Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
3. lis 2009

orlica, jeeeezis, drz sa!

zuzi, vdaka za adresu na slovensku, to som potrebovala. to postovne je velke z ciech a uz sme sa dohodli, ze aj borisovi rodicia dostanu kalendar 😉

evi, hanba mi, ja som blbec skleroticky, idem ti to napisat, kym je bart ticho,

jabera
3. lis 2009

zuzi, ked si taka zrucna, nevies najst aj take, kde by robili stolove kalendare? ti cesi to maju zase lepsie! to su celi oni..... kurnik, tam je taky vyber... ☹

pocahontas35
3. lis 2009

ahojte ... poradni bolo fajn 🙂 o tri tyzdne znova ... 🙂 to mi uz budu robit aj test na cukrovku ... tak tam pobudnem trochu dlhsie, nez obycajne ... ale raz som to uz absolvovala, tak vydrzim ....tak ako pisla byggyt u nas snezilo, a tym, ze som stale zavreta vnutri, ze nemam vychadzky mna ten sneh aj celkom potesil 🙂 , aj ked z neho nic nie je, lebo sa vsetko roztopilo ...
miska, ja som myslela, ze sa to vsetko rozbehne a precitam si tu, ze si porodila a Ty nic, to si radsej hopsas na fitlopte ... len srandujem... viem, ake to je zle ...
orlica: len pekne oddychuj, a vsetko bude v poriadku ...

byggyt
3. lis 2009

MARCELKA MI VOLALA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TAK DNES O 15:00 SA NARODILA MALÁ EMA JÚLIA, 3560g a 47 cm, nakoniec musela byť sekcia

Ešte raz gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evuse
3. lis 2009

Jůůů, to je super, Tak moc gratuluju k Emičce 😉 😉 😉

evuse
3. lis 2009

Orlica, ještě pár dní budeš v klidu a všechno bude OK.

orlica
3. lis 2009

tak to Marcelce moc gratuluji a vidím,že Emička je tak akorát!!! 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
3. lis 2009

to je super, že už to má za sebou, zo srdiečka im gratulujem
janka skúsim nájsť

byggyt
3. lis 2009

orlica-všeko bude ok pekne oddychuj
pocahontas- už si bola raz na cukor? dúfam že si berieš citrón lebo bez neho si to neviem predstaviť

michala.l
3. lis 2009

Jeeee, uz je tu babo 😵 , Macke moc moc gratulujem a drzim palceky,nech sa rychlo zotavi a mozu ist spokojne s Emkou domov 🙂

kto vyhral stavku? 😀

michala.l
3. lis 2009

a mne citron nedovolila 😠 ... a ako bonus som zuvala zuvacku - to urcite za to mi vysiel zle 😝
Ozaj Pocahontas a ty chodis niekde v PK alebo dochadzas az do BA do poradne?

orlica
3. lis 2009

Tak už jsem si konečně založila album! 😉

byggyt
3. lis 2009

Michala- nedovolila ti citrón? bože veď to si fakt neviem predstaviť to musí byť iný humus

Dnes som objednala postielku a stojan na baldachýn, som sa konečne rozhýbala, zajtra alebo možno ešte dnes kočík a potom ostatné veci, také maličkosti potom kúpim v obchode, ešte že sa dá nakupovať cez internet

jabera
3. lis 2009

jaaaaaaj, hura, tak konecne.. chudatko, ale az dnes?!?!?

michalka, nie, ze by som ta vyhadzovala, ale co tu robis? 😕 😀

jabera
3. lis 2009

orlica, ved on/a uz ma nohy! 😵

michala.l
3. lis 2009

Ani citron, ani sa prechadzat, ani ist na vzduch a mineralky len trocha ... a to som mala vtedy na male, ze tam hodim sablu uz ...bleee ...,ale to ze si nemam dat ani zuvacku mi nikto nepovedal ...mozno tam vznikla odchylka o 0,01 a hned mam diabetes 😒
Tak sa potom pochval ake a prihod foto ...ja som tiez vela veci kupovala cez net ..teda ak i odmyslim veci z bazariku, tak komplet aj kozmetiku om z netu objednala 😀

evuse
3. lis 2009

Orlica, víc fotek!

Jaber, tak žemlovka je dobrá i s tím pudinkem, akorát mi to lezlo z pekáče a mám to připečený v troubě. Ale pošmákla jsem si 😵 a manžel taky.

michala.l
3. lis 2009

Janka, ja neviem ... uz sa bojim tesit z toho, ze mi take slabsie zas zacinaju ...tak to nechcem radsej ani zakriknut ...uz som taka vytrasena z tej fit lopty, ze by sa patrilo 😀

Jezis, mne sa jezia chlpy len ked pocujem slovo zemlovka ...moj muz to sice ma rad, ale v zivote som to nerobila... ale ked o nej tak pisete, tak sa na to mozno aj podujmem - no co, tak bude mat celu len pre seba ...ved za tie nervy, co mal so mnou posledne dni si chudak aj zasluzi 😀

Orlica ...krasny maly cloviecik 😵 , drzte sa

orlica
3. lis 2009

Taky jsem tomu nemohla uvěřit,že už jdou vidět nohy!

pocahontas35
3. lis 2009

miska: ja chodim do Ba, k vynikajucej pani doktorke, ktoru volam "anjel v bielom plasti ... je naozaj skvela 🙂

byggyt: ano, uz raz som taketo cosi absolvovala, kvoli tomu, ze uz patrim medzi rizikovych vzhladom na vek, tak aby to bolo vsetko pod kontrolou 🙂 vtedy som to mala v pohode 4,5 nalacno a potom 5,7 ...dufam, ze aj teraz sa mi budu pacit tie cisla 🙂))

tak konecne tu mame Emku, tesim sa a potom na Hanku, ktora tiez pride coskoro 🙂))

baby, este pridem vecer, teraz idem robit pizza rozky, slubila som ich muzovi 🙂))

byggyt
3. lis 2009

Jaberka ano nechali ju tam takto trápiť sa až dodnes........svine

Orlica- to je kráááááásne, aj ja musím pridať zo sona čo som mala v 22tt malá tam má normálne ruku s prštekmi a vyzerá to ako by mávala

Michala ja pridám foto čo som objednala a ty pridáš foto Hankine ok???

Pocahontas- ja som mala po vypití 7 pred tým si už nepametám, si dobrá perfiš výsledky, no ak to sú tie pizza rožky čo ja myslím tak akože mňňňňňňam 😉 😉 😉 😉 😉

Baby aj ja by som si dala žemlovku ale ja ju mám takú strašne šťavnatú aj keď vytlačím tie postrúhané jablká takže neviem kde je chyba a čo robím zle

petrach
3. lis 2009

ahojky kočky,
gratuluju mooooc k Emičce,přeju hlavne moc zdravíčka a at jsou holky obe v pořadku brzo doma u tatky

jaber nesmíš ho davat sedet sameho,na sobe mužeš,do lehatka atd..my tak třeba kukame na telku,nebo si hrajem s Eliškou..klidne se ptej,ja mam naštudovano zas až moc 😀

orlica hlavne odpočívej,lež to bude dobre,jen nic nedelej a nenos..ja to ze začatku taky mela a bylo to dobry,me to zbabral až blbec gyndař,že nepoznal infekci 😒 tak se drž a fakt niiiiic nedelej,kašli na bordylek v baraku,on ti neuteče

jo jaber objednala jsem jinde ty kalendaře,mam to v mailu pokud bys chtela pisni do ip mailovou adresu a přepošlu ti to
dnes jsme byli na kontrole v porodce s malím na neonatologii..malí se desne předvadel,jindy se lidí bojí a chce jen me a tam se nechal pestovat a vykladal o sto šest,při všetření se přetačel jak kdyby nic jineho nikdy nedelal a doma je to lenoch 😀 dostali jsme pochvalu že odpovída gestačnímu veku 🙂

jabera
3. lis 2009

byggy, asi moc namacas tie rozky, by som si tipla...lebo ja jablcka neodvodnujem a je to ok.... boze, ja tusim urobim aj zajtra 😀 snazim sa nejest sladke, tak zerem sladke jedla...
ozaj a mala uz bolesti, chudatko? aspon ju nejak kontrolovali, chudinku?

pocahontas, pizza rozky mi sposobili poskocenie zaludocnych stiav... to musi vonat, bozemoj...

michalka, strasne ti drzim.... ved uz by si si zasluzila.

peti, no, to je supr, ze je simonko taky macher...no vidis, a ako si sa bala, ze bude pozadu a on uz je na nerozoznanie...
tak ja sa ta pytam ako odbornicky, ze to ako si myslela, ze ho nemam nechat sediet sameho? ze trebars nesmie sediet mne na kolenach, tvarou ku mne? ze musi mat podoprety chrbatik? alebo moze aj tak sediet, ze ho drzim pod pazuskami a on sa pozera na mna?
ja uz som si povedala, ze idem slovenske objednavat, takze diky za snahu.

zuzka, ozaj vdaka za linky, este soms a nestihla pozriet, ale idem na to včul.

pocahontas35
3. lis 2009

mam dost na dnes, pizza rozky spravene, ale kedze momentalne som prechladnuta a nic necitim, tak mohli vonat kolko chceli 🙂 momentalne sa "tlacim" odstavenim citronom ... aby som co najskor bola fit, ale zatial to este nie je ono, aj ked sa citim ovela lepsie🙂
jaberka: prosim nemozes tu Tvoju velmi dobru zemlovku dat verejne sem 🙂 aj ja chcem taku dobru spravit 🙂 kedysi som robila zemlovku z vianocky, ale teraz ju robievam z rozkov ... ozaj, ked sme pri vareni, tak mi napadlo, pecie niektora z vas domaci chlieb ? ja ano, ale uz nie tak casto ako kedysi, lebo ked sme si pekarnicku kupili, asi tak pred 2 rokmi, tak som piekla skoro kazdy druhy den, a skusala a vymyslala ... no a vysledok, taaakk nam rite rastli, takze sme to obmedzili ...

michala.l
4. lis 2009

Ahojte baby ... tak zas nic ☹ Uz som dufala, ze to bude ..aj to vizeralo vecer, ze by to konecne mohlo zacat a potom som zaspala ... a ta mala krpana v brusku zrejme tiez, lebo ziadne babo mi rano po posteli nelozilo 😀
Dnes mam ultrazvukovy termin, tak som zvedava...najlepsie je, ze muz ide na nocnu do roboty, tak snad ma to nechyti az vecer ...kokos, ved mna uz porazi ☹

Janka, ja sa pripajam k Pocahontas a prosim o zverejnenie zemlovky :D
Pocahontas, ja peciem doma chleba, ale len 1-2 krat do tyzdna, ked spravim nejaku omacku alebo gulas ...alebo proste nieco, k comu sa papa chlebik 🙂

pocahontas35
4. lis 2009

ahote babenky,

Miska, ja Ti budem drzat palce nech Ta to "chyti" pocas dna, a vecer nech mas uz pri sebe malicku .... 🙂

V sucasnosti, aj ja peciem chlieb tiez len raz do tyzdna, alebo ked nie chlieb tak rozky, alebo nejake ine pecivo, mas aj nejaky dobry recept, alebo pecies z hotovej zmesi ?

michala.l
4. lis 2009

Jaaj, kiez by to tak bolo, ze pocas dna 🙂
Zatial som piekla len z hotovych zmesi - pekaren mame doma len par mesiacov a este som neskusala nic ine v nej robit - i ked nejake recepty tam boli popisane aj na kolace, no moc sa mi nechcelo do toho. Ty si skusala?

pocahontas35
4. lis 2009

Miska, ano, ja nepeciem z hotovych zmesi .... robila som uz mrkvovy, zemiakovy, nivovy, mrkvovo kukuricny chlebik, stale si nieco vymyslam a skusam ... a namety cerpam z tejto stranky http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru