Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

1velrybka
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek Ty, co mám od sestřenky, jsou právě HM. A jsou super. Ale samozřejmě každý má jinou postavu, tak každému vyhovuje něco jiného. Já z Bonprixu taky normálně nekupuju, ale mamka jo a poměrně často, tak zrovna, když si objednávala, tak jsem to taky zkusila...Ale teda ty kalhoty budu vracet, ale za ty tuniky jsem moc ráda.

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@kettm ne, to není ono, tak to nehledej🙂 já dojdu do Nextu a nechám si poradit..

kettm
22. lis 2013

@evikmi děkuji a je mi moc líto těch potratů, hlavně at je už vše v pořádku. Já mám za sebou naštěstí jen ranný potrat, nedovedu si představit o mimčo přijít později. Bohužel máme na únorovkách holčinu co přišla o mimi ve 23 týdnu☹ oproti tomu jsou kila fakt prkotina.

1velrybka
22. lis 2013

@kettm Vypadáš skvěle i na té druhé fotce!

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@1velrybka: jj Hm má dobrý věci, asi tam taky zajdu zkusit ty 46...a uvidíme...pak dám vědět🙂 co to CaA nekoukala jsi? vím, že holky psaly, že tam občas zajdou...ale mě ta moda přijde jak pro důchodce...u kalhot to dokážu ještě zkousnout🙂 doženu to super kouskem nahoře🙂) to víš, vždycky je riziko nákup na netu...já si to musím všechno zkusit a dbám hodně na materiál...a oni to pak krásně nafotí a přijde hadr a pak to vracet atd:( radši ne:( a jaké sis kupovala tuniky? jednu teď prodávám - je v bazárku

evikmi
22. lis 2013

@kettm je to pravda, je to pak asi horší, když už cítíš pohyby, ale mluvila jsem s několika lékaři a považují to za stejnou bolest. prostě i v ranném stádiu už počítáš s miminkem ... ☹ velmi doufám, že tohle se mě už nebude týkat ☹

1velrybka
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek CaA vůbec nevím, do HM bych zašla, ale jaksi tu žádné není☹ Já právě taky radši přes net normálně nekupuju - přesně jak píšeš, musím si to zkusit, co na někomu může vypadat krásně, na druhém vypadá otřesně. Tady u těch kalhot, co mám od sestřenky, to byla moje záchrana - to bylo ještě v době, kdy jsem musela ležet, takže mi doslova vytrhla trn z paty. Ani teď se necítím na nějaké velké nákupy, ale tak kdybych věděla, kde mají nějaké těhu oblečení, tak tam zajedu.

inngrid
22. lis 2013

@kettm no ale kočka si aj tak či tak supe strich teraz pozerám 🙂

susannka
22. lis 2013

ahoj holky, muzu se pridat? mam velkou nadváhu, pribrala jsem při prvním tehu a mela problémy a ted nevim co s druhym mimi, jake mate zkusenosti?

1velrybka
23. lis 2013

@susannka Ahoj, vítej 🙂 Já čekám první, takže v tomhle neporadím. V kolikátém tt jsi?

monik13
23. lis 2013

@susannka Ahoj a vítej, taky čekám první.. a kolik teď vážíš? já mám určitě víc.. a copak bylo za problémy?

21288
23. lis 2013

Ahojte baculky😊já se sice kdysi jako miminko narodila s porodní váhou 2kg,20 dkg a 42 cm😊nicméně jsem to dohnala,jsem zdráva,spokojená ženská,dneska budoucí maminka,žena co má nějaký ten faldík navíc ale nikdy to nikomu nevadilo..a i kdyby,tak pořád lepší než aby mi trčely žebra.Dost jsem si toho v životě prožila i protrpěla a možná,kdybych kila navíc neměla,tak to asi ani všechno psychicky nezvládnu😊
No a pak si myslím že my co jsme celý život zvyklí mít něco masíčka na sobě víc,tak nemáme v těhu takový problém jako jiní..většinou jsme flexibilnější😊..takže já fandím sobě i jiným bakulkám😊❕❕❕

inngrid
23. lis 2013

kočky aký mate tlak tie čo ste xxl a ste tehu?

evikmi
24. lis 2013

@inngrid ahoj, já mívám na střídačku, jednou mám vysoký, že pan doktor nadává a pak mám skoro předpisový ... třeba včera jsem si měřila i doma a měla jsem 140/90 :-/ jsem jak na houpačce

1velrybka
24. lis 2013

@inngrid Naposledy 120/70, předtím 120/80, 130/80...

inngrid
24. lis 2013

@evikmi a vidim, ze si tehu aj ti dali nejaké lieky ked máw 140/90

inngrid
24. lis 2013

@evikmi ja mam tiez teraz taky a som v 6 tt tak mam starch objednala som sa v utoork na gyndu uvidime

evikmi
24. lis 2013

@inngrid ne, zatím mi nic nedali. jen mi vynadal, že se určitě stresuju a nebo že jsem utíkala po schodech... ale jelikož jsem průběžně špinila, tak to přisoudil zatím stresu,ale prej si mě pohlídá 😉

inngrid
24. lis 2013

@evikmi a ty tušim tiez nemôzeš spat 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid jelikož jsem na PN na rizikovce, válím se celý den.... tak pak nespím moc v noci, protože mě bolí všechno, nebo jako dnes a včera, manžel šel do práce hned brzo ráno a já se prostě probudím a už nezaspím :-/

inngrid
24. lis 2013

@evikmi ja to inak tiez mám s tym spánkom take všelijaké - mam noci ze vstanem o 3-4 a potom neviem spat a potom predtym ako mam ist do práce zaspim a mam problem vstavat a mam ten spanok taky rozbity 🙂
a ty lezíš teraz cely den či aj sa tak potuluješ po bytiku trošku? 🙂
ja som inak roky taky ranostaj vstanem vzdy skôr 🙂 ako mm inak ja ma termín 26.7 🙂

maaky
24. lis 2013

@evikmi ja jsem to mela hodne podobne , od prokazani tehotenstvi jsem v PN a se spankem mam potize , nejhrosi je ze si treba do pulnoci ctu , ve 4 vstavaj kocky , v 5 manzel a ja uz proste od 4 nejsem schopna usnout , obcas usnu po obede ale to malo kdy

evikmi
24. lis 2013

@inngrid já byla zvyklá vstávat 4.30 do práce, ale když manžel vstával třeba ve dvě do práce, byla jsem vzhůru s ním ... jiank ted se budím kolem druhé v noci a neusnu taky do čtyř třeba ..... ale zas třeba dneska jsem spala celou noc - krom chození na wc - ale manžel vstával před šestou, tak už koukám na filmy 😀 jinak když není manžel doma, tak trošku pobíhám po baráku,ale moc ne, navíc manžel prostě hlídá .. včera jsem jen povysávala a on jak přišel domů, tak mi nadal, že to nemám dělat, že to udělá on

@maaky kočky?? jako že "mňau" a tak? 😀

inngrid
24. lis 2013

@evikmi a čo dobré pozeráš ? btw chodíš v noci často močiť?

evikmi
24. lis 2013

@inngrid chodím většinou tak třikrát až čtyřikrát :-/
jinak jsem koukala na Moulin Rouge ( a obrečela to zase) a ted mám Bilý oleandr - trochu drsnější film,ale mám ho ráda 🙂

inngrid
24. lis 2013

@evikmi vies čo ja som mala pol roka dozdu zapal moč. ciest tak som tiez tak chodila - pred tehu sa mi to upravilo a teraz chodím tak 1x za noc tak som aj rada 🙂 lebo po 4 nociach som uz mala kruhy pod očami 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid jj, močák je zlo ☹ mívám nachlazený... měla jsem zánět ledvin a to mi zas moc nešlo čurat, ikdyž jsem potřebovala ☹ ale já jsem už zvyklá na chození v noci na wc, chodím i přes den pomalu každou půlhodinu 😀

inngrid
24. lis 2013

@evikmi jááááááááj to poznam ja sa s ladvinami trapim od malička akurat ma včera napadlo ze sa musim objednat ked uz som tehu 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid asi bych taky měla,ale když si vzpomenu na tu čekárnu plnou starých chlapů na "čurologii" , tak mě to zas přejde 😀 všichni tam na mě vždy koukali jak na zjevení 😀

inngrid
24. lis 2013

@evikmi vies čo ja skôr chodím na nefrologiu ako na urologiu ale bola som aj tam tento rok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru