Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lji
11. črc 2010

ahojte.ja iba tak na chvílu lebo sme v bojových podmienkach. zateplujeme spodnú časť steny aby cez zimu nebola kosa keďže sme v suteréne, takže na pc píšem v divne v skrútenom stave, pootočeným monitorom, cez izbu naťahané predlžovačky bo aj kus elektriny sme odpásli a keďže je zas noc a ja zas nemôžem poriadne spať tak idem žehliť a k tomu veru nemôžem mať tolko vecí pustených bo som už vyrazila poistky 😅 Inak som mala dni plaču bo sme sa rozlúčili s jedným z našich chlpáčov a nejak si neviem zvyknúť na to že tu nie je a mám výčitky svedomia kvôli jeho odchodu ☹ ale asi je to tak lepšie. radšej ho oplačem teraz akoby mala jeho agresivita spôsobiť útok na malú ked sa narodí a potom by som oplakávala ju-stále je to len pes i ked u mňa má slovo pes väčší význam ako u iných ľudí.... a najmä aj ked sam už knučával od bolestí ktoré mal ☹

prečítala som si vaše "nočníky" a potešili ste ma, bo jeden brácho mi tlačil do hlavy že druhý brat naučil malú velmi skoro na nočník a to bola vraj blbosť, ale vidím že je úplne normálne dávať od počiatku zvykať. a možno sa mu len nepáčilo že jeho malá začala neskor chodiť, neviem-pamätám si že nebyť mojej maminy tak neviem ako by ju to naučili, bo malá u toho preplakala a prežila až záchvaty plaču ked sa rozhodla ona ju to naučiť.... takže všetko asi závisí od samotnej malej prdelky ako si bude zvykať...

mirunda velmi krásne fotečky máš. prešla som len pár lebo ich je vskutku dosť 🙂 ale je na nich vidieť že si si to celé užívala 😉

@awalancha3 ja som to už spomínala - ja som zatial stále pod váhou akú som mala pred tehu. tak očakávam zvrat v priberaní posledný mesiac. ale zase ja mám enormnú váhu tak už nemám velmi kam priberať... 😒

@tetamon "Tak az nektera pujdete v pze po ulici, potkate kouli, ktera se na vas diva a rve, tak jsem to ja " tak táto veta ma fakt dostala 😀 😀 😀

v utorok (ako tak pozerám na hodiny tak zajtra) idem k doktorovi, tak dúfam že bude všetko v poriadku. nejak mám pocit že nemám ani tušenia či už som pripravená porodiť.cítim sa absolútne sprostá, tak dúfam že sa na mna vela vecí nalepí praxou.

@martasl ☹ skutočne nepríjemné mať angínu. držím päste aby si skoro vyzdravela a ak sa zadarilo, aby bolo všetko ok. nemôžem si pomôcť ale toto všetko s tebou hrozne prežívam a som vždy trochu až nahnevaná ked vidím ako si niektorí ludia nezaslúžia deti do slova a do písmena a sú ludia ktorí sa snažia a boli by skvelí rodičia a nedarí sa im a ešte aj choroba k tomu ☹

pet.s
11. črc 2010

awal hele já jsem normálně kulička moje maximální váha téměř 120 kg, pak jsem zhubla 40kg. Během stimulcí a snažení jsem 10 kg nabrala. Při minulém těhu jsem nabrala 7kg, ale hned po potartu během týdne jsem to nervama a neštěstím shodila. U téhle prdolky asi ve 2 měsíci mi píchali B12 a já nabrala si 3 kg.Od tédoby ani ťuk. Spíš naopak hubnu. Sice mám pocit, že se sotva valím, prsa jak vozy,ale dle váhy mám asi kg dole. Tak jsem zvědavá na poslední trimestr a co bude po porodu. Nemůžu moc přibírat, jsem diabetik a aby malá nebyla veliká.
Ale vůbec se neomezuji. Jím na co mám chuť. Jen všeho opravdu jen trochu. Děláme to s mužem , tak že já si objednám jídlo a on počká. Dojí to po mně a pak si třeba dá taky nebo už ne. 😀 😀 😀 Obědy do práce, si objednáváme zásadně jeden se dvěma polévkama.Polévky ty můžu mnaaam.

Holky to je vedro, co? Já jsem dnes doma, ale zítra zase jedu na chatu. Tady to nevydržím. Ale klukovi začaly tréninky ☹ takže máme po volnu.Naštěstí se budeme doma střídat. Ale musím říct, že těch 14 dní bylo super.Kluk byl skvělej.Počasí výborný. Chodili jsme na borůvky. Babinka pekla koláče. Koupáníčko, večer kempík a hospůdka. Plno spánku a odpočinku. Náááádhera 😀

erikahla
12. črc 2010

Dobre ranko dievcence!
Tak dnes ma caka poradana po 3 tyzdnoch dovolenky mojej doktorky. Rano som sa zase zobudila na ms bolesti ... ale netesim sa, urcite su to len posly 🙄 Keby nahodou nie, tak by to bolo super. Kazdopadne sa to dozviete 😉
Zelam vam vsetkym krasny den a vydrzte tie horucavy !!!

byggyt
12. črc 2010

Erička ty si ešte 2 v 1 😉

martasl
12. črc 2010

ahoj holky.o vedru snad už ani nemá cenu se zmiňovat-děs běs.ale máme co jsme chtěli,pořád jsme si stěžovali na zimu....

pet.s-já mám váhu taky děsnou.má 3 místný číslo 😠 -moment,jdu se ještě zvážit,kdybych náááhodou zhubla.tak nic-trojmístný číslo tam je... 😠 😠 😅 No štve mě to,ale nic s tím nedělám-holt jsem lenoch a sportovní analfabet.a v těhu to nebudu vůbec řešit-teda pokud nenastanou problémy,samozřejmě.holky,ty mimča nám za ty kila na vrch snad stojej,ne??

angína nějak sama od sebe ustupuje.krk už není tak zarudlej a mizej i čepy,ale hlava pobolívá.tak nevím,jestli k té doktorce mám jít.ale asi raději jo,že?nic na to neberu,kdyby se náhodou fakt zadařilo.ale uvidím co mi řekne doktorka.já teploty nemívám,měla jsem snad 2-3 v životě.
holky taky se tak divně potíte??já jsem vnitřně vždycky vyhřátá,potím se jak blázen,ale na dotek jsem studená.takže se o mě každej chladí(samozřejmě ne každej),ale třeba kámoška v autobuse,nebo manžel.jim ješ o mě fajn,ale že já chcípu,jak z nich do mě kde horko,to jim asi neva. 😅

martasl
12. črc 2010

eri-tak tenhle týden už to musí vyjít,mimčo do neděle bude.tak tipuju ve čtvrtek. 😀 pořád na tebe myslím,jestli už??a ono furt nic.... 😅

martasl
12. črc 2010

Iji-díky že na mě tak myslíš a prožíváš to snažení semnou(na dálku) 🙂 😀 ,tak to doufám zabere a zadaří se.jo rozkopanej byt znám..teď v novostavbě jsme asi rok bydleli jen dole,holky nám chrněly v naší nové ložnici a my opět na sedačce.naštěstí už mají své pokoje,ale ještě to v baráku nemáme dodělané.a na starým??-to bylo věčný staveniště a rozpadliště 😠 😝 Ale aspoň vám bude teplíčko a hlavně miminku 😉 A jak se ti jinak vede??už nakupuješ a vybíráš kočárek??

martasl
12. črc 2010

Iji-no samozřejmě nakupuješ,vždyť to máš ,,za pár"-jsem slepá...teda,to nemůžu napsat všechno naráz,to musím takto kouskovat??no jo,to bude tím vedrem. 😅

tetamon
12. črc 2010

Iji: je, to me mrzi s hafikem, ale lepsi tak, nez potom to resit s miminkem... ☹ Aspon vis, ze jestli mel bolesti, tak se mu ukoncilo trapeni :(

Hh, ty bojove podminky zni zajimave.
Ja zacinam mit bruchabol z toho, ze drahous je do poloviny rijna pryc. Ja sama vetsi podnajem financne neutahnu, takze se budu pomalu poohlizet po nejakem 2+kk nebo 2+1 do 10 tisic idealne s poplatkam nekde na P6 (hahaha), a az prijede, tak ja v pulce 7. mesice...stehovani. No...asi zatahnu segru nebo mamku, protoze predstava, ze si pozvu kamosky (ktery ted uz nektery tehuli, jiny to planuji) pozvu a budou se mi hrabat ve vecech..jak je mam rada, tak mi to prijde divny... U mamky a segry je to prece jen vic "doma" 🙂

Ad vaha, ja jsem pribrala na sve zivotni maximum pred tehu. Zacala jsem hubnout, uspesne sundala prvnich pet kilo...a zjistila, ze jsem tehotna 😀 Takze ted jsem se vysplhala na trimistnou cislici a cekam, co me ve stredu ceka v poradne... 😨

pet.s: s boruvkovym kolacem neprovokuj, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam... 🙂

Eri: to snad neni mozny, to mrne se rozhodlo kempovat natrvalo 😉 Tak hodne stesti pri dnesni prohlidce, a navecer pry maji zacit prichazet bourky (aspon tady v cechach), tak by nektera mohla mrne vylakat 🙂

martasl: ja se potim jak dvere od chliva, mrne je vyhrevny skoro od zacatku, a i predtim jsem nebyla zimomriva...nota bene ty horka. Ale pokud neco, mas ok stitku? Me to obcas zlobilo v kombinaci s rozhozenou stitnou...

martasl
12. črc 2010

dřív jsem se léčila na štítnou žlázu,ale nic drastikýho.chodím jednou za rok na hormony štít.žlázy.musím se zase objednat.mám ji ok-teda zatím jsem měla.tak uvidím...

tetamon
12. črc 2010

Snad je toj en to horko a nebo tam "neco" je 🙂

martasl
12. črc 2010

tetamon-kééééž by.a jak se citíš ty v tom vedru-děs co??chodíš do práce nebo jsi na neschopence??v zimě si zase budem přát,aby bylo vedro.holt nebudem asi nikdy spokojený.teda,měla bych jít vzbudit holku.a nebo dělá,že spí.ony teď pořád vstávaj až na oběd.chci ji vidět,jak vstane na táboře.

tetamon
12. črc 2010

Marti, mam "varovani" od segry, kdyz jsem si (jeste pred tema hicama) stezovala na to, ze je mi furt horko (ostatni zababulani ve svetrech, topeni pomalu pousteli...), ze v zime budu chodit aspon v tlustym svetru, abych si nepripadala jak blb, a nenachladila se, ale stejne mi potecou curky potu po zadech (rodila koncem ledna 🙂)

No je mi na figacku ☹, neschopenku nechci, protoze kazda koruna se hodi (fakt jsme pocitali s mrnetem nejdriv za rok, resp. na konec podzimu pomalounku zacit zkouset 🙂), takze nemame usetreny ani prd, a drahous do konce pristiho skolniho roku nebude poradne schopny pracovat (bude muset, ale bude to makacka jako prase, a vzhledem k tomu, ze bude statnicovat, tak i jen omezene casove), takze neschopenka by me polozila financne... Ale zase..rada takovy starosti 🙂 Takze drepim v praci pri kompu, vetrak fucakuje na plny kule a chcipam stejne...

martasl
12. črc 2010

teda-klekl mi koník.nezobrazovaly se mi žádný stránky 😠

Tak to máš fajn,když jsi v kanclu tak neschopenka není nutná.A je fakt,že ty neschopenky jsou mazec a čert ví jak to bude s tím porodným.kvůli určitým lidem,co maj děti jen kvůli přídavkům a jiným dávkám to odnesou všichni.já na neschopenku půkdu,budu mít rizikový těhu.no a dělám 12ti hod.směny a dojíždím.tak to bych nedala.už teď musím v autobuse žvýkat a co pak?? 😀 😅

simisimca
12. črc 2010

Ahojte babulky... 🙂

Vitam nove tvare... 😉

Mirunka citam ze sa trapis s nocnikom, aj moja sestra sa trapila ked jej mala nechcela na nocnik a nakoniec sa na cely nocnik vyprdla a skocila rovno na zachod, sice len cikat ale aj to bol uspech...sestra ju tam nutila aj kakat, ale dopadlo to tak ze mala nakoniec mala paniku s kakania do zachoda... 😒 ..stejne som citala ze deti do dvoch rokov si kakanie neuvedomuju... 😉 ..takze sa netrap, ja sa tym tiez moc nezaoberam, pre mna je dolezite ze Filipko rastie a ze je zdravucky...to su reci a o pol roka vas tu budem zufalo prosit o nocnikove rady... 😀 😀

Marti, viem ze sa to neda, ale skus nemysliet na tehu a uvidis ze sa to podari... 😉 ....ja neviem kolko sme sa snazili my, ale asi dost dlho ked si uvedomim ze sme take dobre styri rocky s muzikom sexovali na ostro a stale nic, vtedy som sa tehotenstvom nezaoberala a ked som zacala tuzit po babatku tak uz som bola tehu a este som o tom nevedela... 😉 skratka myslim ze ked sa clovek tak nejako uvolni tak ze to musi klapnut 😉 ...a Marti mozno je to blbost ale skus, ja som drzala post a 7 tyzdnov som nepapala masko, tak nejako sa mi vycistilo telo a prave cez post som otehotnela.... 🙂 🙂 ...no ale skratka ti veeeeelmi drzim palce nech sa to co najskor podari... 😉

Iji a ty nebud smutna, co to tu citam, ja som sa snazila cele tehu nemysleit na svoj problem, mam panicku poruchu a doktorka ma varovala ze co len jeden maly zachvatik paniky a pridem o babatko.... 😒 ...snazila som sa pozitivne mysliet tak aj ty sa posnaz, nerobi to dobrotu....drzim palce nech si uz len usmiata a stastna nastavajuca maminka... 😉 😉 😉

Eri Samkovi sa asi velmi paci v brusku tak sa mu nechce von... 🙂 ...Dufam ale ze sa uz coskoro rozhodne vyplavat z bruska tak ti strasne prestrasne drzim palce aby vsetko dobre dopadlo, a este co najrychlejsi porod a co najmenej bolesti.... 😉 😉

Fuuuj baby to je hic, nic sa mi nechce, najradsej by som sla k vode, ale ked si pomyslim ze sa mam obliect do plaviek a ukazat sa na verejnosti tak ma studeny pot oblieva... 😝 😝 😝

tetamon
12. črc 2010

@martasl kamosce na nemysleni na tehu zabrala krize ve vztahu s chlapem a pochyby, jestli v tehle situaci ma chtit... Snazili se pul roku a nic, a po trictvrrte roce, kdyz mela tak mesic pochybnosti, jestli fakt jo nebo ne, tak zjistila, ze je tehu... Ono to asi fakt funguje, vypnout hlavu, ale jak to udelat, to nevim 😒 i kdyz treba uz tam vetrelec je 🙂, moc bych ti to prala...

simi: no, tak to je proste, to si vzdycky predstav, ze se obleces do plavek...a budes ochlazena 😀

kamisek2000
12. črc 2010

Ono se to rika hodne, ze pokud na to clovek moc mysli tak to nejde🙂 to my na to nemysleli a slo to hnedka🙂 mysleli jsme ze to bude trvat dlouho, ptz jsem brala cca 6let prasky a tete se podarilo otehotnet za 2roky, tak jse to vysadila a rekla si uvidime🙂 jaky pak zjisteny bylo kdyz jsem to mela za mesic dostat, ze cekame mimi... Ani se mi tomu nechtelo uverit 🙂 🙂

erikahla
12. črc 2010

Ahojte !!!!!!!!!!!!
Tak som este stale tu a este stale 2 v 1 😅 Na poradni mi bolo povedane, ze vsetko je pripravene, staci uz len "startovaci vystrel" 🙄 No to sa jej povie, ale co mam akoze robit? Dnes som mala bolesti az do 16,30 h - od vcera cca 22,30 h. No co by ste na to povedali ? Nic pravidelneho, ale boli a miestami dost silne. Ja sa uz na to vyprd.... Dakujem, ze na mna vsetky myslite, ste strasne zlatulinke 😉 Idem si trosku oddychnut, lebo mam toho fakt dost 😝 Tak zatial papa a drzte sa !!!

simisimca
12. črc 2010

No ono sa to povie nemysliet na to, ale viem ze je to strasne tazke.. 😒

Baby co obliekate detom na spinkanie?...Ja vobec neviem co mam obliekat aby Filipkovi nebolo moc teplo, ale zas mame celu noc otvorene okno aby sa dalo aspon troska dychat, tak sa bojim ze nad ranom mu bude zima... 😒

Kamisek ja som tiez nemohla verit tomu ze som tehu, niekedy ked som rozmyslala nad babatkom som sa bala ze to nebude take lahke, predsa moja mamutia vaha, kazdy ma tym strasil ze to bude velky problem a este strasne nepravidelny cyklus ktory si chodil ako sa mu zachcelo, ale podarilo sa ked som to fakt vobec necakala... 🙂

byggyt
12. črc 2010

Erika držím palce 🙂

simi ja obliekam malej tielkové body, tiež máme otvorené okno v spálni a keď ideme spať čo je dosť neskoro tak jej dám úplne tenulinký paplonik, keď by bolo malému zima tak sa určite zobudí a bude štikútať

martasl
12. črc 2010

ahoj simi-dlouho jsi tu nebyla.jak se vede??no dětičky ty vedra snášej asi nejhůř.no já bez masa dýl jak 3 dny nevydržím,hned mám absťák 😅 .

Doufám,že se u mě už nějakej vetřeleček zabydluje.já s tím měla vždycky problém,tak mě ani nepřekvapuje,že se nedaří.já skoro nikdy žádnou antikoncepci nebrala,jen asi 3 roky,když to celkem shrnu.no a vidíte,nikdy žádná,,nehoda".
A nemyslet na těhotenství a mimi,když si to člověk moc přeje a kolem kam se podívám,všude těhotný a miminka.ale aspoň vím,že to jde přirozeně,jsou páry,co mají velký problémy počít.tak to jsem na tom ještě dobře.
tak jsem byla u doktorky a mám antibiotika a neschopenku.prej se to musí přeléčit.tak jsem ušetřila 2 dny dovolené,ale bude zase menší výplata.a to jsou prej u nás v práci nařízený přesčasy 😝 😝 😝 !!

simisimca
12. črc 2010

byggyt dakujem za radu, obliekla som mu body s kratkym rukavom tak snad to bude o.k....keby som mu mohla dat tenulinky paplonik tak by to bolo dobre, ale on potvorka mala na sebe neznesie nic navyse.... 🙂 ...ale myslim ze je snad v pohode, lebo celu noc spinka ako zarezany a na nic sa nestazuje.... 😉 😉

Marti som tu v podstate kazdy den, len pisat sa mi akosi nechce... 😉 ...dnes som sa rozpisala, som nejaka znudena, cely den vacsinou sama doma koli tomu teplu... ☹ ☹ ...a co sa tyka toho masa, aj ja ho musim mat kazdy den, ale povedala som si ze ten post vydrzim koli manzovi, je pravoslavny a oni ten post pred velkou nocou strasne dodrziavaju, tak aby som mu nerobila chutky tak ho drzim s nim a je pravda ze pauza od masa mi prospieva.... 😉 ...ono po par tyzdnoch mi to maso uz aj smrdi... 😝 😝 ....Kazdopadne sa Marti poriadne a rychlo vyliec a dufam ze nam coskoro oznamis stastnu spravu... 😉

simisimca
12. črc 2010

a ozaj babule tehulky ako zvladate tento hic?...to musi byt strasneeeeeeeeeeeeeeeeeee.... 😝 😝 😝 😝 😝

Eri uz je asi v nemocke ked sa tu dnes neukazala, mala ist k doktorke tak mozno uz niekde rodi...hura hura... 😉 😉

hanula83
12. črc 2010

@erikahla Eri, držím palce, abyste to měli s miminkem co nejdřív za sebou a už jsi nám tu ukazovala fotečky 🙂)... ty konce bývají šílené, jo jo...


@simisimca Já holkám dávám overálky s krátkýma nohavicema i rukávama a myslím, že v těchto vedrech je to akorát. Klidně bych jim dala i nátělníček - body. A taky jim nechávám otevřené okno a navíc puštěnej ventilátor... Ale je fakt, že holky mají pokojíček v podkroví... a tam je hic na zdechnutí... Jééé, teď čtu, že to samé radí Byggyt 🙂)

@martasl Marti a co odjet někam na výlet, nebo spíš nějakou dovču? Určitě bys na mimi přestala chvíli myslet 😉... Jsou opravdu v drtivé většině případů jen dvě skupiny párů: Jeden, že se jim to podaří na první "šťouch" a tím pádem se na to ani nestihnou upínat... a druzí se snaží dlouho a o to víc se na to upínají a o to víc to pak nejde, to je ale svět! 😠

erikahla
12. črc 2010

Baby, vy uz ma vidite v nemocke, ale ja som este stale doma 😅

martasl
12. črc 2010

hanulko-my na dovolený nejezdíme ☹ manžela to nějak nebere.přez týden je vyježděnej až moc a tak je rád doma.strašně nerad spí někde jinde,než je nutný.prej mu ty ubytovny a penziony stačej.a nejsou ani peníze,pořád doděláváme barák a máme hodně splácení.jsem ráda,že jsem ho ukecala na dalšího potomka
a už teď se děsí toho,jak mu bude na starý kolena shánět peníze na školu. 😅

eri-ještě nic??ale já jsem ti říkala,že to bude ve čtvrtek 😀 😀 😉 ,tak holt musíš ještě chvilku vydžet.

simisimca
13. črc 2010

Dobre ranko.... 🙂

Eri ty este nic?...a ako sa citis?...co povedala doktorka, ako to vyzera?.. 🙂 moj tip je 20.07.... 😉

Fuj baby to bola noc, ani listok sa nepohol...to je otras, rozmyslam kam by som usla pred tymto hicom bleee... 😝 😝

byggyt
13. črc 2010

Ahojte 🙂 , veru simi bol poriadny hic ja keď nemusím tak ani von nechodím s malou ideme tak ku večeru. Ja mám dnes jazdu v autoškole o 9:30 a táááák sa mi nechce. Ozaj baby pamätáte sa takto pred rokom? Simi, Aďa, Michala, Macalc???? 🙂 🙂 🙂 🙂

tetamon
13. črc 2010

Ahojte zenske 🙂

Eri: mankote, prcek se te drzi jak kliste 🙂... a nejaky "vyvolavaci" cinnosti? 😉 I kdyz chapu, ze pri bolestech clovek mysli na vsechno mozne jenom ne na myti oken nebo sex 😀 Chjo...

martasl: no chapu, taky si neumim predstavit, ze by se nam nepodarilo nahodou, a "pracovali jsme" a nic... Je nefer, ze ta hlava to tak blokuje a komplikuje... 😖 A kdy by ses dozvedela, jestli tam uz mas nejakyho obyvatele? 😉

simisimca
13. črc 2010

Joj byggyt ako si ja presne pamatam co bolo pred rokom...brusko uz take akurat, hic jak svina, nemohla som sa kupat, nadavala som kade som chodila a tesila som sa na dovcu na ktoru sa tento rok nedostaneme... 😀 😀 ten cas ale leti... 🙂 uz aby bola jesen a prijemnejsie teploty... 😝 ...a aka bola jazda?...kolko mas este do konca?...a coze si sa takto rozhodla teraz robit vodicak na stare kolena?... 😀 😀 ...to mala byt sranda, este si mladica... 😉

Tetamon myslim ze tieto vselijake vyvolavacie cinnosti nezaberaju...ja som vyskusala vsetko od kupania sa v horucej vode cez nosenie kartonov s mineralkami az po zhavy sex a nic... 😀 😀 ...proste oni vedia kedy sa maju narodit, termin som mala 8.12., 9.12. sa zacal pytat von a 10.12.bol na svete... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru