Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
19. kvě 2014

@ammellia do 20tt so maj ja ja plus minus chudla potom to uz išlo 🙂

ammellia
19. kvě 2014

@inngrid Nestras :D

inngrid
19. kvě 2014

@ammellia ale tak zatial mam +6 ratam ešte take 2 kg pribudnú

ammellia
19. kvě 2014

@inngrid tak to je pohoda. To nechas v porodnici.

inngrid
19. kvě 2014

@ammellia tak snád hej to by ma potešilo a potom uz len zakat chudnúť 🙂

ynett
19. kvě 2014

@ejdzi úprimne povedané mna by piclo byť tam do piatku😀 som bola taká šťastná že nás pustili o den skôr🙂

ynett
19. kvě 2014

@ejdzi no prikladať čo najčastejšie, mať ho koža na kožu čo najčastejšie, pilule nejaké s bylinkami, striedať cievku s prsníkom. no a dnes sme išli aj k pediatričke tak tá tiež videla že malý sa proste nechce prisať. ked má prst v ústach tak ťahá ako blázon ale ked mu hned na to dám bradavku tak nič. nevie to nejako chytiť. tak som písala laktačnej či sa v stredu nemôže na to pozrieť ešte ona, možno ju niečo napadne. zatiaľ to ale nevzdávam. len je to začarovaný kruh, malý nechce lebo mlieka je málo, mlieka je málo lebo malý nechce sať a tak sa netvorí. 😒

ynett
19. kvě 2014

@inngrid neboj a tebe pôjdu po pôrode kilá dolu🙂 no ja som si skôr myslela že skoro😀 ale v pohode vytiahla. za 3 minúty som bola von z ordinácie.

inngrid
19. kvě 2014

@ynett a aké máš pirule s bylinkami?

ynett
19. kvě 2014

@inngrid výťažok zo senovky gréckej a dalšie sú z inej bylinky benedikt lekársky.

inngrid
20. kvě 2014

@ynett a kedy si to zacala uzivat ?

sesilia
20. kvě 2014

baby, tie co mate viac kg ako je bezne.Na zaciatku jula idem rodit cisarskym rezom v spinale. Zacinam stale premyslat, ze ako ma prelozia z toho operacneho stola na postel,ked som taka tucna. Viem, ze sa to zda mozno smiesne, ale mam z toho uz teraz obavy a hanbim sa kam som sa az dopracovala. dakujem za vase skusenosti.

domca89
20. kvě 2014

@sesilia Co vím já po operaci kolene, na prostěradle tě přetáhnou na hned vedle přistavené lehátko, nemusíš se bát, jsou to siláci. 😉

wimisci
20. kvě 2014

Ahojte holky, tak dneska jsem se dozvěděla užasnou zprávu, ze vší pravděpodobnosti čekame Sofinku 🙂

Pak jsem se Dr. postěžovala že mě občas boli bříško a že často chodim čurat. Tak vzala moč na nějake testy. Kdo z vás to měl nebo něco o tom ví? Je to něco važneho?☹

ejdzi
20. kvě 2014

@wimisci ja v noci chodim v priemere 4-5x na wc, rekord mam 10x 😀 ale inak v poriadku. Babo tlaci, takze nam neostava nic ine len vydrzat 🙂

ejdzi
20. kvě 2014

@sesilia a kolko vazis ak to nie je tajomstvo. Ja som to uz niekde pisala, ze mna po cisarskom prekladal sanitar sam a vtedy som mala tusim 110 alebo o nieco viac a povedal, ze to je v pohode. Teraz som tiez tazka a mam trocha strach jak ma prelozia, ale verim, ze si poradia, urcite nie som prva ani posledna. Takze klud, a drzim palce nech vsetko dobre dopadne.

ynett
20. kvě 2014

@inngrid v sobotu večer tuším.

ynett
20. kvě 2014

@sesilia neviem koľko vážiš, ja som pri pôrode vážila 90 kg a preložil ma v pohode sanitár s mojou pomocou, kedže som sa ho držala okolo krku a mala som dojem, že som prenho ľahká ako pierko, uplne bez problémov ma preniesol z operačného stola na posteľ🙂

ynett
20. kvě 2014

@wimisci super, gratulujem k dievčatku🙂 časté močenie je bežné v tehotenstve. 🙂 ja som bežne išla na záchod a o dve minúty som musela zas🙂

inngrid
20. kvě 2014

@sesilia ja mam tiez viac kg a nereišim ved čo hociktorý chlap ma 100 kg čo mysliš 🙂

inngrid
20. kvě 2014

@wimisci caste čúeraie je uplne bezné pokial ta nepali neštípe pri močení neni to nič špeci ja som mavala aj 6x za noc močenie v tvojom tt 🙂

domca89
20. kvě 2014

Holky nevíte, co zabírá na bolest zad? Myslím něco nenáročného tak pro mimčo.

ejdzi
20. kvě 2014

@domca89 masaz od manzela 😀

domca89
20. kvě 2014

@ejdzi ten odjel na týden do francie a do pátku pojdu bolestí sama.

wimisci
20. kvě 2014

@ejdzi
@ynett Děkuji holky za odpověď no je to hrozné aj v noci chodim pořád 🙂 a že Dr. hned to posila na testy tak jsem se lekla ☹
Jinak děkuji =)

valentina32
20. kvě 2014

Ja chodim velmi casto no asi to patri k tomu

ejdzi
20. kvě 2014

@wimisci mozno len pre istotu poslal na rozbor. Bud rada, ze Ta nezanedbava. Ale naozaj sa nemusis plasit, lebo ako pisu aj ostatne, myslim, ze vsetky behame. Najlepsie je, ze mna niekedy tak strasne tlaci, ze mam pocit ze ani nedojdem a potom ledva nieco vypustim :D a najradsej mam, ked lahnem do postele a o 10 minut uz musim ist znova 😠

wimisci
20. kvě 2014

@ejdzi no to máš pravdu s tim že mě nezanedbava 🙂 a pak kdybych slyšela sebe 😀 tak se mi chce moc a pak sotva něco vyteče 😀 ale hlavní že nic nepali, neboli a neřeže 🙂

ejdzi
20. kvě 2014

@wimisci ja si tiez myslim, ze to nic nebude. A brucho pobolieva aj mna, mna hrozne bolia aj slabiny, niekedy mam problem sa v posteli otocit z jednej strany na druhu tak ma to boli ako keby som svalovicu mala. Ale to vsetko patri k tomu, tak co uz 🙂 vydrzime

inngrid
21. kvě 2014

@domca89 a ako sa ti prejavuje tá bolest kde ta to presne bolí?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru