Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mata71
7. dub 2011

@vierka0 ano už som jej gratulovala 🙂 🙂 ,,,,velmi rychlo až sme prekvapeny že to tak ide super,klop,klop, 😵 😵 možno nas P.Boh odmeni za stratene deti rychlostou 😀 😀 ,a naša naruč nebude prazdna,,, a jasne že ani tvoja,,, 😉
18.2.11.napisana žiadost
11.3.11 zanesene na urade všetky potvdenia
15.3.11 zaznamenane
4:4.11 volali že pridu na kontrolu
5.4.11 kontrola z uradu
7.4.11 oznam že vyhovujeme pripravu možme začat od 11.4.... rychlo ako blesk.

stardust
7. dub 2011

Viete, ako zistite, ze ste az prilis tucne? Ked budete lezat na plazi a Greenpeace vas bude chciet tahat naspat do mora.

eviss
7. dub 2011

@cbabu ahoj..tak drzim moc palecky 🙂 uvidis ze to vyjde, take jsem se nemohla dockat..Hlavne mi to prislo straaaasne dlouhy to cekani :D

adinkag
7. dub 2011

Dnes po tretotrimestrovom sa potvrdilo dievcatenko 🙂) uz mame 1919 g 😵 😵 😵 😵

cbabu
8. dub 2011

@eviss no mi něco povídej jsem druhý měsím po vysazení a už bych tam nejraděšji měla bublinku 😵

nelibaba
8. dub 2011

ahojte babule, nezvyknem prispievat, ale sem mi neda, chcem vas vsetky podporit. Ja som v prvom tehu zacinala s vahou 95 kil a vysla hore az na 108. Po porode som namiesto chudnutia opat nieco nabrala, stale som na trojcifernom cisle 😝 . Chceme druhe mimi, takze teraz frcim na diete, rada by som sa dostala na vahu ako pri prvom tehu. V mojom pripade bol inak pristup lekarov uplne super. Pri tehu som dala najprv zopar kileciek dole vdaka nevolnostiam a to mi este doki vravel, ze ale tehu nie je cas na chudnutie, ze je to prave krasne obdobie zeny, ktore by sme si mali vychutnat a uzivat a nie sa trapit nejakymi kileckami 🙂 .... si myslel ze zamerne sa snazim nepapat 😀 . Tak vam drzim vsetkym palceky. Dufam ze neskor sa k vam pridam aj ja, ked uz budeme v ocakavani 🙂

iriel
8. dub 2011

Ja zacinala taky cca s 95, teda 94,5kg presne, ale to je putna. Cca za dva tydny rodim a mam 4-5kg navrch, tak uvidime, co necham v porodnici 😀 Ja si maluju, ze po porodu, az bude mimco vetsi, tak budu chodit na zumbu, na hodne prochazek a pujde to samo, ale uvidime, uvidime 🙂) No a presne, shodila jsem v prubehu zvracenim, proto ten maly narust...

chirabell
8. dub 2011

@iriel ta fotka je nadherna a popravde vobec na nej nevyzeras na te kila co pises, aku mas vysku? tehu brusko ti velmi pristane 🙂

iriel
8. dub 2011

@chirabell 171cm, dekuju moc 🙂) Ja se citim tehotna desne dobre, to ma asi taky svuj podil 🙂 A uz jen dva tydny!!

chirabell
8. dub 2011

@iriel tak to si len o 3 cm vyssia odomna, teraz mam cca 81kg...tak to sa tesim ze tak dobre budem vyzerat s velkym bruskom, mala som trochu z toho stres, ze do akych rozmerov narastiem, lebo teraz mam o 15kg viac ako bola moja bezna vaha pred vysadenim HAK a cca pol rocnymi stresmi so stahovanim cez cele slovensko...je ine, ked je zena na seba zvyknuta a ked ma zrazu viac, ale ma ta tvoja foto potesila, ja sa citim teraz dobre, ale viem ze neprajni ludia radi rozoberaju co nemusia,ako aj vahu napr....no desne sexi podla mna s tym bruskom vyzeras...ja fotim, takze to ber ako pracovny pohlad 😀 drzim palce o dva tyzdne, nech to cele prebehne bez problemov 🙂

stardust
8. dub 2011

@chirabell jaaaaj, 81 kg, to je sen 😵 😵 😵

iriel
8. dub 2011

@chirabell To mas fakt paradni vahu, i kdybys pribrala treba 15kg, coz je celkem normal, tak budes krasna tehotna 🙂
Urcite se nech nafotit, je to pekna pamatka. Me sice fotil jen neprofi kamarad, ale fotky se povedly, myslim, az budu mit galerku, tak ji sem soupnu, ale to uz mozna driv porodim 😀
Ja jsem celkem zvykla na takovouhle vahu, ackoli nejlip mi bylo okolo tech 84-86, ja kdyz mam byt jen 70kg, tak uz jsem vlastne celkem stihla a nesedi mi to uplne, je to divny, mam tu vahu nejakou posunutou, pred otehu by me na tech skoro sto kilo moc lidi nehadalo... Tak hlavne at je ti dobre a jste v pohode 😉

eviss
11. dub 2011

Ahojky holky, tak jak se pri dnesku mate?venku slunicko 🙂 to doodava energii ze?🙂

zuzanazuzana
11. dub 2011

@flagicka tak dovolenku by som si asi ani ja neuzila.....tento rok budeme uplne bez dovolenky...budem asi zla, lebo ja rada chodim k vode a teraz budem musiet byt doma ....nervozna, ze vsetci su niekde prec....hihi....no co uz....syn sa mi narodil na konci augusta a vtedy bolo strasne teplo!!!!!...ale vydrzim!!!!!!!!!!
ozaj a kedy si zacala mat brusko....mne behom tyzdna dost vyskocilo.....ako keby som bola v 6.mesiaci...na kilach mam kilo dole, ale to brusko....dnes som si kupila teh. rifle a hned sa lepsie citim...ved som citala, ze v 15 tt je babo velke ako grep, ale ja mam pocit ako keby som mala aspon pomelo alebo zlty melon v brusku....hihi

flagicka
12. dub 2011

@zuzanazuzana no mě nějak bříško postupně,hlavně se mi strašně pne kůže a když stojím je to strašně už vidět trička mi jsou uplé tak si budu muset nějaké pořídit 🙂 no my asi pojedeme na týden si zajednáme chalupu nebo na slovensko do turčianských teplic máme tam známe 🙂 tak uvidíme.ale hned na začátku prázdnin chceme jed to budu nějak na začátku 6měsíce a pak radši už nějak cestovat nebudeme jen tady okolí 🙂

adinkag
12. dub 2011

Ahojte baby co nove?? 😉

iriel
12. dub 2011

@adinkag Ja jsem shodila vlasy! 🙂 Je jaro, postriziny a tak... a zatim nerodim, zitra zacnu 39tt 🙂

iriel
12. dub 2011

Pro srovnani, vlevo 24tt, dlouhe vlasy, vpravo dnesni aktualni, cili den do 39tt 🙂

adinkag
12. dub 2011

@iriel pekny uces sekne ti 🙂 ja dokupujem pesledne vecicky pre malicku uz chyba len postielka a vanicka a moja penazenka si oddychne, a este novy fotak lebo moj oblubeny dosluzil aby som si mohla vsetko nafotit 😉 kedy mas rodit ???vidim ze 39 tt to uz mas zachvilku nie?

iriel
12. dub 2011

@adinkag Ja mam jeden termin 22.4., druhy 27.4., tak uvidime 😉

iriel
12. dub 2011

@adinkag No to verim, ze si penezenka oddychne 😀 Ja dneska dokupovala posledni plinky a plastenku na kocar a snad uz vsechno mame...

sorini2
12. dub 2011

@iriel koukala jsem a vůbec nevypadáš na to že bys měla mít takovou váhu.. já jsem na tom stejně sestra se lekla kde to máme že by nás tak odhadovala tak na 80 ale více néé.

iriel
12. dub 2011

@sorini2 Mame tezke kosti a svaly 🙂 A prsa. 😀

sorini2
12. dub 2011

@iriel 🙂 🙂 🙂 🙂

adinkag
12. dub 2011

@iriel to som mala uz komplet vo vybave kocika,plineky som kupila dnes aj ja mali celkom dobre akcie tak som neodolala 🙂 no tak to mas buduci tyzden ,ak ti vyjde ten prvy termin

adriana8
13. dub 2011

@iriel na tych fotkách vyzeráš skvelo...bruško typicky chlapec...ja som mala prve dievča a j moje brucho tak vyzeralo...všetuliko mi išlo do bokov nie do brucha...teraz sme sa dozvedeli že aj mi budeme mat chlapca...no uvidíme...som v 21tt ale bruško mám už teda dost velke...mne aj rýchlo vybehlo...kedže budem uz druhorodicka nohavice mi boli uz v 12tt užšie ale zapala som ich ale necitila som sa v nich dobre...želám ti rýchly a aspon taky dobry porod ako som mala ja...

iriel
13. dub 2011

@adriana8 Ale my budeme mit holcicku 😀

tigrica182
13. dub 2011

ahojte - pridavam sa k vam - baculkam... aky ste mali priebeh tehotenstva??? kolko ste pribrali??? ja som v 37.tt

stardust
13. dub 2011

@tigrica182 a ty si kolko pribrala?

tigrica182
13. dub 2011

@stardust pribrala som len 6kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru