemají,tak s tím každej rok bojuju než něco vymyslím.

veverka.terka
19. pro 2012

ahojky, zdarvím všechny 🙂 tady je poslední dobou nějak pusto...jak se všichni máte před Vánocema?doufám, že nikdo nestresujete a nefofrujete?! to za to přece nestojí 😉 🙂 já mám napečeno pár druhů cukrovíčka a úklid jenom běžný, už bych toho jaksi ani víc nezvládla 🙂 občas mě tvrdne pupík a bolí záda, takže stejně všechno dělám s velkýma pauzama 🙂 😉 včera sem byla na kontrole a maličká je opět hlavikčou dolů, tak musím doufat, že si už dá říct a neotočí se zase opačně 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
19. pro 2012

Ahojky holky, to víte, spoustu práce před Vánoci. Včera jsem konečně zabalila alespoň nějaké dárky. Úklid nechávám na víkend, protože s našim čertíkem, to nemá cenu. Uklízím průběžně každý den a stejně to není vidět 🙂
Užívejte pohodu a klid a do Vánoc se určitě ještě ozvu 🙂

evikj33
20. pro 2012

@veverka.terka Tak super že se malá nakonec umoudřila a myslím že už by mohla zustat jak je 🙂 Jinak pokud jde o uklid tak taky jen zběžně ono to ani jinak moc nejde,náš pes je na ránu,pořád lítá tam a zpět,takže všude natapká ...jen jsem převlékla pelechy a dnes to vše dožehlím,setřu prach a prdím nato.Cukroví nějaké máme a šumku a sýr dokoupíme v sob.taky kapříka a v ned.se udělá salátek a už se budem jen válet u telky.Ještě v pátek a sobotu jdem na narozky. Navíc už mám pár dnu poslíčky..tak doufám že si daj prdelky ještě říct a zustanou v břišku. 😉

veverka.terka
20. pro 2012

@evikj33 taky v to doufám, že už se umoudřila 😉 😉 😉 však já si myslím, že Vánoce přece nejsou důvod, proč by se člověk měl zbláznit, uklízet, vařit a péct jak divej žejo 😉 🙂 jéé, ty máš teda ještě pořádně plnej program 🙂 už máš poslíčky?! týjo, to docela brzo? ale někdo to asi mívá tak dlouho dopředu že. tak ejště chvilku byste 3v1 mohly vydržet, aspoň 14 dní by bylo ideální 🙂 😉 já teda, musím zaklepat, vůbec zatím nevím, co poslíčky sou. záda mě bolí jenom při delším stání nebo chůži a to stejný břicho. akorát sem tak občasný tvrdnutí břicha, ale to není ais nic mimořádnýho..tak se držte a ještě vydržte v kupě 😉 🙂 😀

evikj33
20. pro 2012

@veverka.terka Jj je toho dost 🙂 No právě že u malého jsem nic neměla a ted už celkem brzo,ale každé těhu je jiné-hlavně u těch poslíčku nikdy nevíš spousta těhulek je měla docela dloho a ještě přenášely a někdo jen 2dny a rodil..tak si z toho vem co chceš 😅 No ještě alespon rtu kontrolu 3.1. v porodnici by jsme mohli dát a tam už by se mělo rozseknout jak budem rodit 😕 Břicho mně tvrdne hlavně když maloši začnou sportovat,což je ted celkem často 😀 Taky se opatrujte 😉

l.u.c.i.e
24. pro 2012

Krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, lásky v novém roce 2013, snažilkám brzké // a maminkám hodné děti 🙂

veverka.terka
24. pro 2012

Přeji všem krásný Vánoce, hlavně pohodu, klid, milovaný lidi kolem sebe a spoustu radosti z dětiček a ty, co ještě dětičky nemají, ať se brzo dočkají 😉 🙂 😵

evikj33
24. pro 2012

Ahoj holky všem těhulkám,snažilkám i maminkám přeji Pohodové Vánoční svátky a zdraví lásku a samé dobrotky 😉

l.u.c.i.e
29. pro 2012

Ahojky holky, tak jak se máte po Vánocích?

evikj33
29. pro 2012

@l.u.c.i.e Ahojky zatím držíme pokupě 3v1 a na váze +1kg 😀 akorát jsem dožehlila.Manža v práci a malej dezertoval k babičce.Tak sednu k TV a pozobu cukroví 🙂 Jinak už mně celkem dost dolí břicho a po čtvrt.kontrole se zkracuje čipek-další kontrolu mám 3.1. v Porubě v porodce tak snad to ještě dáme 😕

l.u.c.i.e
29. pro 2012

@evikj33, hlavně, že se držíte! Jenom kilčo nahoře, to jsi dobrá 🙂 Těhotenství i pro mě byla nejjednodušší dieta 😀 Odpočívej! Věřím, že kontrolu ještě dáš!

veverka.terka
29. pro 2012

@evikj33 ahojky, teda, tu váhu fakt závidím 😉 🙂 taky jdu na KO 3.1., tak sem zvědavá, co se dozvím 🙂 já mám bohužel nahoře už 10kg a myslím, že ještě něco tedka přes vánoce bude a ne málo ☹ 😠 tak ještě chvilu vydržte 😉 🙂 já už bych teda nejrači porodila, obtěžuje mě to už dost po všech stránkách-oblíkání, sprchování, spaní, otoky nohou, chůze, čůrání, bolest břicha... 😀 no, už bych chtěla mít tu naši prdelku na světě 😵 😵 😵

evikj33
29. pro 2012

@veverka.terka Což oto já bych asi taky nabrala víc,když bych mohla vše naco mám chut,ale bohužel mám opět ra ranní nevolnosti,nebo se mně navaluje celej den,pálení žáhy je taky pořád a nejhuř v noím noci-otoky zatím nemám ale jinak to spaní taky zamoc nestojí a všechno už mně bolí,takže se ploužím jak lemron a do všeho se musím nutit dnes se mně ještě permanentě říhá jako po vejcích 😝 která jsem nejedla.Ale zatnem chrup a musíme vydržet alespon ještě do ukončeného 36tt nejlépe však do 15.1. to maj narozky bratránci dvojčata a slibujou prdelkám že pokud vydrží udělaj jim ohnostroj 😀 Tak aby je to taky něco stálo no né 😀 Tak si budem držet pěsti na tu kontrolu 😉

pajmou
29. pro 2012

Ahoj holky hlasim se opet mezi tehulky😀prvni tehu jsem skoncila -11kg tak v to budu doufat i ted,ac jsem teprv 15t mam placentu previa a tedy zakaz cviceni a namahani s tim se tezko vyrovama☹doufam ze se jeste otoci.

gerdusha
30. pro 2012

Baby, ake ste mali bmi, ked ste sa snazili o tehotenstvo? Ja mam bmi cca 34 a stale sa nam nedari. Bojim sa, ze je to prave kvoli nadvahe.... ☹

l.u.c.i.e
30. pro 2012

@gerdusha, já mám BMI 35 ☹ a musím opět na IVF. I když doktor říkal, že bych měla zhubnout, ale v tom velký problém u nás není. S malým bylo těhotenství v pohodě. A to jsem měla BMI 33.

dandelion
30. pro 2012

@pajmou Co to čtu 🙂) gratulace veliká 🙂))

pajmou
31. pro 2012

@dandelion dekujem tesime se 🙂

elennka
31. pro 2012

@pajmou gratulace 🙂

zujanka
31. pro 2012

žienky pomoooc! Hodnota beta hcg 12. den od ET 0,26 moja dr. vraví, že je to hraničná hodnota a test treba zopakovať o 2 dni a Dr. Herman sa mi nevedel k tomu presne vyjadriť, kedže netuším v akých jednotkách dané laboratórium vyhodnocuje. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Už sa ale preventívne začínam zmierovať s myšlienkou, že to nevyšlo

l.u.c.i.e
1. led 2013

@zujanka, já jsem měla 13 den od ET 7,15 ui a 15 den od ET jen 0,15 ui, takže už negativní ☹ Prodělala jsem jen biochemické těhu. Držím palce, aby u tebe hcg narostlo!

zujanka
1. led 2013

Ďakujem, uvidím, čo bude zajtra. Prajem veľa šťastia v novom roku a krásnemu synčekovi súrodenca 😉

l.u.c.i.e
1. led 2013

@zujanka, děkuju 🙂 Snad se zadaří. Za týden jdu na konzultaci na 3. IVF. Dej zítra vědět, jak jsi dopadla. Snad budeš mít větší štěstí než já před 3 měsíci.

zujanka
1. led 2013

@l.u.c.i.e Vďaka, ozvem sa a aj ja držím palce tebe, raz sa to podarí 😉

lenushka_th
1. led 2013

Štastný novy rok všetkým prajem , nech sa nám darí v tomto roku ... ja už to mám za pár, aj ked príznaky žiadne, netvrdne mi brucho, žiadny poslíčkovia, žiadne kolostrum .... asi som nejaká divná neviem čím to je ... ale malá je otočená dole hlavičkou a zdravá tak snád to bude ok ... 3.1 idem na poradnu uvidíme čo povie doktor...

lemaan1
2. led 2013

Přeji všem krasny a štastny Novy rok !!!! 🙂

zujanka
2. led 2013

takže dnes beta hcg menej ako 0,1 Náš pokus nevyšiel, trochu sa z toho pozbierame a tešíme sa na druhé kolo v šťastnom roku 2013

l.u.c.i.e
3. led 2013

@zujanka, tak to je mi líto. ☹ Vím, jak se cítíš. Prožívala jsem to úplně stejně před necelými 3 měsíci. Za pár dní jdu na konzultaci na poslední 3. IVF. Drž se a kdybys potřebovala vypovídat, písni do IP.

zujanka
3. led 2013

@l.u.c.i.e dakujem a držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru