Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

maarrtina
15. bře 2010

Hanula83:Právě, že stejně z toho mimčo brzo vyroste. a to stejné se sedačkou. No takže ještě sehant něco na sebe.
Mám z toho uplně hrůzu, jsem dost zakulacená tak má obavy jak to pak bude vypadat, asi maminka, která se chlubí svým bříškem ze mě nebude.

elixia
15. bře 2010

Maarti,co si myslia ini,ti moze byt jedno...kolki z tych,co sa na teba budu pozerat 'divne' ti ponuklo pomoc? Kazdy urcite chce pre svoje babatko len to najlepsie,ale zase kazdy mame nejake hranice...
A tiez si myslim,ze je zbytocne vyhadzovat kopu penazi za veci,ktore babatko aj tak nosi len par tyzdnov,lebo z toho rychlo vyrastie..takze ja aspon raz tyzdenne absolvujem tour de sekace a postupne uz odteraz nakupujem hlavne tam...a na ebay pravdaze 😀 😀

Hanulka, pravdu povediec,nemam z tych strii nejaku hrozu zase,kedze som nikdy nemala a ani nebudem mat postavu, s ktorou by som sa mohla niekde na plazi predvadzat.. 😀

lulupopo
15. bře 2010

mirun mame aj sportovu verziu a autosedacku k tomu...konecne zaspal chudatenkooo male,ma vetry od 9tej mi plackal az do 12, 50...

martasl
15. bře 2010

ahoj holky a nově příchozí jmenovkyně 😉
holky-ms stále nikde!!! 😉 zítra znova testnu.sice měslabě chvilkama pobolívá břicho,ale není to jak před ms,tak nevím nevím...vy jste mě tak potěšily s těma negativníma testama,mě se to teda nikdy nestalo,ale někdy to musí být poprvé,že??

já taky nevím,kde pak budu shánět věci na sebe-tanka ..těhu kalhoty jsou krásný,ale ty bych mohla nosit už těď,a ne za pár měsíců..a co se týká věcí na mimi z druhé ruky,proč ne??já budu mít něco od sourozenců po jejich dětech.jen je teď problém,že co jsem měla mít popučovaný od nich na květnový mimi,tak teď z toho půjčení nic nebude,protože jedni budou rodit v červnu a druzí v říjnu.tak na mě toho moc nezbyde ☹ ale autosedačku rozhodně budu shánět z druhé ruky.takže holky,potenciální zájemkyně o autosedačku... 😀

elixie-to je nějakej těhu bazar,to ebay??

jabera
15. bře 2010

ahojte babizne,

elixia, ja som sa natierala , ale aj tak si myslim, ze som mala len stastie, ze sa mi ani jedine strie neurobilo.. mala som tajnu zasobu za mnohe roky a zjavne to postacilo... mala som este stale rezervnu kozu na bruchu, bleeee. ani pupik mi nevyliezol..

mirunko, ty brdo, ty sa nezdas.. ale chcela by som si to vyskusat, ale fakt ne po opici 😅

lulu, chudak maly a chuderka ty... mne je vzdy nejak viac luto tyvh maminiek, asi sa viem do nich vzit viac, jak do babatka..ale su to tiez chudata, ktovie, co vlastne citia. ja som sa utesovala tym, ze place aj kvoli malinkemu nepohodliu...
teraz som o tvojom porode citala.. no, co dodat...

erika, dik yza podporu... poviem ti, potebujem ju. su lepsie dni a horsie.. ale to vsetko okolo toho, co naozaj nikomu neprajem zazit. co clovek citi, coho sa boji... a co preziva mlada, to netusim, kedze ona vobec o tych veciach nehovori a vlastne ani o momentalnom stave vsetko nevie.. a tie prachy co t cele stoji, jasne, ide o ludsky zivot, ci mozno aj zivoty, neda sa to na prachy premienat, ale ked ich nemas, tak je to tazsie... sialene veci okolo toho, ved ked si z oboru, tak asi mas sajn, co to obnasa, potvrdenia vybavovacky a vseeeeeetko mozne a este ked zijes v zahranici.... no, co ti budem hovorit.. len som sa potrebovala postazovat.. 🙄
ty si pekne tehotni a uzivaj si to 😉

marti ebay je bazar v nemecku, rakusku a amerike, aspon myslim, ze to je pre tieto krajiny... take ako aukro v cechach.. tak je uuuplne vsetko. ja tam tiez nakupujem uplne vsetko 🙂 segra chodi na aukro a strasne si to chavali. je tam este ta radost z napatia, ci vydrazis a za kolko . strasne ma to bavi.. mam odtial kopu veci na bartika, napr. fusak, uplne uzasny, teply jak prasa za 7 eur a podobne veci..

baby, adrika by sa mohla objavit, nie? ci kedy sa na sk pusta po cisarskom?

evitkamalicka
15. bře 2010

jabera aj ja nakupujem kopec veci na ebay a nie su len tieto tri je ich strasne vela aj anglicky, francuzsky, polsky, holandsky atd

elixia
15. bře 2010

Marta,ebay je bazar vseobecne,kupis tam asi vsetko na co si spomenies...nove aj pouzite.Funguje to formou drazby, na kazdu vec je nejaka vyvolavacia cena, ty ponuknes svoje maximum (kolko uznas za vhodne) a cakas, ci vyhras 😀 Ak niekto prevysi tvoju ponuku, mozes ponuknut znova..klasicky princip drazby. Vzdy si ale treba pozriet, ci ten,ktory predajca je ochotny poslat vec aj do zahranica, lebo nie vsetci to robia.

evitkamalicka
15. bře 2010

ja vela veci kupujem aj bez drazenia, lebo sa oplatia aj tak

erikahla
15. bře 2010

Jani neboj, pekne si tehotniem 😀 😀 😀 , ale niektore veci ma dokazu strasne nastvat. No a nase sudnictvo a socialna oblast, tak za tie sa moze nasa uzasna krajina fakt len hambit 😠 😠 😠 Vies, najhorsie na tom je, ze clovek si proste nepomoze ! Neurobis ty, urobia tebe - tak to u nas zial funguje 😠
Teraz som si vsimla, ze 1/2 mojho predchadzajuceho prispevku sa vobec neobjavila. No to ma podrz, to co ma znamenat. Tak zopaknem, ale len v skratke:

Simi, verim ze Filipkovi uz bude coskoro dobre. Urcite si vystrasena, kto by nebol ! Ale kedze my zeny sme silne a musime byt, urcite to zvladnes na vybornu. Tak nech je tvoj anjelik co najskor fit.

Lulu, ja mam problemy so zapchou uz teraz - mam lieky na krv (hlavnou zlozkou je zelezo, tak si to vies predstavit ☹ ) Ja pouzivam glycerinove cipky. A niekto mi odporucal aj nejake kocky Regulax, je to mozno podobne ako tie ovocne, o ktorych tu uz niekto pisal. Drzim palce !

Mirun, obdivujem tvoje odhodlanie na trampolinu ... no v takom stave by ma tam nikto nedostal 😉 A nic si z toho nerob, kazdy z nas obcas potrebuje RESET. Po tolkych mesiacoch odriekania si si aj ty zasluzila trosku zabavy, no nie 🙂

martasl
15. bře 2010

už jsem na ebay koukla.vypadá to zajímavě,ale já jsem jazykovej analfabet.a nemáte obavy,jestli vám to přijde??když zaplatíte...

mirunda
15. bře 2010

ahojte
taky nakupuju v sekáči a v bazarech na netu, je to moje oblíbená činnost 🙂 Teď jsem koupila tak krááásnou bundičku, kdyby byla i ve větším, tak si jí taky koupim 😀 Je docela teplá, tak jsem si řikala, že když bude delší zima, tak mi to neva, že jí aspoň pořádně unosíme 😀 A stála 80,-Kč.. a v sekáčích - kupuju spoustu hezkých věcí za 20,- - sukýnky, trička, kalhoty, fakt všechno.. stejně to vezme párkrát na sebe, ani všechno neunosíme, je zbytečné kupovat nové a takhle "machrujeme" pořád s něčím jiným 🙂 Opravdu jen doporučuju.. u dvojčátek je horší tím, že tam opravdu skoro nikdy neseženeš stejné věci, to je pak lepší od maminek, co měly taky dvojčátka.. 🙂

martasl
15. bře 2010

já přemýšlela právě i nad použitým kočárkem a autosedačkou.kde jsou na ebay kočárky??nevím jak se to řekne anglicky,nebo kde to tam mají??

evitkamalicka
15. bře 2010

kocky, ale ked chcete nakupovat cez ebay, musite mat embosovanu platobnu kartu a zaregistrovat sa na paypal

martasl
15. bře 2010

no já se chtěla spíš jen kouknout.jsem ulítlá na očumování kočárků-úplnej magor....

martasl
15. bře 2010

koukla jsem 😉

martasl
15. bře 2010

lulu-máte nádhernej kočárek.mě se ty retro kočárky líběj-prostě takovej luxus.a korba je tem asi pěkně velká,že?tedla podle toho jak to vypadá z venku.ale taky jsou ty kočárky asi dost drahý,ne??ale pro první miminko,proč ne??

elixia
15. bře 2010

Marti,ak ti je blizsia anglictina:

http://baby.shop.ebay.co.uk/Pushchairs-Prams-/6...

martasl
15. bře 2010

eli-díky za odkazy.ale já tak ruštinu,slovenštinu a nejlépe češtinu 😀

hanula83
15. bře 2010

Maarrti, tak já hlavně ke konci už se s tím břichem opravdu nikde moc neukazovala, protože to bylo jako nést před sebou obří kontejner 🙂)

Elixia, to je věc názoru, každému se líbí něco jiného, takže může vlastně někdo určit nějaký "ideál krásy"? 🙂

Marti, já se tak těším s tebou, držím palce, ať se to potvrdí 🙂

jabera
15. bře 2010

to je fakt tolko ebayov?to som netusila...
marti, uz som sa aj bala, ci to pride, ked som zaplatila, ale ono je to tam dost istene, napr. ti pride najprv list od nich, kdesi overuju adresu a tak.. proste vselico + tam pisu ludia hodnotenia na predavajuceho aj kupujuceho. raz nam napisal chlapik, ktoreho dvd prehravac sme nevyhrali, ze on ho chce predat radsej nam, ako tomu, kto to vydrazil, lebo ten nemal dobre hodnotenie a bal sa, ci to zaplati... takze su tam iste regule, ktore sa dodrziavaju a ked raz porusis, uz nemusis predat ani kupit.....zatial sme problem nemali. kocik mam odtial, bol 2x pouzity a stal o 200 eur menej jak novy, no nekup to..

byggyt
15. bře 2010

Ahojte, ja len na skok snáď vás večer dočítam 😉

Simi už je malý ok?

martasl
15. bře 2010

jaber-tak to jste měli štěstí.u vás je asi i výhoda,že se domluvíte.takže já bych-pokud bych takto chtěla nakupovat,použila aukro.a nebo juknu po bazarech.budu toho muset hodně koupit z druhé ruky,po holkácj jsem skoro všechno rozdala.pokud mimi klapne,tak vám pak dám vědět,kdyby jste se chtěli něčeho zbavit a prodat 😉 ale na to je moooře času 😀

martasl
15. bře 2010

holky,dnes chci koukat na primu na ten novej seriál.jsem zvědavá jaký to bude-to si zase pořvu...zítra dám vědět,jak dopadl test.tak zatím ahojky... 😉

elixia
15. bře 2010

Jabera, o tom nemeckom som ani ja nevedela,ja nakupujem cez UK... 😀 Naozaj, ak tam niekto chce predavat pravidelne,tak si nedovoli neposlat alebo oklamat ludi...ja som tomu tiez dlho nedoverovala a stale este nedoverujem predavajucim z Ciny alebo Honkongu,ale inak je to v pohode..

Hanulka,ved ja som to tak aj myslela,kazdy ma nejaky svoj ideal krasy (alebo aj nema 😀 )..ja sa teda tiez k ziadnemu ani len nepriblizujem,no nezastrelim sa preto teraz 😀 😀

valeo
16. bře 2010

Ahojky je tu nějaká těhulka z Brna

mirunda
16. bře 2010

Valeo, pokud hledáš vyloženě někoho z Brna, tak musíš do jiné diskuze - buď REGIONY nebo třeba i SRAZY A AKCE.. 🙂 Ale samozřejmě můžeš zůstat a povídat si i s náma.. 🙂

Hanulko, nemá Elenka dneska svátek? 🙂 Tak že jí přeji vše nej nej a dej jí za tetu z Koníka pusinku ;)

maarrtina
16. bře 2010

Krásný den holky. mě je nějak šoufl. To bude pěkný jestli to už začne teď.
Jinak jsem si říkala, že bychom se mohli zajet podívat na nákupy i do Polska.
Já vím, že mám ještě dost času a uvidíme jak to dopadne, ale holky měli jste do porodky nějaký spec. kalhotky apod.?

mirunda
16. bře 2010

ahoj Maarti - změn jsi v pase, že už jsi těhu 🙂 Šoufl ti určitě být už může ☹ Ale někomu není celý těhu, jak mě.. jedinkrát mi nebylo blbě, až u porodu jsem se 3x vyzvracela 😀
V Polsku se určo vyplatí nakupovat, třeba plíny, nutrilony (to nevíš, jestli budeš potřebovat..) a tak.. já mám polský kočárek, kupovaný u nás teda a jsem spokojená, možná by tam vyšel levněji, nevím..a oblečení tam taky určo vyjde líp.. prostě u nás je všechno nejdražší 😀
Jinak já měla spešl kalhotky, takový síťovaný, s nohavičkama.. koupila jsem je ve zdravotnických potřebách, určo koupíš i v lékárně, nebo se jukni na netu..

martasl
16. bře 2010

holky-test negativní.tak jsem z toho jelen.plodný dny nesleduju-takže jsem zadala dny do ovu kalendáře a řídila se podle toho.manža stejně jezdí jen na víkend,a to ne vždy,tak moc příležitostí není.no pokud se zadařilo předminulej víkend tak je možná ještě brzo.špiním trošku víc(jasně červeně),ale zase jen když se utřu,na vložku to není.uvidím do konce týdne,testnu a pak se když tak objednám na injekci.ale štve mě,že nevím na čem jsem.u minulého neúspěšnýho těhu jsem prý taky otěhotněla později,než podle jejich výpočtů.tak malinká šance tu je...

holky,kočárky jsou podle mě většinou polské výroby,myslím ty v přijatelných cenách a myslím,že ne všechny jsou šmejdy.já bych klidně takovej kočár pořídila a možná i pořídím.mám v merku ten Adamex classic-a ten je polskej a mají úžasný barvičky.já se prostě nákupům v Polsku nebráním... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru