Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

pt1981
30. črc 2014

ahoj holčiny, nějak taky nestíhám, pustila jsem se do vyklízení jednoho pokoje, který jsme doteď nazývali půda a rvali jsme tam vše, co se jinam nehodilo, nebo bylo potřeba nějak zamaskovat.... Dělám to už od minulého čt a je to fakt debordalizace... Slíbila jsem si, že do konce týdne to zmáknu, tak snad ano....
Mám za sebou poslední kontrolu u mé mudr a zároveň první monitor. Slyšet srdíčko byla krása.... Malá má ( dle odhadů ) 3100g a 45 cm a já jsem mínus 8 kg, takže jsem na obě pyšná 😀. V pondělí už jedu do Brna, registrovat se do porodnice... Malá je pořád KP, tak doufám, že mi udělají plánovanýho císaře a nebudou mě nutit, abych rodila normálně.... 😖
Jinak nového asi tak nějak nic... Vedra jsou strašná, mám ruce jako balónky a funím jako lokomotiva....

jitulka188
30. črc 2014

Ahojky , mám takovej blbej dotaz vysadila jsem HA a snažílkujeme se . Ale po vysazení mám hrozný chutě , prostě mi chutná 🙂))A i mám větší hlad než jsem mívala 😀 A samozřejmě přibírám ....Může to být po vysazení ? A ustálí se to ? Děkuju 😎

inngrid
13. srp 2014

Ahojte dievčence moje, tak uz som tu pri Vás.....aj s Adamkom po všetkych bojoch na roznych frontoch veríme, ze uz bude dobre aj ked nás do roka ešte čaka jedna operácia verime ze to zvladneme aj Adamko bojovníček náš aj maminka po psychike lebo boli to naročné tyzdne uz sa chceme len a len tešít !!!

dakujem ze ste na nás mysleli 🙂

vandik83
13. srp 2014

@inngrid moc gratuluji k chlapečkovi!!! Hlavně vám přeji co nejvíce zdravíčka! A copak je malému, že musel na operaci?

pt1981
13. srp 2014

@inngrid ahoj i já ti moc gratuluju k Adámkovi. Jen koukám, že asi něco nebylo v pořádku... 😢 . Doufám, že jste vše zvládli, v rámci možností a posílám energii, kterou určitě oba potřebujete!!! Držte se!!!

pt1981
13. srp 2014

ahojky holky. Jakpak se všechny máte? U nás je konečně trochu pod mrakem a bez deště, tak jsem ráda, že se můžu nadechnout z plných plic 🙂... V pondělí jsem byla v porodnici, malá má už 3500g, takže mám schválenýho císaře, protože toto je hraniční váha ( pro ně ) na vaginální porod koncem pánevním... V pátek mám další kontrolu a pravděpodobně se i dozvím, kdy mě kuchnou 🙂. Říkám si, že pro malou to bude pohodlnější a já se z toho nějak otřepu... Tak snad to nějak dopadne... Dnes dožehlím poslední sušák oblečků, povleču postýlku, manžel pověsí jednu záclonu a přidělá lampičku na zeď a jsme připraveni 😀

valentina32
14. srp 2014

@inngrid prajem vela zdravicka myslela som na vas 🙂

pt1981
15. srp 2014

tak holky, byla jsem dnes prohlídnutá, primář podepsal císaře 🙂 a zase jsem jela domů... A v pondělí nanovo, ale to už bude naprd... Mám dojet v 7 nalačno, skrz odběry, v 9 vyšetření na interně a ve 13 ještě na ARO. A jelikož už budem v Brně, tak sice nevím, co budeme dělat, ale manžel má ještě v 18.30 zubaře..., tak snad nebude pršet ani nebude moc hic, fakt nevím, co budem dělat v mezičase.... Já vím, já vím..., kyselo je moc kyselý a bramborák moc bramborovej... Ale znám se... No a dostanu teda instrukce, kdy a v kolik proběhne sekce. Pravděpodobně to vypadá na čtvrtek... To je hustý, že za týden bude malá na světě 😀

inngrid
16. srp 2014

@vandik83 v brušku zle lezal nedotekala mu vyziva do vajička 16 hodin po narodení mu vajičsko sfialovelo odumieralo a mohol na to aj zomriet ak by si to niekto nevšimol mohol aj zomriet ale nastastie si to hned vsimli
tak den po narodení museli mu zobrat to jedno vajíčko
do roka nas čaka ešte jedna operácia musia mu to druhé vajíčko poistit tak trošku sme sa vytrapili :(

inngrid
16. srp 2014

@pt1981 dakujem vyššie píšem s čím sme bojovali

inngrid
16. srp 2014

@valentina32 dakujeme si zlatá

vandik83
16. srp 2014

@inngrid to mě moc mrzí, tak hlavně že si toho všimli, moc držím palečky aby teď už bylo vše v pořádku!!!

1velrybka
17. srp 2014

@inngrid Ahoj, gratuluju k Adámkovi. Mrzí mě, čím jste si museli projít. Věřím, že už bude jen líp a líp. Držím palce, ať už s Adámkem zažíváte jen samou radost!

pt1981
17. srp 2014

@inngrid panebože, to jste si toho hned prožili ☹, to je mi moc líto! Ale je důležitý, že si toho všimli a že je malej v pořádku a neboj, určitě bude všechno ok!!! Držím moc pěstičky, aby se nic už nekomplikovalo a i za ten rok bylo vše v pořádku a v dalších letech víc a víc!!!

leknicka
19. srp 2014

Ahoj holky, jsem tu nova a urco nejtezsi.. :-/ jsem v 8tt a silene me tento tyden trapi astma-nemuzu se nadechnout... myslite, ze by u nejake vahy mohl byt problem s cisarem? ze by mi ho odmitli udelat i kdyby to plicni doporucila..?

kerkyra
20. srp 2014

@leknicka ja byla na planovanem cisari se 150kg a zadny problem nebyl

leknicka
20. srp 2014

🙂 děkuji, tak 30 kg snad nepřiberu :-O 🙂) děkuji moc! a oni ti dali císaře kvůli váhy? porod je prý hodně fyzicky náročný.. nebo jsi měla nějaký zdravotní problém?

tosky
20. srp 2014

@kettm
Ahojky,chtěla bych se zeptat zda náhodou ještě nemáš ty kojící podprsenky na prodej.Moc by mi to pomohlo.Děkuji Jarka

kettm
20. srp 2014

@tosky mám 🙂

inngrid
20. srp 2014

@vandik83 dakujem 🙂

@1velrybka dakujeme 🙂

@pt1981 no hlavne pre mna to boli šoky vela sokov zo spinal bola plna anesteza z dna kedy som sa tešila ze budem zo synom zrazu bolo peklo den a kopec veci aj teraz ked nato spomeniem je to citlivé ale tak čo asi to tak malo byt ale vyvovalo mi to pekne popôrodné depresie nikomu nezelám :(

inngrid
20. srp 2014

@leknicka tazko povedat čo je naročné ja som v nemocnici mala pocit ze my čo sme boli po cisárskom sme boli na tom horšie ovela 🙂 ale kašli nato nerieš ak maš starosti a chceš ist na cisársky určite to vybaviš drzím palčeky ale si v malom tt ešte nad tym neuvazuj 🙂

matys13
24. srp 2014

Ahoj, já vážím 105 kg a s přítelem se snažím o miminko zatím 3 měsíce. Doufám, že ta váha nebude takovej problém. zkouším zhubnout ale zatím se mi moc nevede 😒

ladyhacek
28. srp 2014

v první řadě ahoj i já se přidává do sekce xxl 🙂. Měla jsem necelých 90 když jsme se začali snažit a že budu jíst zdravě a pokusím se něco shodit tak to nevyšlo a ,má 95 (výchozí váha) od konce července jsem doma na neschopence a v podstatě jen ležím a procházím se po zahradě ale skoro nejím nemám chuť a ještě zvracím takže jsem zatím nepřibrala.

@matys13 my se snažili jen dva měsíce a povedlo se - měli jsme štěstí. Když jsem to dostala tak jsem byla moc smutná i když jsme s tím počítali , že to třeba půl roku až rok potrvá. Manžel řekl ať to neřeším, že se nic neděje a že si sex chce užívat a né být ve stresu tak jsem se uklidnila a další měsíc dvě čárky ani jsem tomu nevěřila 🙂.
ASI OPRAVDU PLATÍ PRAVIDLO NEMYSLET NA TO . Držím palečky.

matys13
29. srp 2014

@ladyhacek mě se moc nedaří na to nemyslet..všude vidím samý miminka nebo těhotný tak to jde těžko..přijdu si strašně obrovská.snažím se zhubnout ale nikdy mi to moc nešlo tak uvidíme

saraha1
30. srp 2014

@matys13 ahoj, mam o par kilo min nez ty, zatim, ale vidim to na par tejdnu a budou tam taky 😀. 3 mesice je nic. My se snazili s prvnim, nevydarenym teda, taky tri mesice, ten treti to vyslo. A na jare ja poprve fakt hubla. Zkusila jsem cviceni s Jillian, to me teda davalo dost zabrat, a pak jidlo si psat do kaloricetabulky.cz a fakt jsem se snazila. Jo, kazdej den jsem zhresila, ale stejne jsem zhubla za 3 mesice asi 12 kg. Mozna zkus se upnout na zdravy jildo a lehky cviceni a pak prijde i to mimco 🙂. Drzim moc palce 🙂.

matys13
30. srp 2014

@saraha1 no já to zkouším..taky jsem si řekla že zhusím zhubnout a třeba to přijde..každý kilo dole je dobrý.tedka zkusím očistnej program co mi doporučila jedna kamarádka co je na tom podobně jako já. za měsíc přišla o 10 cm přes stehna což je fakt pěkný..tak uvidíme..začínám v pondělí.doted jsem se snažila víc hlídat v jídle..tak uvidíme..já na ty diety ani tohle moc nejsem..a na sport jsem úplně levá

ejdzi
31. srp 2014

Ahojte, tak sa hlasim po dlhsej dobe, zatial este stale 2v 1 tak snad uz buduci tyzden ma naplanuju, zaroven vitam nove clenky v klube a hlavne zdrave miminka, inak bacha s chudnutim to tieznie je dobre prehanat, myslim tym, ze pekne pomaly, lebo si mozete viac uskodit nez pomoct. Drzim palce! Ja sa do chudnutia chystam hned ako sa zotavimpo porode.

pt1981
1. zář 2014

Všem na vědomost se dává: 🙂 21.8.2014 jsem přivedla na svět dceru Veroniku. I přes veškeré komplikace jsme nakonec obě v pořádku a už týden si spolu užíváme doma. Malá měla 3950g a 52cm a kvůli konci pánevnímu jsem rodila císařským řezem...

valentina32
4. zář 2014

@pt1981 gratulujem a prajem vela zdravicka obom.... 🙂

pt1981
6. zář 2014

@valentina32 mockrát děkujeme 😉
jak se daří tobě? doufám, že je vše v pořádku a cítíš se dobře ty i drobínek v bříšku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru