Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mazouchova
27. říj 2010

evinko
Jsme na tom skoro stejně :D a když vám to nebude vadit taky se k vám přidám :D

simisimca
27. říj 2010

Luci gratulujeeeeem!!!!.....maly je prekrasny..vela zdravicka prajem 🙂 🙂 🙂

martasl
27. říj 2010

luci,malej je náááádhernej,k sežrání 😀 😀 😀 😀 😀 .strašně moc tobě i partnerovi gratuluju a přeju zdravé a šťastné miminko 😀 😀 😀

zuzi-no já začínám mít takovej divnej pocit,co se Simony týče.pořád mě děsí,že nás k té naší doktorce tak žene a ještě to dovyšetření na hematologii.v pátek k té doktorce naší jdeme,tak uvidím,co mi řekne a kam nás pošle.

zuzkaaaa
27. říj 2010

@martasl držím všetky palce aj sofinkine 😉 aby jej nič nezistili 😵

martasl
27. říj 2010

holky ,díky za podporu.strašně moc mi to pomáhá.ještě jednou díky.

simisimca
28. říj 2010

Marti drzim strasne moc palce, uvidis nic to nebude ale pre istotu nech ju vysetria, budes pokojnejsia... 😉

martasl
29. říj 2010

ahoj holky.tak pořád nic nevím.dnes jsme byli u doktorky a ještě tam nebyly ty výsledky z endokrinologie.že jim ještě chodí pošta dopoledne.v pondělí si mám zavolat.na dětskou hematologii se prej jezdí do Hradce Králové.ale že se zkusí zeptat té primářky ve Svitavách,jestli by nás vzala.ona děti jinak nedělá.tak musím počkat do pondělka. 😒 .včera v práci to bylo děsný.dopoledne mě přepadl takovej nepříjemnej pocit a úzkost,nevím jak to jinak popsat.úplně se mi rozklepaly ruce a začala jsem bulet.no děs.takto jsem to zažila jen před tím,než jsem měla jet na plodovku.no děs.ale už jsem klidnější,doufám,že a věřím,že to bude ok.MUSÍ!!!

tetamon
30. říj 2010

@martasl jejda, nahlizim, docitam, a cekala jsem, ze uz tu bude zprava, ze je vse OK :(
Snad uz v pondeli... Verim tomu.

martasl
30. říj 2010

tetamon-no musím počkat.ale už jsem klidnější.určitě bude všechno v pořádku a bude to jen nějaká banalita.a co jinak u tebe nového?jak se cítíš,koukám,že se ti to hezky krátí.už chystáš pelíšek pro Jasmínku?

tetamon
1. lis 2010

@martasl zacinam chytat nerva, szivani je holt szivani, tchyne dorazi tento tyden, a ten moulik proste je videt, ze nikdy s nikym poradne nezil, a ze se nikdy nemusel nejak moc starat a pomahat, takze uaaaaa...
No, sranda, sranda 🙂
Ale jo, jinak dobry.

A jak teda, kdy budou vysledky? A taky verim, ze to bude jen nejaka mala neplecha, ale i tak, cekani nemam rad...

martasl
1. lis 2010

holky,tak ještě nic nevím.doktorka ještě ve 13 hod.neměla výsledky z endokrinologie.mám volat zítra,už mě štvou.

simisimca
1. lis 2010

Jejda Marti, to snad neni mozne ako ta natahuju... 😠 😠 😠 ...Drzim palce aby bolo vsetko v pohode... 😉

tetamon
2. lis 2010

@martasl tak uz?

simisimca
2. lis 2010

Marti halooo...cakame na dobre spravy... 😉 😉 😉

tetamon
3. lis 2010

@martasl halo?

simisimca
3. lis 2010

Jejda Marti dufam ze je vsetko v pohode... 😕

zuzkaaaa
3. lis 2010

@martasl chodím tu každú hodinu pozerať či si niečo nenapísala.... 😖

erikahla
3. lis 2010

Ahojte babulky, uz som tu tak dlho nebola ☹
V prvom rade srdecne blahozelam Luci k babetku. Je krasny !!! Vela zdravicka Pajovi a maminke skore zotavenie !!!
Marti, co to tu citam ? Snad tvoje mlcanie neznamena zle spravy. Budem drzat palce, nech vam to vsetko dobre dopadne. A ak by to boli aj nepriaznive spravy, netreba sa hned lakat a vzdavat, nic nie je take hrozne, ako to na pohlad vypada. Budem netrpezlivo cakat na spravy od teba.
Moni klud ! Ono sa to zrovna. To len musis troska toho svojho "potrenovat" 😀 Uz sa urcite tesis na miminko, ze ?!
Nas Samko ma 9 kg a 70 cm. Vcera nas ockovali a zvladli sme to hrdinsky 🙂 A nalievaju sa nam dasienka, tak sme uslinatani a nervozni. Som zvedava, kedy nam ten zubok vylezie. Ale to moze kludne este trvat aj par mesiacov a toto je len "predpriprava" 😅 😀 A ozaj, zabudla som - ideme predavat byt a kupujeme domcek. Som stastna aj ked tam bude este dost prace a kedze nie sme milionari, nepojde to zo dna na den. Ale to nevadi, je to mily domcek s terasou a krasnym pozemkom. Vsetko na slnecnej strane - proste nas maly raj na zemi. Dufam, ze sa nic nestane a podari sa nam to zrealizovat co najskor. Nemame totiz este kupca na byt. Uf, a to by hadam aj na dnes stacilo.
Jaj a este nieco - zdravim vsetky nove tvare !!!

tetamon
3. lis 2010

@erikahla Eri, to je super, gratuluju k domecku, at vsechno dobre dopadne. Ono i to pomaly zabydlovani ma svoje kouzlo. Si holt udelat svoje hnizdecka tak, aby vyhovovaly a detaily se daji doladovat postupne 🙂

A mas krasnyho obrika... 🙂 A za chvili upirek, kurnik, to to utika 😲

Co delaji leky, doufam, ze uz je to prezitelny?

A jo, tesim, i kdyz se i zacinam bat, jak to zvladnu 😀
Prevychova mi tak moc nejde (nota bene s tou tchyni za zadkem, nakonec ji zacal, chudinu, uprimne je mi ji lito, bolet zub, takze v sobotu jde k zubari apodle toho, jak to dopadne, ale vypada to, ze prileti pristi tyden nekdy...)
Ja se pomalu chystam pristi tyden na prvni schuzku s dulou, nekdy budu muset dotahnout i drahouse, kdyz se tak cpe k porodu, at vi, co ho ceka a jak mi ma pomoct (zadny na cumenou, nenene 😵 ), coz se bude hodit i me, pac je mi jasne, ze budu vycvakana jak jelito 😕
Uz aby mala byla v poradku doma 😎

A jo, Marta me fakt znervoznuje, doufam, ze se nic nedeje a jen jim treba klekl net nebo nevim co...blbost nejaka 😕

macalc
3. lis 2010

Ahojte babulky

Vitam nove tvare 😀 😀 😀 😀

Erika mate doma maleho macka ale havne ze ste zdravucky 🙂 🙂 🙂 🙂

Martasl kde si???
Baby cakam svami ze ake spravy ma Marta?!

Tak a mi mame dnes rok ako ten cas len leti ubehlo to sko voda a mal kszdy den nieco nove vymysli od vcera da pusu len otcovi s ja mozem dat pusu na rucucku aka je prespakulovana bambula nasa uzasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martasl
3. lis 2010

ahoj holky 🙂
strašně se vám omlouvám,že jsem nedala vědět.včera jsem se tam dovolala,výsledky tam doktorka ještě neměla.tak si na endokrinologii volala sama.tak prej Simona má poruchu krvácivosti a srážlivosti,proto to doporučení na hematologii.nevím,co tohle obnáší,ale ulevilo se mi.strašně jsem se bála leukémie.tak příští týden to objednámí na hem.s doktorkou pořešíme.ještě jednou se hrozně omlouvám,že jsem vás tak napínala 😅
dnes jsme byli v tom Skalsku.ta profesorka,co se tam zabývá fotografií byla z Kači nadšená.prohlídla si její fotky a cd s fotkama.k něčemu měla výhrady,ale za to spíš prej může foťák.fotky,co mě se nelíbyly,tak ona z nich byla nadšená.prej má Kača talent a cit pro fotografický design.prej to má v sobě.prej za tu dobu od září,co se jim tam přišlo kouknout na školu a zájemců o studium je Katka třetí student,o kteréhop by opravdu stála a prej bude ráda,když ji tam uvidí studovat.až si Kača vybere fotky k talentovkám,tak ji je má poslat,že ji s výběrem poradí,který fotky budou nejlepší.a prej ji pak při studiu ukáže hromadu věcí,so se dá s fotkama dělt.tak naší Katce narostl hřebínek.jinak škola mě moc nezaujala,probíhá tam rekonstrukce a dlouho bude.ale Kača tam chce.a talentovky s největší pravděpodobností udělá.teď musíme pořešit finance.prej chce i focení a i ekonomické lyceum.a teď babo raď. 😕

erikahla
3. lis 2010

Marti, ty ty ty jedna ... skoro mi púraskla guma na gatoch, ako som bola napnuta 😀 😀 😀 Hlavne, ze je vsetko ok. No a Katke blahozelam. Myzlim, ze to stoji za to, dopriat jej, po com tuzi a navyse ked ma talent, nie je co riesit ... uz "len" ti financie 😅
Moni veru mas pravdu, tatinka pekne priprav na to, ze sa nebude len nemo prizerat. Nech z toho aj ty nieco mas - aspon aku-taku ulavu 😉 A neboj, vsetko dobre dopadne. A keby si nemala aspon chvilku strach, tak by si bola asi jedina na planete 😉 Bude to uzasne a nadherne a budete strasne moc stastni ... a vobec - je to taka burka emocii, aku asi zazivame len pri zrodeni noveho zivota (aspon ja mam ten pocit). Takze sa tes !!!
@macalc - srdecne blahozelam tvojej princeznicke k rocku. Uz je to slecna 😉 a ako to tak citam, tak aj poriadny vymyselnik. Vsetko je tak, ako ma byt ... 😀
Dobru noc babulky, som grogy, tak idem do hajan 😅

erikahla
3. lis 2010

Prepacte tie preklepy, uz mam oci ako minusky 😀 😀 😀

tetamon
3. lis 2010

@martasl ty jedna 🙂 uff, ulevilo se mi..
A jak, ona rozhoduje mezi dvema skolama a nevi kterou? 🙂
Tak si muze jit vystudovat lyceum, tam se asi lip uplatni, a pak ze svojeho pri praci vystudovat fotografii 🙂)))

@erikahla no burka je, to si pis, to szivani fakt neni snadny... Zrovna dneska me smoli tim, ze prisel ze skoly az ted, a to nakrasne, i kdyby koncili v osm, tak by tu uz byl, kdyby sel po skole... Jesli mi tohle bude delat i az bude mala...no nevim, asi ho uskrtim 🙂

martasl
3. lis 2010

holky koukněte na tuto diskuzi.dala jsem tam některý Katčiny fotky.dlouho se to načítalo,tak je sem nebudu znovu dávat,doufám,že vám to nebude vadit.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/potrat-a...

martasl
3. lis 2010

macalc-tak toto uteklo,viď??od Emčinýho narození.s dětma to neskutečně utíká.

eri-úplně jsem zapoměla,gratuluju ke koupi domku.hoď odkaz,jestli teda nějakej je.nebo fotečku domečku.

macalc
4. lis 2010

Dakujeme pekne babulky moje veru usiel ten rok velmi rychlo ani sme sa nenazdali 😀 😀 😀 😀

Erika blahozelam k domceku to je aj nasa velka tuzba ale verim ze raz sa nam to podari 🙂

Martasl nechaj vyber skoly na dceru potom aspon nemoze povedat ze ty si ju nutila tam ist viem podla nas 😀 😀 😀

bekulkamama
4. lis 2010

http://soutez.doma.nova.cz/bekulkamama jestli se vám líbí, budu ráda za váš hlas děkuji moc 😅

zdenush88
6. lis 2010

ahojte tak a som tehu.... 😀 😀 😀 som z toho nesmierne šťastná ale zároveň som aj smutná, a nadávam si, lebo pred rokom som mala o 15 kg menej, no nemohla som si to udržať?.. nová práca, stres, nepravidelná strava a sup 92kg... tym zacinam moje tehulkovanie a bojím sa že čo bude... hlavne ked vidim uz teraz, ze jem pravidelne mensie dávky 5x denne a váha mi ukázala o kilo viac ráno... 😒 fakt sa snažím, tak nechápem prečo toto.... 😢 je mi z toho smutno... velmi...v utorok idem k doktorke a uz teraz sa bojím... a hanbím.... 😢

elienka
6. lis 2010

@zdenush88
Nic si z toho nerob, som na tom rovnako, bola som včera na prvej poradni a sestrička sa pýtala na váhu, len som sklopila oči. Ona bola milá, ešte sa smiala, že všetky ženy sme rovnaké. Len som jej povedala, že sa desím toho, že prekročím 100 Kg, čo pri pohlade na moju váhu povedala, že sa asi ľahko stane. Ale bola veľmi milá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru