Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

cukrik580
28. led 2014

@satanka1 ano anoooo pozname 🙂 dakujem.ako sa dari? 🙂

inngrid
28. led 2014

@velkaverca ano ano +- tak isto vies čo minulý tyzden ma velmi lamala unava ale tak ze jeden večer 8*00 večer postel druhy den o 9*00 postel velmi som bola unavená dnes a včera sa mi zda lepšie snad mi to vydrzí rada by som bola cez víkend trošku produktívnejšia upracem a končím vačšínou 🙂
a ty ako?

a mavam stale take tie zblnky v brušku aj ty? 🙂

@honeypet Paulínka aj my mame vo vybere 🙂

honeypet
28. led 2014

@inngrid mám to vybrané právě kvůli té slovenské podobě Paulínka. Moje babička byla slovenka a jmenovala se tak a mně se to vždy moc líbilo. Než jsem se narodila, rodiče zvažovali jméno Pavla, tak se to jen o jednu generaci posunulo.

arletice
28. led 2014

Jeee ahoj holky 🙂 to jsem rada, ze v tom nejsem sama 🙂 Chtela jsem zacit hubnout, ale misto toho jsem otehotnela 🙂 Kdysi jsem potkala kamaradku, ktera se me zeptala - jee, ty jsi tehotna? Nacez jsem ji odpovedela: "Ne, ja jsem takhle tlusta" :D A ted mam radost z toho, ze muzu rikat ze jsem tehotna, ne tlusta ;)) Jsem v 11 tt a krom toho, ze se nevejdu do mych nejvetsich rifli a poprsenky jsou mi take male na me neni nic extra ze zmen videt...zacne to byt videt? A kolik asi vazite? Ja uz si rozhodne nemuzu rikat docent ";))

velkaverca
28. led 2014

@inngrid Mě je vcelku dobře, nebýt toho bříška a zvětšených bolavých prsou, tak ani nevím, že jsem těhotná. Dokonce už mi přestala i zácpa, za co jsem moc vděčná. V noci se mi špatně spí, ani nevím proč. Asi moc přemýšlím. Ohledně pohybů? Ani nevím, sem tam mě tam jakoby něco šťouchne, ale mám na břiše velkou jizvu od slepého střeva a sem tam do ní mám křeč, takže si myslím, že to bude z toho, jak bříško roste. A nebo ne? 🙂 Mám v plánu, že bych docela ráda chodila plavat do bazénu, mluvila jsem o tom z doktorkou na gyndě a vřele mi to doporučovala, tak nevím. Asi počkám po úterní kontrole a radši se jí ještě jednou zeptám.

inngrid
28. led 2014

@honeypet jééééj to je krásne ano u Vás sa jej hovorí Pavla ale krásne 🙂

velkaverca
28. led 2014

Jak to máte holky vy s plaváním v těhu? 😀

inngrid
28. led 2014

@arletice ahoj vitaj, ja som inak tiez tak ze idem chudnúť trošku a potom som ostala tehotná neboj nič 🙂 a neviem ja som v 15tt a teda pribrala som len 1kg ale mam pocit ze vidiet to uz je ale ešte to zakryvam volnymi svetrikmi 🙂

inngrid
28. led 2014

@velkaverca ides bud. tyzden na kontrolu?
ja v stredu 🙂 na triple testy v 16tt
vies čo ja sa ani nekupem iba sprchu dávam moja maminka tvrdí ze neni to dobré tak jej verím, ale zase bazen ok len u nas vzdy ked som vyšla z bazena Zima mi bola tak neviem I ked na svaly to môze byt super
určite sa nato spytam aj ja 🙂
a uz mas aj ty pocit ze mas tehu brušku či len vnimaš ze rastie? 🙂

velkaverca
28. led 2014

@arletice Čeče docent už nejsem hezkou řádku let, ale je fakt, že jsem hodně vysoká, mám 190 cm, takže se to celkem vyváží. Jinak bříško je už vidět , jsem cca15 týden, už ho nezatáhnu 😉

velkaverca
28. led 2014

@inngrid Já bych ráda plavala, aspoň bych si ulevila od zad, mám posunutý spodní obratel a plavání by mi mohlo ulevit, ale ještě počkám po kontrole 4.2., příští týden. Těhotenské bříško, už je vidět, jen když si lehnu na záda, tak zmizí, všechno se rozlije kolem 🙂

velkaverca
28. led 2014

@honeypet Hezké tradiční jméno. S manželem jsme se domluvili už na jméně pro kluka Jiřík a kdyby to byla holčička tak vybráno nemáme, nechávám jméno na něm, ale vypadá to na Viktorku 🙂

honeypet
28. led 2014

@velkaverca my vybírali tak, že každej napsal tři jména pro holčičku a tři pro kluka a vybírali jsme. Na klukovi jsme se shodli hned v prvním kole - Filípek a u holčičky shoda nebyla, ale přítele Pavlínka oslovila, že nad ní taky přemýšlel. Tak bylo rozhodnuto. Takže u nás už se ani nemluví o mimču, ale prostě o Pavlínce nebo o Pídě - nevím proč, ale když začali být cítit pohyby, začala jsem jí říkat Píďalka a nějak mě to drží. 😀

monik13
28. led 2014

ahoj holky.... no mi po dlouhým společným vybírání vybrali jména Mikuláš a Kristýnka. ještě nevíme co budem mít.. snad v pátek na kontrole ...
@velkaverca 190 cm máš jo??? pane jo?? na ženskou fááákt hoodně.. hraješ basket?? 😀 😀

cecilka88
28. led 2014

@inngrid aj ja som bola naštartovaná na chudnutie a do toho 2 čiarky 😀

inngrid
28. led 2014

@cecilka88 ccc ale nás je no nič kočky budeme chudnúť po pôrodoch ze ano aby sme boli krásne mamičky baculky ale uz nie XXXXL 🙂

inngrid
28. led 2014

@monik13 19tt a ešte neviete te uz byva kedy ides na utz?

monik13
28. led 2014

@inngrid no když jsem byla na 1 screeningu , tak to ještě vidět nebylo, se mimís skovával. a tak ted jdu na kontrolu ke svý doktorce tak se jí zeptám a kdyžtak 7.2. jdu na velký UTZ tak tam to snad uvidí !!

cecilka88
28. led 2014

@inngrid to si hovorím stále 😀 a vždy ked sa do toho chcem oprieť poriadne tak bum choroba alebo 2 čiarky 😀 ale nesťažujem si a veeeelmi sa vytešujem a deti tie sa nemožu dočkať, tým tie moje špeky a pupok vobec nevadia 😀 , hlavne že sa tam má bracho alebo segra v pohode 😉

inngrid
28. led 2014

@monik13 tak drzím palčeky ja idem 5*2 ale to budem 16tt nepredpokladam, ze by bolo vidieť 🙂

inngrid
28. led 2014

@cecilka88 tak tomu verím 🙂

velkaverca
28. led 2014

@monik13 Hih to je výška viď? Čeče basket jsem hrávala tak na základce, prča byla v tom, že jsem nemusela ani běhat. Stála jsem pod košem, oni mi přihrávali a já dávala koše, všichni kolem mě skákali a nedosáhli mi na ruce, měla jsem je hodně vysoko 🙂 Jinak, moc výhod na té výšce není, kor v pubertě se s tím člověk pere a holka o to více. ☹

monik13
28. led 2014

@velkaverca to věřím.. a co tvuj chlap není menčí??

velkaverca
28. led 2014

@monik13 Naštěstí ne, našla jsem si vyššího má 198 cm. Tak jsem zvědavá, jaké budou naše děti, jestli budou také tak veliké. Naši říkali, že když jsem se narodila, tak jsem byla normální, jen o trošičku větší nožičky. No a teď je ze mě obr!
Čekáš první mimi?

cecilka88
28. led 2014

@velkaverca no vydiš to každa výška-nížka 😀 má výhody aj nevýhody, mna štve že som krpec 160 cm kilečka sa nedajú moc lahko zamaskovať 😀

velkaverca
28. led 2014

@cecilka88 Aspoň je vidět, že se máme dobře ne?

cecilka88
28. led 2014

@velkaverca jo jo , inak Vás s mužom by som chcala vidieť, vždy sa mi pačili vysoký ludia 😀 asi závisť 😎

ja som krpec manžel má 187 cm a dcera ma prerastla v 11 rokoch 😀 som ako jej krpatá segra , aj nohu má už 40-ku ja 36, asponže je po tatovi aj chudá 🙂

monik13
28. led 2014

@velkaverca joojoo čekám první.. Jsem ze všeho vydřená

arletice
28. led 2014

@monik13 :D Taky cekam prvni, a myslela jsem, ze budu z mimina vydrena, jako ze vseho....ale nevim, jestli je to tema hormonama nebo cim ale je mi vsecko uuuuuplne jedno :D Proste mimi bude, vsecko nejak bude 🙂

inngrid
29. led 2014

dobré ranko prajem a posielam pusinky Vašim zlatíčkam do brušiek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru