Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

hanula83
9. led 2011

@martasl Jo tak injekce je myslím něco jiného než hormonální antikoncepce... Já měla na mysli klasické prášky - pilulky... žádné injekce na zastavení MS bych si teda taky nenechala dát... Pilule jsi nikdy nebrala?

mirunda
9. led 2011

@hanula83 taky nechápu, proč mají problém s těhulema, asi je s nima víc práce a na to nemají čas.. kamarádka byla těhule (bohužel pak potratila) a sháněla právě tady u nás gyndu a nikde ji nevzali a řekli jí, že těhotný neberou..
A s Lili mi neva jezdit, když nemáme kočár.. ale když jedem dál a musim táhnout kočár, tak je to děs, přecpaný tramvaje, "hrozně ochotný" lidi.. prostě se tomu snažím vyhnout.. ikdyž teď už jezdíme golfkama, tak to taky neni tak hrozný, to si vynesu sama.. ale dvojčátka - to musí být drsný, pomáhají ti lidi? Nebo si musíš říkat?

@dostyna neštvi nás s tím, že jsi v půlce těhu a nic jsi nepřibrala 😠 😀 😀 😀 to fakt nechápu..

dostyna
9. led 2011

@mirunda no fakt,zatím možná tak půl kila 🙂))) no chodím do práce ,denně dojíždím a tak mi to dává celkem zabrat...a musím se držet jinak se jim nevejdu na prodní sál 🙂

trija
9. led 2011

Ahojky, můžu se k vám taky přidat? Jsem ráda, že takových maminek je více a ne všechny těhule jsou hubeňoučké a vypadají jako kdyby snědly meloun 🙂

trija
9. led 2011

@dostyna Ahojky, vidím, že se budeme asi potkávat ve dvou diskusích 🙂

dostyna
9. led 2011

@trija Ahoj,koukám🙂 To je dobře...akorát nejsi od Kolína jako já,to už by byla kombinace 🙂

trija
9. led 2011

@dostyna no to jo 🙂 jsem tak četla pár příspěvků zpět a dočetla jsem se jak jsi to měla s tím ultrazvukem. Já takovou zkušenost sice nemám,ale zas jak jsme byli teď na ultrazvuku, tak nešlo vidět pohlaví, říkal, že u těch hubeňoučkých to jde lépe vidět. no takže si musíme počkat ☹

elennka
9. led 2011

Njn, všichni by nejraději asi viděli kostřičky XS, jak psaly výše holky. Já jsem měla problém ze začátku na neurologii,ale doktorka už ví, že bohužel za mnou obezitou nejsou vypapkané kila, ale diagnoza....
Zatím pěkné odpo, jsem zsae prospala celé odpoledne.. teď mě tu čeká žehlení prádla... moc se mě do toho nechce, ale na druhou stranu nechci, aby mě to tu zůstalo..

elennka
9. led 2011

@trija ale ty moc baculatá nejsi.. jinak pěkné bříško 😎

trija
9. led 2011

@elennka ale jo jsem 🙂 kdyby jsi viděla ručičku na váze kolik ukazuje ☹ jinak děkuji za pochvalu bříška 🙂 jinak co se týče přibírání tak zatím to je dobré, ze začátku jsem zhubla pár kg jak jsem stále blila,ale už jsem to nabrala zpět a mám asi tak o kilčo více. no takže mám asi přibližně stejně nebo o kilo více než před otěhotněním.

elennka
9. led 2011

klidně napiš do IP, napíšu taky.. u mě bych nejraději zrušila váhu..

trija
9. led 2011

@elennka no to já taky, už jsem ti pisla. Jinak já se vždy strašně stydím jak jdu na kontrolu ke gyn. a pokaždé mě váží, no tak to mám vždy radost. minule jsem sestře říkala, že se bojím kolik přiberu a ona, že se držím, že mi ta váha zatím nějak nahoru nejde, no tak doufám, že to co nejdéle vydrží.

dostyna
9. led 2011

@trija tak to já se vážím u doktorky a vždycka říkám jen "stejně jak minule" 🙂 Tím se vyhnu tomu číslu 🙂

stardust
9. led 2011

kukam, kukam a vidim na fotkach same vychrtliny 😠 ! Pridavam sa do klubu XXL, pred mesiacom som dosahovala svoje historicke maximum 125 kg, teraz 110 kg (177cm vyska). Kto je na tom podobne ako ja?

trija
9. led 2011

@dostyna tak to je dobré 🙂

elennka
9. led 2011

@stardust jsme na tom podobně, ale mě váha dolů nejde.. mám teď +- tak jako ted ty...

hancazivocich
9. led 2011

@martasl - se ti to řekne - přidej se 😅 , ale když vám to tu už tak krásně běží 😀 😀 A nerada bych slyšela, že mám na někoho špatný vliv 😀 😀 😅 😕 😝
Boť těhu kurz díky mně a mým hláškám málem rozpustily 😅 😅 Nevím, jak to máte vy, ale já - když jsem nervozní, tak mi to moc mluví... A ty hlášky..

Hm - k tý doktorce - moje byla ok - v rámci možností - ale neměla utz, na ten jsem šla na srdíčko k jiný - a to bylo tam... Ale mně je to fuk - příště si to Brno možná vezmu rovnou a bude..

A k těm XS kostrám - já myslela tu doktorku - já se nechtěla nikoho dotknout, vím, že jsou naopak holky, co je mrzí, že nemůžou přibrat -těch bych se fakt nerada dotkla! Na druhou stranu mají obrovskou výhodu - že jsou parádně vyšetřitelné i bez ultrazvuku - na mě, když dr. šáhne, tak neví, jestli je to děloha, nebo ještě žaludek 😅 😅 Eventuelně jiný orgán či tuk...
Jinak - na váhu se mě neptejte - z tý by měl radost akorát řezník (bejt chrochro) 😖 😀 😀 😅

elennka
9. led 2011

@hancazivocich z mé váhy by měl řezník taky radost, jsme tu na tom asi všechny podobně.. 😀
@trija doufám, že ses fotek nelekla 🙂) je tam namíchané vše možné, pár svatebních mám na beremku..

hancazivocich
9. led 2011

@elennka - super, tak to jsi mě fakt dost uklidnila 😵

elennka
9. led 2011

@hancazivocich prostě jsme takové takové jaké jsme... když se sice podívám na 10 LET staré fotky, když jsem byla taky při těle, tak si říkám, jak štíhlá jsem byla 🙂) odkaz na fotky mohu poslat do IP

hancazivocich
9. led 2011

@elennka - néé - dík, to je v poho, já ti věřím 😉
Musím letět - dítko ,,pomáhá" tatínkovi opravovat zámek... Nerada bych, aby si vyrval zbytky vlasů... A ehm - aby se batole v klidu dožilo svých dvou let 😀 😀 😎

mirunda
9. led 2011

@elennka chci se podívat na svatební fotečky, dej mi odkaz na to beremko prosím 🙂

hancazivocich
9. led 2011

@elennka - až bude víc času, tak se juknu - a na 10 let staré fotky zásadně nekoukám - páč....bych se dojmula k slzám a šla si ublížit 😀 😀

elennka
9. led 2011

@hancazivocich to já jsem si říkala taky, ale teď to beru v poho.. prostě jsem byla před 10 lety prostě moc štíhlá.. 😀 😀 😀 😀 prostě jsem se s váhou srovnala.. je to tak jak je.. 60 kg nikdy mít nebudu, tak proč se stresovat. A nejsou tam jen staré fotky..

elennka
9. led 2011

@mirunda mám jich tam jen pár, hodím fotky na rajče a dám ti odkaz ju..

mirunda
9. led 2011

@elennka jéé, ráda se pokochám, tak mi pak napiš do IP adresu..

hancazivocich
9. led 2011

@elennka - krásný fotečky, fakt! Ty jsi silný ročník 81? 😀

elennka
9. led 2011

http://elennka1.rajce.idnes.cz/Nase_svatbicka/
přihlašovací údaje do IP, kdo bude chtít
@hancazivocich njn silný ročník 😀 😀 😀

hancazivocich
9. led 2011

@elennka - mně už bylo v pondělí 30.. A dostala jsem luxusní dárek - nemusím nosit brejle 😵

elennka
9. led 2011

@hancazivocich ¨tak to je super 🙂
mě bude 30 až v srpnu. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru