Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lilla244
27. čer 2011

@riave 😀 poznam... no ja ho mam rada, ja s nim nemam zle skusenosti,ale pocula som nejake historky o nom.. treba ho brat s rezervou... ale je fakt,ze niekedy to prehana ...
a ta jeho janicka.. to je legenda
😀

riave
27. čer 2011

moje crevko 🙂

zuzanazuzana
28. čer 2011

@stardust no vyplakavam az teraz ako tehotna, ale ja som sa naozaj zatial nestretla s niecim takym hroznym ako sa tu opisuje kvoli nadvahe!!!!!!!

zuzanazuzana
28. čer 2011

@zdenush88 tak moj doktor so sestrickou sa vytesuju so mnou, ze som vlastne tehotna a moje priberanie pripusujem aj hormonom....horsie bude, ked uz nebudu ziadne hormony a ziadne kila nepojdu dole.....hihi.....mozno vtedy zacnem pocuvat na moje kila narazky....uvidime!!!!!!!!

zuzanazuzana
28. čer 2011

@riave no podla mna vyzeras ako kazda druha mamina.....ja som si myslela, ze tolko ako ja vazim/96kg/ vazi maloktora zenska, ale ked som bola na amniocenteze v nemocnici, tak tam boli vacsinou take baby ako ja......poznam jednu maminu, ktora mala pred otehotnenim 50 kil a isla rodit ako 95 kilova a uz ma svoju vahu naspat......

riave
28. čer 2011

@zuzanazuzana no ja som otehotnela ako 60 kilova a teraz som mam 94 kg. no ja tiez dufam, ze sa vratim k povodnej vahe, lebo sa leedva hybem a som strasne nemotorna.....

stardust
23. črc 2011

Baby, ktore si sijete na seba XXL veci, kolko m latky potrebujete v priemere napr. na nohavice?

lucka127
23. črc 2011

Ahojte som velmi rada ze je tu aj takato tema 😉
Mne robila velmi stresy pri prvom dietatku doktorka, pribrala som pri nom 25-30kg a rodit som sla ako 96kg,
Doktorka mi pisala do knizky cervenym perom + 25kg a nezrat, bolo to naozaj hrozne,ja som vtedy ked som zistila ze som tehu trhla po 8 rocnom fajceni s cigaretami tak myslim ze aj tam bol moj zvyseny apetit,ale pri chlapcekovi mi chutilo vsetko vsetko a chodila som jest aj v noci o 1 co ma chytili take hladove krce,no bol to zrutik 😀narodil sa ako 4040g.. v nemocnici som nechala nejake tie kilecka a domov prisla ako 86kg, no a ako som zacala chudnut otehotnela som znovu ako 82 kg s decerkou a pribrala na rovnu 100kg ked som rodila 😕 jasne bol to stres, nikdy som nebola sice modelka ale bola som celkom ok pred prvym tehu 😀
Zacala som na sebe makat, ziadne diety, cvicenie behanie a asi od 7 mesiaca malinkej ked sa zacala odpajat od kojenia; a schudla som na krasnych 65kg, no nasadila som si antikponcepciu ahned som mala 5kg navyse a tych sa nie a nie striast..no a som v tom opat 😀 tehu...a uz v 6 mesiaci mam o 10kg navyse 😝 cakame chlapceka tak som zvedava kde sa to zase zastavi 🙂 Ale babenky chcem vam povedat len jedno!
Netrapte sa pre svoju vahu ste krasne tym drobcekom ktoreho nosite pod srdieckom a nic nie je podstatnejsie ako vase zdravia a pohoda pre toho malinkeho krpceka..nebojte vsetko sa da zvladnut, len si uzite tehu naplno a kaslat na tie vyzle co priberu 3Kg za cele tehu a hryzu si nechty aby nahodou nedostali do seba gram tuku 🙂su aj take ktore geneticka nepriberaju,kazda sme ina ale kazda jedna ste vynimocna, a doktorky ktore robia to co mne moja prva kop do zadku 😀 nevravim niekedy mam aj ja stres z toho ze kolko sa nalepi boli to odrete kilecka,ale mam krasne dve zdrave deti a za tie kilka to stoji,skoda len ze je doba ktora nas nuti mysliet si ze cim viac kosti trci tym lepsie, Pre mna su vsak krasne zeny ktore je za co chytit tak nezufajte 😉

tinka9075
23. črc 2011

čaute babenky pripojim sa aj ja k vam ja tiž nepatrim medzi modelky 🙂 a ked som prišla do centra a čakala som na umele tak docent len tak usmial a že schudnite 😉 ale som sa nestretla s tym že by mi to niekto vyčital ale babenky pre svojich mužikov sme aj tak modelky tak čo nas po nazoroch inych 😎

iivkaa1
24. črc 2011

ahojte aj ja cakam druhe babo a chytam depku z reci sestricky mojho gynekologa lebo som dost velka.... ako ste to zvladali vy a je tu nejaka mamina, kt. mala pred tehotenstvom viac ako sto kil???

edita84
24. črc 2011

Ahojte kočky patrím aj ja medzi vás 🙂
@iivkaa1 ahoj ja som mala nad stofku ked som otehotnela a doteraz som pribrala "len" 6 kg a som na konci 34 tt takže týmto sa netráp možno ani nebudeš veľmi priberať lebo bábo si má z čoho zobrať 🙂

iivkaa1
24. črc 2011

@edita84 ahoj dakujem 🙂 a nepocuvala si blbe reci ze to je vela....a nemas vela pribrat? inak by mi to nevadilo velmi, len nechcem pocuvat tie reci ako pri prvom a to som mala o 10kil menej :( dufam,ze si bude brat zo mna 🙂 a tak to si potom na tom super 🙂

edita84
24. črc 2011

@iivkaa1 nie doki sa kvôli tomu ani raz neozval skôr som sa ja sťažovala že neviem jesť a že nepriberám a on mi na to len toľko že nevadí malý si má z čoho zobrať 🙂 inak to vtedy zvykol hovoriť ked sme na malom len pracovali a rok sa nám nedarilo že je to kvôli tomu ale ja som na jeho reči nedala ved aj s malou som otehotnela ako 96 kilová tak som v tom problém nevidela 🙂

iivkaa1
24. črc 2011

@edita84 tak to mas dobreho doktora 🙂 ved nevadi snad potom tie kila pojdu dole 🙂 a pri malej si kolko pribrala?

edita84
24. črc 2011

@iivkaa1 prvne dúfam že pôjdu dole 🙂 pri malej som pribrala 7 kg

iivkaa1
24. črc 2011

ale snad hej 🙂 pri dvoch detoch budeme mat co robit 🙂 ja 12kil pri malom

libka1
27. črc 2011

nejak to tu nezije, asi vsetci dovolenkuju 😀
@iivkaa1 na reci kasli, ja viem ze je to neprijemne, ale netreba si ich az tak pripustat... ja som zatial ziadne blbe poznamky nezazila, asi keby ano tak by som bola dobre napalena, tak hadam toto nebudem musiet riesit 😀

iivkaa1
27. črc 2011

@libka1 snazim sa ale je to neprijemne... a bojim sa kolko priberiem...dnes som sa pozrela do zrkadla a hroza, vsade sama stria, velke brucho...citim sa skareda a ako budem vyzerat po druhom? Ved tie blbe strie mam po celom tele, sa hanbim aj vyzliect? to len ja mam z toho depku?

edita84
27. črc 2011

@iivkaa1 tým sa netráp že máš strie mám ich aj ja no a čo? ved máme detičky aj chudé majú strie 🙂 a aj ked schudneme brušká si vytrčať nebudeme a hotovo 🙂 a nad tým nerozmýšlaj koľko priberieš hlané je aby babatko bolo zdravé no nie? a ty to určite schudneš 😉

libka1
27. črc 2011

@iivkaa1 a v kolkatom si tyzdni? ja som pri prvom pribrala dost (do 20kg, neviem presne lebo ku koncu som sa uz radsej nevazila 😅 ) a uz sa mi to nepodarilo zhodit, dokonca som este cosi pridala...
teraz som otehotnela s tou vysokou vahou a zatial som stale na tej istej vahe, mozno 1 kg v minuse, na zaciatku som cosi schudla a az tak prudko to zatial nerastlo... nejak extra sa neprejedam, ale dam si aj sladke skoro kazdy den aj vsetko na co mam chut... takze mozno dopadnes ako ja a nebude co riesit 😉 aj ked mna este caka 13 tyzdnov, tak sa uvidi ako to nakoniec skonci, ale pri dcerke som uz v tomto obdobi mala zhruba tych 7-10 kg hore 😉

@edita84 dobre pises, hlavne aby babu nic nechybalo a aj chude maju strie 😀

iivkaa1
27. črc 2011

@edita84 hej, dufam, ze potom schudnem a dik za podporu 🙂 a kolko mas teraz kil? a sak ked sa budeme kremovat a oni vyblednu tak ukazeme aj bruska 🙂

iivkaa1
27. črc 2011

@libka1 ja by som mala byt na zaciatku, som si robila len test a u doktora som este nebola...a ani u mna po prvom nesli kila dolu a teraz som otehotnela s tou vysokou vahou - nad stovku aj ty si na tom tak?? ja dufam,ze extra nepriberiem ale ak hej, neva nech je malemu dobre...dufam ze potom zhodim ...chcem mat raz opat 75-80kil 🙂

libka1
27. črc 2011

@iivkaa1 aj ja som na tom presne tak isto ako ty 😉 neboj, je nas takych vela... a nie vsetky za to mozu ze su tazke vahove kategorie, ja sice mam na tom svoj podiel, ale je vela zien co maju problemy so stitnou zlazou a tak. Nevidim najmensi dovod aby ich zato niekto vysmieval alebo bol k nim ironicky... taky clovek je somar, lebo naozaj nemoze tusit co je dovodom nadvahy u koho 😉

iivkaa1
27. črc 2011

tak to je fajn ze nas je viac 🙂 ano aj ja mam na tom podiel, ale manzel mi hovori ze som krasna zena 🙂 a to je hlavne....len sa musim naucit si nevsimat blbe reci a poznamky inych...a nejako mi to nejde...ale ja im este ukazem aka budem kocka 🙂 po porode uacnem makat a pojdu dole kila.....snad to vydrzim 😉

edita84
27. črc 2011

@iivkaa1 teraz mám 108 kg 😀 dúfam že to už veľmi hore za tie 3 týždne už nepôjde 🙂

libka1
27. črc 2011

@edita84 no asi aj ked ano uz len vodu naberes a ta pekne po poporode pojde papa 😀

@iivkaa1 ked je manzel spokojny to je zaklad, samozrejme aj ty musis byt, chaska naokolo ti moze byt ukradnuta 😀 mna trochu stve ze vyzerame s muzom ako ruzickova s muzom v tom filme homolkovci, ale co narobim 😀 on moze zjest aj slona a nepriberie ani gram 😝 furt mu hovori ze jemu varit a kupovat potraviny je total nanic investicia, to mozem rovno prachy vyhodit von oknom 😀

edita84
27. črc 2011

@libka1 no dúfam ale aj tak budem mať čo robiť aby som bola zas kosť 😀 no a my zas s mangelom vyzeráme ako dve gulôčky hehe 😀 nevadí hlavne že sme zdravý no né? no a pri dvoj deťoch dúfam to pôjde skôr dole ako pri jednom

mima1983
1. srp 2011

ahojtee, som tu nová a rada by som sa k vam pridala 🙂 tiez som baculka a s manzelom planujeme ze zacneme pracovat na babatku 🙂 len ma fakt desí moja váha, tak teraz skor myslim na to, ze ci by nebolo lepsie najskor nieco pochudnut ( i ked bolo by mi treba dost! aj 20kg), a az potom pracovat na babatku... či? poradte... dufam ze nie som sama 🙂

vierka0
1. srp 2011

tehulky, nemate tip na tehotensku modu vo vacsich velkostiach?? teda okrem bonprix, tam som uz nakupila 🙂

vierka0
1. srp 2011

@mima1983 ahoj, ja mam tiez nadvahu, dietatko sa nam podarilo na prvy sup 🙂 sice potom v piatom tyzdni potrat a hned dalsie tehotenstvo na dalsi cyklus 🙂 skusat treba 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru