Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
28. únor 2009

ahoj! mirun, nehlasili dnes porody? hahahaha

lucim sa, baby, makam jak freetky a onedlho odpojime pc a koncim na dlhsie. tak sa drzte.

deti nech su zdrave, vy tiez a mirun! tfuj, tfuj, ftuj.

mirunda
28. únor 2009

Jaberko děkuju a děkuju!!Jak dlouho budeš pryč?

zuzkaaaa
28. únor 2009

ahojte babenky, janka bud dobra a daj na seba a maličkého pozor, ktovie možno keď nabudúce napíšeš už bude pri tebe... 😉
Mirunda tak asi som zlá bosorka ale do stredy uz urcite porodíš, ja to cítim 😀 😀 😀

mirunda
28. únor 2009

Zuzi, třeba to na mě přijde ještě dneska v noci 😀

jabera
28. únor 2009

no, este som dobehla. uz mame vsetko hotove, len doumyt dlazky a je to... musime pockat, kym skonci posledna aukcia na ebay na pracku, na ktoru cakame a padame...
budem prec, ani neviem. zalezi, kedy nam zapnu internet v druhom byte. ale obcas skocim do netkaviarne, len asi nebudem mat moc cas tu byt.. ale urcite kuknem.

mirun, tak si sa dockala breznatka. budeme kamosi! ja som 2.... jaj, normalne zacinam mat tremu z porodu za teba... strach to este neni... stale tak trochu dufam, ze ma to chyti, ale asi je este skoro... tak sa majte krasne!

adelinka
28. únor 2009

mirun..no porad stejne a jeste ja uz neco chytam..snad to bude dobre pac nevim kdo by se o me staral ☹

zuzkaaaa
28. únor 2009

mirunda maš super pas včera čakáme dievčatko 😀

mirunda
28. únor 2009

Jaber, tak snad se nám tu ukážeš ještě dřív, než budeš mít prďolu u sebe.. 😉 Za březňátko jsem ráda, já jsem taky březen, ale až na konci.. a moje maminka, táta a babička jsou taky březnový - prostě budem všichni 😀 Já trému z porodu nemám, spíš jsem zvědavá, co mě tam čeká a tak.. a hlavně kdy to vypukne 😕

Jéé, Adel, to je mi líto.. musíš vydržet.. hodně vitamínů papkejte s Peťou a držím vám oboum moc moc palec!!!

Zuzi, to jsem zvědavá, co tam bude za týden 😀 Něco jako "před týdnem čekáme děvčátko"?Už abych tam měla, že mám doma miminko.. 😉

adelinka
1. bře 2009

bre ranko..tak petan nic moc a budik v 5 😝 a ja uz jsem pekne nakrapana..jak nepiju caj tak vcera jsem vypila 3 😝

mirunda
1. bře 2009

To je děs Adel, co? ☹ A k dr. nepůjdete?

Zuzko, tak medvídek PU je asi populárnější než jsem si myslela - včera jsem dostala hrací kolotoč nad postýlku se všemi postavičkami z týhle pohádky 😀

zuzkaaaa
1. bře 2009

mirundo ja chceeemmmm tiež, musí to byť krásne 😠

mirunda
1. bře 2009

Přidala jsem ho do alba, tak se jukni.. 🙂 Jen nevím kam s ním, když už jeden máme.. asi je budem střídat, každý hraje jinou melodii, tak aby malá neměla v postýlce pořád to samé 🙂

zuzkaaaa
1. bře 2009

je to krasne už teraz viem že u nás ju nikde nezoženiem, však ani cumlík som ešte nezohnala taký..

mirunda
1. bře 2009

Tady se dají sehnat dudlíky s PU, třeba http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=M..., myslím, že přes net seženeš i u vás...

adelinka
1. bře 2009

mirun..s petkou jsem byla u dr.me to chytlo vcera..
tak ja nesnasim medvidka Pu..

baca
1. bře 2009

Ahoj kočeny,

zajímalo by mě, kdy jste cítily první pohyby. Já mám totiž dojem, že přes to sádlo je nikdy neucítím. Nebo je ještě brzo? Jsem v 20 +5 a stále nic. Občas mám dojem, že se mi tam něco hýbe, ale jistá si nejsem, kopance žádné. Vážím 99 kg. ☹ 😀

mirunda
1. bře 2009

Adel, já celkově nemám ráda medvídky.. nemám nic s medvídkem, jenom kolotoč a jedno body, co jsem dostala, a to je vcelku hezký, nic přehnanýho.. 🙂 Ale zas mám hodně žiraf 😀

Baca - neboj, ucítíš, ještě máš časíka.. já cítila cca ve 22tt, ale vyloženě kopance až o dost později.. ze začátku to bylo takový šimrání..

zuzkaaaa
1. bře 2009

ahojte...
baca ja som teraz 23+6 a len asi týždeň cítim intenzívne maličkú predtým som si nikdy nebola úplne istá či sú to pohyby, teraz zas je veľmi aktívna celý deň sa hýbe a zdá sa mi, že už cítim aj to keď sa len otočí, a ver tomu, že kíl mám viac ako ty, takže neboj ucítiš ich

adelinka skoré uzdravenie, jaj a s tým macíkom každému sa páči niečo iné a ja som blááázon do macka 😀

mirunda ty si ešte stále tu? 😉

kackabrcka
1. bře 2009

ahojte kocky, rada by som ale mne sa neda cely dnik sediet na nete ☹
baca - pohyby som citila po 23tt
EVUSE kolko ta vysiel sterilizator do mikrovlnky ? mas nejaky link ako to vlastne vyzera ? kojis ci davas sunarik ? ja som sa dnes tiez bavila na vasom ceskom mimiku ake lacne mate pouzite kociky a vajicka a klokanky.. tu v nemecku sa inak nasiroko nebali ale ja mam postolkove nohavicky kupene aj ked tu to nieje moda.. manzel vymysla s ekoplienkami takze ich budem skusat ked tu bude miminko, samozrejme aj pampersky budeme pouzivat..

inak mam tie skusky z nemciny za jedna 😀 aj certifikat bude 🤐

adelinka
1. bře 2009

tak ja jsem zase blazen do krtecka 😀 😀

zuzka..tak u nas je to horsi a horsi ale snad brzo bude lip..uz bych sla aj ven

baca..ja jsem citila kopanecky uz 20tt to bude asi tim jak byl velky a dlouhy 😀 😀 😀

mirunda
1. bře 2009

Jsem stále tu 😠 Zítra jdu na monitor a kontrolu, tak mi třeba řeknou pozitivní zprávu..

Kačko - gratuluju ke zkouškám!Jinak já se taky rozhodla zkusit ekoplínky, už je mám všechny doma, vyprané a jsem zvědavá, jaké budou.. 😉 Jsou dost vysoké počáteční náklady, tak doufám, že to bude k něčemu 😝

evuse
1. bře 2009

Ahojky,

dneska nějak nestíhám, měly jsme s Terezkou návštěvu, taťka jel lyžovat, takže jsem tu měla honičku.
Brcko, gratuluju ke koušce! Už nekojím, není mlíko, takže malá je plně na Nutrilonu, stejně jsem jí už od začátku musela dokrmovat. Sterilizátor mám Philips Avent Express II nějaký větší, mám od nich i lahvičky , vejde se tam 6 velkých lahviček 260ml. Teda ještě ho nemám, koupila jsem ho přes bazar, prý 2x použitý za 590, nový je kolem tisícovky.
Malá se vzbudila a brečí, jdu krmit. Zatím čauky.

veruska84
2. bře 2009

Ahojky holky, chci se jen zeptat, je možné, že mi ještě absolutně vůbec neporostlo bříško? Sice je pravda, že celé těhotenství mám váhu o 2 kg míň než předtím (předtím 91, nyní 89), ale nevím, jestli je to normální u nás baculek či co. Díky předem za odpovědi.

adelinka
2. bře 2009

bre ranko..
berusko..me brisko narostlo az v 5 mesici...mela jsem svatbu v 5 mesici a vybrala jsem si velke saty a pak me byly velke pac jsem ani nepribrala ani jsem nemla brisko..ale kamosky uz ve 4 vypadala na porod..to je kazdeho jinak

baca
2. bře 2009

Já jsem na začátku taky zhubla 2 kg, nevím vůbec čím, sice mi bylo špatně, ale nezvracela jsem a jedla i v 10 večer 🙂 Teď v 5.měsíci jsem se více méně dostala na původní váhu, ale víc jsem ještě nepřibrala (zaplať pánbůh 😀 ) a břicho se mi lehce zvedá taky až teď, ale stále to zvrchu jistí prsa, takže spíš vypadám jak vyžraná než těhotná, ach jo 😖

alena22
2. bře 2009

ahojte kocky ako je to s preiberanim pri druhom tehu ja som sa este nezbavila vsetkych kil z prveho a sa bojim ze sa to na mna zas kavlitne nalepi 😒 😠 😖 ☹

marianeta
2. bře 2009

Ahojte.

Tak u nas dve katastrofalne noci 🙄 .Matko je marod a ja som uplne na sr..ky.
Dvakrat sme boli napohotovosti,prva lekarka ma sfukla,ze ci sa s kaslom chodi do pohotovosti(koza jedna).
V sobotu v noci sa maly zacal dusit kaslom a vystupila mu aj horucka,tak v nedelu rano zasa ma poho.

Mirun pozeram je este kinder 🙂 .

Adel a Petko ako?

zuzkaaaa
2. bře 2009

ahojte babenky, jeej my sa rozrastáme kočky o ďalšie členky...
veruska na mne ešte ani teraz nie je vidno tehu pretože aj do vtedy som tam mala tuk takže niekto o tom ešte ani teraz nevie, a to že aj maličká je dosť veľká v 22 týždni mala skoro 700g a to kamoška v 25 mala 400g takže bude bacuľka po mamičke 😀 😀 😀

kackabrcka gratulujeeem, šikulka 😉

evuse teraz pozerám, že terazka má už mesiac, ach ten čas letí

baca ja pred tehu vlastne už počas tehu, ale ešte som o tom nevedela som schudla 4kg lebo mi stále bolo zle, a teraz už mám na sebe pomaly 10kg ☹ a chvala bohu teraz sa to priberanie spomalilo za 4 týždne som pribrala 1kg

zuzkaaaa
2. bře 2009

marianeta tak to ti vôbec nezávidím, ale snáď to už bude lepšie 😉

mirunda
2. bře 2009

Ty jo, co já bych za to dala, kdybych nepřibrala třeba do 5. měsíce nic 😀 😀

Marianeta - to je mi líto, držím pěsti, ať se uzdravíte!!!Koukám, že vaše zdravotnictví je stejné jako u nás.. :(

Jinak dneska mi řekli, že se stále k ničemu malá nemá - jsme na 2 prsty.. ve středu znova kontrola a prý mi tam naplánují vyvolání porodu, tak doufááááám, že k němu nedojde 🙄 Ale dneska v noci by to šlo, cejtim to v kostech 😀 Zítra je tak pěkné datum 😵 To by se mi líbilo.. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru