Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

bobisek90
27. led 2016

holky, setkaly jste se. nekdy s tim, ze by byl doktor netaktni pri provadeni UZ? vcera jsem byla na prvotrim. screeningu, a jen jsem vlezla do dveri a uz mel blby pohled a kometare "tak tohle nepude....pres to vase bricho nic neuvidiim..." a jake bylo jeho prekvapeni, kdyz prcka nasel na poprve a vse bylo krasne videt...

michaelapfeiferova
27. led 2016

to chce klid ....tete tvrdili ze je tlusta a proto nemuze otehotnet. Zhubla ukazkove a trvale - mudr.si ji hlidal jeste par mesicu nez ji pustil na IVF ... a porad nic.... porad nic. Po 11 ti letech nasla v mobilu sveho muze sms s vyznanim lasky od nejake zenske. Je fakt ze on na ty zpravy nereagoval a i tak mu ztropila scenu... meli rozvod na spadnuti a... nakonec se usmirili a z toho blbyho jednoho usmireni bylo po 11letech snazeni krasne miminko... proste....to je priroda a ne speky 😀

pe_ma
27. led 2016

já otěhotněla až po hormonech, neměla sem ovu, ale dr to mojí váze rozhodně nepřikládala, taktně mi řekla, že bych měla zhubnout, ale ne se tím stresovat, že máme začít chodit na procházky, a uvidíme...no a 2. cyklus s clostíkem a vyli tam // 🙂

jinak s tím přístupem dr...nezaznamenala sem, že by to bylo hrubé, nebo tak...ale já to beru s humorem, ptž vím, že přes moje břicho toho moc vidět nebude, takže s tím většinou začnu první...ale na NT si s tím dr poradila v pohodě, kombinovala oba utz a bylo 🙂

matys13
27. led 2016

tak u mě je to horší protože bratrovi se mimi narodilo minulý týden tak jim to přeju ae na druhou stranu jim to hrozně závidím no ☹

mimidaniela
27. led 2016

@matys13 neboj dočkaš se u nas v praci a v mem okolí všichni postupně pupkatěli a uznavám že nic přijemného to nebylo no a vidiš taky to přišlo nezoufej užívej sexu pak už ho bude jen miň a miň 🙂

matys13
27. led 2016

@mimidaniela mě už to přijde jako věčnost..chtěla jsem mít děti do 30..tedka budu ráda když zvládnu aspon to jedno pokud se to vůbec povede

mimidaniela
27. led 2016

@matys13 neboj vymysli si něco co by tě bavilo a chtěla by si stihnout než budou děti nějakej seznam a odškrtavej trochu to pomáhá a třeba ho nestihneš ani dovyškrtat

matys13
27. led 2016

@mimidaniela to je těžký když všude okolo sebe vidím jen miminka a děti...už jsem asi stará

koncita
27. led 2016

@matys13 jak dlouho se snažíte? Tak pro klid v duši nechte zkontrolovat spermiogram u mužskýho a uvidíte...

matys13
27. led 2016

@koncita jako bez prášků jsem 2 roky..ale nešli jsme do toho nějak aktivně..prostě když by to přišlo tak by přišlo..ale už mi to přijde nějak dlouho

koncita
27. led 2016

@matys13 a víš kdy, případně zda vůbec ovuluješ? Znáš svoje tělo aspoň trochu?

matys13
27. led 2016

@koncita ja mám takovej prográmek co mi to počítá..ae tedka se chceme víc snažit

koncita
27. led 2016

@matys13 neuraž se, ale prográmek ti opravdu ovulaci neprokáže 😅

matys13
27. led 2016

@koncita říkám, že jsme se nesnažili až tak aktivně dotedka

koncita
27. led 2016

@matys13 tak promiň, myslela jsem to dobře....2 roky se mi zdály už jako dost pro nechráněný sex.

matys13
27. led 2016

@koncita ono to jde kolikrát těžko když se přes týden doma míjíme..já chodím do práce na 3 směny on jen na 2

mishkacz
27. led 2016

Ja tedy netaktnost od doktoru nezazila ani u meho gyndare, ani u doktora a doktorky na screenech. Nicmene netaktni je sestricka u meho doktora, ale snazim se ji ingorovat... Co se tyce toho otehotneti a vahy, tak ma znama zhubla ze 115kg na 65kg a stale nemohla otehotnet. Pak mela nejaky problemy a zase hodne nabrala a najednou otehotnela temer okamzite pri vaze 108kg. A neni jedina, znam takovych zen vic... Chceto hlavne klid, nestresovat se a nehonit se slepe za otehotnenim, stane se z toho posedlost, budes neustale pocitat plodne dny, ovulace, koukat na testy, zda tam jsou // a stejne se to nepovede ☹ Chce to byt v klidu, uzivat si spolecnych chvil s partnerem a hlavne zadny stres 🙂

bobisek90
27. led 2016

jojo, ta vaha se mnohdy precenuje...Ano, morbidni obezita sebou urcite nese urcite riziko...stejne jako podvaha...Mam hodne kammaradek, doslova vychrtlych. Nekterym se podarilo otehotnet relativne ddobre, ale mely problem s predcasnym poroodem(jedna rodila dokonce ve. 28tt). pak kamaradka proodelala 3 potraty, pribralla 15 kilo, a ma krasneho zdraveho chlapecka...Priroda si poradi, vim, ze. to co ted reknu, asi nekdo slyset nechce, ale nekdy ssi proste 2lide nesedi...a spolu jim to nejde. S jinym partneremm by to treba bylo hned.

anakolut
27. led 2016

@bobisek90 Ano, bohužel setkala. Není to výjimkou. U mé dr. ne, ale jinde ano. Po poslední urážlivé zkušenosti kvůli mé váze (viz mé přechozí příspěvky), jsem si stěžovala. Dostalo se mi omluvy. Stěžuj si na vedení, jinak se některá hovada, co si říkají doktoři, prostě slušně chovat nenaučí. Musíme na ně vytvářet soustavný tlak v požadavku na slušné zacházení.

misutkakosutka
28. led 2016

ahojky holky, konečně jsem našla diskuzi, kde nemají holky 65 kg 🙂 jmenuji se Míša, podle testu jsem těhotná v pondělí jdu na první prohlídku tak doufám,že mi to doktro potvrdí 🙂 co se týče mě, váha mi ted ukazuje 103 kg ☹

bobisek90
28. led 2016

@misutkakosutka vitej 🙂 takovou vahu jsem mela pri prvnim tehu 🙂

misutkakosutka
28. led 2016

@bobisek90 díky, snad ta váha nepůjde moc nahoru.... 🙂

michaelapfeiferova
28. led 2016

@misutkakosutka Ahoj Miso 🙂 103 kilo neni takova darda 😀 A kdyz se pohlidas tak to ukocirujes 😀 ... ja jsem zacala na 97 kg a mam 93 kg Ale jim vse, jen mene - teda nejvic sladke :-/ .... ale ono to nahoru pujde cobydup 😀 Tak hodne stesti at je vse v poradku 🙂

hankar20
28. led 2016

Ahojky holky, s prvni dcerkou jsem mela 120 na zacatku pak vyblinkano na 107 a u porodu 124 z porodnice 110... Mno pak se neco pokazilo a ja diky strave a hormonum mela 153... Ted 92, nehodlam nabrat vic jak 9 pokud to pujde 😉 u dr vahu rikejte a pravdive uz jen diky tomu ze je to jednim z faktoru ktery muze ukazat na problem a u cisare se dle vahy resi anestezie...tak zadny nervy jde nam o ty spuntiky ze 😉

gabulkam
28. led 2016

@hankar20 ty jo gratuluji, jak jsi dokázala zhubnout na 92?? To je super výkon...

hankar20
28. led 2016

@gabulkam zdrava strava a pohyb denne trvalo mi to 9 mesicu...v zari sme chteli druhe mimi tak sem v cvicu zvolnila a ted sem v 8tt

misutkakosutka
28. led 2016

@michaelapfeiferova děkuji a tobě též držím palečky, už,aby bylo pondělí 🙂

mosquito
28. led 2016

@bobisek90 cože? Co to má ten dr. za kecy s prominutím? Vždycky říkám, že se může říct vše, ale jde o to jak. A super, že mimíse našel hned 🙂 A to se určitě nesnažil 😀

mosquito
28. led 2016

@misutkakosutka Ahoj Miso. Ja jsem v 17 tt a mám do 92 kg, začínala jsem na 89kg. Věřím, že u nás ta váha tak rychle nahoru nepůjde 🙂 I když my čekáme dvojčata 😀 Jinak mi diagnostikovali těhotenskou cukrovku už teď na začátku. Tak dnes začínám s dietou. Snažím se, ale to počítání mě zabije snad dřív než cukr 🙂 Tak věřím, že i tohle pomůže k tomu, abych tolik nepřibrala. Přeju hodně štěstí 🙂

misutkakosutka
28. led 2016

@mosquito tak to je krásné, hned dvojité štěstí 🙂 přeji hlavně hoodně zdravíčka 🙂 prostě to nějak dáme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru