Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
14. čer 2009

no konečne že ide koník.... teraz písala kamoška že porodila chlapčeka 3200g a 51cm, juj ako je jej dobre

byggyt
14. čer 2009

normálne závidím, ja sa ešte načakám.......

jabera
14. čer 2009

mirun, to je naprd, no... ale musela som sa smiat. cakala som, co z toho vyleze a ze sa ozral som necakala, tak ma to rozosmialo, lebo si to velmi pekne vygradovala, aj s tym spankom.... ale verim, ze tebe do smiechu nebolo a neni. viem velmi dobre, co je to mat sustavne posekanu noc. to obcas na cloveka desne dolahne ta vycerpanost. niekedy mam pocit, ze ma uz nohy neudrzia a ze niekde kydnem a zaspim. urcite to poznas.docela ta obdivujem, ze ho nechas spat, ja som taka hysterka, ze uz by som ho asi nasilim budila... ale zo mna si priklad neber...inac 9 piv je docela sila aj bez slniecka, to musel byt dobry.....

u nas ma barta na starosti boris v nedelu. ale dnes sa mu to dost vyhlo, lebo sme boli na dlhej prechadzke spolu a teraz uz ale isiel s nim sam, lebo som zacala hysacit trosku... bat reval a reval, ja som ho uspavala na prse a on mi akurat umoznil ist do mikrospanku a sup! reeeev a toto asi 5x to uz som nezvladla a odovzdala dieta otcovi. idem si lahnut, nech si trosku schrupnem.

jabera
14. čer 2009

mirun, este som chcela, ze za toto by si mala kupit tie nausnicky a este aj sebe nejake... pokial teda mas pristup k nejakemu kubovmu, alebo aspon spolocnemu kontu. rozhodne nie z vlastnych uliatych bokom... take si odloz na ine, hahaha

evuse
14. čer 2009

Ahojte holčičky.

V rychlosti jsem zkoukla co je u vás nového. Včera jsem vůbec nezapla PC a dneska, když jsme se k tomu dotala, tak mi taky nešel koník!

jabera
15. čer 2009

hm... tu ani nohy... coto coto., ale sms nemam, zuzka este nic...

elennka
15. čer 2009

ahojda holky, přeju pěkný den...dneska razím na gyndu, protože mám nějaké problémy.. asi potvora nějaký zánět... 😒 😒 😒 chjo.. nikdy jsem na to netrpěla...
Jinak víkend jsem měla vcelku náročný... 😀

jabera
15. čer 2009

elen, ahoj! no, tak to bez k doktorovi, nech sa to podchyti co najskor... to ti nezavidim. a co si robila cez vikend? opijase???

elennka
15. čer 2009

No v sobotu jsem uklízela, odpoledne jsem potom byla na výletě- jeli jsme za mým tatkou na chalupu, večer jsme opravovali pračku.. se mě trochu zbláznila.. byl ucpaný filtr.. a v neděli... dopo jsem dělala na zahradě, po obědě jsme jeli do Ikei a Kiky.. a večer jsem žehlila 3 velké koše prádla.. a najednou víkend v....

jabera
15. čer 2009

jeej, mne by sa tiez chcelo ist do ikey a kiky.... tam som nebola uz strasne dlho. sranda je, ze teraz si strasne vychutnavam moznosti ist niekam do obchodaku,a lebo tak. kedysi ma to otravovalo, teraz mam pocit kulturneho vyzitia. zrazu som vdacna za kazdy zavan civilizacie a spolocnosti, hahahah

mirunda
15. čer 2009

Ahojte holkyy!
Tak včera jsme byli na celodenním výletě, to byla paráda. Jaberko, takže má Kuba odpuštěno, když nás šel takhle vyvenčit 😀 Jinak konto máme společné, tak to je fakt, že bych měla koupit i sobě ještě nějaký šperk, vlastě i za to, že nedal tenkrát ten prsten, co? 😀 😀

Jéé, Ikea - tam jedu zítra a hrozně se těšííím!!!Do Kikky musim ukecat Kubu - to je na auto, busem bych tam asi nejela, to je štreka..

Elenn - já teď měla ucpanej filtr v pračce 2x po sobě, najednou mi začala pračka pípat a neprat, tak hledám v návodu co to je (samozřejmě doma chlap žádnej) a nakonec jsem volala tátovi, jak to mám vyčistit, tak jsem to udělala sama.. 🙂 Byla tam pokaždý separační plenka, takže od tý doby je dávám do síťky..

jabera
15. čer 2009

mirun, tvoje zjihnutie po vyvenceni uplne chapem. na mna to teraz tiez strasne zabera. maju to z tejto stranky teraz s nami velmi jednoduche. vezmu nas von a je odpusteno.

elennka
15. čer 2009

Miru, ny jsme museli rozmontovat pračku, protože ho máme již tak zatuhlý, že nejde z venku otevřít... ale manža už je proškolený od opraváře... Tak v lékarně jsem nechala 400,-, tak snad to zabere..

mirunda
15. čer 2009

jojo, přesně tak Jaberko..na procházku chodím pořád stejnýma cestama, takže z jakýhokoliv vyvenčení jsem uplně paf 😀
Dneska jsem nebyla vůbec venku, bylo tam vedro jako prase a teď se to schyluje k bouřce.. a Lilinka je dneska hrozně nepříjemná, vůbec nechce spát, pořád buď bulí nebo papá.. to je strašný, nechápu už co jí je.. ☹

jabera
15. čer 2009

tak my sme dnes zas paradne zmokli.. ale mohlo to byt horsie, teraz uz leje desne.

mirun, mozno je lilinke normalne tazko zo vzduchu, podla mna to moze byt. aj tu bolo strasne dusno. bart je pekne protivny prave teraz, podla mna by chcel spat, ale uz je tak unaveny, ze nevie zaspat.

byggyt
15. čer 2009

Ahojte, ja som dnes bola posledný deň v práci. Sa teším že budem doma. Som ale zvedavá dokedy ma to bude baviť. Inak ja som tieto Ikei a podobné veci pretrpela aj obchodné centrá hlavne keď tam chcela ísť dcéra handry kupovať, vždy ma to otrávilo milión ludí tam bolo a ja som chcela mať od ludí aspoň cez víkend pokoj. Ale never say never 😀 . Potom keď budem na materskej tak potom ma to určite bude baviť tam chodiť. Asi budem chodiť aj do baumaxu 😀

jabera
15. čer 2009

byggy, tomu ver, ze aj do baumaxu! a aka budes vdacna, ked niekto pojde s tebou....

byggyt
15. čer 2009

jabera- no budú musieť ísť....... 😀 😀 😀

jabera
15. čer 2009

hahaha

jabera
15. čer 2009

zeby som aj ja nejakej babicke z baraku prikazala? mozno by aj isla...

byggyt
15. čer 2009

ty brďo to bude až také zúfalé, že budem dôchodcov obháňať????

jabera
15. čer 2009

ty mozno nie, ale ja tu mam iba manzela. cize si mozem vyberat z mnohych dochodkyn, ktore byvaju v nasom baraku.. resp. sidlisku. alebo meste? hahahaha

byggyt
15. čer 2009

a ste tam už natrvalo? alebo sa vrátite na sk?

jabera
15. čer 2009

ja dufam, ze sa nebudeme musiet nikdy vratit. samozrejme, ze mi je smutno a tak, ale uz si akosi neviem predstavit odist odtialto. neviem jazyk, to mi robi zle, ale teraz sa proste ucit neda, uz som to naplno pochopila. musim pockat, kym bart trosku vyrastie, lebo teraz sa vobec nemam kedy sustredit nad knihou. no a ocakavam, ze casom sa tu s niekym zoznamim, lebo naozaj nemam jedinu kamaratku, ba ani znamu... ale som optimista v tomto smere a verim, ze sa zaradim..

evuse
15. čer 2009

Ahojte, no konečně jsem se k vám, propracovala ☹ . Včera večer jsme vám jěště něc psala a opět koník přestal fungovat a dneska mi taky nefungoval, už jsme se bála, že je s ním úplně ámen a já se nedozvím, že Zuzka rodí. A hele, nerodí 😉

Mirun já taky na procházku chodím stejnýma cestama a je to teda dost na budku. Ovšem dneska bylo vzrůšo 😨 Parádně jsme zmokly. Sice jsme na kočár dala pláštěnku, ale chudák Rézi tam měla jak v sauně, pořád se zvedala do sedu a přitom se chytala tý pláštěnky před sebou, aby se za ní přitáhla. Já jí snad už udělám ten sporťák... No a já měla deštník, jenže kočírovat kočár jednou rukou lze pouze na rovném chodníku, jenže my tu máme zámkovku, která je místy propadlá a hrbolaká, tak jsem se s tím bezva prala. Jo a k tomu jsem si vzala nový bílý kalhoty- sice jsem je měla vyrolovaný, ale stejně jsou zaprasený.

Jaber, já bych se taky nevracela - jak psala H.Pawlovská " tráva je tam tak nějak zelenější a stromy rovnější" 😀 😀 😀
Nebo, kamarádku najdeš a jazyk doženeš, nejpozději, až budeš chodit s Bártem na pískoviště, nebo někam na hřiště.

jabera
15. čer 2009

evi, to musela byt ale velka sranda ta vasa cesta! chudinka, si sa musela zapotit... ja dazdnik ani neriesim, to by som asi neukocirovala. terezk auz je taka frajerka, ze sa dviha do sedu sama? to je parada. to uz fakt ten sportak asi aj znesie.

s tymi stromami a travou si to absolutne trafila!!! ono to totizto fakt tak nejak je! ja tomu nerozumiem,ale je to tak...

evuse
15. čer 2009

Já jsem si ráno foukala vlasy, tak bych nedopustila, abych zmokla 🙂 - teda aby mi zmokla hlava, zbytek se umeje a vypere 😀

jabera
15. čer 2009

hahaha.... jahody trhala, zmokla ji trvala... to som minule spievala bartovi, strasne sa smial...

mirunda
15. čer 2009

ahojte, tak konečně přišel Kuba a vzal si lilinku, dneska je tak na zabití..
To od té Pawlovké je bájo 😀 😀 Zrovna v pátek jsem jí potkala na Pankráci v Arkádách, jak byla nakupovat.. 😉

byggyt
16. čer 2009

Ahojte, Jabera určite si nájdeš kamošky aj s tým jazykom to bude ok ako písala Evuš. A Halina je úplne perfektná mám rada jej humor.Ja sa neviem vyteperiť ku doktorke pre PN ku potom ju idem odniesť do práce. Tu v BA je úplne "úžasné" počasie. Prajem pekný deň. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru