Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
17. srp 2010

Jaaaaj babule zabudla som u nas zacinaju stavat termalne kupalisko voda ma 38 stupnov mame zatial len par bazenov lebo cistia vrt a dnes sme sa chceli ist clapkat a u nas je hrozne pocasie fuka vietor a je dost chladno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirunda
17. srp 2010

ahoj Máco! 🙂 A jak zoubky prožívá Emmička? Je v pohodě nebo pláče? Nám se asi klube další zoubek nebo možná jen jeden výstupek ze stoličky, kterou nemáme ještě celou prořízlou, Lili si pořád sahá do pusy.. bratříčka - doufám, že tím myslíš sestřičku 😀 Ale asi až příští rok.. :( Jsem hrozná.. říkala jsem si po svatbě, pak jsem říkala na podzim a ted to vidím tak, že čím později, tím lépe.. člověk tak nějak zpohodlní.. určitě chci mateřskou navazovat, takže nejpozději abychom příští léto zadělali.. a taky by se nám muselo hned podařit.. tak uvidíme, ono se to prakticky může stát kdykoliv, ničím se nechráníme, jen si dáváme pozor, ale to rozhodně neberu jako antikoncepci 🤐 😵 A kdy vy plánujete další?

lji
17. srp 2010

@mirunda tak to bude riadne terárko 😲 my máme agamu bradatú len sme ju ponechali u svokrovcov. to budete mať úúžasnééé..... 😕

pet.s
17. srp 2010

@macalc-jo to znám, pak uklízím komuru v únoru a dělám dodatečně Ježíška 😀 😀 😀 😀

tetamon
17. srp 2010

@pet.s u nas to fungovalo tak, ze uz starsi (jsme si vybraly, co chcem) jsme hledaly darek pod stromeckem, a mamka sla hledat a dohledala nekolikrat i jeste darky z predchozich vanoc (segra byla opica a darky hledavala, tak se hraly schovky 😀 )

macalc
17. srp 2010

Mirunka no mala je nervozna stale sa pyta na ruky a v noci zase place zo spanku ale hadam to nebude uz horsie a nemame ani horucky len sem tam nas prezenie ale v poho.Noo a druhe co ja viem ked s apodari aj mi si davame pozor tiez nic neberiem ked to pride tak to bude a dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pet.s
17. srp 2010

@tetamon..tak z předchozích Vánoc se mi ještě nepovedlo.Ale jednou mamka (to mi bylo asi 12 nebo 13) mi 25-tého říká a jak se Ti íbí ten norský svetr? Koukala jsem na ni jak zjara, jaký svetr. Mamka pak se chytila za čelo a šla do peřníku. Vyndala asi 5 dárků pro mě, na které zapomněla.Ale pointa toho je, že já celou noc probřečela, protože ségra dostala o 5 dárků víc než já.A já si myslela, že už mě nemají rádi, když ségra takovou kopu a já jen pár dárků. 😀 😀 😀

martasl
17. srp 2010

no holky,já si před třema rokama na Silvestr,zrovna když jsem na obrazovce viděla ty hodiny o půlnoci,vzpoměla,že jsem holkám zapoměla dát novýho budíka.pak jsem hledala jak vzteklá.

pet.s-Báře doporučuju noťase,vlastní zkušenost.Kača byla v sedmém nebi a je pořád.Ta panenka-no nevím,mě připadne divná.Nevím jak stará je neteř,to se mi víc líbilo to růžový.synovečkovi dárky super.

holky ms zatím nikde. 😲

martasl
17. srp 2010

jé miru-terárko vypadá zajímavě,těším se ,až bude hotovo.Simoně jsme chtěli kupovat chameleona,ale pak jsem si představila ten cvrkot cvrčků,a co kdyby utekli,to bych nepřežila 😝 😝 😝 ,tak z toho sešlo.

macalc
17. srp 2010

@martasl tak drzim palce aby ani neprislaaaaaaaaaaaaaa

byggyt
17. srp 2010

Ahojte, idem sa vám pochváliť : moje dieťa začalo liezť, teda plaziť sa a už pomaly skúša aj dávať nohy pod seba a stáť aj na kolienkach 🙂 🙂 🙂 🙂 , idú jej horné zuby tak je nervná..............

Marti aj ja držím palce

martasl
17. srp 2010

no nevím holky.asi se mi to zase zpozdilo.mívám cyklus i 34dní,takže ještě určitě dorazí.nehledě na to,že jsem ani jeden ovu test neměla pozitivní.takže jde spíš o zpoždění a abych řekla pravdu,tak vůbec nepočítám s tím,že by to klaplo.ale jinak samozřejmě děkuju 😉

byggyt-no to je šikula,a máš fotky,jak se snaží??

simisimca
18. srp 2010

Marti neboj, ja tipujem ze tento rok sa to podari... 😉 ...nemoze sa to nepodarit ked ti tu vsetky drzime palce a ja ti drzim aj na nohach... 🙂 🙂 🙂

Pet.s to je uplne normalne ze uz pozeras darceky na vianoce, mne sa kazdy smial ked som nakupovala vianocne darceky uz v lete, ale vedela som ze potom uz nenakupim kedze som mala termin 8 decembra ( prosince)...dufam ze som to napisala spravne..... 🙂 ...a ta mp3 babika od topcom je uplne super, my tiez chceme kupit Filipkovi na vianoce, ale toho modreho.. 🙂

Byggyt Vivien je sikulka, uzivaj si ze sa len plazi, Filip zeravo stvornozkuje a vsetko nam stahuje odvsadial...🙂

hanula83
18. srp 2010

Holky, tak to já se vám musím taky pochlubit, Elenka už taky stojí, už skoro měsíc. Teď to dopilovala tak, že se drží už jen jednou ručkou a začíná obcházet postýlku nebo ohrádku... 😉. Aničce se nechce nic moc, ona lozí po čtyřech, ale ještě nesedí, vypadá to, že bude dří v stát než sedět... Tohle je stojící Elenka. A jinak přidávám fota, jak nám holky dokázaly usnout.... Nejdřív Anička, pak Elenka.

lji
18. srp 2010

@hanula83 jaké sú chutnééééé 😀 😀 ale to ich museli bolieť tie polohy spánku !!! brrrr 😀 😀

hanula83
18. srp 2010

@lji Já jsem je pak narovnala 😉... ale takhle prostě usnuly ;))

martasl
18. srp 2010

hani-ty brďo!to jsou polohy-no jo,to budou gymnastky nebo hadí ženy v cirkusu 😀 😀 .když opomenu,že je to fakt muselo bolet,tak je to bombový,takový polohy u spánku jsem ještě neviděla.

zuzkaaaa
18. srp 2010

AHOJTE KOČKY
práve som dopiekla chlebík v pekárničke parádne som sa popálila... dnes mám doma manžela a celý deň sa len hádame... je protivný a mňa to źnervozňuje a ked sa ho opýtam čo mu je tak tvrdí nič.... jaaaaaj
baby dnes sme vstávali o 9tej sofi sa o 5tej zobudila tak som ju preložila k nám do postele dostala mliečko a spala ďalej...
tak čo marti ešte nič?
ja som si dnes dala tabletku na chudnutie a som celá taká zvláštna trasú sa mi ruky...

martasl
18. srp 2010

zuzi-ještě nic.je mi te´d nějak špatně.břicho chvilkama pobolívá,tak to do pátku dostanu.jestli v pátek nedorozaí(o tom ale pochybuju),tak v sobotu testnu.a pořád ze mě jde nějakej slizkej něco(musím mít vložku),pořád se chodím kontrolovat,jestli to už není krev.omlouvám se za ty podrobnosti 😉 .zuzi-asi manžel má své dny,dej mu čtvrtku fernete a bude třeba klid.nebo ho pošli s malou na procházku,ať si vyčistí hlavu.

hanula83
18. srp 2010

@martasl Já právě myslím, že je to nebolelo, jinak by tak neusnuly 😉... ale jistě by je to bolelo, kdybych je tak nechala a vzbudily se za hodinu...

tetamon
18. srp 2010

@martasl no marti, kdyz uz s ti nepocitas, tak by to zrovna mohlo nepozorovane probehnout, protoze hlava s tim nepocita 🙂 Moc bych ti i si to prala.

@hanula83 to je uzasny. Ja ty bobse zeru, jaci jsou ohebni a vykuliseni. Pripomina to fakt maly kotata (urcite jste nekdy videly nejaky videa, jak kote usina, usina, uzuz mu spadne hlavicka na zem...a jeste se znovu posadi a zase dalsi kolo.. Kdyz jsem pak pozorovala, jak synovec provadi presne to samy, jeste se sem-tam do toho stihne vztehknout, ze "nebudu pinkat"... 😀 Zlatunke jsou, cacorky, a maji hodnou maminku, ze je nenecha lamat si vaz a narovna je 😉

zuzkaaaa
18. srp 2010

ahojte kočandy...
tak asi budeme musieť kúpiť nový kočík... ten dema už máme 2 týžne v reklamácii a dnes sme tam volali a až dnes to tam odniesli z predajne, tak používame starý ale ten je na kok.t lebo malá sa stále udiera hlavou do konštrukcie už má hlávku celú od modrín... len neviem aký ale asi len taký obyčajný mne sa páči tento: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

macalc
18. srp 2010

@hanula83 jeej sikulky co by som ja dala zato aby nam mala takto zaspala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ona v poslednom case pred spanim pol hodinu reve a mz mame 5 zubkov a uz nam ide dalsi hore cez den to ujde ale v noci si to vynahradi od 11tej do 3 tej je hore a mrnci

Byggyt Vivi je sikulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzka aj ja rozmyslam ze predam nas kocik a kupim nejaky golfac lebo uz nam je hlboky na nic aj autosedacka bude pomaly mala take ak sa najde kupec tak ho strelim

byggyt
18. srp 2010

@simisimca no užívam si to tak že každú chvílu vstávam a dávam ju znovu na deku v obyvačke 😀 😀 , dnes môj muž vyhlásil že ideme kupovať ohrádku lebo to sa takto nedá......

@zuzkaaaa dúfam že NEMÁŠ ADIPEX keď áno tak to okamžite vysaď a vyhoď von oknom, ten kočík je velmi pekný ja som cez nich kupovala 3 kombináciu, zajtra idem do Bertoni velkoskladu a tam kúpim Foxi taký čierno ružový lebo z tohoto čo mám ma ide jebnúť, síce je podozrivo lacný, no ale za tie lóve nech sa aj za polroka rozpadne.

Baby už mám stres, v sobotu sťahujeme malú k mojej mame a prevážame jej aj drevenú postielku a väčšinu vecí, dúfam že to s ňou mama zvládne tých 10 dní.......

byggyt
18. srp 2010

@macalc no gratulácia k zúbkom 🙂 🙂 🙂 🙂 fúúhaaa no to sa bude papať s tolkými zúbkami 🙂 🙂 🙂 , a ten tvoj športiak neni dobrý?? no môj je na prd, vanička bola dobrá ale športovú časť totálne posrali, neviem čím to je ale aj nám malá zvykne mrnčať v noci asi tie zuby..... aj jej to natieram gélom, ja to síce nepočujem lebo spím ako zabitá iba ráno môj muž konštatuje že mal nočnú 😝 😝 😝 😝

macalc
18. srp 2010

@byggyt tak to skakanie a striehnutie je aj u nas najnovsie sa chodi hrat do kupelne z hrackami co jej davam do vane 🙂 🙂 🙂 a potom sa hra z prackou spekulantka moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nemaj stres zo stahovania a mamka uz ma nejaku prax tak sa nestresuj lebo potom budes mat onicom dovcu

zuzkaaaa
18. srp 2010

@byggyt ja mám ohrádku a vôbec ju nepoužívam ak chceš ja ti ju predám, počkaj nájdem link na ňu je úplne nová

macalc
18. srp 2010

@byggyt dakujeme cely kocik je velmi dobry aj mi bude luto za nim ale vanicka je zabytav s skrini a autosedacku pouzivam len v aute alebo na vymenu ked periem sportovu cast co je pri nasej malej kazde 2 tyzdne

zuzkaaaa
18. srp 2010

@byggyt http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2639... len je tam iný vzor a predávam ho za 30 eur

macalc
18. srp 2010

@byggyt aj mi mame ohradku ale mame v nej len hracky a mala ma panicky strach z nej neviem preco ale ani bohovy tam nechce byt asi ju zlozime a vratim ju naspet svagrinej co tu bude zavadzat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru