Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
7. zář 2009

Když manžel o víkendu luxoval, tak Tereza celou dobu lezla za vysavačem, po celém bytě. Vůbec jí nevadil ten hluk, ani že na ní foukal ten teplej vzduch. Pořád mě překvapuje.

evuse
7. zář 2009

A abych nebyla pozadu, taky jsem přidala akt. foto.

mirunda
7. zář 2009

Lili má štěstí, že je vcelku hubená, žádnej špek, takže se jí dobře otáčí a převaluje a lehčeji se zvedá.. bych řekla..Bart není jiný, je to jen typickej chlap.. proč by to dělal, když nemusí.. 😝
Tchanovic jsou mladí, Kubu měli dost brzy a toho posledního dost pozdě (mamince bylo 42).. teď je jim okolo 45let oboum.. já se chci vdávat, to víš, na ten svůj den se moc těšim, už bych nejraději sháněla šaty a to okolo.. ale čekám, až mě Kuba požádá o ruku.. když se ho na to někdo zeptá, tak říká, že se vezmeme příští rok, ale tak to aby mě už požádal sakra!!!!Nebo snad si nemyslí, že to za měsíc budu mít všechno nachystané 😀

mirunda
7. zář 2009

Evi, na poslední fotečce je Terka moc krááásná!Ty jo, koukám, jak máš doma hrozně naklizeno 😲 To já vůbec nestíhám.. všude se válí hračky, plíny a hadry, který musim uklidit do skříně.. děs.. :( Teď toho mám hodně i v práci, takže se vážně nezastavim.. Lilinku dneska hlídá celý den táta, takže jí má dole v kanceláři na dece 🙂 Já dneska jenom kojím 😀

evuse
7. zář 2009

Mirun díky za pochvalu Rézi 😀, dmu se pýchou 😀

Ale to se ti fakt zdá, že mám naklizeno, to jsem Terzu zrovna fotila tam, kam dolezla a byla mimo svůj bordel 😀 . U nás jsou taky hračky a jiný krámy, ale jen na takových ostrůvcích, kde má Tereza "základnu". Dávám jí to do police pod televizi a ke konf. strolku, aby si tam mohla krámovat, když jsem jí odklidila z dosahu oblíbené dvd a časopisy. A kdybys viděla proti světlu to oslintanou plovoučku. To bych mohla vytírat každej den.

Mirun, to musíš Kubovi nějak naznačit, že nachystání svatby je na dlouho a všechno se rezervuje 6-9m do předu . Kor v Praze. My jsme si termín na Libeňském zámku zamlouvali rok předem a hostinu a kapelu půl roku dopředu. Šaty jsem si nechávala šít taky asi půl rok před.

Zde pár foto
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

jabera
7. zář 2009

jeeeeej, evi, tak to ste ale mali pekne! strasne sa mi paci ten podnik v ktorom ste slavili, velmi prijemne prostredie. aj som konecne poriadne videla pana manzela! a to uz bola terezka v brisku, ak spravne pocitam...
no a musim teda povedat aj ja, ze mas desny poriadok, pripustam, ze je to miestami fotenia, ale myslim, ze my tu ani take miesto nemame...

mirun, uplne som zabudla na to kubove poziadanie o ruku, ved sme to tu uz preberali... nasledne na to sme sa bavili o niecom za narodenie dietata... to jaosm zanho dostala tak akurat kytku, ale myslim, ze by som si zasluzila aspon ...ani neviem co.

baby, dnes ma tak sere... jezis, ja ho milujem, to je vam dufam jasne, ale strasne ma sere. mozno to tak vnimam kvoli tomu, ze boris bol 3 dni s nami a vela mi s nim pomahal a teraz som sama, momentalne bart chrape a ja stale odkladam jeden telefonat do ktoreho sa mi neche a robim kopu veci, len aby som ho odlozila...
medzitym bol bart raz hore, zase som ho uspala prsom a teraz tu pisem jak sprosta miesto telefonovania.
tiez to robite? ze ked mate niekam vola, kde je to take trosku proti srsti, ze ja tyzden to posuvate? ci len ja som taka blba?
a ked je bart hore tak vrieska jak na lesy, uplne desne, proste stale chce byt na rukach, potom vrieska aj na rukach, potom aj pri zaspavani...jaaaaaaaaj, boze, keby som tu mala aspon hocikoho s kym by som vedela vyjst pred barak na lavicku, alebo sa poprechadzat. sakra, uz ma sere vsetko, fakt. dnes mam akesi depkovite stavy.

jabera
7. zář 2009

idem zavolat, sakra, lebo musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!

evuse
7. zář 2009

No jo, to už byla Tereza v bříšku, ale plánovaně 😀 . V sobotu jsme zrovna měli roční výroční svatby.

A za porod jsem nedostala ni tu kytku 😠

Jaber já nepříjemné věci taky odkládám, nejen telefonáty. To asi každej.

byggyt
7. zář 2009

Ahojte baby,

mne sa dnes celý deň úplne preplánoval. Išla som s mamou k zubárke ako morálna podpora tá jej vytrhla zub a tak ju to začalo bolieť, že som ju išla radšej odprevadiť domov a musela som jej aj vyvenčiť psa. No ale nevadí síce som nestihla urobiť to čo som chcela, ale aj mne by to dobre padlo keby ma niečo také postihlo. Namiesto obeda sme večerali šošovicovú omáčku, moja Laura vyhlásila že ona niečo také jesť nebude že si udusí zeleninu a k tomu zemiakové pyré odvčera. Samozrejme keď som to dovarila tak to ochutnala a zjedla plnú mysku.
Zajtra si nesmiem zabudnúť kúpiť tú nechutnú glukózu.

Jabera- fúha tak cicky tak zle znášali golier? Som zvedavá čo tá naša ako to bude znášať. Zajtra ju tam ideme odnieť na piatu. Bart je úplne perfektný v tej šiltovke. A neboj sa on je určite len silno lenivý ako skoro každý chlap.

Mirun- maličká krásne rastie aj ja už chcem takéééééé

Evuš- velmi pekná svadba, a máte nové náušničky? či som dlho nebola v tvojich fotkách?
Určite sa vela nabeháš za malou. Strašne ma fascinujú tie tvoje mačky 🙂

jabera
7. zář 2009

byggy, na, tak mamina mala dnes veselo. chuderka, to musel byt stav, fuj.
mnam, sosovicu som vzdy mala rada, len teraz ju radsej nejem kvoli bartovi, ale vsetko bude, uz sa tesim.
jo a evine macky si aj ja vecne pozeram. velku pohodu tam maju...
aj nasa zuza by mala, keby nebola krava. sama si robi zle, ze je taka protivna...

inac, mame velky pokrok, bart sa zacal dvihat do sedu za ruky a hlavu drzi uplne krasne, pomaly si ju prirazi k hrudniku. asi pocul, ze ideme k mudr. dobre je, ze ked ho tak dviham, tak sa strasne smeje. uz som sa bala, ze zabudol ako sa to robi, ved to vedel uz pred vyse mesiacom...

jenn44
7. zář 2009

caute baby, tiez nie som modelkovska maminka 🙂)) dufam, ze do konca tehu to bude ,,iba,, do 100vky 🙂) ale stale ma tesi, ze vazim menej ako moj manzel, ktory, od kedy som otehotnela pribral 4 kila (poctivo ho prekrmujem, nech potom chudneme dvaja 🙂) chcela by som sa opytat, do porodnice tie nohavicky, to su ako dobre ciselne? nebudu ma tlacit??? dakujem

zuzkaaaa
7. zář 2009

ahojte babenky...
tak mi sa máme fajn chvala bohu to Sofi už má v poriadku, klop-klop
evus aj mi sme mali výročie mi v nedelu 😀
jenn44 ja som mala tie nohavičky a boli super vôbec netlačili je to fakt dobrá vec dá sa aj vyprať len aj som bola veľmiii lenivá ešte aj v nemocnici prať tak som ich vyhodila zobrala som si 4 a tie úplne stačili, ale potom už môžeš používať aj normálne tak asi na tretí deň
ozaj baby kúpila som maličkej liek na prdíky neviem ako sa volá a som lenivá ísť do kuchyne sa pozrieť a dávam jej ešte ten hip čaj feniklový tak asi aj to pomáha,
baby koľko vážia vašé deťúrence? ja sa aj hanbím napísať dnes som ju merala a má okolo 6kg 😅 a pritom nepapá tak veľa a teraz sa už konečne začína hýbať toľko hýbe ručičkami a nožičkami že niekedy mám pocit že už uletí, ozaj minulý týždeň sme začali "rozprávať" najlepšie jej ide bumbááá 😀 😀 😀

mirunda
7. zář 2009

Evi, já jsem to Kubovi říkala, že na svatbu chci tak 3/4 roku.. takže má nejvyšší čas 😠 Chci mít fakt hezkou svatbu, záleží mi na tom, nevím proč.. prostě to bude MŮJ den, tak si ho užiju a budu jak princezna!!!!Zasloužim si to!!! 😀
My plánujeme svatbu mimo Prahu, cca 120km - ve Vrchlabí, je tam strašně krásnej zámeček.. jak jsme byli na dovče v Krkonoších, tak jsme se tam byli podívat.. moc moc moc krááásný 🙂
Na kolik tě Evi vyšly šaty, že sis je nechávala šít?Vaše svatba byla moc krásná, moc vám to slušelo.. chcíííí takýýý 😀

Jaber, přesně tak, myslela jsem, že mě požádá za porod a vysral se na mě 😀 Ale kytku přines 😀 Jenže pak jsem měla narozky, svátek, výročí jsme měli.. ale prsten nikde 😀 Tak čekám, jestli mě požádá k Vánocům, tak mu to omlátim o palici, to by spojil 2 věci najednou, takhle se nenechám odbít 😀
A Jaber, Lili mě taky někdy sere, ikdyž jí taky samozřejmě miluju nejvíc, tak mě někdy tak vytočí, jak pořád řve, pořád chce nosit a tak.. ale teď poslední dobou je příjemná, až se divim..

Jen44 - já si v těhu taky toho svýho chlapa vykrmila, říkala jsem, že pak budem hubnout oba a místo toho jsme oba tlustý na tři prsty 😀

Zuzi, Lili měla 6kg ve 4 měsících.. ale nesrovnávej, každý mimi je jiné.. 🙂 Hlavně že je zdravoučká..

Holky, představte si, že dneska mě nějaká baba seřvala, že kojím na veřejnosti.. normálně se za mnou otočila a přes celý obchodní centrum zařvala: "No, ona fakt kojí!To by mě zajímalo, kde všude budou ještě kojit." Já protože jsem huba nevymáchaná, tak jsem jí řekla, že nenechám svý dítě umřít hlady a ať po nás nečumí, když se jí to nelíbí.. no, to se mi teda ještě nestalo.. dřív se to prostě nevidělo, aby někdo kojil na veřejnosti.. asi to byla stará komunistka 🙂

evuse
7. zář 2009

Miruuun, ty fakt kojíííííšššš 😀 😀 😀 😀 To jsem se zasmála, to muselo bejt vtipný 😀

Šaty jsou s korzetem z krajky, podšitým saténem, saténová sukně s podšívkou a saténový podšitý kabátek s našitými perličkami mě vyšly nějak okolo 2tis. Hrozná láce, jen to té paní trvalo docela dlouho, asi proto,že věděla, že je na to hromada času. Ale byla jsem moc spokojená, jsou pěkné a fakt zadarmo. Chci je prodat, ale nemůžu se k tomu dokopat.

Zuzi Tereza má teď asi 8 kg

Jenn44 vítej. Já chlapa nevykrmuju, vykrmuje se sám 😀 , miluje slaninu a jiné maso-cholesterolové záležitosti 🙄 .

Byggyt máme nové náušničky, koupila jsem z bílého zlata. Asi před týdnem jsem jí je už vyměnila. Ale ty nastřelovací s modrým kamínkem se mi nějak na Tereze líbily víc 😒 .

Holčičky, kočky jsme zrovna dneska smazala sama, aby je nesmázli admini. Nyní je už bohužel nereálné, že bych je vyfotila i s Rézi, protože ta je miluje a neposedí, honí se za nima po celém bytě. A já běhám za ní a hlídám jí, aby je netahala a oni jí nesekly. Dneska se s ní zrzavej Macík mazlil, když Rézi sedí, jsou stejně velký. Otíral se jí hlavou o jí obličej, to se jí hrozně líbilo a smála se, bylo to nádherný.
Nevím jak vaše kočky, ale naše chodí hodně ven. Doma jsou jen na jídlo a aby se vyspaly a pomazlily, takže možná proto jsou v pohodě 😵

zuzkaaaa
7. zář 2009

evus vidím na fotkách, že aj ty používaš flašky avent si s nimi spokojná? aj ja ich používam ale nechápem prečo ale mliečko tečie pri uzávere a pritom som flašku kupovala asi pred 2 týždňami tak neviem niekdy mi to už lezie na nervy keď berem flašku do izby a celá chodba je pokvapkaná od mlieka pritom Sofinka pekne papá z týchto flaštičiek a mne sa aj dizajn veľmi páči, jednoduché ale pekné 😒 😠

jenn44
7. zář 2009

🙂) dakujem za super mile privitanie 🙂) Zuzkaaa: a vies mi nejake nohavicky poradit? znacku? ci to kupim rovno sietkovane v lekarni? dakujem 🙂 aaaa ozaj, aj my budeme mat Sofinku 🙂 snad... to nezmenim :D

no ako vidim, chlapi sa vykrmuju sami, moj dnes spravil telesne testy v praci, tak asi som ho malo vykrmila (niezeby som chcela ze by neurobil, beriem to len ako ukazovatel 🙂)))

zuzkaaaa
7. zář 2009

značku už neviem ale boli také dlhé vyzerali ako krátke nohavice skôr po kolená ale zas dobre držia vložku, to je super ak bude sofinka

ozaj baby stratila sa nám kackabrcka a jej Sofinka... 😒

jabera
7. zář 2009

jenn, vitaj a ostan. no, sice teda zrovna na nadvahu nevyzeras, ale my nerobime rozdiely, ze baby.... ja som si kedysi kupovala tie sietkovane v lekarni, ked som mala silny menzes, ved sa pripadne opytaj, ci maju viac velkosti, ale vtedy myslim byvali 2 velkosti.

evi, tie saty boli teda ale strasne lacne. za 2 litre by som to nesila ani najmensou nahodou.
to muselo byt naozaj zlate s terezkou a kocickou, to nasej zuze nehrozi. ona je velmi tazka povaha, ale ja ju mam aj tak rada. a musim povedat, ze sa lepsi, uz vydrzi byt obdalec bartika a to nebyvalo. ja sa teda bojim viac o zuzu ako onho. aj to tak mienim viest, ze on sa jej proste nesmie chytat, hahahahah, to som zvedava ako to dosiahnem.

mirunko, jasne, ze si zasluzis byt princezna! aj ja som na prvej svadbe bola, ma to svoje caro...
no, snad uz to ten kuba konecne nejak vymysli, sakra, mu to trva, ale fakt... nakoniec sa budete brat spolu s lilinkou, ked ona bude mat svadbu, hahahah. mozem taku nemiestnu otazku? kuba je od teba mladsi? ci ho mali rodicia tak strasne skoro? ved nemusis odpovedat, ked nechces, hahahahaha, ale mohla by si!

zuzi, ved to nevadi, ze vazi 6 kg, co ju mas nechat trapit hladom? hlavne, ze uz je v poriadku, chudatko male.
my sa snad uz tento tyzden dostaneme k dr. tak aj ja budem vediet, kolko vazi ten obor, co mame doma.

mirunda
8. zář 2009

Evi, to teda bylo vtipný 🙂 Půlka obchoďáku se na mě podívala a usmála se.. :o)
Šaty teda byly kurva levný.. to byla nějaká známá?
Jinak jak pořád píšete s těma kočkama - my máme taky kočku, teda spíš ty mý švagříčci..jako koťátko to bylo rozkošný, ale teď..moje představa, že venku zakousne nějakou myš a pak se otře o Lilinku.. 🙄 Ty bacily a všechno.. ble.. vůbec ji ke kočce nepouštim a když kočka přijde sem nahoru do bytu, tak jí okamžitě vyhazuju..

Koukám, že Sofia je velmi populární jméno 🙂 Jinak Kackabrcka už tu fakt dlouho nebyla, dlouho jsme se spolu ještě psaly o kojení a o plenkách, taky chtěla látkovat, ale pak najednou už nepsala, dokonce jsem jí asi před 14-ti dny psala ještě do IP, ale nic.. tak nevím co s ní je ☹

Jaberko, tak jestli se budu vdávat společně s dcerou, tak už se na to snad raději vyprdnu 😀 Jinak Kuba je mladší, o rok a něco, já měla v březnu 25 a Kuba v červnu 24. Mno jo, stal se tatínkem ve 23 letech 🙂 Ale on je takovej "vyspělej" - už žádnej puberťák, má rozum vcelku, myslím, že je fakt dobrej táta, s Lilinkou si to moc užívá..a věnuje se, to jsem moc ráda.. jak má ty dva malý brášky, tak je zvyklý.. pamatuju se, když jsem se s Kubou seznámila, tak se akorát narodil ten nejmadší Mareček a on se o něj tak hezky staral.. pořád si s nim hrál a tak.. prostě mu to s mimčem seklo.. tenkrát jsem si fakt řekla, že by se mi líbilo mít s Kubou děti.. a už je mám 😀

jenn44
8. zář 2009

jabera, dakujem 🙂 a nevyzeram? ani ty 🙂)) no pred tehu vaha 86, teraz 92... pri vyske 170cm... je to nadvaha?🙂 nie som vyslovene ze gulicka (teraz tak vyzeram 🙂), ale ani stihla :( konfekcne cislo 44 :( ale velmi si ma potesila.

mirunda
8. zář 2009

Jen44 - musím souhlasit s Jaber, že nevypadáš.. mám teď váhu podobně jako ty před těhu a protože ty vypadáš fakt dobře, tak je mi hned líp 😀 😀
Za chvíli tě to čeká, jak se cítíš?Vše ok?

jenn44
8. zář 2009

mirunda, velmi pekne dakujem, no to je fotka este pred tehu, zmenim si ju na teraz, no aj tak na nej nevidno postavu 🙂 takze super. Netrap sa vahou, dame to niekedy dolu 🙂) ale tak ked som pred 3ma rokmi dosiahla 71 ma to nastvalo, zacala som chudnut a nic nepomahalo, priberala som a priberala... teraz mi to je jedno, (trosku ma to trapi, no... ) papam vsetko aby malicka bola zdrava 🙂 a vidis, prirastok nie je taky velky, aj ked... este priberiem :(( neboj, raz to schudneme 🙂)) ale ked vidim tie chuducke cicusky, ktore na seba oblecu cokolvek... velmi zavidim :(

jabera
8. zář 2009

jenn, ale tak to vyzeras skutocne ovela chudsie, ako by clovek podla vahy ocakaval. ja uz svoje momentalne fotky neuverejnujem... musim si kupit dlhe gate, ziadne totiz nemam, lebo som mala v plane kupovat uz v najhorsom, 46... a stale musim 48. do prdele. a uz musim, lebo je zima. a to musia byt elasticke. fujtajbl.
ale malo si pribrala!!na 34tt...drzis sa vyborne.

mirun, uplne som zabudla komentovat tu kravu v obchodaku. naozaj asi nejaka z roh, ktora robila nabor na dojicky do kravina a potrebovala,a by dali rychlo dieta do jasli- tudit nesmeli kojit... krava.
citala som minule clanok v reflexe a tiez sa tam niekto pozeral na to, ze uz sa tak velmi propaguej kojenie, ze je to az nechutne... no, co ja viem... ved ja nehovorim, ze ma clovek s holymi prsami stat v centre mesta, ale ked si sadnes na lavicku a vytiahnes spod tricka prso, ved to ani neni poriadne vidiet, ze kojis..
to je jak to, co si opisovala tu zensku v zoo. proste ked si na materskej, tak mas byt zavreta doma a cakat, kym ti dieta nedospeje, hahahah.
inac, tiez si hovorim, ze takto nejak som bola rozlozena pred rokom, ako jenn a az teraz vidim, jaka som bola kocka... skoda, ze som teraz zozrala tych 5 keksickov...

evuse
8. zář 2009

Ahojte

Jenn já si kupovala v lékárně síťované kalhotky Hartmann. Ne velokost 46 jsem si kupovala xl, ale možná bych mohla mít i L . Oni jsou opravdu hooodně pružné.

Mirun oni ty kočky narozdíl od psů nesmrděj, v tom je pro mě to celé jejich kouzlo. Maj čístej kožich, i když chodí venku a nesmrdí jim z tlamy. Takže i zakousnutou myš, nebo ptáčka jim odpouštím, prostě mi to nějak nepřijde. Kdyby zatouchaly, tak je k Tereze taky nepustím. A tašvadlena není známá, padla jsme na ní náhodou. Ono taky Dobříš není Praha, proto ta láce. Je to malej salonek ve škole, všechny šaty co tam půjčuje šila ona, takže i ty její náklady jsou malé v porovnání se salonem, který šaty kupuje za desetitisíce od profi firem.

Jaber ty jsi švadlena?

S Kačkoubrčkou jsem si taky psala a jak píše Mirun , teď na posledy mi neodpověděla, ale možná je to proto že snad chtěli jet na slovensko, třeba nemá přístup k netu. Každopádně je to škoda, že už nechodí do diskuse.

Zuzko používám avent a občas mi to taky teče. je to vždycky taková série a denně třeba 2x po dobu jednoho týdnu a pak to přestane. Myslím, že se musí jednak dát opravdu pořádně ten dudlík a nesní se to utahovat nějak extrémně moc. Teď už se mi to dlouho nestalo. Možná je to i tím, že už mám delší dobu stejné dudlíky, oni potom trochu změknou.

jabera
8. zář 2009

baby, kacka zije a su ok. mne sa ozval asnad pred tyzdnom, uz su v nemecku. maju sa dobre, ale nejake podrobnsti tiez nepisala... hlavne asi moc nestiha..

jenn44
8. zář 2009

jabera, hej, dakujem za poklonu 🙂 zaklad je fotit zvrchu :D aaa hej, malo som pribrala, papam fakt vsetko ale je to skor psychicke, na zaciatku som schudla asi 4kila... nic som nejedla, hrozne som sa bala, ze priberiem.

michala.l
8. zář 2009

Ahojte, tak ja som dnesbola v poradni,konecne mi dala terminy kazde dva tyzdne ... No ale oznamilami, ze ma vedie ako diabeticku amusim navstevovat diabetologicku amb. ☹ , i ked podla mna to vobec nie je take kriticke (glukoza na lacno 3,3 a po 2 hod od vypitia 7,9)... inak mi babulka pekne rastie, teraz ma 1,7 kg a ja o dalsie 2 kg menej 😀 ... Ked dojdem z porodnice, tak budem konecne vazit menej ako 100 kg (co som uz nevazila peknych vyse 8 rokov 😉 ... no uz aby sme isli, ja uz chcem ist rodit ... boze baby ako ste vydrzali ten koniec? 😅

jabera
8. zář 2009

michal, ty ma normalne seres, to sa neda inak povedat!!!!! prosim ta, ty nejes? stale si len na tom ovoci? ja to nechapem,a ko je toto mozne? a nevadi to doktorom? to je v riti, toto...
inac, to je sranda s tym diabetes, asi to teda nema s priberanim vobec nic spolocne.
jo a koniec bol pre mna priserny s to naozaj. bola som ako buldozer a vlastne som nim aj ostala, len uz sa mi lepsie ohyba, ako vtedy.

byggyt
8. zář 2009

Jabera- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že? tak to je fakt v riti toto. Ja si počkám či budem kojiť a keď nie tak chcem celú túto moju momentálnu váhovú situáciu hneď riešiť. Začala som nosiť obtiahnuté tričká a ono to naozaj vyzerá dobre, všedci že ako dobre vyzeráš mi hovoria hahahaha normálne sa z toho idem počurať že no to fakt to to teraz trhnem v živote som nevyzerala lepšie. Som sa narehotala ako si písala o Zuze že aj ona by mohla mať pohodu keby nebola krava 😀 .Ináč aj tá moja jedna mačka má velmi ťažkú povahu.

Evuš sú velmi pekné tie náušničky.
Moje mačky von nechodia máme ich v byte a je fakt že so psom sa to nedá porovnať mama má psa a smrdí ako fras a aj z huby mu začalalo riadne páchnuť no a mačka je samočistiaca takže nesmrdí. Aby to nevyzeralo že nemám rada psy to neni pravda, mám len som chcela vyzdvihnúť výhodu mačiek a ešte netreba ich chodiť venčiť a to hlavne keď je na figu počasie.

Jenn- tak fotiť zvrchu? super tip budem na to myslieť najbližšie 🙂

jenn44
8. zář 2009

michala, nemozes chudnut, uplne chapem tie pocity :((( ale ublizis babatku :( neboj, pri kojeni sa chudne, aj pri babatku budes behat hore dolu, ani na jedlo cas nebudes mat, tak to potom schudnes pekne neboj 🙂 aspon ja sa na to spolieham 😀
Byggyt, jj zvrchu nie zo spodu 🙂)) fakt funguje, aspon trosku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru