Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
12. čer 2009

julyah a po kolkých dní si si spravila test? myslím tým koľko dní po očakavanej menštruácii? ozaj tehotenstvo s kilami navyše je rovnaké a možno ešte aj lepšie ako bez tých kg, ja mám v albume opísané tehotenstvo ak chceš kukni 😀

julyah
12. čer 2009

zuzi
jeste nemám vynecháno.. jsem 28DC, a ten spodní test je ze včera, ovulace byla kolem 17DC takže je opravdu brzo. Vidíš tam něco? 🙂

zuzkaaaa
12. čer 2009

ale áno troška tam je vidieť , preto sa pýtam lebo ja som si robila test až 7 týždňov po vynechaní menzesu lebo ja som si bola istá, že nie som tehu lebo sme sa dlhoooo snažili a nedarilo sa 😀

jabera
12. čer 2009

july, to je zlate ten test... ale, ked sa strrrrrasne dobre pozriem, tak vidim. to uz zajtra by malo byt silnejsie. v nedelu nabeton... ja som si robila test az skoro 2 tyzdne po vynechani, lebo chvilku mi trvalo, kym mi docvaklo, ze mi meska a potom bol manzel prec, tak som cakala nanho, aby sme to videli spolu.. robili sme ho ked docestoval, okolo 3.00 v noci... a to uz som bola tak v tom, ze ta vysledna ciarka bola ovela tmavsia, nez ta kontrolna... ja by som na tvojom mieste rrobila test 2x denne, jak sa poznam....

macalc
12. čer 2009

ahojte babenky.
noo tak dnes som si urobila radost a objednala som kosielky dupajdy a aj ciapky zatial vsetko biele takze uz mi je trochu lepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 buduci tyzden to budem mat doma pofotim a potom to dam do albumu

jabera
12. čer 2009

maci, no vidis, ako si vies pekne pomoct... take veci vedia nesmierne upravit naladu... ja teraz bojujem vnutorny boj, lebo by som potrebovala tenisky, ale strasne sa mi pacia take topanko-sandale, neviem to inak opisat... a neviem, co mam robit a oboje si kupit nemozem.. ale budem sa hrozne tesit, ked sa konecne rozhodnem
..ozaj a ako je to s tym vasim lacom? on byva s vami? ten , co sa mu ucit nechce...

macalc
12. čer 2009

jabera ano Laci byva snami lebo jeho matka sa ho na sude zriekla je to smutne ze to musim takto napisat a este k tomu vsetkemu ho 5 rokov nevidela on k nej nechce ist a ona nepride za nim nebyvame az tak daleko od seba nejakych 15 km.Nie je to moje vlastne dieta ale mam ho rada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ked niekedy zlosti dnes ma 19 rokov teraz sme spolu z jeho tatom 3 roky a aj on je snami od prvej chvile ako sme spolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

asandra
12. čer 2009

Ahojky všem.. 🙂 ..teda holky, vy jste se rozjely s tím psaním🙂
Jak se máte?
A co vaše sluníčka?Daří se?Já dnes měla docela náročný den...dělala jsem rozlučku v práci a trochu se nám to protáhlo do večerních hodin.Nikomu se od šunkových chlebíčků, karamelových větrníků a vínka nechtělo domů 😀. Když jsem odjížděla, těšila jsem se do postele.Bohužel únava mně jaksi rychle přešla a já nemohu zamhouřit oko.Takže zase to vidím na to, že půjdu spát kolem 2.00. ne-li 3.00.hod.Ach jo, jedna z těch negativních stránek posledních týdnů těhotenství. Jak já závidím te své drahé polovičce...Ta spí spokojeně jak miminko.....

jabera
13. čer 2009

takze zuzka nepisala, cize este nic...

maci, prijmi moj obdiv. zazila som... jasne, vela zalezi aj od mladeho, ci je ochotny sa prisposobit novej "mame".. resp. ci je ochotny ju aspon akceptovat. u nas to dopadlo trochu horsie, ale to je na dlhu debatu...

sandri, kto by isiel prec od takej zranice!!! mnaaaam, veterniky... tak ty uz si na materskej teraz? ty sa mas...

byggyt
13. čer 2009

julyah- ale zatial sa to zvládať dá, potom napíšem na konci snáď sa na postely otočím 😉

macalc
13. čer 2009

Ahojte babenky
jabera u nas to je celkom v pohode yiadne stresy alebo hadky len sa mu nechce ucit.Ja som s z chlapcom dohodla ze budeme mat vztah ako mladsi brat a sestra lebo kebyze som snim od malicka je to ine ale aj takto je to celkom dobre.Dnes sa ma pytal ze ake velke je uy babo tak sme hladali ne nete doteray bol sam a po dlhom case bude mat surodenca ale tesia sa aj ked idem do poradne tak sa ma vzdy spyta co a ako ale ked pojdem najblizsie do poradne a aj na sono uz musim doniest obrazok baba. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
13. čer 2009

caute babenky...
ešte som tu ráno som chcela napísať ale nešiel mi koník, už len ležím dnes mi je dosť nanič, vnoci sme už skoro išli do nemocnice ale potom ma to prešlo mala som strašné bolesti, dnes čakám či ma to zas chytí ale asi nie, bože ja by som bola rada keby už áno

macalc
13. čer 2009

ahoj zuzkaaa
ani mne nesiel rano konik a ja som si myslele ze uy budu nspravy ze uz si porodila malej sa nejako nechce z bruska von 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dobre ju chovas asi preto sa neponahla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj pride tvoj cas a budes mat vsetko za sebou a malu pri sebe

byggyt
13. čer 2009

zuzka- držím palce, myslím že všetky baby tu budú na teba myslieť

jabera
13. čer 2009

zuziiiii!!! a ake bolesti si mala? coho? normalne brucho? ja na teba tiez stale myslim, fakt...

zuzkaaaa
13. čer 2009

mala som krče v bruchu a križe ma strašne boleli ale potom som nejako zaspala a od vtedy je to ok, pondelok ma znova čaká poradňa už by som bola rada keby ma dokino poslal do nemocnice a ja by som konečneeee porodila

elennka
13. čer 2009

ahojda, dneska jsem skoro celý den výletovala... dorazili jsme skoro v 19 h... jinak jsem si udělala radost a koupila si nějaké hadříky 🙂

jabera
13. čer 2009

zuzi, tak sa drz..

elen, ty sa mas, ze vylety... to ja si este pockam, zatial sa mi to zda nemozne. a hadriky potesia, to mas pravdu. co si si kupila?

elennka
13. čer 2009

bílé rifle a jedno tričko 🙂 a ještě jsem se dívala na botky.. ale těch mám dost... 😀 za ty bych pochvalu asi nedostala

mirunda
14. čer 2009

Ahojte kočandy!
Já vás tady vůbec nestíhám 😀 Gratuluju julyah k // 😵 😵 😵 Určitě to vyjde!!! 😵
Zuzi, jak ti je??Já sem občas jen nakouknu, jestli už náhodou nerodíš, jsem snad zvědavější než ty 😀

Evi - s tím sporťákem - já bych jí to samozřejmě do sedu nedala, ale mě přijde, že ona chce prostě koukat, je po mě - aby o něco náhodou nepřišla 😠 Takže jí musím někdy nosit a kočárek na procházce máme na parádu.. tak jsem myslela, jestli nebudu blbý vytáhnout ten sporťák.. 😠 Právě ty lehátka a autosedačky taky nejsou v rovině a je to pro novorozeňata.. v autosedačce se Lilince velmi dobře spinká, občas si to vyžádá i doma 😀

Holky, já viděla tak krásny naušničky, že bych brečela 😀 Ty určitě lilince koupím, jen chci, aby se na ně šel podívat i Kuba.. z bílýho zlata, s takovým růžovým malililinkatým kamínkem.. já se mohla zbláznit.. 😵 Koupím a pak dám do alba, ať se taky pokocháte 😀 Jestli se teda budou líbit i Kubovi.. ikdyž včera mě tak nasral, že se ho možná ani ptát nebudu 😎

jabera
14. čer 2009

mirun!! ked ta nasral, tak ich kup sama, to je bezny postup. musis sa nejak odreagovat predsa.

ja tiez stale ocakavam, co zuzka, u mna je to spojene este s tym, ze cumim na mobil, ci nahodou nenapisala niekedy uprostred noci... ale nie.

mirunda
14. čer 2009

Jaber, už jsem za to koupila kalhoty, 3/4 kalhoty, kraťasy a tričko!!!Tak moc mě nasral 😀
Hned nám musíš dát vědět, ne že si to budeš nechávat pro sebe..
Jaberko, jak jsi psala s tím usínáním Barta na kolenou, mě to Lili dělala taky, že mi usnula jen u prsu.. já to pak vychytala tak, že jsem jí položila na gauč třeba, lehla jsem si k ní, dala jí prso, ona si zadumala párkrát a hned usnula.. pak jsem jí třeba dala dudlík, když chtěla dudat a bylo po ptákách.. 🙂 Teď už je to dobrý naštěstí..

mirunda
14. čer 2009

jo, přidala jsem fotečky, tak se jukněte jestli chcete 😉

zuzkaaaa
14. čer 2009

ahojte babenky...
tak ja hlásim ešte 2v1, 😠 žiadne náznaky že by ma to malo chytiť dnes alebo zajtra, aj tak sa už neviem dočkať zajtrajška som veľmiii zvedavá čo mi povie dokino, mirunda Lilinka je krásna a na tej poslednej fotke by som ju vypusinkovať vedela 😀
jaberka v noci by som ti určite nenapísala až ráno nebudila by som vás uprostred noci smskou 😉

jabera
14. čer 2009

hahah, mirun, ten nakup ma pobavil.. to je fajn, ze lilinku si takto osmekla, ale ona je normalna a este je aj dievcatko... nezabudaj. bart si zvacsa vyzaduje tak obcas cucnut pocas podriemkavania.

ozaj a ako ta nasral? ( to sa pyta boris )

jabera
14. čer 2009

zuzi, musis napisat aj v noci!! pokial budes teda na to mat chut. ale ja som napriklad vobec nemohla od rozrusenia zaspat, ked som uz bola na izbe.. pisala som celemu svetu.. takze ak by si tiez mala take, tak mi rozhodne napis. ja mam aj tak zvonenie vypnute, ale mobil v pohotovosti!

jabera
14. čer 2009

lilinka je rozkosna! ale teda, cely tatinek.... strasne sa nanho podoba.

mirunda
14. čer 2009

Zuzi, jéé, ať už to máš za sebou.. já si uplně pamatuju na ty poslední dny, to bylo peklo..moc na tebe myslim!A dej vědět i v noci, Jaberka to jednou zvládne 😀 😀 😀

Jaberko, nasral mě tím, že mi slíbil, že v sobotu se bude věnovat Lilince, protože jsem poslední 4 dny spala 4hod denně, tak jsem byla uplně mrtvá a místo toho se PŘES DEN ožral v hospodě na zahrádce - 9 piv na sluníčku - a doma hned usnul..a ještě mě sere, že když je opilej, tak chrápe a já nemůžu spát!!!A můžu do něj kopat a stejně se nevzbudí 🙄
takže jsem jí měla zas na krku já, už jsem uplně usínala, ale Lilinka prostě spát nechtěla.. a já v noci musím vstávat na odsávání mléka, takže se moc nevyspím, to je děs.. a Kuba spal z pátka na sobotu 11hod!!!!!!A představ si, že teď spí zase.. vstával někdy v 5hod ráno, šel k TV a teď tu spí na gauči..prostě je občas fakt na zabití, někdy bych chtěla být snad lesbička.. 😒

Lilinka je celá táta, říká to každej 😠 Jak má Kuba toho 3-letýho brášku, tak ty si jsou tak podobní..to snad neni možný..dělají uplně stejný obličeje a mají stejný ďolíčky ve tvářičkách..jsou oba k sežrání 😀

zuzkaaaa
14. čer 2009

baby... teraz mi písala kamoška, že išla rodiť 😠 jej ale jej závidím, mala termín na 18, ešte sme sa v stredu rozprávali že chúďa sa vôbec neotvára a ona už rodííííí 🙂

mirunda
14. čer 2009

Neboj Zuzi, taky se za chvíli dočkáš 😉 třeba taky dneska..nikdy nevíš..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru