Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

elgereta
5. bře 2010

ty naše vypadají takto http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

nám bylo řečeno, že titán je tvrdší a tudíž by měl víc vydržet..ale tedy drobný škrábanečky na něm vidět jsou..takže fakt těžko říct 😒 tchýni se to ted moc nelíbilo, ta si myslila že budem mít klasiku žlutý a těžko to rozdejchávala..ale je fakt, že my s manželem jsme takový truchu ulítlí, takže nám je úplně jedno, že nemáme ze zlata, navíc tam nemáme vyrytý jména, ale naše přezdívky, pod kterýma jsme se seznámili a to už jen málokdo pochopil 😀

elgereta
5. bře 2010

Miru teď koukam na foto z příprav, budeš si pujčovat šaty v Adině? jestli je, tak si je pořádně prohlídní, při přebírání...mně je vyzvedával manžel a neprohlížel a když jsem si je pak vzala na sebe, tak na nich byl flek..naštěstí se to volánem zakrylo...

elgereta
5. bře 2010

a musím říct, že ti to v nich moooc sluší🙂

jabera
5. bře 2010

teeda, baby, vy tu krasne veci riesite... ja osobne som za taku klasiku, obidve obrucky som mala uplne hladke, len na prvej svadbe taku hranatu, ci jak to nazvat a pri druhej uplnu klasiku oblucikovu. ale nemozem ju teraz nosit, lebo jak som pribrala, tak ju neoblecem 😒

mirunda
5. bře 2010

Elgereta, prstýnky jsou krásný.. a vaše oznámení - strašidelný 😀 Ale suprově originální, to bych chtěla taky vlastní výrobu (teda výrobu jednoho ze svědků), chtěla bych nějaký origoš text, a ne to klasický "oznamují, že budou oddáni.." - což třeba moje mamka taky těžko rozdýchává 🙂 Třeba teď jsme měli myšlenku, že tam napíšem jenom "Už budu..." 😀 😀 😀 Mno, tak nám to přišlo vtipný, jsme ještě puberťáci 😀 Ale ještě uvidíme, rozhodně tam dáme naše osobní fotky..
Šaty jsem si nakonec půjčila v salonu Topsvatby - jsou na mezi Palačákem a Výtoní - strašně moc milá paní a nááádherný šaty.. na jednu stranu vám závidim, že už to máte za sebou.. na druhou stranu se mám na co těšit a ty přípravy mě baví.. ale nejhorší je to, aby to prostě klaplo.. 😔

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
byggyt
6. bře 2010

Ahojte, písla Aďa že ešte nič včera dostala 3 prostiny ale nič, vôbec sa neotvorila už mala nervy a zajtra slúži jej dr. tak zasa skúsia. A pozdravuje vás

jabera
6. bře 2010

mirun, uz budu je vymakaneeeeeeee!!!!!! to sa mi velmi paci!

jaaj, chuderka ada...

mirunda
6. bře 2010

baby, kde jste dneska?
Doufám, že Pocahontas to má už konečně za sebou.. a kdy by se měla vrátit Lulu? Víte někdo něco? 🙂

a Jaber a Zuzi, ještě jsme mi nenapsaly, kolik jste teda zatím zhubly.. nebo to hrozně tajíte a pak sem jenom hodíte foto, abychom vás nepoznaly?

martasl
6. bře 2010

ahoj holky.
teda chudák Adrianka ☹ to má už bolesti a neotvírá se??auuuuu 😢 ale třeba to už má teď,když píšu za sebou.

elgertko-prstýnky krásný 😉 klidně bych do nich šla.mi máme za pár korun,chytli jsme slevu-oba nám stály asi 2500Kč.takže paráda.máme jednoduchý,takovy jakoby lomený a proužkovaný.vyfotím a dám do alba.pokud mi to admin nesmaže. 😅

jo,teď nevím,jestli jsem vám sem psala,že švagrová měla špatný tripl testy.tak v pátek došly výsledky z plodovky a všechno je ok.hurááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak nám všem spadl velikánskej kámen ze srdce.

mirunda
7. bře 2010

Ahoj Marti!
Adrianka to už určo má za sebou a drží Samka u sebe.. věřím tomu 🙂

Jéé, to je dobře s tou švagrovou, jsem ráda za ni.. a co ty? Dělala sis test? Nebo ho dělat nebudeš a necháš to do další případné menzes? 😉

zuzkaaaa
7. bře 2010

Ahojte babule, tak včera sme mali dlhý deň, ráno sme išli k ŕodine a tam sa pýtam manžela, že kde máš peňažensku? vtedy sme si všimli, že sme išli bez dokladov vodičáku občianského preukazu proste bez všetkého asi 20 km, a to pritom boli cesty zapratané policajtmi 😀 včera som kúpila Sofi prechodný kabát za 6,50 eur, super cena, potom po obede sme išli pozerať nábytok do izby a večer sme oslavovali sestra mala 30 tak malá bola s maminou troška sme si vypili, fakt že ja vôbec nepijem a vypila som 5 bailisov či ako sa to píše tak sa mi točila hlavaaaaa 😀
mirka u mňa sa tie kg zastavili 3kg a terazto stojí

jaaaj adka myslím na teba! a lulu by už asi mala byť doma

jabera
7. bře 2010

caute baby,

zuzi, no, esteze ti to aj zlcnik nenatrel, za ten chlast! 😝

mirunko, sorac, to vies, blbnu.. zajtra rano sa odvazim a napisem presne, malo by to byt dohromady cca 4kg.

martasl
7. bře 2010

ahoooj 🙂
mirun-test jsem nedělala.pochybuju,že by bylo už něco vidět,MS mám dostat 12.3.tak počkám a kyž to do týdne nedostanu,tak test udělám.musím ale nejdřív nějakej koupit.

zuzi-tak to jste měli fakt štěstí,že vás policajti nestavěli.to cesta dom byla tuplem o nervy,co??jakej typ nábytku sháníte,do jaké místnosti?já budu objednávat ještě nějaké skříňky k lince-máme provizorní Niku 260 od Jamallu.je malá,tak potřebuju více skříněk a prac.plochy.už aby to bylo.

zuzkaaaa
7. bře 2010

martasl do obývačky sme pozerali nábytok kuchyňu máme novú, v kike majú krásne a za dosť normálne ceny okolo 300 eur celú stenu však ak bude tak pofotím len nech už máme tú hypotéku

jaaaj nie zavolala som otcovy či by nám nedoniesol doklady tak ich nám doniesol a potom sme už v pohode išli domov, ale to bolo najlepšie že aj ja som zabudla všetko doma 😖 😀

simisimca
7. bře 2010

Zuzik skuste este pozriet nabytok v Asku, to je ako je Tesco na zlatych pieskoch.Aj tam maju krasne za super ceny... 🙂

Marti verím ze Ms nedostanes, straaaasne moc drzim palce... 😉 😉 😉

simisimca
7. bře 2010

Jejda a co Adrika chudatko....stale sem nakukujem ci uz to ma za sebou a stale nic... 😒 😒 😒

byggyt
8. bře 2010

Babule tak Aďa ešte ništ, vôbec sa neotvárala skôr naopak, v stredu zas niečo skúsia poriešiť

Ja sa pochválim schudla som 10 kg

byggyt
8. bře 2010

Ozaj Zuzi tá váha ti môže stáť aj dva týždne ale treba to vydržať je to na nervy že človek nežere a stojí to ale ono sa to potom krásne rozbehne

evitkamalicka
8. bře 2010

dobre ranko

buggyt gratulujem ku krasnemu ubytku

simisimca
8. bře 2010

Wow byggyt gratulujem a tisko zavidim... 😉 ...ja zacinam od dneska, ale nikomu z rodiny to nepoviem, moc by ma sledovali a to fakt nemusim... 😒

Chuda Adrika, zbytocne ju trapia, mali to nechat na prirodu... ☹

evitkamalicka
8. bře 2010

ja zacinam znova po porode

mirunda
8. bře 2010

Tak koukám, že Adrianka opravdu čeká na svůj vysněný datum - zítřek 9.3. 🙂 Doufám, že jí tam moc netrápí a že jí nic nebolí :( Moc na ní myslím a držím palce!!!!!!!

Byggytko a jak jsi to udělala? Já mám dole za 3 týdny 3,4kg 🙂 Tak aspoň něco - ale z čeho mám obr radost, že moje váha začíná číslem 7 !!!!!!!! Sice jsou na konci devítky, ale i tak je to hezký se na to koukat 😀 😀 😀 😀 A včera jsem si za odměnu dala po 3 týdnech čokoládu 😀 To bylo blaho 🙂

lji
8. bře 2010

baby chudnúce by som vám dopriala teraz moju nechuť k jedlu... hneď by ste boli chudučké 😝

adrianka je pocahontas? 😅 stále sem chodím aby som zistila či už má po tom a furt nič...

mirunda
8. bře 2010

Iji, adrianka je pocahontas.. chudák naše 🙂 Ale ona si přála porodit 9.3. - takže zítra to bude mít už určitě za sebou 😉
To se máš, že máš nechuť k jídlu.. já v těhu žrala a žrala a žrala a mohla jsem žrát co jsem chtěla, všechno dohromady, v jakémkoliv množství.. 😠 😀

mataaa
8. bře 2010

Ahojte, trosku sa vam sem votriem, cakam svoje prve babo a tiez patrim k tym lepsie stavanym. Chcem sa spytat, ci je ok, ked som do 20. tyzdna pribrala 6kg. zo zaciatku to slo pomaly, ale za posledne 3 tyzdne som pribrala 3kg. dufam,ze to nebude pokracovat takymto tempom, inak pojdem rodit so 100. Dakujem za reakcie. pekny den

mirunda
8. bře 2010

Mataaa, 6kg je naprosto v pohodě.. vůbec si nedělej starosti 😉 Každá to má jinak, neznamená, že v druhé půlce těhu přibereš stejně, jako v první půlce.. to nikdy nikdo neví, kolik přibereš 🙂

martasl
8. bře 2010

ahooooj. 😉
byggyt-no teda,ty jsi šikulka.chci tvoji pevnou vůli 😉 doufám,že nám nepřejdeš do jiného tématu-mezi hubeňourky 😲
zuzi,taky nemáme v obýváku nábytek.jen novou sedačku a u té jsem se rozšoupla-stála nás 37 000.jinak starej hnusnej konferenční stolek,stolek pod tv-co jsme vyhrýli na mikulášské merendě a psací stůl(vše každý dřevo jiný-takže hnus).ale musím dokoupit ty skříňky do kuchyně,takže obývák musí počkat. 😒

mataaa-to fakt není nic hroznýho-6kg.každá je v těhu jiná a pak třeba to nebude tak rychlý.pořád lepší přibírat než hubnout 😉 děláš to pro mimi....

byggyt
9. bře 2010

Ahojte

Simi držím palce nech kilečká ubúdajú 🙂

Mirun ja som držala tú 90dňovú ale ako som bola chorá som sa na to vyprdla a stravujem sa asi tak že ráno si dám ovsené vločky neochutené zaliate teplou vodou do toho lyžička medu a polka banánu, na obed dusenú zeleninu a zemiaky alebo ryžu, včera som mala špenát bez zápražky zo zemiakmi alebo si dám kura a zeleninu, na večeru bielu activiu a paradajku a nízkotučný lunex, a pijem vela vody, ale chcem sa vrátiť ku 90 dňovej neskôr, lebo chcem schudnúť ešte viac, mne pri tej diéte strašne chýbali mliečne výrobky

Marti medzi hubeňourky neprejdem to určite nie, lebo tu ste strašne moc super baby 🙂 🙂 🙂

byggyt
9. bře 2010

Dnes som sa vážila a mám o ďalšie kilo menej, som pozerala ako puk na tú váhu 😲 😲 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru