Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ojika
23. říj 2011

@mima1983 To s těmi plavkami naprosto chápu. Já když jsem šla do bazénu poprvé, tak jsem málem omdlela... Najednou jsem si zvykla a bylo mi jedno, kdo kouká, kdo si co myslí. A upřímně, setkala jsem se vždy s obdivnými pohledy a dokonce mi jeden mladý muž řekl, že mi fandí, že je vidět, že se snažím se sebou něco udělat 😉 Bylo to takové fajn povzbuzení. Manžel tedy nebyl zrovna nadšený - má rád, když je mě hodně 😀, ale ve finále taky uznal, že je to pro moje zdraví. Teď, když držím dietku kvůli našemu chlapečkovi, tak mě v tom moc podporuje a pomáhá mi s tím. Například z domu zmizelo vše sladké - aby neprovokoval 😀

mima1983
23. říj 2011

@ojika zlatyyy 😀 tak to ma byt.... mileee

ojika
23. říj 2011

@mima1983 Jo, to on je 😉 Dnes se mu chystám udělat za odměnu mini dort 😉 On tak miluje čokoládu (a může si jí vzhledem ke svému sportovnímu zaměření dovolit), tak mu chci udělat radost. Až přijde večer domů, tak mu k tomu uvařím obrovský hrnek jeho oblíbeného čaje, zapnu oblíbené DVD o vesmíru a naservíruji celý dort 😀 Já jsem asi ještě pořád zamilovaná 😵

No nic, tak já jdu dělat něco užitečného. Ať mu místo dortu jen nevyprávím, že jsem chtěla, ale kvůli MK nestihla 😀

mima1983
23. říj 2011

Priznávam sa bez mučenia 😀 Dnes som mala maly prehrešok - 1 maly kuštik babovky, u svoky, jak inak ale prezijeeem.... ale zase na druhej strane som mala hodinovu prechadzku s havinom a zajtra si dám 20 min. na stepperi (za ten kustik babovky) 🙂

stardust
23. říj 2011

@mima1983 aby sa z teba nestala anorekticka, ked si uz aj maly kustik torty vycitas.

Dnes som nabalila svokru polovicou mojej narodeninovej torty, aby som ju nahodou ja neskor neskotila.

eyael
23. říj 2011

@stardust - gratulace k narozeninám 😉
My nedávno slavili dcery narozeniny. Bohužel jsme dort, teda půlku, museli nakonec vyhodit, po oslavě jsme chytli střevní chřipku, manžel jí přinesl z jedné restaurace kde byl na obědě 😒 a než jsme se za týden trochu vykřesaly, už se dort nedal jíst 😔

mima1983
24. říj 2011

@stardust so mna anorekticka???? haaaa......to iste 😀 to mi nehrozí a samozrejme to ani nechcem

vikusik
24. říj 2011

Ahojte babenky,aj ja som jedna z vas a som rada že niesom sama.Momentalne hľadám odhodlanie na 3.babätko nakolko mam už 9r.chlapčeka a 6r.dievčatko.Syna som išla rodiť so 112kg a po pôrode som behom 6.mesiacou klesla na vahu 78kg.Tak to ostalo do počatia dcérky no ju som rodila už z vahov 120kg.Tie som tiež zhodila ale po materskej som začala pracovať na 2 smeny a to sa teraz podpísalo na mojej váhe ,mám 103kg a uvažujem o treťom babätku

melindus
24. říj 2011

ahojte babenky!!tak zajtra ideme na ten dlho očakávaný morfologický ultrazvuk. tak nám prosím držte palce aby sme dopadli podla našich predstáv !!!!!!!!

vierka0
24. říj 2011

@melindus drzim prsty 🙂

domi1988
24. říj 2011

@ojika ahoj vitam ta medzi nami kocicami 😉 no ten metracik mam aj ja, ale odkedy chodim na modreho konika si to uz moc nepripustam, lepsie to uz nebude.. drzim palce nech to vsetko zvladnete aj s drobcom 🙂

domi1988
24. říj 2011

@mima1983 no ja to vidim nejak podobne.. menzes sa nezadrzitelne blizi 😖 z testou na mna kuka len jedna ciarka, tak uz si zacnem aj ja asi merat BT a uvidime..

domi1988
24. říj 2011

@melindus drzim palce 🙂

stardust
24. říj 2011

@eyael ku narodeninam mi ani gratulovat nemusis, lebo som sa v 25-ke rozhodla, ze prestanem starnut a kedze nestarnem, nemozem mat ani kazdy rok narodeniny 😎 Mna to pecenie zacalo bavit, dostala sa mi do ruk kucharska kniha Dr. Oetkera s hromadou tort, tak len nedockavo vyckavam, kedy sa vyskytne prilezitost vykuzlit novu tortu.

mima1983
25. říj 2011

Babulky, je tam slabulilinka druhaaa čiaročka!!!!!!!! Slabunka ale volnym okom viditelna! teda snad nemam vidiny 😀 ... čo teraaaaaz???? zajtra opakovať test, či až pozajtra, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .-)

basimka
25. říj 2011

@mima1983 ja som sa testami netrapila,ked som mala pocit ze som v tom isla som na krv a mala som to 100% iste za 5 minut. 🙂

ojika
25. říj 2011

@mima1983 To je super (potichu se raduji s tebou) 🙂 Proč se ptáš, kdy máš test opakovat, když to stejně nevydržíš déle než do zítra ráno? 😀 Nechceš sem hodit fotečku? Povíme Ti, jestli jsou to vidiny nebo "duch" 😉

vierka0
25. říj 2011

@mima1983 urcite netestuj hned zajtra, radsej pockaj dva dni, vtedy je rozdiel viditelnejsi a samozrejme ranny moc 🙂 drzim palce 🙂

zitaje
25. říj 2011

@mima1983 Jej, super 🙂 . Vies ako to je, ked ciarka nie je, mozes byt este tehu, ale ked tam je ciarka, tehu si isto. Ak vydrzis, pockaj par dni, nech hcg stupne a ciarocka zosilnie 😉

d.j.
25. říj 2011

ahojte, pridavam sa k vam, mam doma skoro dvojrocnu princeznu a rozhodli sme sa mat druhe babo. vysiel mi tehotensky test pozitivny, vo stvrtok idem k lekarovy aby mi to potvrdil. ale obavam sa toho priberania v tehotenstve. pri dcerke som mala rizikove tehotenstvo a pribrala som 28kg a kedze sa mi nepodarilo dat vsetko dole zacinam na vysokej vahe a obavam sa pribrat co i len kilo.Neviete mi poradit nejaku optimalnu stravu?dakujem

stardust
25. říj 2011

@d.j. tes sa radsej z babetka...myslim, ze negativne myslienky ohladom vahy nebudu ani jednemu z vas prospievat.

stardust
25. říj 2011

@mima1983 daj si deli 😝 Gratulujem!

d.j.
25. říj 2011

dakujem 🙂 🙂 🙂

mima1983
25. říj 2011

@ojika odfotim a hodim... a veru asi zajtra spravim dalsi 😀

kosticka32
25. říj 2011

mima 1983 tak to jsem měla taky a říkala jsem přítelíkovi že jsem asi trochu těhotná,smějem se tomu do dnes,takže udělej další a gratuluji

mima1983
25. říj 2011

@kosticka32 len ked z toho vsetkeho osialu vytriezvem, tak ma bude trapit zase ta myslienka ohladne vahy :-/ viem ze sa nemam stresovat a ani nechcem..... ale aj tak......zacala som krasne chudnut a teraz v tom nemozem pokracovat, ale zdravo sa urcite stravovat budem.... len nic drasticke, a hlavne ovocie a zeleninku 🙂

kosticka32
25. říj 2011

mima 1983,já mám teď váhu jako když jsem šla před 6ti lety rodit mého Kubíčka,jsem 22týden a na to že jsem měla problémy že jsem musela do 17týdne ležet,a přestala jsem kouřit,přibrala jsem zatím 2kila,piju vodu,občas džus naředím vodou,vyhýbám se bublinkatejm pitím,a po 17té hodině se přejídám teď zrovna mandarinkama,když přiberu max 12kilo jako u prvního tak budu happy a půjde to pak dolu,takže se kočko vůbec netrap a měj radost že v sobě máš bublinku 🙂

domi1988
25. říj 2011

@mima1983 veeeelka gratulacia.. tisko zavidim :D hod tu foto, nech sa s tebou potesim 😎

mima1983
25. říj 2011

@domi1988 pridala som 🙂

melindus
25. říj 2011

Ahojte babenky! Ďakujeme moc moc každej z vás ktoré ste nám držali palce!!!!! Morfologický ultrazvuk dopadol super sme zdravučký 😀 😀 😀 😀 😀 a na 99% to bude dievčatko 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru