Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
5. kvě 2014

@inngrid ta mne tiež nie ale ako som písala vyššie @ejdzi tak už som kľudnejšia🙂

ynett
5. kvě 2014

@domca89 nemyslím si že by to znamenalo niečo zlého. len to ešte nestihli. hlavu hore a nestresovať🙂

ynett
5. kvě 2014

@konvalinka01 ja som kupovala tu:
http://www.nika-intima.sk/?tehotensk%E1-bielize...
ale neviem ako je to s dodávkou do čiech.
potom občas mávajú aj v Lidli.
mne robil gynekolog ultrazvuk pri každej poradni, t.j. raz za mesiac, ale môže to byť aj tým že ja som riziková. teraz ked chodím už do nemocnice tak mi za dva týždne robili len raz. akurát ma lekárka vyšetrila ručne a skontrolovala srdiečko doplerom.

inngrid
5. kvě 2014

@domca89 ne určite ne ja čakam na vysledky aj 2 tyzdne a hocikedy sa mi stane ze mi povedia zavolajte v piatok volam a vysledkov nikde a nakoniec su dobre neboj nič 🙂

inngrid
5. kvě 2014

@konvalinka01 ja som si kupila tu na MK ale ty si češka skus si pozrieť u vás na MK na bazare nejako profesionálneho predavača 🙂

inngrid
5. kvě 2014

@ynett no tak snád vedia čo robia teraz na teba často myslim , mne zase povedala ze to urobíme skôr tym, ze to mam od začiatku tehu planované tak uvidíme 🙂

ynett
5. kvě 2014

@inngrid no uvidim. Urcite sa budem este pytat. 🙂

domca89
5. kvě 2014

@inngrid @ynett No tak uvidíme, hlavně aby bylo vše v pořádku.

ynett
5. kvě 2014

@domca89 neboj bude🙂 a kedy ti povedali ze cca budu?

domca89
5. kvě 2014

@ynett no řekla jen zavolejte si zítra, nic víc

ynett
5. kvě 2014

@domca89 no snad uz zajtra budu. Ja som tiez cakala na posledne vysledky dlho. Dvatyzdne. Padla do toho velka noc a este si lekar aj sestricka zobrali dovcu.

rencici27
5. kvě 2014

@inngrid Dakujem nad bonprixom som aj ja uvazovala.Len som si nebola ista.

inngrid
5. kvě 2014

@rencici27 ako leginy uplne super a to si kupujem 48/50 aj tu pôrodnú košielku čo majú je super a tričká ako ktoré 🙂

valentina32
6. kvě 2014

Tak zenusky pridavam sa k vam dufam ze stastlivo z nas porodi a budeme sa tesit z nasich fazuliek

ammellia
6. kvě 2014

Dnes som si kupila tehotenske rifle v C&A v BA Auparku, vel. 46, niektore mali aj 48. Ja som si kupila zlacnene a stali ma 19€, tak snad vydrzia 🙂

ynett
8. kvě 2014

@domca89 čo výsledky, máš už?

ynett
8. kvě 2014

@valentina32 vitaj a gratulujem🙂

pt1981
8. kvě 2014

@valentina32 ahojky, vítám tě tady a taky přeju pohodové těhotenství se šťastným koncem 😉

domca89
9. kvě 2014

@ynett Já samou radostí úplně zapomněla. Všechno naprosto v pořádku.

ynett
9. kvě 2014

@domca89 hlavne že je všetko v poriadku🙂 gratulujem🙂

domca89
9. kvě 2014

@ynett Děkuju, taky jsem ráda, takže na další kontrolu jdu až 27.5.

ynett
9. kvě 2014

@domca89 tak to je zachvílu, dva týždne a niečo🙂 ja som mala mať poradnu dnes, som sa tam dotrepala a lekárka mala dovolenku. takže "super"😀

domca89
9. kvě 2014

@ynett No tak to je perfektní. Není trochu blbá? Naplánovat ti to takhle? Jinak já za ty dva týdny a něco dostanu žádanku na UZ ve 20tt a to už bych se snad měla dozvědět, zda to bude kluk nebo holka.

ynett
9. kvě 2014

@domca89 lekári to tuším bežne robia, aj môj obvodný gynekolog mal mať dovolenku jeden den, nakoniec mal celý týžden a ja som s k výsledkom krvi dopracovala po 2 týždnoch, keby aspon dali vedieť, neviem na keru onú im dávame telefonne čísla a maily.
no veru to už by ste mohli vedieť ak sa drobec bude chcieť ukázať🙂

domca89
9. kvě 2014

@ynett No to bude muset, jinak dostane na prdelku jako dostává přes bříško od taťky už teď. Prý si musí zvykat, protože hned jak se narodí, dostane po zadečku. 😀

ejdzi
9. kvě 2014

@ynett no to su teda fakt mili, a ja uz od rana cakam, ze co vybavis 🙂)))))

ynett
9. kvě 2014

@domca89 hihi však uvidíte😀 ten náš sa stále vystavuje. ale zasa nechce ukázať tváričku😀

ynett
9. kvě 2014

@ejdzi ani nehovor. skoro ma piclo😀

domca89
9. kvě 2014

@ynett takže exhibionista? 😀

ynett
9. kvě 2014

@domca89 ano😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru