Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kotito
28. dub 2013

@l.u.c.i.e já mám tento http://www.i-obchodak.cz/pece-o-miminko/bezpecn... a bezvadný! tlukot srdíčka jde nahrát do PC na památku...je to báječná věc 😉

mispulina912
28. dub 2013

@crazyduck85 Ahoj vítám tě tu mezi námi snažilkami........ jak dlouho se snažíte o mimíska.....

crazyduck85
28. dub 2013

@mispulina912: Krátce, poprvé jsme se snažit začali včera, tak doufám že brzy bude mimísek na cestě k nám 🙂)

l.u.c.i.e
28. dub 2013

@kotito, děkuji za tip 🙂 Ještě stále rozmýšlím.

@crazyduck85, vítej mezi námi a držím palečky, abys brzy byla těhulka 🙂

crazyduck85
28. dub 2013

@l.u.c.i.e : Děkuji. Pokud to půjde jako při prvním těhu, které bohužel skončilo ve 12tt tak budu spokojená. Otěhotněla jsem cca po 1-2 měsících snažení 🙂)

maja1982
28. dub 2013

Ahoj babulky 🙂 mam na vas otazku... Ako sa teraz pocas tehu obliekate resp.kde si kupujete veci? Ja som tiez xxl mamina a tehulka a pripadam si ako hroch ☹ ani trosku sexi... Poradte... Ako vyzerat aj teraz pritazlivo pre muzicka ale aj sama ore seba?

crazyduck85
29. dub 2013

@maja1982: při prvním těhotenství jsem si koupila tehotenske džíny na www.bonorix.cz a jsou maximálně pohodlně a mají tam právě i větší velikosti a nejen džíny ale i tehotenska trička, šaty, plavky ... doporučuji. Jinak i v C&A mají tehotenske oblečení, ale zatím jsem narazila na největší velikost 46 a tu ja nedám přes boky :( nebo když kouknes na www.mimibazar.cz tak i tam se da sehnat.Snad jsem ti alespoň trošku pomohla ;)

maja1982
29. dub 2013

@crazyduck85 ja aj nejake oblecenie mam, ale ked sa do toho navleciem, tak des :D

l.u.c.i.e
29. dub 2013

@crazyduck85, tak to budu držet palečky, aby to tentokrát skončilo úspěšně. Můžu se zeptat, co se stalo, že jsi o miminko přišla?

mispulina912
29. dub 2013

@crazyduck85 Ahoj i mě to moc mrzí že ti to tak dopadlo tak držím palečky at všechno jde jak po másle.....

crazyduck85
29. dub 2013

@maja1982 aha.A jakou mas velikost pokud se mohu zeptat?

crazyduck85
29. dub 2013

@l.u.c.i.e : Děkuji 🙂, od začátku těhotenství jsem měla problémy , tak mě doktorka nechala hned doma, jelikož pracuji v supermarketu a denně tahám xx kg a nařídila klidový režim. Ten jsem dodržovala, ale bohužel našemu "Kulihráškovi" přestalo bít ve 12tt srdíčko :( tak jsem musela na potrat ...

@mispulina912: Teď už je to dobrý. už je to 10 měsíců ... snad vše půjde jak píšeš po másle a budu konečně těhulka 🙂)

l.u.c.i.e
29. dub 2013

@crazyduck85, tak to je mi opravdu moc líto a držím palečky, aby se to už neopakovalo.

lenushka_th
29. dub 2013

@maja1982 ja sommala tehu rifle (mam v bazari) a vzdy nejaku farebnu tuniku peknu je to volnejsie a pekne zaroven 😀

maja1982
29. dub 2013

@crazyduck85 tak 48-50

hankar20
30. dub 2013

Ahojky maminky, jdu vas pozdravit a zeptat se jak se vam dari? Ja uz malinkou mam na svete sice pul roku, ale chodila jsem sem docela casto a pristi rok doufam ze se povede druhatko...@crazyduck85 bud v klidu a za par mesicu to zkuste znova, vim jake to je prijit o miminko, ale jednou se to povede a stoji to za to 🙂

crazyduck85
30. dub 2013

@hankar20 : už jsem v klidu, je to už 10 měsíců a nyní se o kukihraska snažíme znova 🙂)

crazyduck85
30. dub 2013

@maja1982 i ja mam tuto velikost ;)

aneet112
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ratatooy
5. kvě 2013

holky nemely by jste radu kde objednat nejake šaty potřebuju na svatbu kamaradce ale bojim se aby sedely,neb popřipadne neprodáváte nekdo neco?

miuciuska
6. kvě 2013

ahojte tehulky a maminky 🙂 tak ja som slováčka ale pridám sa aj ja k vám 🙂 mám 26 rokov a nikdy som nepatrila k chudým dievčatám,pri výške 158 cm som mala pred rokom 98 kg 🙄 schudla som na 85kg a v tom sme zistili že som tehu 🙂 takže diéta a cvičenie skončilo ☹ v cvičení som chcela pokračovať ale mám rizikové tehotenstvo na začiatkoch som krvácala ☹ teraz som v 15tt a zatial som pribrala 3 kg 😀 myslite že je to vela???s tlakom nemám problém skôr sm mala nízky ako vysoký.mala by som na vás ešte otázočku kedy vám začalo rásť tehotenské bruško???ja som nikdy nemala ploché ale myslím si že už hádam aj dáke bruško mám 😀 vyzerám tak na 6 mesiac 😀 😀

eli133
15. kvě 2013

ahojte.. ja este tehulka niesom :D iba snazilka a tiez xxl :/ .. aj ked si to nerad apriznavam pretoze by som rada tych par kil dala dole.. ale ako sa snazim tak sa snazim a nic.. ale moja dr mi povedalal ze to bude asi kvoli duphastonu kt. beriem tak co uz .. ale som rada ze vas tu je viac takch xxl 🙂)

janaste
16. kvě 2013

Holky jaké poporodní jednorázové kalhotky aby byly větší velikosti?

evikj33
18. kvě 2013

@mispulina912 Hezký den tak mi dali taky dvě Jednu Blastu A + 1 B a dvojky máme.Tak s tou variantou určitě počítejte 😀 Přeji hodně štěstí 😉

misha1104
22. kvě 2013

@evikj33 ahoj ako sa maju dvojcatka citala som pocas tehu si sotva nieco pribrala ako sa ti to podarilo ja cakam tiez dve dievcatka sice som najviac do bruska ale zacinala som na 85kg a teraz mozem mat 100kg.. 😒 vaha ide hore aj ked si davam pozor....som sice vysoka meriam 175cm a teraz som v 32tt ale aj tak....co potom to zhadzovanie... 😖 inak ako zvladas starostlivost je to narocne pomahal niekto zo zaciatku ci si bola na ne sama? dik drzte sa

evikj33
22. kvě 2013

@misha1104 Ahoj dvojky se maj doufám dobře,dělám proto vše co zvládnu 🙂 Jinak ohledně kil,já vlastně nic nenabrala v těhu po hormonech jsem měla docela dost nadváhu a otěhu jsem s váhou 94kg,pak mně bylo dost špatně a blindila jsem skoro až do konce(ke konci čím dál méně) tak jsem shodila na 89 a v porodce jsem měla 94 rodila jsem po vyvolaném porodu ve 37+2(nakonec akutní sekci) protože říkali že už nabírají jen váhu a při každé poradně se jim něco nezdálo-jednou se špatně točil monitor( to mně nechali přez noc a ráno dobre a šup domu),pak jsem zas měla vysokej tlak(zase mně nechali přespat a ráno nevrhli at už zustanu,byl čtvrtek,že mně to v pondělí vyvolají pokud doté doby nic.Doma mně jezdila 1týden pomáhat mamka,hlavně vření,vyprat,vyžehlit- mimča byla malá tak se je každej bál jen vzít no a pak pomáhal a pomáhá hlavně manžel.Máme ještě 6letého syna + psa tak je veselo 😅 Po porodu šlo hned 12kg dole ale kojo nám nešlo,tak to zustalo stát,pak jsem zas něco nabrala a ted shazuju.Jinak pokud budeš kojit pujde to docela rychle dolů 😉 Já jsem s váhou trochu exot v těhu hubnu a po porodu naberu 😝 (léčím se se sníženou funkcí štitné ž. .).tak mně ještě upravují dávkování než se srovnaj hormony Tak přeji at se udržíté 3V1 ještě pár týdnu a máš rychlej a pokud možno bezbolestnej porod a krásné zdravé děti 😉 Vše hezky společně zvládnete

misha1104
22. kvě 2013

@evikj33 Krasne babatka.....ake su uz velke....uzasne urcite robia radosti....no tak uvidime dufam ze sa dostanem na svoju vytuzenu vahu ktoru som mala pred tym ako sme sa zacali snazit o babatko a to 68kg..haha....ale nic nie je nemozne ked clovek chce....kolko vazili babatka ked sa narodili?

evikj33
22. kvě 2013

@misha1104 Eliška 2590g a 45cm a František 2670g a 48cm Jj hrozně to letí a rostou a mění se snad denně 😒 už se ani nechce věřit že to jsou ta malinká miminečka.Ted maj super období smějou se žvatlaj a vubec dělaj pokrok 🙂

misha1104
22. kvě 2013

@evikj33 maju krasne vahy...nemala si problemy s tlakom?

evikj33
23. kvě 2013

@misha1104 Problém s tlekem jsem neměla,jen nakonci mně občas tochu blbnul ale vždy se to hned ten den srovnalo.Bylo to možná i stresem z blížícího se konce 😀 protože to bylo v poradně asi 2x

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru