Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jancikes
21. led 2011

@mirunda
a vasa Lili mala kolko ked sa narodila?????
a ty si velmi pribrala pocas tehotenstva alebo nie???lebo mne podla tejto foto vobec nepripadas ako XXL tehulka...prave naopak!!!!tvoja vychadzacia vaha je aka?

martasl
21. led 2011

ahoj holky.
tak jsem před chvilkou dojelaod doktora a je to na pytel 😠 .podle mích grafů bazální teploty prý neovuluju.doporučil mi vzhledem k věku IVF.prej se máme s manželem poradit a za tři měsíce mám přijít když tak pro papíry.řekla jsem si ještě o clostilbegyt na 2 měsíce.prej se máme rozhodnout,jestli do toho půjdem(cenově tak kolem 20 000,-)nebo to necháme na přírodě.manžel do toho nebude chtít jít,to vím už teď.až přijede,tak si o tom budem muset pořádně promluvit co dál.zatím to budem dál zkoušet,co kdyby se přeci jenom zadařilo(ale už tomu nevěřím).je mi z toho smutno a mou depku to jen prohloubilo ☹ .

jancikes
21. led 2011

@martasl
ahoooj, viem ze ti je smutno, ale nesmies prestat verit!!!!!mozno sa to este podari!!!!!
v klude sa porozpravaj s manzelom a uvidite ze co....mozno by ste to mali este skusit a ak to nahodou stale nepojde tak potom sa rozhodnete....hlavne treba stale dufat!drzim vam palceky🙂))

hanula83
21. led 2011

@mirunda Ten hadřík na miminko je moc hezký, to bych taky koupila za 75!! 🙂))... Je opravdu vidět, že hodně záleží na materiálu a tvaru 🙂... je to určitě z Tesca - Cherokee, že jo??? To jsou ty jejich sovičky 🙂) ... co se týče černé, tak já mám bohužel většinu tadytoho šatníku a to kvůli postavě. Pořád trpím tou představou, že se v té černé prostě víc schovám 😀, i když to třeba pravda není, ale cítím se pak mnohem lépe... Jinak černou zas tak nemusím, kdybych byla hubená, tak si asi koupím tričko nebo nátělník nebo společenské kalhoty takové barvy, ale jinak ne..

hanula83
21. led 2011

@martasl Marti, co vím, tak první 3 pokusy ti hradí pojišťovna, to doktor neříkal? To já jen, že jsi psala tu částku... Jinak určitě zkus manžu přesvědčit, moje kamarádka teď čeká z druhyho pokusu IVF miminko 😉

mirunda
21. led 2011

@jancikes Lili měla 4150g, když se narodila.. ale taky jsem 10 dní přenášela, prý i proto mohla být větší.. a my taky nejsme s manželem žádní drobečci.. jinak když jsem otěhu poprvý, tak jsem měla 75kg, přibrala jsem 24kg a po třičtvrtě roku jsem to dala na svojí původní váhu, takže začínám se stejnými kily.. měřím 170cm, ale víš, já to mám všechno narvaný v břichu 😠 Nohy i zadek mám v poho, ale ten pupek.. to je hnus.. a po prvním těhu to mám ještě takový vytahaný - blééé.. neumim si představit, že bych se svlékla před jinym chlapek - Kuba už je zvyklej 😀

@martasl Marti moje, to je mi moc líto.. a to jsi neměla ovulaci ani po tom, co jsi papala nějaký ty prášky? nevím teď, jestli to byl ten clostilbegyt.. jinak s manžou dej určitě řeč, trošku naléhej, ono pro něj to stejně nebude tak náročný, jako pro tebe 😒 Tak bys ho mohla "ukecat", ne? Moc ti držím palec, ani nevíš jak..

@hanula83 je to z jiného obchodu - jmenuje se to LINDEX a mají tam překrásný věci na mimi, ale fakt nádherný.. všechno krásně barevný a krásný materiály.. v Praze jsou jen dva obchody - jeden je kousek od nás, tak jsem ráda 🙂 Ještě jsem tam Lilince koupila na léto bolerko, moc se mi líbilo, tak ukazuju taky 🙂

hanula83
21. led 2011

@mirunda Jé, tak to je opravdu moc pěkné bolerko 🙂... tak ten obchod vůbec neznám, tady poblíž asi nebude, to bych o tom věděla... škoda... To je dobré, tak ty ani nemůžeš být nevěrná, i kdybys chtěla, co? 🙂))) Skrz pupek 😀

mirunda
21. led 2011

@hanula83 Tady jsem našla prodejny, dej jenom vlevo dole SEARCH - http://www.lindex.com/cz/Information/Informatio...
Ne, nevěrná nemůžu, bych se propadla hambou.. maximálně v líbání - jestli je to dneska vůbec bráno ještě jako nevěra 😀 Nebo pak v noci a aby každej měl min. 3 promile v krvi 😀 😀 😀

zdenush88
21. led 2011

Ahojte 😀 😀 dlhšie som tu nebola... 😉 zmenili sme dokyho a krasne rastieme.. naštatsie, maminka rastie len tak zatiaľ plus 2,5kg ale mimi rastie krásne... 😀 😀 kupujeme uz aj tehu gate a vytesujeme sa... 🙂 🙂 🙂 ako sa máte??

tetamon
21. led 2011

Ahojte holky, zatim porad jeste nemam zmaknuty rezim, tak nestiham, tak nakukuju. Zaregistrovala jsem barvy: u nas tim, ze mala dlouho nechtela ukazat, kdo je zac, tak jsem kupovala neutralni, bilou (kdy uz jindy, az bude starsi, bude jak cune 😀 ), a zelenou (eventualne i jemne zlutou, ale zelena byla favorit), moje oblibene jsou cerna, cervena, zelena, prakticky cely muj satnik, ale tak pred rokem, dvema se mi vratila obliba modre, coz od VS nebylo mozny. Oranzovou jsem se naucila obcas cilene, protoze je to "barva radosti a zivota", ale neni to barva, kterou bych nejak casto oblikala, ovsem barvu, kterou nezvladnu nosit, tak je zluta (i kdyz ji miluju)...

Marta: chm..to me mrzi. Ale ja jsem taky nemela ovulaci, rozblbany hormony, nepravidelny cyklus, dlouha menstruace, silny krvaceni, proste silene rozhadany telo, a presto se mala podarila "nehodou". Takze sance urcite porad je.

A s tim hrazenim pojistovnou, fakt nevim, ale neni nejaky vekovy limit? Ale kazdopadne za pokus pozjistovat to urcite stoji, ja fakt porad verim, ze se ti to podari, to preci nejde, abys tak moc chtela a nevyslo to 😕

trija
21. led 2011

Ahoj holky, tak jsem byla dnes na kardiu a vše v pořádku, prý máme pěkně souměrné miminko. Ptala jsem se na pohlaví a jako vždy mimčo nechtělo ukázat, bylo natočené zadkem a mělo překřížené nohy, ale pan doktor říkal, že tam nic netrčí, no tak si myslím, že to bude ta holčička, jsem fakt zvědavá. ráda bych to už věděla, je to prostě stydlík 🙂 jdu vás dočíst.

elennka
21. led 2011

ahojda holky, se na to vybodnu, od včera zase chrmlu a mám docela vysokou teplotu.. a nějak to nejde srazit, přemýšlím, jestli nejet na pohotovost, odpoledne jsem měla 39.9, teď to je tak do 39 C.. do toho mě bolí ten zub... No jsem zvědavá..
zatím se všichni mějte krásně... já jdu do postýlky.. nechat se obskakovat od manžela..

hanula83
21. led 2011

@mirunda Miru, díky za odkázek... ale jak tak koukám, tak opravdu vše máme hodně z ruky, nejblíž je asi Brno a to je 100 km... to je škoda. Svého času jsem byla v Ostravě každý týden, ale to už dávno neplatí, takže vše je fakt daleko ☹ ... chi chi, tři promile... to by mi asi nestačilo, já bych potřebovala být na pokraji otravy alkoholem 😀

mirunda
22. led 2011

@trija tak to je super, že bylo mimčo krásně vidět.. já když byla na tomhle utz s Liliankou, tak jsem tam brečela, jak jsem byla dojatá 😀 A raději bys holčičku?

@elennka jéé, to je opruz, co.. co si bez tebe v práci počnou? 🙂 Ať se manžílek stará a ať je ti co nejdřív dobře a jsi fit..

@hanula83 ty kojíš? Já teď nevím.. jen s tím alkoholem, že já po kojení když jsem šla poprvý do hospody, tak 3 promile by už určitě hraničily s otravou krve 😀 To byl dobrej večer - hrozně levnej, stačilo mi málo, bylo mi strašně zle a celý jsem to vyzvracela - no jo, trénink chyběl 😀

@zdenush88 ty jsi doteď nosila normálně svý kalhoty? To ti vůbec nenarostlo bříško? Já jsem u Lili už tak ve 4. měsící musela mít těhu gatě..

@tetamon jaká je Jasmínka? Je hodná? Spinká? A kojíte? A změň si v pasu údaje, že už nejsi ve 43.týdnu 🙂

trija
22. led 2011

@mirunda já bych právě raději kluka, hlavně kvůli manželovi. má už dceru,tak vím, že by chtěl kluka, sice říká, že je pro nej nejdůležitější, aby bylo mimčo zdravé,ale kdyby to byl kluk, tak by byl šťastný. no uklidňuji se tím, že to je naše první dítě a chceme dvě nebo tři, takže když tak šance ještě bude 🙂

elennka
22. led 2011

@mirunda no v práci by se obešli, ale mám v pondělí školení v Brně a na čt a pá mám zaplacené školení v Pardubicích..
manža se stará.. 😀 až mě to trochu leze krkem, nejsem zvyklá.. no jdu hajat zase hajat.. 😎

zdenush88
22. led 2011

@mirunda ale nie, ja som tehu gate nosila od sameho zaciatku ale nie kvoli tomu ze by mi narastlo hned bursko ale preto, ze ma to ominalo hned.. 😉 teraz mi uz brusko narástlo, ale hlavne tak navecer, ked vypijem 3 litre vody denne tak aj bruškujeme.. 🙂

luciasek07
22. led 2011

ahojky holky..ráda bych se k Vám přidala...s manželem se o mimčo snažíme....už jsem o jedno přišla a váha mě trápí ☹

hanula83
22. led 2011

@mirunda Ne ne, já nekojím a kojila jsem jen ze začátku... vínko si občas dám, ale manža je abstinent a mě to samotnou moc nebaví... A když někdo přijede, tak stejnak řídí, takže zase si nedá... No máš pravdu, mě právě taky stačí málo, když teď nemám trénink, většinou po druhé dvojce odpadám a víc to nejde 😅

mirunda
22. led 2011

@hanula83 manža je obstinent? Jako dobrovolně nebo z nějakého důvodu? Já když si dám vínko doma, tak to není ono, ráda si zajdu s kámoškama někam se pobavit.. ted mám teda zase utrum na chvíli a musím říct, že mě to trošku mrzí, ne že nemůžu pít a kouřit, ale celkově se bavit.. někam jít.. ráda bych ještě chodila, když nemám pupek, ale všude se kouří.. 😒 Mno, nedá se svítit, člověk musí něco obětovat 😅

@luciasek07 ahojky, jak dlouho se s manžou snažíte? To je mi moc líto, že jsi o mimi přišla.. jak se to stalo?

janula123
22. led 2011

@luciasek07
Ahojky, aj ja som tu nová. my sa snažíme o druhé mimi od augusta a to isté, ach ta váha ☹

hanula83
22. led 2011

@mirunda Miru, o tom to je, svoje potřeby potlačit ve prospěch dětí 😉... ale ty mateřské hormony to zařídí tak, že člověk se i rád obětuje 😉)... Manža je dobrovolně abstinent, prostě mu to nechutná... Občas si dá akorát v létě vychlazené pivo a v zimě tak jednou svařák na Vánoce, to je vše.

luciasek07
23. led 2011

@mirunda teď v březnu to bude rok,co jsem vysadila HA....no zamlklé těhu v 5.týdnu

@janula123 jinak moje BMI je 33...což je jaksi dost

elennka
23. led 2011

@luciasek07
tak to máš lepší BMI, já mám více...
Jinak pěkný den... jo jinak jsem shodila za ty dva dny nemoci přes 2 kg.. (no na jedné straně taky dobře)..

luciasek07
23. led 2011

no holky byla jsem s manželem na procházce ke tchýňce..tam 4 km a zpět 4 km svižnější chůze..chodíme skoro každý víkend,když nám to počasí dovolí 🙂

martasl
23. led 2011

ahoj holky

tak jsem v pátek u doktora nedopadla zrovna nejlépe.prej podle těch mejch teplot neovuluju.dopručil mi IVF v Unice v BRně.prej se mám poradit s manželem a za 3 měsíce přijít když tak pro papíry.řekla jsem si ještě o clostilbegyt na 2 měsíce-doufám,že se podaří přirozeně.manžel do Unici nepůjde,no a ty peníze 17-20 000,- na to bychom asi meměli,když musíme našetřit Katce na školné.uvidíme,ale růžově to nevidím.nevím,co jsem komu udělala,že mám pořád takovou smůlu.

vítám nově příchozí 😉

jjankaa24
23. led 2011

Ahojte holky já jsem tu nová o druhé miminko se snažíme zatím krátce tak doufám že se to co nejdříve podaří.

vierka0
23. led 2011

ahojte, aj ja som nova, o babatko mame v plane zacat sa snazit coskoro 🙂
zacinam sa vsak bat, ci moja vaha nemoze byt problem..aj ked ovulaciu mam kazdy mesiac..

martasl
23. led 2011

teda koukám,že se tady krásně rozrůstáme a to je fajn.aspoň je vidět,že ne všechny těhulky a maminky jsou vyzábliny.holky,tak doufám,že se vám brzo zadaří. 😉 a váhu moc neřešte,moje švagrová je hooodně silná a otěhotněla s druhým dítětem na první šťouch. 🙂

mirunda
23. led 2011

@hanula83 abstinenství u toho svýho si neumim představit 😀 On je ještě "puberťák", takže to občas potřebuje.. chodí každou středu s dvouma jeho nej kamarádama tady do místní hospody.. já mu nic nezazlívám, chápu ho, já chodila zase pátky se odreagovat.. 🙂 Víš jak, pro mimčo obětuju všechno, natož nějaký chození do hospod.. ale kdyby to na mě aspoň už bylo vidět.. ještě jak mi nic není, tak se vůbec necítím těhotná a tak se mi chce ještě si někam zajít.. už si vůbec nepamatuju, kdy je těhu pupek vidět..

@martasl už jsi to tu psala v pátek 😔 Už jsem na to reagovala, že máš manžu ukecat, naléhat.. jak časově by to bylo pro něj náročný? "jen" by daroval sperma? Nebo jak to chodí? A není to nějaký divný, že vůbec neovuluješ, když jsi před rokem přirozeně otěhotněla? Je mi moc líto, že to musíš řešit.. 😒

Jinak snažilky - nové tváře - nemyslete si, že když máte o nějaký to kilečko víc, že budete mít problém s otěhu!!! To můžou mít i hubený, na tom prostě tolik nezáleží.. přeju všem moc štěstíčka, ať se zadaří co nejdřív!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru