Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

eficka
7. bře 2012

@gable Ahoj..cetla jsem tvuj prispevek..u male jsem pribirala stejnou rychlosti...nakonec to bylo nejakych 26 kg 😎 !a zustalo mi to.. 😒 sice jsem 10 kg dala jak kdyby mavnutim proutku pryc hned jak jsem dosla z porodky domu,ale jakmile jsem prestala kojit,sup zase nahoru...a jelikoz byla mala strasne hodnoucke miminko tak zadna litacka kolem ni nebyla a me to pekne zustalo..ted jsem v 16tt a s vahou stojim,spise jsem sla o 1,5kg dolu..ale baculík jsem.. 😀

eficka
7. bře 2012

@luciasek07 jj ted jsem koukala tak jsem uvazovala jestli to je jork 😀 já mam taky...ale vypada tak trosku hodne jinak 😀 ale nas uz ma 10 let,ale nepoznala by jsi to...mi to nikdo nechce verit.(alespon nekdo vypada dobre) 😀 ale je PP takze ma ideal vahu i vysku..meli jsme stesti..ale kdyz to mas jen jako mazlika je to jedno.🙂

eficka
7. bře 2012

@luciasek07 Tak my valíme na tu zmrzlinu,manzu uz mam doma.. 🙂 ale jak dojdem tak taky kouknu..preji vsem pekny zbytek slunneho dne.. 😎 😎 😎

sylvia78
7. bře 2012

@leila13 Ahojcek, no ja som mala cca tak isto ako ty, len s tym ze vyska 180cm a vaha 108kg, za 2 mesiace som pribrala 30kg, zistila sa ze to mam zo stitnej zlazy, zacala som sa licit a aj pekne chudnut, no hned som aj zostala tehotna takze vaha zas sla hore,pribrala som sice ukazkovu vahu len 13kg a nic mi cele tehotenstvo ani nebo, do poslednej chvile som vladala vsetko robit a aj vela "lietat po obchodoch a nakupovat drobcovi" no maly uz ma 16 mesiacov, na svet prisiel zdravý ako buk, mal 3620gr a 54cm. Drzim palceky a ak Ti zistia, ze to mas od stitnej zlazy a zacnes sa liecit aj lahsie otehotnies, vid moj priklad xixi. Drzim palceky

luciasek07
7. bře 2012

@eficka no veterinářka mi říkala,že je čistokrevný..akorát že fena byla blbě krytá a takhle nám přerostl 😀 mám ho bez PP...není to ani mazlík..je to člen rodiny...pořídila jsem si ho,jako náplast na duši,když jsem měla hodně velké problémy se svou mámou....je to vlastně prvorozený dítko 😀

leila13
7. bře 2012

@sylvia78 - 🙂 super. A teraz sa ako držiť? Schudla si po pôrode tých 13kg?

sylvia78
7. bře 2012

@leila13 ahojcek, co som pribrala pocas tehotenstva som zhodila za necele dva mesiace po porode, ale ja mam aj iny zdravotny problem, co lieky pocas tehotenstva som nemohla brat a musela som po tehotenstve zas zacat brat a nesadli mi, vraj hormonalna zmena, tak som dostala druhe a od nich som pribrala zas, tak katastrofa, ale radsej budem vyzerat ako "tulenik" no to som prehnala, nie som so sebou spokojna ale radsej budem taka aka som ale zdrava, teda udrziavana v takomto stave, lebo uz mam pre koho zit a nesmiem to vzdat.

zuzik24
7. bře 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli to máte některá taky (jsem od přírody plašan a poslední rok i hypochondr 😎 Jde o to, že mě poslední týdny strašně bolí na dotek zádová žebra a jde to až do pánve. Když si na to nešáhnu, tak je to docela v pohodě, ale jak to pořád promačkávám, tak to prostě na dotek bolí. Přikládám to tomu, že jsem prostě tlustá a prakticky celej den prosedím, buď u PC nebo si s malou hrajeme na koberci. Na prochajdy chodíme, to jako jo, ale přece jen spíš celý den posedávám. Máte to taky některá?

eficka
8. bře 2012

Dobré ranko ženy....přeji všechno nejlepší k tomu našemu dnešnímu dni...jsem zvědavá kolik manželu a přítelu si vzpomene.. 😀 😎

mercymay
8. bře 2012

Dobre ranko vsetkym oslavujucim MDZ 🙂)) dufam, ze dostanete vela kvetiniek. My sme uz vcera v robote dostali konvalinky od sefa a ja rano od priatela umyty riad a kupelku. 🙂)) Zaspala som vcera o pol siedmej vecer a zobudila som sa rano...he a vraj pri tom riadeni riadne buchal a ja som nepocula absolutne nic. 😀

luciasek07
8. bře 2012

dobré ránko všem ženám 😀 byť to neslavím :D u nás normálně sněží....nesnáším tohle počasí..já chci sluníčko...

zuzik24
8. bře 2012

Dobré dopoledne, holky 🙂 Já jsem nenechala nic náhodě a příteli jsem volala, jestli ví, co je dneska za den. A on na mě, že jo, že máme výročí. Tak jsem ho vyvedla z omylu, že výročí slavíme až v červnu, že je dneska MDŽ 😀 A on mi říká, ale máme výročí, tenhle den jsem si tě poprvé všimnul 😵 Tak to jsem mu nemohla ani vynadat, že si nepamatuje naše oficiální výročí 😀

keenfan
8. bře 2012

@zuzik24 ahoj, ja to mam podobne, akurat mna skor boli kostrc-tiez ked dlho sedim alebo som dlho v rovnakej polohe, minule som sa skoro nepostavila ako ma to bolelo. Aj sa bojim aby to nebolo horsie ked budem viac tehotna ☹ Holt asi sa musime viac hybat 🙂)

zuzik24
8. bře 2012

@keenfan Uuuf, jsi mě trošku povzbudila, i když teda je to hrozný, nejhorší je po ránu vyhrabat se z postele, vypadám jak tanečník elektrobuggi (nevím, jak se to píš 😀), taky mám takové úžasné trhavé pohyby 😀 A bude hůř, to je nejhorší 😀

keenfan
8. bře 2012

@zuzik24 😀 to bolo vtipne 🙂) no z postele sa ani mne kolkokrat nechce a to chodim spat tak v priemere o 21.00 🙂 tak ci tak, budeme to musiet zvladnut! a dufat ze vela nepriberieme a v lete nebude peklo. Ale som naivna,co? 😀

luciasek07
8. bře 2012

@zuzik24 tak to je přítel borec..

@keenfan k tomu spaní....teď jsem zachrápala hodinku 😀 a vypadám hrozně,co jsem se vzbudila....taková správně rozchrápaná 😀

zuzik24
8. bře 2012

@luciasek07 No, podle mě to nebude pravda, že si mě poprvé všimnul, ale aspoň to trochu odlehčil, když už neví, kdy slavíme výročí 🙂 Za těch šest let by si to mohl pamatovat 😀 Jinak ti závidím, že můžeš spát 🙂 To u nás už nehrozí, malá nespí už rok přes den a když už ji přemluvím, ať se mnou aspoň leží, tak samozřejmě usnu a ona mi pak ťuká na sklo od brejlí a volá: "Mami, nespi, já mám spát, ty povídej pohádky" 😀 Jooo, zlatý první těhu, to byl klídek a pohoda 😀

zuzik24
8. bře 2012

@keenfan Musíme doufat, že nebudou v létě velká horka, jinak to nevidím 😀

luciasek07
8. bře 2012

@zuzik24 no připadám si ještě víc přejetá než když jsem si šla lehnout 😀

zuzik24
8. bře 2012

Tak to chce zase zalézt do peřin 🙂) Ale dneska je (alespoň tady) strašně ošklivo, to bych z pelechu vůbec nevylejzala, jen se válela s knížkou 🙂 Hmmm, možná v důchodu se mi poštěstí 😎

keenfan
8. bře 2012

o@luciasek07 treba si pospat ked sa da 🙂 neni nad dobre buvanie!-)

@zuzik24 no ved, len ktovie ako bude..ja uz budem druhykrat tehu v lete tak coho sa hlavne bojim je tych opuchnutych noh, mamii ja nechceeem ☹

zuzik24
8. bře 2012

@keenfan Mně se to napoprvé vyhnulo - mít bříško přes léto. Otoky mě už bohužel neminuly, chodila jsem v přítelových crosskách č. 46. Docela se toho léta taky děsím, proto doufám, že bude léto s teplotama do 25st. 😀

keenfan
8. bře 2012

@zuzik24 to by bola idealna teplota aj pre mna! 😀 to ja podobne, len slapky a sandale, teraz napr. neviem co by som si asi obula 🙂) Vcera som bola akurat zo znamou co kazdym dnom porodi, a take mala male brusko co ja budem mat asi v 7.mesiaci :-/ a ziadne opuchy, pribrala asi 10kg, no mozem snivat..Aach, no co uz, za tie kg navyse si sama mozem

eficka
8. bře 2012

@zuzik24 Taky doufám,ze to tak s tim letem budue..uz ted z toho mam trauma... 😖

luciasek07
8. bře 2012

@eficka já ti řeknu,jaký bude léto...úplně výstavní,protože my budeme jak koule 😀

eficka
8. bře 2012

@luciasek07 to mi ani nerikej uz ted jsem ty leta prezivala tak ted budu umirat..celkem se toho bojim.. 😒

luciasek07
8. bře 2012

@eficka hele mě povídej..bydlíme ve 4.patře,téměř celý den nám paří sluníčko do ložnice a ještě jsme pod střechou...v létě to je na padnutí a to jsem někde četla,že ideální pokojá teplota pro mimi je 20°C...by mě zajímalo jak to uděláme 😀 se asi odstěhujeme do sklepa 😀

eficka
8. bře 2012

@luciasek07 :D tak nas ceka jeste mesic pred terminem stehovani.. 😒 uz ted vidim ze to bude mazec..ale doufam ze alepson nalada bude ok..ted jsem nejaka neslana-nemastna...mam nervy a nevim proc a tak..a do toho me uz druhy den boli priserne zaludek kdyz se najim.. 😖

eficka
9. bře 2012

Dobre ranko ....

mercymay
9. bře 2012

Pekny den zelam vsetkym...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru