Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
24. říj 2009

ahojte babenky...,
evus tá pohovka je rohová čomáš na fotke z ikei? taký istý máme 😀 😀
mirun neboj bratrancov syn má 8 mesiacov a tiež nemá zúbok vlastne ak si pamätáte pred mojím pôrodom pribudli v našej rodine 3 deti a sofi je najmladšia a len ona má zúbok, teraz sa bojím že jej idú horné lebo stále plačenka slintá a tlačí si prsty na ďasno 😒 😅 😵
hanulka silno držím palčeky juj ale sa teším v našom forume máme babenky aj chlapčekov ale dvojičky ešte nie 😅 🙂

byggyt
24. říj 2009

Macalc tak ti hrozne držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , a keby niečo nech nám sem chlapy napíšu

zuzkaaaa
24. říj 2009

jej malac radšej choď! už to začína baby 😀

macalc
24. říj 2009

byggyt
Som zvedava ci tu rano este napisem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkaaaa
Tebe sa uz teraz hovori!!!!!! Ale ja si asi pockam na Michalku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hanula83
24. říj 2009

Zuzkaaa: Moc díky, snad to dopadne dobře a uteče to v porodnici rychle a mimča budou na světě 😉...

Macalc: Ono se to lehko radí, já vím, ale asi bych do té nemocnice už taky zajela. Nemusí to ještě nic znamenat, ale jistota je jistota 🙂... Jinak držím palce, ať vše proběhne v pořádku a co nejrychlej 🙂..

zuzkaaaa
24. říj 2009

a kde máš bolesti? ja som ich mala 36 hodín od pôrodu ale ja som mala krče v križoch a v podbrušku nie, ja som si to vôbec neuvedomila, ale vlastne rano a naobed pred pôrodom som krvacala

macalc
24. říj 2009

hanula83
Dakujem no ved este pockam nejaku tu chvilku a asi pojdeme 😉 😉 😉 😉 😉 😉

macalc
24. říj 2009

zuzkaaaa
Cely den ma pobolievalo brucho a dost casto mi aj tvrdloa a ked som vysla zo sprchy tak uz aj krize a aj vsetko ma boli nie ze by som bola zase nejaka citlivka ale nooo a je mi aj na zvracanie ved vy co ste uz rodili tak viete ako to chodi tak babo rad!!!

zuzkaaaa
24. říj 2009

tak to už asi prichádza totiž ja som tiež pred a počas pôrodu vracala 😅 a to nie preto že som bola napapaná

jabera
24. říj 2009

jeeeeeeeeeeeeeezis, maci!
strasne ti drzim palce! ja by som teda este nesla 😀 😀 😀
ale nie, nechcem ti zle radit, ale pre mna bolo strasne neprijemne, ze ked sme prisli do porodky, isla som este na izbu sama... a boris domov. vtedy som si povedala, ze pri druhom pojdem az ked budem mat 5 minutove kontrakcie 😀
ved uvidis sama, zase je dobre byt pod kontrolou... strasne ti drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

hanul, no, to mi ta je fakt luto, ze tam musis ostat, ale neboj, to utecie jak voda... aj navstevy ti budu chodit, urcite si nejaku kamosku najdes, budete chodit do bufetu, mnam. 😉 asi by ti bolo pohodlnejsie doma,a le takto to mas bezpecnejsie. budem ti tiez drzat palce a tesit sa na spravu od mirun... nech ti to pojde s tym epiduralom.

evi, a ja som tiez spoznala, ktora fotka pari mirunde! 😀
velmi sa mi paci ta fotka, ako ti hrabe v nakupnych taskach.

mirun, ale zas si uvedom, ze mas najpohyblivejsie dieta v sirokom-dalekom okoli... aspon si ich nevybije, ked sebou svihne.

zuzi, myslim, ze som zabudla vase tesaky pochvalit. mne sa to vobec nedari odfotit.

jabera
24. říj 2009

maci, ale kto ti oberie plody na farme???? 😨

jabera
24. říj 2009

michalka a ty co? nic? inac strasne som sa rehotala, ked si opisovala, ako ti tvoj manzel robil odsavacku, ak som to teda spravne pochopila.... ak aj nerobil, chcela si to! 😀

zuzkaaaa
24. říj 2009

janka tak ani mne to nešlo odfotiť to manžel ale dnes sa podarila ďalšia ked sa usmievala 😀

jabera
24. říj 2009

zuzi, moje dieta sa uz neusmieva, uz len vrieska 😖
ale aj ked sa obcas usmeje, tak mu to nei vidno.. ma ten zubok este taky malinky... a ked sa chichuna, tak tam pcha jazyk.

jabera
24. říj 2009

jeeee

michala.l
25. říj 2009

Jeee, baby .... aj ja chcem, nech sa uz nieco deje 😅
Maci, som zvedava, ako to dopalo vecer? A mozno uz mas babulku pri sebe 😵 ....teraz tu budem cumakovat, kym sem niekto nenapise co je nove. Jaaj, tu puknem teraz od zvedavosti 🙂 .

Ja stale nic ☹ , i ked ma pobolieva uz brucho,ale su to len falosne kontrakcie 😠 a ani za nic nechcu byt pravidelne ...
Baby, aj vy ste mali ku koncu uz take debilne sny? Mne tuto noc explodovalo mlieko z prs a stale tieklo a tieklo ... a tak som rychlo vybalila odsavacku a odsavala a nahanala muza, nech mi donesie malu papat, lebo to tieklo zo vsadial ... a ako som ho tak budila a vravela, nech mi ju donesie som sa prebrala a uvedomila si, ze sa mi to snivalo.. a ze ziadne mlieko netecie a ja nic neodsavam ... a on tam sedele na posteli a kukal na mna akoby som padla z mesiaca 😀

Jaberka, on mi pri Riskovi robil tu odsavacku (som ho ukecala 😀 )... maly uz totiz nechcel mlieko odo mna tahat ani za nic, tak som ho odsavala ..., ale bolo ho kazdym dnom menej a vtedy mi napadlo, ze to preto, lebo nie je to prso dobre stimulovane tou odsavackou a preto produkuje menej mlieka ... a tak som vyslovila svoj uzasny napad aj pred muzikom ... a par dni odsaval aj on 😀 , ale po par dnoch ma poslal uz do kelu, ze mu je uz z toho zle ... 😅 ... preto mi napadlo, ze s tym kolostrom, by to tiez mohlo nejako fungovat, ze ho bude potom viac 😀 , ale to som ho uz neukecala 😒

Hani, drzim palceky, nech vsetko dopadne na jednicku a nech ste vsetky tri coskoro doma 😉 Nejako to uz ubehne, v nemocnici mozno trosku pomalsie, ale kto vie... mozno tam najdes super maminu a prekecate cele dni a ujde to este rychlejsie 😉

..a este som nieco chcela napisat, ale uz neviem co 😅 ... tak aspon pekny den vsetkym 🙂

jabera
25. říj 2009

michalka, klobik dole pred manzelom, moj neochutnal mlieko vobec a dokonc ama problem sa mi dotknut ceckov, odkedy tam mam mlieko.... moje prsia uz stratili erotiky vyznam a pritom vyzeraju konecne raz v zivote ako dobre kozy 😀
tak takto chore sny som nemala 😀 chudatko, uz ti z toho pekne hrabe, ze? ten koniec je tazky... neboj, bude to.
macka ma moje cislo, ma mi poslat sms, ale zatial mi nic neprislo... a chodia mi smsky, tak dufam, ze pride aj ta od nej. uvidime, ci to boli kontrakcie..
idem opatrovat chlapov... uzite si nedelu, kto mozte

michala.l
25. říj 2009

😀 mozno mu Bartik vysvetlil, nech mu na kozy nesaha, ze su len jeho 😀 .
Mne uz hrabe ...noo..ono mne stale sibe, ale teraz ku koncu to uz je take, ze si to zacinam aj uvedomovat a to uz nie je dobre 😀

Tak cakam dalej ako Macalc, ale ked nedosla SMS-ka ..no pockat, ale to su potom aj dalsie moznosti ... este rodi, este neporodila alebo je unavena ... juuuj, Maci napis 😅

jabera
25. říj 2009

podla man spinka doma... moj tip... a mozno chuderk aprave rodi, bozemoj

macalc
25. říj 2009

Ahojte babenky............
Babulky dakujem ze tolko myslite na mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No tak vcerajsiu noc neprajem nikomu potom ako som sem napisala ma chitili riadne prehanky sedela som na wecku z vedrom v rukacha ked neslo z dola tak z hora ale aj nepriek tomu sme okolo pol noci sli do nemocky ze co dalej ale vsetko okolo babule bolo v pohode lekar povedal ze budem mat pokazeny zaludok alebo nieco namna lezie Takze este sme doma!!!!!!!!

jabera
25. říj 2009

jeeeeeeeeeeeezis... no, tak to mas teda fakt prijemne, pocuvaj... 😒 no, drz sa... nic moc, fakt...

michala.l
25. říj 2009

Ach jaj, to je teda ☹ aco si spapala? Len pekne oddychuj teda, nech si rychlo fit a dalsie taketo zazitky nech znamenaju uz len porod a nie pokazeny zaludok ☹ Tak este s oslavami trocha pockame ... mam pocit, ze Hanka pride na radu prva, kedze v jej brusku je viac netrpezlivych ruciciek a noziciek 🙂

mirunda
25. říj 2009

jééé, Macalc.. já to tu četla jak detektivku, přeskakovala jsem řádky, abych se dozvěděla, jak jsi dopadla 🙂 Jsme tu jak na trní 🙂
Jinak já bych taky do podnice nešla při prvních kontrakcích, já tam jela až když už jsem měla kontrakce tak po 2min - z jednoho prostého důvodu, jak píše Jaberka, že by mě dali na hekárnu - bez Kuby.. já prostě chtěla být s Kubou, proto jsem tam jela "na poslední chvíli". A taky jsem tam přijela a byla jsem už na 6cm otevřená, celý jsem jim to tam poblila 😀 😀 ani přípravy jsme nestihli, protože to už jsem byla na 8cm a šla rovnou na porodní sál - S KUBOU!!!! Pak se to bohužel zaseklo ☹ U císaře Kuba být nechtěl, ani se mu nedivím, vlastně jsem mu to ani nenabídla..
Prostě holky, jeďe fakt na poslední chvíli..

Michalko a Macalc - kdo sem dá za vás vědět?Mužíci?

Jaberko, to že mám tak pohyblivý dítě - to není zas tolik výhoda, kdybys viděla, jakou rychlostí leze..se za ní musim fakt rozeběhnout.. shazuje mi kytky, papá hlínu, všude si stoupá, u každý zdi a mě stojej vlasy hrůzou, kde se praští.. prostě je fakt záhul, než když jenom ležela pod hrací dekou.. 🙂

macalc
25. říj 2009

Jabera no tak vcerajsko neprajem nikomu aj teraz mi je divne ked si na to spomeniem

michala
Nejedla som nic take ze by mi malo byt zle okolo tretej som zjedla vyprazany karfiol a potom uz dokopy nic tak neviem ze preco mi bolo tak bohovsky.Ja si tiez myslim ze Hanka pojde prva ved nosi v brusku dve deticky aj tak este namame medzi nami dvojicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale dufam ze cas stravany v nemocnic jej rachlo utecie a potom ta velka radost z dvoch bambuliek juuuj ake mile!!!!

pocahontas35
25. říj 2009

Ahojte dievcata, opat som tu a celkom v pohode. Zdravotne problemy zmizli, takze sa z toho vytesujem ... a musim Vam povedat, ze uz citim pohyby, je to take super .... tesim sa z toho ...
Vela ste toho popisali, normalne problem docitat Vas ... 🙂
Macalc, Miska, myslim na Vas, nech to mate cim skor za sebou .. vlastne aj Hanula. Miska, Ty mas len teraz tesne pred porodom take sny, ale ja rodim vo sne kazdu noc a to je do porodu este dost daleko 😝
Citala som prispevok aj od jednej babenky, ktora je v 13tom tyzdni, ale iba jeden, nebolo by zle, keby sem chodila, boli by sme na tom rovnako ..., aspon by som tu nebola taka sama ... vsetky uz mate svoje babatka pri sebe ...

michala.l
25. říj 2009

Maci, no kto vie, snad to nie je ziadna choroba a budes OK ☹
Ja som sa strasne rozozrala ...prave som spraskala 3 rohliky a nemam pocit, ze by som bola najedena 😅

Mirun, moj muzik ma pokyn napisat na facebook, len ci to ten moj aj zvladne (on PC vobec nemusi, a FB je pre neho zahada 😀 ), tak uvidime 🙂
A Lilinka je fakt sikulka... a mozo jej tam potom zubky aj dlhsie vydrzia 🙂 , vsetci naokolo budu strbavi a Lili bude mat stale hollywoodsky usmev 😉

jabera
25. říj 2009

hahaha lili bude mat zuby v 90ke.... bude najzubatejsia starenka

pocahontas, tak super, ze si ok. a pojdes este do prace? gratulujem k pohybom, je to krasne, ze?

mirunda
25. říj 2009

Michalko, Kuba facebook uplně nesnáší, ten by se tam ani nepřihlásil 😀 Často říká, že mi k němu zakáže přístup, když ho budu štvát 😀
Holky, to si piště, Lilince se ty zoubky řádně připravujou na svět, taky vyjdou silný, nikdy nebudou zkažený a vydržel do sta let 😀 😀
Musela jsem přidat fotečku, jak včera Kuba krmil.. jukněte se 😀

michala.l
25. říj 2009

Jeej, pocahontas ... a tvoj prispevok som vobec nevidela 🙂 , az teraz citam od Jaberky, ze ti pise a tak som hned mrkla hore... a je tam 😀
To som rada, ze nie som sama sialena,co rodi a koji uz aj pocas spanku 😀 .Ved niekto sa sem este hadam prida, kto bude okolo tvojho terminu - ja som tu bola tiez chvilku sama a asi mesiac som tu baby tajne ocumovala 😀 ...a to uz mali vsetky babatka, len Kackabrcka a Zuzka este cakali ... a potom uz len Zuzka ... a tiez sa nas tu par opat pozbieralo - Macalc, Byggyt, Hanka, ty ... a este sem chodil niekto, nie? 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru