Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

iriel
16. únor 2011

@zuzanazuzana Uzasne zpravy,gratuluju! 🙂

iriel
16. únor 2011

@zdenush88 Brisko ti vyleze, to se neboj, hele muj 24tt http://static1.asmira.com/photo/53/76153/album/... no a ted uz mam klasickej meloun 😀

iriel
16. únor 2011

Ja jsem si ted pobyla chvilku v porodnici, kvuli te me placente, ale uz je to dobry, takze nez jsem tam nastoupila, tak jsme aspon doma v rychlosti nafotili nejake fotky, protoze me strasili, ze me uz mozna do porodu nepusti.
Tak jestli se chcete mrknout.. https://picasaweb.google.com/renfri/Tehotenske#

elennka
16. únor 2011

@iriel krásné fotečky 😉 😉 😉

zuzanazuzana
16. únor 2011

@iriel veru pekne fotky!!!!!!!!!!!!!

zuzanazuzana
16. únor 2011

@elennka dakujem velmi pekne

iriel
16. únor 2011

@elennka
@zuzanazuzana Dekujeme 🙂

elennka
16. únor 2011

Jinak clostil snáším docela přijatelně, trochu mě pobolívá bříško.. no jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký účinek.. no uvidí se příští týden na UZV..
Stále jsem neskutečně unavená ☹( a nevím z čeho...

zdenush88
16. únor 2011

@iriel krasne fotky, nadherne....! 🙂 aj ja by som take chcela ale ja sa nerada fotim ako mam viac ako 90 kil lebo vyzeram hrozne na foto...ale s bruskom by som urcite chcela fotky.. ach.

iriel
16. únor 2011

@zdenush88 Ja mam taky pres 90kg, na to se v tehu nikdo nediva 😉 Urcite do toho jdete, ta pamatka za to stoji... tohle jsou sice jen domaci, ale mozna stihneme i nejake profi, uvidime...

martinex
16. únor 2011

ahojte,
ja som mala dnes trosku akcnejsi den,poobede som sa vytrepala s malym do mesta,na postu,na nakupy..poviem vam,ked som prisla domov,bola som spotena jak mys a myslela som ze porodim...toto uz neni na mna,takto sa natahovat 😠 😎
@iriel pozerala som fotky,su naaaadherne....vyzeraju ako profi....
ja mam inak tiez par fotiek-kuk

stardust
16. únor 2011

@martinex ty mas tiez robene fotky u profesionala? Ja som tolko odvahy nemala...v podstate sa fotim velmi malo, fotia ma akurat tak svokrovci 😒 Uz mas aj nejake predporodne bolesti? Ja som mala posledny tyzden taky na spadnutie, obcas ma pobolievalo tam dole, pomaly odchadzala plodova voda, to som si myslela, ze trpim inkontinenciou. A este den pred porodom som pucovala schody.

stardust
16. únor 2011

@iriel mas velmi pekne fotky a fotogenicku tvar...robila si niekedy modelku? Skvele by si sa hodila do katalogu Ully Popken 🙂

adinkag
16. únor 2011

@zuzkaaaa kde si rodila?

martinex
16. únor 2011

@stardust nie nie,to ma fotila kamoska-na materskej nejak prepadla vasni fotografie...uz teraz sa tesi ked mi maleho Adama pride nafotit...inak by som odvahu nenabrala,ja sa tiez nerada fotim 😎
a vobec sa necitim,zeby som mala rodit..teda az na opuchy,ktore ma privadzaju do sialenstva...a sem tam ma pichne odspodu..ale spolieham sa na to,ze ked som uz na 3cm otvorena (co sice je uz 2tt) tak by to mohlo tak do 10dni prist.. lebo fakt uz mam toho dost,nervna som...

iriel
16. únor 2011

@stardust Dekuju, ale nee, modelku jsem fakt nikdy nedelala, to me pobavilo 😀 Ten katalog si musim najit...

@martinex No parada, moc ti to slusi, hezke fotky. A koukam, ze mas pupik venku, ja jsem zvedava, jestli vyleze mne....

martinex
16. únor 2011

@iriel dakujem...pupok mam vonku uz dlho,pri prvom mi vyskocil von teda ovela neskor 🙂

zuzkaaaa
16. únor 2011

Ahojte kočky
@adinkag ja som rodila v ružinove

@martinex teeeda v takej poladovici čo bola dnes vonku ešte aj s bruškom no pekneee dobre že i dorazila domov
včera po obede okolo 5tej ste neboli v parku? ja som len prechádzala a ako by som teba videla z dialky 🙂
ozaj v šamoríne pekne fotí zuzka zo sofiafoto ale kamoška tvoja ju určite dobre pozná tuším s kým chodíš von ja ju poznám len z koníka nikdy sme nekecali.

@iriel krásne fotky joj mne chýba tehu bruško

martinex
16. únor 2011

@zuzkaaaa vies co,ani by som nesla ale prisla mi suprava adidas co som malemu objednavala tak som chcela na postu po nu ist...a poobede sa to uz tak nesmykalo 🙂 a vcera sme neboli vonku,vecer som bola na madarcine. o tom sofiafoto viem,ale tak ked kamoska mi nafoti zadara a tie fotky su tiez super,tak preco ist inam 😀 a ano,myslis Anicku..tiez som sa jej na teba pytala,vravela ze ta len z videnia pozna 🙂

zuzkaaaa
16. únor 2011

@martinex tak ak sa nabudúce s ňou stretnem už sa jej prihovorím lebo každá sa poznáme z videnia ale ani jedna sa neprihovorila druhej 😀
jejoj chodíš na maďarčinu do babaklubu? ale však ja vás naučím 😀 ja som maďarka

martinex
16. únor 2011

@zuzkaaaa hej,vcera sme mali prvu hodinu,tak sme sa s Ankou smiali,ze to bude teda vtipne..lebo sak kopec veci mi pride nelogickych v tej madarcine...tak aspon budeme s tebou trenovat..aj ked ja ked porodim,tak na istu dobu vypadnem,ale zase hadam tolko toho nestihnu prebrat za tych par tyzdnov 🙂
a kludne sa jej prihovor...a zhod to na mna 😀

zuzkaaaa
16. únor 2011

@martinex :D tak pravopis ani ja neovládam na 100% chodila som do slovenskej škôlky školy... ale tak určite si si všimla, že tá naša maďarčina a maďarčina madarov je troška iná my ju už miešame zo slovenskými slovami, a veru pár krát sa mi stalo že sme boli v maďarsku a tam som si pýtala hranolky a pozerali na mňa ako na blbca alebo nanuk :D

zuzkaaaa
16. únor 2011

@martinex ale tak doma kecáme po maďarsky ale s malou kecám dvojjazyčne :D najprv poviem slovensky potom maďarsky ale tak viac reaguje na maďarčinu 😠

martinex
16. únor 2011

@zuzkaaaa fakt nevsimla,kedze ja po madarsky prd rozumiem 😀 a to mate super s tou dvojjazycnou vychovou, mala to bude mat jednoduchsie

zuzkaaaa
16. únor 2011

@martinex
Ale tak pár slov určite vieš
však sa naučíš 🙂 kamoška tiež nevedela nič a už pomaly sa chytá 😀

zdenush88
16. únor 2011

@iriel mne by stačili aj také že doma.. asi zavolám kamošku, nech nás pofotí a vie aj trochu upravovať.... 😉 tak už len čakať na bruško... 😉
@martinex tiež nááádherné fotečky.... krásna maminka a úžasný synček.... 🙂 🙂

martinex
16. únor 2011

@zuzkaaaa tak jo napot ci koszonom szipen 😀

martinex
16. únor 2011

@zdenush88 dakujem 🙂

baby inak na MMA som nasla celkom fajn veci-velk. 46/48 za par €..tusim budem nakupovat dneska 😀

zuzanazuzana
16. únor 2011

@iriel ale tvoje fotky su naozaj krasne.....moje by sa mi nepacili uz len z toho dovodu, ze ja mam strasne velke strie ako som pribrala....vaha by mi ani nevadila prifotkach, kebyze sa fotim ako tehotna....ja ich mam na bokoch velke, aj uz nad upkom a stehnach.....chcem vidiet kam sa mi dostanu ked mi narastie brusko....ale co uz

zuzkaaaa
16. únor 2011

@martinex koszonom szépen 🙂
joj moja ja 46/48 neoblečiem ja musím 50 :/ ale v C&A sa dajú pekné veci nakúpiť
@zdenush88 jej aj vy ste si vybrali Sofinku, ja ked som rodila každá 10 baba dávala Sofiu a to som si myslela že je ich máličko budeš dávať Sofiu alebo Sophiu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru