Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

dulkagabulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciasek07
4. dub 2012

ahojky holky..hlásím se po delší době..stoupla jsem dnes na váhu a od počátku těhu mám nahoře 11kg... takže jsem na 102 kg při 164 cm....zítra do poradny..mě dr. zastřelí.....
jinka prťousek se čile hlásí..nejlíp v noci,když se vzbudím na záchod 😀 včera mi poprvé dělal bouličky na břichu 😀

mercymay
5. dub 2012

@luciasek07 ahoooj, tak budem drzat palce v poradni, neboj dobre to dopadne, doktorka urcite vahu komentovat nebude. Ja som sa rano vazila, mam 4,5 kg od zaciatku tehu. Z toho 3 som pribrala v 4-tom mesiaci, za co som bola dodrbana v poradni tak teraz sa snazim udrzat prirastok hmotnosti na 1 kg kym pojdeme zase do poradne. 🙂

mercymay
5. dub 2012

@antivirus31 ahoj a vitaj medzi nami. Ako ti ide tehulkovanie?

antivirus31
5. dub 2012

Ahojky.........nám to 🙂 jde naprosto bezvadně..........

luciasek07
5. dub 2012

ahojky Holky..tak KO dobře.lod začátku těhu mám nahoře 10,5 kg,ale mám cukr v moči..příští pátek na OGTT,tak jsem zvědavá

darinkazv
5. dub 2012

ahojte žienky, síce už nechodievam od augusta do témičky, lebo nestíham, ale chcem sa opýtať, či by ste mali daktorá záujem o tehotenský riflový komplet skoro ako nový za 13eur a/alebo 3/4 rifle za 8eur. 😉

kvetinka2508
5. dub 2012

Ahojky,nevím zda sem můžu písnout ..už těhulka nejsem,rodila jsem v lednu,ale taky patřím do "krásných žen"...

beruska81
5. dub 2012

Ahojte těhulky já byla na kontrole v úterý a vše je ok. Malá pořád kope, je to super pocit.
@kvetinka2508 gratuluji k holčičce, Josefínku jsem chtěla taky, ale jaksi mi doma neprošla 😒
Já jsem zatím nepřibrala skoro nic, začínala jsem na 101kg, pak jsem něco ubrala a teď mám 100kg, tak uvidíme jak to půjde nahoru.

kvetinka2508
5. dub 2012

beruska81 -děkuji moc..Máme doma už 3,5letého Josífka a teď maličkatou Josefínku..těhu jsem začínala na 95kg a zkončila na 116..teď mám 99 a snad váha půjde ještě dolů..moc ráda chodím na dlouhé procházky,po malém jsem chodila chvilku do fitka,ale samotnou to nebaví a být tam atrakcí pro 20leté vyzáblinky se mi nechtělo ☹...

radun
5. dub 2012

@kvetinka2508 Ahoj! Rodila jsi v lednu a už mám 17 kg dole? To je krásnýý! To určitě ještě dolů půjde. Já mám zatím 11 kg nahoře - minulé těhu přes 20, takže jsem vlastně spokojená 🙂 Uvidíme, jak to půjde dolů - doufám, že stejně dobře jako tobě.

kvetinka2508
5. dub 2012

radun...Ahojky...konec před porodem bylo 116 a maličká měla 4,23kg a něco plodovka,,,,shazuju od 108kg a hlavně mi to udělala dieta na žlučník 😖 neboť týden co jsem byla doma z porodnice mě chytil žlučníkovej záchvat a šupem zpět na rozehnání kapačkama a dieta.Snad to půjde dolů i nadále aspoň trochu... 🙂

eficka
6. dub 2012

@darinkazv Ahoj poslala by jsi mi foto toho kompletu rifloveho? 🙂

darinkazv
6. dub 2012

@eficka posielam ti link do IP. mám ho tu na koniku v bazari 🙂

radun
8. dub 2012

@kvetinka2508 Tak to je hooodně nepříjemná komplikace. Ale aspoň nějaké pozitivum, že se Ti podařilo tak pěkně shodit. Tak jen tak dál - tentokrát už bez zdravotních potíží 😉

kvetinka2508
10. dub 2012

@radun děkuji moc a snad se podaří 🙂

mercymay
10. dub 2012

Dobre ranko vsetkym tehulkam zelam...ako sa mate, ako ste prezili sviatky? 🙂 🙂

kacnov
10. dub 2012

ahoj těhulky-já jsem nepatřím protože ani těhu nejsem mám jen to XXL :( chtěla jsem se zeptat jestli je tu nějaká holčena které se podařilo otěhotnět s diagnozou: nadváha snížená funkce štítné žlázy a PCO budu ráda za všechny komentáře jinak holky nedělejte si hlavu-já v prvním těhu-začínala jsem na váze 87 a končila jsem na váze 35:( mám 180cm takže děs buďte rádi za ty kilča co máte.. a buďte v pohodě-nikdy jsem to nedala dolů pořád mi to drží na 110

keenfan
10. dub 2012

Ahojte, ja som sa dobre drzala do 16.tyzdna 0 navyse, no teraz sme sa vratili z SK po sviatkoch a za dva tyzdne 1,5 cize teraz mam 98,9. Dufam ze dalsie priberanie nebude tak rychle, budem musiet obmedzit sladke ☹

bbubinkaa
11. dub 2012

ahojte..... nerieste stale kila 🙂)) sme krasne a tehulkove :DD

radun
11. dub 2012

@mercymay Přežili jsme celá rodinka! Dokonce jsme si to celkem užili. Jen manžel koledoval až příliš poctivě, tak jsem byla celkem ráda, že se mimi neozvalo, páč nevim, kdo by mě do té nemocnice vezl 🙂

oktarina
12. dub 2012

@kacnov nadváha (hezky řečeno, ale v tabulce patřím ještě nad nadváhu... + hypofunkce ŠŽ + PCO - trvalo to přes rok, s horm. substitucí, ale podařilo se, takže nic není nemožné 🙂 Ale podmínkou, aby léky účinkovaly v plném rozsahu bylo upravit váhu, něco se podařilo, ale pořád ještě nepatřím do kolonky nadváha... 😉

cherry1981
12. dub 2012

Ahojte baby ja pri svojej vyse 165 uz vazim 90 kg to je strasne, pribrala som zatil 12 kg a uz som povedala ze musim sa trosku krotit lebo nechcem mat 100 😠 A aj tu vahu citim teda ledva fucim

kamino
12. dub 2012

@kacnov Ahoj,mám to samé to co ty,rozhasenou štítku - Euthyrox 100 a PCO taky a byli jsme v PRonatalu, první pohovor v srpnu,v září kontrola,v říjnu stimulace a IUI a v listopadu // 😉 a BMI na počátku tehu 31. Zatím vše bez komplikací,cukr v pohode,špatně mi nebylo ani jednou,jen občas večer pálení záhy,ale na to mi stačí se napít mléka. Kdybych necítila pohyby,tak ani nevím,ze jsem těhotná. zatím jsem nabrala 5kg,doktor je v klidu.😉

kacnov
12. dub 2012

@oktarina
@kamino holky moc díky za odpovědi já jsem před půl rokem prodělala IVF ale nemám to ani psychicky ani finančně takže sme po tom neuspěchu vše vzdali ale spíše stále věřím že se nám to třeba ,,někdy´´ podaří

raadyys
12. dub 2012

@kacnov Ahojky mam také sníženou funkci stítné žlazy a a po roce snaženi se nám to povedlo startovala jsem s vahou 99 kg pri me vyšce 163 ted jsem 14tt a mam 101.5 leky na štítku beru od včera pulku tabletky ráno tak uvidíme ... jinak přeju at se brzy podaří 🙂)

kacnov
12. dub 2012

@raadyys jééé děkuji holky ani jsem nevěděla že tu někoho najdu s máma problémama myslela jsem že jsem jediná děkujůůůůůůůů

kamino
12. dub 2012

@kacnov Moc ti drzim palce,je to hodne o psychice.

luciasek07
12. dub 2012

ahojky holky..tak se hlásím po pár dnech..zítra test na OGTT...už ted mi je z toho divně 😀 mám strach z výsledků,protože do konce těhu bez sladkého..to fakt nedám 😀

@kacnov držím palečky,ať se zadaří

janalinh
12. dub 2012

ahoj holky, můžu mezi vás? Minulý týden jsem zjistila,že jsem těhotná a moje váha je 97 kg při výšce 171 cm. Já normálně silná nejsem,ale.............. Radši to nebudu rozebírat. Tak jeslti můžu chodit mezi Vás,budu ráda. Ta váha mě děsí, nebo spíš to,na které váze skončím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru