Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

vandik83
8. dub 2014

@wimisci držím palce, co tak sleduji na říjnovkách, tak všem to dopadlo dobře!

wimisci
8. dub 2014

@vandik83 Děkuji 🙂 ... Stejně je užasný pocit a pohled na to malé stvořeničko v bříšku pořád nevěřím že v bříšku mi roste maličky prcek 🙂 Taký jste to tak měli 🙂

pt1981
8. dub 2014

Holky, moc a moc vám děkuju za podporu! Naprosto jste mi všechny zvedly náladu, jste zlaté!!! Na screeningu jsem byla v CPD v Brně, u mudr Vlašína, což je prý jeden z největších odborníků vůbec... Tam bylo vše v pořádku, nosní kůstka přítomna atd. Jen teď prostě zase zahaprovaly triplly, na které má mudr taky posílá automaticky... Věřím, že bude vše dobré a za týden dám vědět!!!
Dneska jsem byla vyzkoušet cvičení pro těhotné. Půl hodinky na balónu a podložce a pak půl hodinka v bazénu... Je to jednou týdně, tak asi začnu.... Jsem silné postavy, nahoře mám zatím 2.5kg, ale pořád se bojím, kolik naberu, tak ať pro to aspoň něco udělám a nemám výčitky 🙂
Jdu nachystat manželovi svačinu a snídani, noženky jsem si dnes namasírovala chladivým gelem a věřím, že se mi bude dobře spát. Dobrou noc vám všem a děkuji 😲

wimisci
9. dub 2014

@pt1981 ahojky, neboj vše bude oki =) a pak ty máš na hoře jen 2,5kg 🙂 já teď už mám 4kg:( a většínou jim samu zeleninu po malých davkach, ale co nevidět tak za se mám hlad, v noci vstanu na zachod a vzapěti mám příšerný hlad :( a tak to je zatím každý den :(

pt1981
9. dub 2014

@wimisci děkuju moc! Nooo, já si myslím, že začnu nabírat co nevidět... Ještě do minulého týdne jsem měla fakt hodně silný nevolnosti a zvracela jsem několikrát denně. V noci už chodím jen tak 3x, ale bylo hůř. Určitě se ti to zmírní 🙂 Ovšem včera mě dorazila kamarádka: rodila přesně o měsíc dřív, chlepeček má 3.5kg a 50cm, takže krása. Ale ta holčina nabrala 5.5kg! Masakr....

wimisci
9. dub 2014

@pt1981 ja mivam nevolnosti ale nastesti nezvracim, i kdyz uz nekolik krat to bylo na male... Ale že tak nabiram, s takouvou budu jako koule :( A kamaradce gratuluji 🙂 ...A pak jak jsi psala viz jak chodis cvicit, kde chodis a kolik to stoji?

inngrid
9. dub 2014

Ahojte babulky moje,

práve som sa vrátila z poradne tak máme uz 760 gramov čo je super na 25tt dokonca sme trolinka vačší rastieme ukazkov bruško hlavička všetko ok lekárka povedala ze to vyzerá na chlapca tak tak 🙂
a 3D nám urobí v pondelok uvidí aj manzel konečne mimi ešte nevidel ani raz tak sa moc tešíme 🙂 asi mu dám tanier sladkého aby sa pekne mrvil miláčik náš 🙂

wimisci
9. dub 2014

@inngrid ahojky, toz to je parada 🙂 Gratuluji

inngrid
9. dub 2014

@ejdzi jasné aj neterka bola krmena na mliečku robenom a je jedna z najzdravších v školke 🙂

ja osobne moc potrebujem kojit lebo mam posahanu iminutu a je moozné ze ma rychlo po pôrode dajú na silné lieky pre niektoré moje choroby preto dufam, ze kym sa bude dat dam mimi najviac čo sa da musím kojit 🙂

inngrid
9. dub 2014

@wimisci a prečo ta poslali na genetiku?

wimisci
9. dub 2014

@inngrid jsem už psala včera🙂 ale ne že mě poslali Dr. mi to doporučila, a pak vím že jsem měla nemocnou tetu ktera zemřela dříve než jsem ji poznala měla tu dětskou obrnu nebo co, to zjistim přesně až od své mamky jak pojedemem domu ;) a potom chci mít klid 🙂

pt1981
9. dub 2014

@wimisci neboj, třeba nebudeš tolik nabírat celé těhotenství. A pokud ano, tak si říkej, že to k tomu prostě patří. Ovlivnit to můžeš, ale jen do jisté míry. Ta stejná kamarádka, o které jsem psala, nabrala při prvním 25kg a teď tak málo....
Cvičit jsem začala v Blansku na poliklinice a je to přímo cvičení pro těhotné. Myslím, že nějaký podobný program budou mít v každém větším městě. Kvůli kombinaci s bazénem mi to mudr dovolila až od dvacátého týdne, kvůli případným zánětům. Voda tam není chlorovaná, což je obrovská výhoda... Cena jené hodiny je 60kč, ale při koupi permanentky na deset hodin to stojí 450kč. a prý se mám zeptat ve VZP, údajně to proplácejí....

wimisci
9. dub 2014

@pt1981 aha no zkusím pohledat i něco tady v Plzni =) na bazen už mužu včera mi to Dr. povolila. A pak hlavně musím už něco ze sebou dělat ať porodim 🙂

pt1981
9. dub 2014

@wimisci neboj, porodíš tak nebo tak 🙂, miminko v tobě napořád nezůstane 😝 . Apoň já si to tak říkám 😀 . Zadej si na netu nějakou vaši nemocnici a měli by to mít v nabídce pro veřejnost nebo v komerečních programech...

inngrid
9. dub 2014

@wimisci ďakujem 🙂

@wimisci moja kamaratka má v rodine downon syndrome - jej ujo mamin brat to má a vyšlo jej riziko 1:2 nedalo jej to tak, ze amnio tak išla na testy a skončilo to tak, ze dietatko zdravé tak hlavne treba nato myslit a bude dobre 🙂

anetadr
9. dub 2014

jdu si sem opět pro radu.... nemáte náhodou některá tip na e-shop, nebo i normální obchod, kde by se daly koupit nadměrné těhotenské kalhoty?

wimisci
9. dub 2014

@pt1981 To jo já vím :D ale i tak každej mě tím straší že neporodim a půjdu na cisař :( ....jj už jsem něco našla ale je to bez bazenu :(

@inngrid tak snažím se na to nemyslet, ale i tak ta 1000 mě nezabije hlavně že bude prďola v pořádku a já budu mit klidnej spanek 🙂 ....

Holky byla některa z vas kuřačka?

usounek25
9. dub 2014

@anetadr ahoj, zkus se mrknout buď v CA nebo na netu v bonprix, ale tam ze zkušenosti objednávám o velikost menší, protože většina věcí v mé velikosti plandá, takže asi tak.

kettm
9. dub 2014

@anetadr ahoj, jakou velikost kalhot potřebuješ, mám tu troje🙂

inngrid
9. dub 2014

@wimisci ja niekedy ano ale hrozne hrozne dávno 🙂

inngrid
9. dub 2014

@kettm a aku značku máš?

kettm
9. dub 2014

@inngrid next

inngrid
9. dub 2014

@kettm a aké velikosti?

kettm
9. dub 2014

@inngrid jedny jsou uk 16 (ale asi větší) a jedny 20tky, já měla 170 cm a rodit jsem šla se 120 kg takže jsou velký dost, když bys měla zájem, nafotím, prodám za levno, jen mi to tu leží🙂

wimisci
9. dub 2014

@inngrid Já jsem byla a jak jsem zjistila že čekame prcka, tak jsem toho nechala ze dne na den. I když někteří mi to to nedoporučovaly🙂 Tak proto se ptám, jak jste na tom vy 🙂 :p

inngrid
9. dub 2014

@kettm obvykle kupujem uk 22 ale nafat ja mam teraz 170 a 110kg tak snad by mi boli dobre ale ty si v cr pozerám píšeš česky to by sa mi asi neoplatilo :(

inngrid
9. dub 2014

@wimisci podla mna si dobre urobila - ja som prestala ešte pred tým ako som vysadila antinu takze u mna to bolo aj tak 6 mesiacov skôr lebo som chcela nech si telo odvykne a teraz uz aj mm prestal tak sa teším 🙂

ynett
9. dub 2014

@inngrid supéééér, tak vitaj medzi nami budúcimi matkami lámačov ženských srdc😀😀

ynett
9. dub 2014

@wimisci ja som bola fajčiarka, pred cca troma rokmi a potom tesne pred tehu som mala také obdobie že som fajčila každý den.

inngrid
9. dub 2014

@ynett 🙂 tak tak snad ma budu obskakovat tí dvaja moji chlapi budem taka princzená 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru